dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 555

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Inka87

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Okolice Łodzi
    Posty
    391

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    Uff przeczytalam jednym tchem calosc

    Witam
    Zapowiada sie piekny domek, idziemy podobnym stylem wnetrz
    Jestem w szoku cenowym glazurnika, do tej pory slysze w sowich myslach "kurr az tyle za 1 lazienke??" to ja powinnam skakac do gory z radosci, ze moj maz ma zlote rece i takie rzeczy to dla niego "pikus", "pan pikus"

    Serducho mnie zabolalo kiedy zobaczylam wizki lazienek..bo ja piszac pare miesiecy do owej projektantki, wstepnie dostalam cene i na tym sie skonczylo, tzn po moim odpisie juz zadnego emaila wiecej nie dostalam... a tez chcialam wizki 2 lazienek wiekszych i po wakacjach mial dojsc salon+jadalnia...nie to nie poradze sobie sama.

    Przebieram nozkami na kuchnie, bo nadrabiajac umknal mi jej projekt

    ps. ja tez matka polka x 2 , ale nie karmiaca od wiekow


    Tomkowa, ale Ciebie ta szachownica okielznala
    normalnie wpadlas w jej sidla
    Witaj Meliso. Ja od tygodnia w wolnych chwilach przeglądam Twój wątek, ale ponieważ nie dobrnęłam jeszcze do końca to się nie ujawniałam
    Co do wizualizacji łazienek to ja bez tego projektu nie dałabym rady sama nic mądrego wymyśleć, dobrze, że dostałam od dziewczyn namiar na tą projektantkę. Dziwne, że Ci nie odpisała, może gdzieś jej umknął mail

    Zazdroszczę męża złotej rączki, na pewno dzięki temu sporo zaoszczędzicie. My niestety nie mamy nikogo kto mógłby położyć płytki, ale też sporo sami robimy, ile się da właściwie Bo ceny robocizny to kosmos.

    Projektu kuchni nie było kuzyn, który się tym zajmuje pomierzył wszystko, doradził trochę i czekamy na rezultat. Nie mogę marudzić bo normalnie zapłacilibyśmy za nią 2x tyle, a tak wyszło za same materiały. Mąż mam nadzieję będzie mógł odwdzięczyć się im pomocą bo też rozpoczęli budowę.






    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Oczywiście, wkleiłam je z przymrużeniem oka Bardzo fajna ta Twoja, Inka, i jestem pewna, że całość wyglądać będzie znakomicie
    Szachownica na razie rządzi Pewnie mi niebawem przejdzie Tak niestety mam, jak nie naszyjniki, to szycie, jak nie szycie to malowanie, jak nie malowanie, to wyszywanie i tak to się kręci, wesoło
    Tomkowa zdradź tajemnice skąd masz tyle energii ?
    Ostatnio edytowane przez Inka87 ; 09-08-2015 o 12:23

  2. #2

    Domyślnie

    Ta ławeczka to nie Kare design przypadkiem? tez mi kiedyś wpadła w oko ale nie za bardzo mam miejsce na nią niestety.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony