dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 19 z 58
Pokaż wyniki od 361 do 380 z 1158
  1. #361

    Domyślnie

    Tak to właśnie jest jak za projekt ogrodzenia bierze się laik mam nadzieję, że te 1,90 przeciwwagi starczy. Czekam z nadzieją na info od Karoliny.

  2. #362

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    ...Zmierzyłam swój: 5,20 m
    miarkę w oku to Ty masz

    Cytat Napisał aga2183 Zobacz post
    Tak to właśnie jest jak za projekt ogrodzenia bierze się laik mam nadzieję, że te 1,90 przeciwwagi starczy. Czekam z nadzieją na info od Karoliny.
    pw
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  3. #363

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    miarkę w oku to Ty masz


    pw
    Dzięki wielkie!

  4. #364
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Inka87

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Okolice Łodzi
    Posty
    391

    Domyślnie

    I jak Aga brama. Dał mąż radę? Nasza samoróbka już stoi i chociaż wyszła trochę za wysoko względem ogrodzenia to i tak mi się podoba

  5. #365

    Domyślnie

    Hej Inka.
    U nas ostatnio urlopowo i chociaż siatka już została zrobiona, czyli ogrodzenie z trzech stron jest i słupki z przodu to reszta stoi. W zasadzie nie możemy podjąć decyzji co do bramy. Samoróbka niestety odpada, podobno jak się nie ma sprzętu to profil może się wygiąć i koniec.
    W każdym razie rozważamy dwie opcje zakup bramy z montażem i tutaj koszt 4 000,00 lub zakup bramy 2 700 montażu 400 i materiałów do tego ????
    Z jednej strony chce jak najwięcej zaoszczędzić (brak kasy), a z drugiej boimy się, że ta oszczędność bokiem nam wyjdzie i tak myślimy. Może ktoś doradzi?

  6. #366

    Domyślnie

    Jak już zawitałam do siebie (śledzę kilka wątków, choć rzadko się wypowiadam) to powiem Wam, że jestem pod wrażeniem. Wróciłam właśnie z wizyty zagranicznej i tam odiwedziłam kilka sklepów z wyposażeniem wnętrz. Jakie tam mają piękne dodatki, o ludzie i to ceny całkiem przystępne.
    Znalazłam taki stołek, czy myślicie, ze u mnie w salonie by wyglądał?
    Mi bardzo się podoba, ale boję się, ze nogi się pogryzą, w stolikach są okrągłe =, a tutaj kwadratowe. Co myślicie?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150829_163609.jpg
Wyświetleń:	120
Rozmiar:	88,9 KB
ID:	329273
    Ostatnio edytowane przez aga2183 ; 01-09-2015 o 21:53

  7. #367
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Inka87

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Okolice Łodzi
    Posty
    391

    Domyślnie

    Aga nie chcę Cię namawiać, żeby później nie było na mnie, ale my nie mieliśmy żadnych specjalistycznych urządzeń i nie było większych problemów z bramą A oszczędność wyszła spora.

    Co do stołeczka to jeśli go postawisz i nie będzie Ci odpowiadał to może znajdziesz mu inne miejsce?

  8. #368

    Domyślnie

    Cytat Napisał Inka87 Zobacz post
    Aga nie chcę Cię namawiać, żeby później nie było na mnie, ale my nie mieliśmy żadnych specjalistycznych urządzeń i nie było większych problemów z bramą A oszczędność wyszła spora.

    Co do stołeczka to jeśli go postawisz i nie będzie Ci odpowiadał to może znajdziesz mu inne miejsce?
    Inka a mogłabyś podesłać mi zdjęcia Waszej bramy, jak dokładnie to wygląda? Gdybyśmy mieli wzór byłoby łatwiej.

    Co do stołeczka to nie bardzo jest go gdzie indziej postawić, więc jeśli już to tylko w salonie. Cały czas myślę, bardzo podobają mi się te ze sznurka Tomkowej i sama nie wiem, które u mnie by bardziej pasowały.

  9. #369

    Domyślnie

    Aga, już się martwiłam, gdzie się podziewasz Na WW było ostatnio bardzo dużo sznurkowych puf i byłam ciekawa, czy zaglądasz. Ale Ty, okazuje się, wojażowałaś zagramanicznie Stołek fajny i, jak pisze Inka, jeżeli nie w salonie, to znajdziesz mu dziesiątki innych miejsc Choćby pod drzewkiem w wiatrołapie

  10. #370
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Inka87

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Okolice Łodzi
    Posty
    391

    Domyślnie

    Aga nie ma problemu Jutro zrobię jakąś fotkę i Ci wyślę.Tak jak pisałam wcześniej brama wyszła za wysoko, ale to mój błąd w obliczeniach. Nie uwzględniłam tego, że nie będzie ona "szurała" po ziemi tylko musi być trochę nad nią

  11. #371

    Domyślnie

    Inka będę Ci mega wdzięczna, a propo ogrodzenia to dzisiaj przesunęli słupek i już mniejsza szansa na wjechanie. Nawet moja córka (2,5 l) przy wyjeżdzaniu z garażu "mama tylko uważaj na słupek"

  12. #372

    Domyślnie

    Tomkowa i babcia była i morze było i zagramanica była i matka wykończona po tych urlopach. Na wątki zaglądałam, ale ja nie mogę z telefonu postów zamieszczać, jakoś klawiatura mi ginie.
    Bardzo podobają mi się te Twoje żarówki tarasowe, mam zamiar wybrać sie do J... , ale czasu znaleźć nie mogę.

  13. #373

    Domyślnie

    A teraz aktualności.
    trawa zaczyna pomalutku rosnąć, komosy już nie ma, jest za to rumianek. Teraz będę sadziła tuje i pytanie w jakiej odległości od siebie i ogrodzenia?

  14. #374

    Domyślnie

    Moje wymagania są takie, tuje mają być cienkie stożkowe, nie chce zeby (teraz póki nie mam sąsiadów) stykały się ze sobą, ale w razie czego w przyszłości mają utworzyć żywopłot.
    Propozycja moja jest taka 80 cm odległości między tujami i 50 cm od ogrodzenia.

  15. #375

    Domyślnie

    Na tujach się nie znam, trzeba Pestkę zawołać Ale te 50 cm od ogrodzenia to nie za blisko? Jaka to tuja, konkretnie?

  16. #376

    Domyślnie

    Zapomniałam jaka to tuja , ta bardziej szlachetna, szmaragdowa?

  17. #377
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    http://www.wymarzonyogrod.pl/pielegn...i,27_2017.html

    To o sadzeniu tui w żywopłocie.


    A musisz tuje? Tak monotonnie. Może to przedzielić czymś. Świerki się pięknie strzyże. Grab wygląda rewelacyjnie w żywopłocie i wiele innych krzewów też. Cisy są cudne i zimozielone.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  18. #378

    Domyślnie

    No właśnie o to chodzi, że ja bym chciała, ale pojęcia nie mam
    Hmmm a żeby między tujami coś dosadzić to jaką muszę odległość zachować?
    Teraz wsadziłabym tuje, a w przyszłym roku dokupiła coś fajnego i posadziła między?

  19. #379

    Domyślnie

    I oczywiście dziękuję za artykuł, przeczytany, zapamiętany.

  20. #380
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Jak duży masz ogród I ile miejsca w najwęższym do ścian domu?
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

Strona 19 z 58

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony