dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 555

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Inka87

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Okolice Łodzi
    Posty
    391

    Domyślnie Biało-szaro przy Alabastrowej

    Witam Was serdecznie.
    Postanowiłam założyć ten temat, gdyż liczę na Wasze dobre rady Dom jest z poddaszem użytkowym, dach dwuspadowy. Na dole wiatrołap, mini spiżarnia, kuchnia otwarta, pokój dzienny, mała łazienka, mały pokój gościnny i garaż. Na górze 3 sypialnie i łazienka. W sam raz dla nas i dwójki naszych dzieci 3 letniego synka i 3 miesięcznej córki Budowa trwa już długo za długo, ale to głównie przez zatwierdzanie wprowadzanych zmian konstrukcyjnych. Wielkimi krokami zbliżamy się do wykończeniówki, czyli do etapu, którego nie mogłam się doczekać, a który teraz napawa mnie co raz większym przerażeniem Kiedy wchodzę do sklepu z artykułami wykończeniowymi dostaje bzika. Tak wiele rzeczy mi się podoba!! Zacznę od wklejenia rzutów domu. Podczas budowy nastąpiło kilka zmian. Wklejam też zdjęcia moich pseudo "wizualizacji" dla pokazania rozmieszczenia mebli



    Na dole:
    -spiżarka zmniejszona na rzecz kuchni i drzwi przeniesione na ścianę od korytarza
    -zamiast ściany koło schodów znajduje się podciąg także schody są otwarte na pokój.
    -podciąg pomiędzy kuchnią i pokojem na całej długości
    -na schodach nie ma okna
    -okna w kuchni i małym pokoju gościnnym zmieniono na 180x90
    -brak komina obok kuchni (rekuperacja)
    -komin w kotłowni na drugiej ścianie
    -w przejściu pomiędzy wiatrołapem a pokoju dziennym nie będzie drzwi



    Na górze:
    -podstawową zmianą jest wstawienie drzwi do pokoju dziecięcego w miejscu nieistniejącego komina, dzięki czemu łamiąc ścianę w obu pokojach uzyskaliśmy wnęki na szafy (pomysł forumowej Elfir z przed ponad dwóch lat)
    Ostatnio edytowane przez Inka87 ; 04-06-2015 o 13:05

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony