dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 53 z 58
Pokaż wyniki od 1.041 do 1.060 z 1158
  1. #1041
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Zrobiłam kiedyś serię wizualek sypialni dla Barbary74 Popatrz jakie podobna ściana okienna
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Guthouse_sypialnia-DSC02039-2A.jpg
Wyświetleń:	304
Rozmiar:	54,2 KB
ID:	344010 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Guthouse_sypialnia-DSC02039-5A.jpg
Wyświetleń:	271
Rozmiar:	53,7 KB
ID:	344007 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Guthouse_sypialnia-DSC02039-3B.jpg
Wyświetleń:	274
Rozmiar:	56,2 KB
ID:	344009 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Guthouse_sypialnia-DSC02039-4B.jpg
Wyświetleń:	265
Rozmiar:	54,2 KB
ID:	344008 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Basia(GUTHOSE)-bedroom_DSC03272(granat).jpg
Wyświetleń:	455
Rozmiar:	44,7 KB
ID:	344006
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  2. #1042

    Domyślnie

    Pestko, jak patrze na zdjęcia z przed to naprawdę widać różnicę, cieszę się strasznie, bo remontu nie planowałam, a tak małym kosztem mogę uznać, że mamy sypialnię Do ideału jej duuużo brakuje, ale to już nie cztery ściany i łóżko.
    Proszę nie sugeruj mi zasłon bo pomyślę tydzień i polecę kupić, a teraz zbieram pieniądze na stół, szafkę za kanapę i ...... krzesło bujane

    Jesli chodzi o zasłony w sypialni to chyba chciałabym coś takiego, co zobaczyłam u Tomkowej, tyle że z opcją karnisza na skosie, tak żeby zasłona była od ściany do ściany.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	modern-attic-bedroom.jpg
Wyświetleń:	217
Rozmiar:	94,4 KB
ID:	344011

  3. #1043
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Ale tam są też tylko rolety rzymskie Raczej chodziło mi rozwiązanie z deską maskującą karnisz dla porównania z karniszem u Tomkowej.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  4. #1044

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Ale tam są też tylko rolety rzymskie Raczej chodziło mi rozwiązanie z deską maskującą karnisz dla porównania z karniszem u Tomkowej.
    ja dopiero teraz zauważyłam deskę maskującą. Patrząc na moje okno w sypialni to trudno mi sobie tam cokolwiek wyobrazić. Trochę tam mało miejsca, a nie chce, zeby zasłona za bardzo wchodziła na okno.

  5. #1045

    Domyślnie

    Cytat Napisał ~~slonko~~ Zobacz post
    Czy to jest zdjęcie Tomkowej ? gdzie taki dywan nabyć ? Kosz też potrzebuję, wygląda dokladnie taki, jakiego szukam
    http://forum.muratordom.pl/attachmen...6&d=1433189891
    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    Słonko tutaj podobny
    To jest dokładnie ten kosz Tyle, że ja go kupiłam w promocyjnej cenie A dywan, jeżeli chodziło o widoczny kawałek mojego , kupiłam na westwing. Naprawdę za grosze Nie jest może pierwszorzędnej jakości, ale chodziło mi głównie o kolor i wzór Poza tym świetnie się odkurza

    Cytat Napisał aga2183 Zobacz post
    A jeśli już wspomniałaś moją huśtawkę w sypialni to pochwalę się, że z trudem, ale udało mi się zawiesić. Oczywiście dzieci najbardziej zadowolone, ale ja też korzystam. Oto i ona:
    Załącznik 344000Załącznik 344001Załącznik 344002Załącznik 344003
    Jak dobrze, że wspomniałam , bo wygląda znakomicie Super!!

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Zrobiłam kiedyś serię wizualek sypialni dla Barbary74 Popatrz jakie podobna ściana okienna
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Guthouse_sypialnia-DSC02039-2A.jpg
Wyświetleń:	304
Rozmiar:	54,2 KB
ID:	344010 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Guthouse_sypialnia-DSC02039-5A.jpg
Wyświetleń:	271
Rozmiar:	53,7 KB
ID:	344007 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Guthouse_sypialnia-DSC02039-3B.jpg
Wyświetleń:	274
Rozmiar:	56,2 KB
ID:	344009 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Guthouse_sypialnia-DSC02039-4B.jpg
Wyświetleń:	265
Rozmiar:	54,2 KB
ID:	344008 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Basia(GUTHOSE)-bedroom_DSC03272(granat).jpg
Wyświetleń:	455
Rozmiar:	44,7 KB
ID:	344006
    Pestko, ja zupełnie nie rozumiem powodu zainstalowania deski maskującej na tak fatalnej wysokości. Całe okno zostało bardzo obniżone optycznie. Tu jedynym wyjściem dla mnie byłyby zasłony po jednej stronie (tam, gdzie fotel), bez firan, albo po obu, ale z karniszem na skosie. I wtedy deska maskująca może być przedłużeniem zabudowy pod sufitem na prawej ścianie

    Cytat Napisał aga2183 Zobacz post
    Jesli chodzi o zasłony w sypialni to chyba chciałabym coś takiego, co zobaczyłam u Tomkowej, tyle że z opcją karnisza na skosie, tak żeby zasłona była od ściany do ściany.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	modern-attic-bedroom.jpg
Wyświetleń:	217
Rozmiar:	94,4 KB
ID:	344011
    Jestem za!!

  6. #1046
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Tam niestety okno jest dużo niżej niż ten podciąg na ścianie po prawej od okna. Basia chciała schować w kasecie nad oknem roletę i stąd wziął się pomysł na zrobienie zaskownicy na całej przestrzeni nadokiennej.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  7. #1047
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar ~~slonko~~
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    2.103
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał aga2183 Zobacz post
    ot i cała tajemnica podobieństwa.
    z tym podobieństwem nie mialam nic zlego na myśli
    źle to odebrałaś
    ILUMINACJA w inspiracjach
    "To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
    Zapraszam do pogaduszek Nowoczesny miał być...
    Moja galeria

  8. #1048

    Domyślnie

    Cytat Napisał ~~slonko~~ Zobacz post
    z tym podobieństwem nie mialam nic zlego na myśli
    źle to odebrałaś
    Masz rację, żle to odebrałam ale jeśli nie miałaś nic złego na myśli to baaardzo się cieszę
    a jaką masz/planujesz szafkę tv, bo aktualnie się rozglądam i nie wiem co wybrać?

  9. #1049

    Domyślnie

    Witam się i wpisuję, żeby nie zgubić, bo widzę tu niesamowitą kopalnię pomysłów! No a przeczytanie naraz wszystkiego jest niewykonalne, więc bedę sobie dawkować.
    Podziwiam Twoją spójną koncepcję urządzenia wnętrza.
    Ja na razie jestem na etapie urządzania domu "w głowie", bo jeszcze nie zaczęęliśmy budować...Ale już, już niedługo

  10. #1050

    Domyślnie

    Cytat Napisał gaja2 Zobacz post
    Witam się i wpisuję, żeby nie zgubić, bo widzę tu niesamowitą kopalnię pomysłów! No a przeczytanie naraz wszystkiego jest niewykonalne, więc bedę sobie dawkować.
    Podziwiam Twoją spójną koncepcję urządzenia wnętrza.
    Ja na razie jestem na etapie urządzania domu "w głowie", bo jeszcze nie zaczęęliśmy budować...Ale już, już niedługo
    Witam Cię u siebie i cieszę się, że wpadłaś.
    Dobrze, że już myślisz o urządzaniu, bo ja zaczęłam za póżno i niestety niektóre rzeczy nie wyszły tak jak bym chciała. Im wcześniej tym lepiej, jest dużo czasu na zmiany i przemyślenia.
    Po raz kolejny słyszę o "spójnej koncepcji" i zastanawiam się, czy to dobrze czy żle?

  11. #1051

    Domyślnie

    Cytat Napisał aga2183 Zobacz post
    Po raz kolejny słyszę o "spójnej koncepcji" i zastanawiam się, czy to dobrze czy żle?
    Według mnie to wręcz doskonale - bardo podziwiam domy, które nie są zlepkiem przypadkowych rozwiązań i zawsze mam kompleksy, że ja tak nie potrafę...

  12. #1052

    Domyślnie

    Aga, jakiś czas temu napisałaś u mnie na temat Waszej kozy i trochę mnie zaraziłaś pomysłem Nawet męża wstępnie przekonałam, chociaz był zdecydowanie niechętny...
    Czy mogłabyś napisać parę słów o tym, jak to u was jest - jaki piecyk macie, czy z doprowadzeniem powietrza z zewnątrz ( bo my będziemy mieć WM z reku), czy o czymś powinniśmy pamiętać na etapie budowy i potem instalacji itp. - bo że jesteście zadowoleni, to już wiem

  13. #1053

    Domyślnie

    Cytat Napisał gaja2 Zobacz post
    Aga, jakiś czas temu napisałaś u mnie na temat Waszej kozy i trochę mnie zaraziłaś pomysłem Nawet męża wstępnie przekonałam, chociaz był zdecydowanie niechętny...
    Czy mogłabyś napisać parę słów o tym, jak to u was jest - jaki piecyk macie, czy z doprowadzeniem powietrza z zewnątrz ( bo my będziemy mieć WM z reku), czy o czymś powinniśmy pamiętać na etapie budowy i potem instalacji itp. - bo że jesteście zadowoleni, to już wiem
    Odpisałam u Ciebie

  14. #1054

  15. #1055

    Domyślnie

    Mam nadzieję, że jeszcze ktoś zagląda do mnie.
    Co prawda niewiele się dzieje, ale coś tam robimy a nawet powiem, ze po długim czasie budowy i wykańczania jakoś tak nudno nam bez natłoku zajęć, malowania, meblowania itp itd

    Ale , żeby nie było, że nic nie robię, zrobiłam małe przemeblowanie w pokoju naszego Maluszka. Z racji tego, że świętował to i zabawek przybyło

  16. #1056

  17. #1057

    Domyślnie

    Na tej ścianie planuję półkę na książki, już jest zrobiona, tylko wymaga pomalowania, myślałam o kolorze takim jak łóżko.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P3201110.jpg
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	39,3 KB
ID:	350651

  18. #1058

    Domyślnie

    I jeszcze pokaże nasze nowe nabytki.
    Tablica manipulacyjna, mnóstwo rzeczy do odkrycia, zarówno najmniejszych jak i trochę większych dzieci - polecam.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P3201104.jpg
Wyświetleń:	73
Rozmiar:	53,2 KB
ID:	350652

    I warsztat, Maluch najbardziej lubi tłuc młotkiem, a mama budować
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P3201102.jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	48,8 KB
ID:	350653

  19. #1059

    Domyślnie

    Aga, wszystko pięknie dopasowane, ślicznie! Szykujesz Syna na inżyniera I to na dodatek pewnie co najmniej w stopniu kapitana żeglugi Bardzo mi się podoba! Jedynie, znając moje tendencje, pewnie bym dała grafiki nad łóżkiem w większych ramach Półka na książki, jak stanie, nie zaburzy wyśrodkowania obrazków na ścianie? Wszystkie mebelki są białe, więc chyba radziłabym najpierw na biało Ale bardzo możliwe, że Twój pomysł z granatem jest lepszy

  20. #1060

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Aga, wszystko pięknie dopasowane, ślicznie! Szykujesz Syna na inżyniera I to na dodatek pewnie co najmniej w stopniu kapitana żeglugi Bardzo mi się podoba! Jedynie, znając moje tendencje, pewnie bym dała grafiki nad łóżkiem w większych ramach Półka na książki, jak stanie, nie zaburzy wyśrodkowania obrazków na ścianie? Wszystkie mebelki są białe, więc chyba radziłabym najpierw na biało Ale bardzo możliwe, że Twój pomysł z granatem jest lepszy
    No w końcu wróciłaś z palmowej wyprawy
    Jakbyś zgadła z tym inżynierem i tak to właśnie rodzice spełniają się w dzieciach

    Grafiki w rzeczywistości wyglądają na dużo większe niż na zdjęciu, a ja jakoś wolę ramki dopasowane do grafiki.
    Obrazków nie środkowałam, a bardziej ustawiłam pod przyszłe gwiazdki, które zamierzam nakleić. Tymczasem czekam na próbki kolorów.

    Jeśli chodzi o półkę na książki, to ona będzie ustawiona na środku tej ściany, nie chce jej wsuwać w kąt. Myślę, że tym samym nie wpłynie na środkowanie obrazków.

    Co do koloru, to pomyślałam, że skoro łóżko jest granatowe to półka będzie się z nim ładnie komponować, ale może faktycznie lepiej białą ....?

Strona 53 z 58

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony