dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 28
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 555
  1. #241

    Domyślnie

    Inko a to jest hol? ile masz m salonu?

  2. #242
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Inka87

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Okolice Łodzi
    Posty
    391

    Domyślnie

    niee to pokój ja mam mały domek, pokój ma około 25m2 + kuchnia chyba koło 11m2

  3. #243

    Domyślnie

    inka ja bede miala niewiele wiecej

  4. #244

    Domyślnie lazienka

    A to moja lazienka..tzn bardzo podobna
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rend 1 (1).jpg
Wyświetleń:	322
Rozmiar:	66,7 KB
ID:	325999  

  5. #245
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Inka87

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Okolice Łodzi
    Posty
    391

    Domyślnie

    Dziewczyny powiedzcie mi czy 7000 zł robocizny za moją górną łazienkę to normalna cena? Bo szczerze mówiąc mnie zatkało jak usłyszałam wycenę, ale może takie są te stawki?

  6. #246
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał Inka87 Zobacz post
    Dziewczyny powiedzcie mi czy 7000 zł robocizny za moją górną łazienkę to normalna cena? Bo szczerze mówiąc mnie zatkało jak usłyszałam wycenę, ale może takie są te stawki?
    a ile ona ma m2 ? i co wchodzi w zakres?

  7. #247
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Inka87

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Okolice Łodzi
    Posty
    391

    Domyślnie

    10,4m2 licząc po podłodze. Wszystko na gotowo, płytki, oświetlenie, gniazdka itp. Tak jak na wizualizacjach wcześniej. Ściany nad wc i obok umywalki pomalowana bez płytek

  8. #248
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Inka87 Zobacz post
    10,4m2 licząc po podłodze. Wszystko na gotowo, płytki, oświetlenie, gniazdka itp. Tak jak na wizualizacjach wcześniej. Ściany nad wc i obok umywalki pomalowana bez płytek
    Obawiam sie,że takie będą wyceny,może odrobinę taniej znajdziesz, ja za łazienkę około 7m2 płaciłam jakoś 6tys,a za dolną koło 4 tys.

  9. #249
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Inka87

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Okolice Łodzi
    Posty
    391

    Domyślnie

    Czyli to ja urwałam się z księżyca Jakoś nastawiłam się na około 5 tys,. sama nie wiem czemu tak to sobie obmyśliłam

  10. #250
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał Inka87 Zobacz post
    Czyli to ja urwałam się z księżyca Jakoś nastawiłam się na około 5 tys,. sama nie wiem czemu tak to sobie obmyśliłam
    Nie, nie do końca. Wyceny sa bardzo różne. Zapytaj jeszcze Tomkową bo ona miala fajnego glazurnika jak cenowo ale jak widze u Marty podobne kwoty . Ja mialam wycenę na moja łazienkę na 4500 bez montazu oświetlenia chyba, za ok 9,5 m2 , jeden z forumowych Wszystko zeleży czy ten glazurnik jest taki świetny i czy warto zapłacić, po drugie zawsze molżiwe sa negocjacje

  11. #251

    Domyślnie

    Zgłaszam się bez pytania Za swoją 9-metrową zapłaciłam tyle, ile Tobie Inka powiedział Twój glazurnik Też wszystko na gotowo, z elektryką, gniazdka, montaż lamp itd. Sama musiałam zawiesić obrazki, ale też na haczyki, które on zamontował To prawda, co pisze Ivy, że miałam dobrego glazurnika, nie żałuję żadnej złotówki wydanej na niego. Wszystko wykonał perfekcyjnie
    Jeżeli widziałaś realizacje tego swojego i podoba Ci się jego robota, to warto Mój tłumaczył mi, że nie jest może tani, ale poprawiać po nim nikt nie będzie musiał Wzięcie taniego, który zrobi nie tak, jak to sobie wyobrażasz kosztuje przede wszystkim nerwy, ale też i pieniądze, bo trzeba poprawiać, o ile się da. Są rzeczy, przy których warto odżałować więcej kasy i cieszyć potem oczy
    Pamiętaj też, że hexa nie jest łatwą płytką i to, jak się potem będzie prezentować, zależy od umiejętności glazurnika

  12. #252
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Inka87

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Okolice Łodzi
    Posty
    391

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    Nie, nie do końca. Wyceny sa bardzo różne. Zapytaj jeszcze Tomkową bo ona miala fajnego glazurnika jak cenowo ale jak widze u Marty podobne kwoty . Ja mialam wycenę na moja łazienkę na 4500 bez montazu oświetlenia chyba, za ok 9,5 m2 , jeden z forumowych Wszystko zeleży czy ten glazurnik jest taki świetny i czy warto zapłacić, po drugie zawsze molżiwe sa negocjacje
    Twoja wycena całkiem przyjemna A negocjację trwały i w pierwszej fazie Pan fachowiec zszedł o 500zł i musi przespać się z myślą czy da radę jeszcze 500 Ale on robi u nas cały dom więc może uda się go ugadać


    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Zgłaszam się bez pytania Za swoją 9-metrową zapłaciłam tyle, ile Tobie Inka powiedział Twój glazurnik Też wszystko na gotowo, z elektryką, gniazdka, montaż lamp itd. Sama musiałam zawiesić obrazki, ale też na haczyki, które on zamontował To prawda, co pisze Ivy, że miałam dobrego glazurnika, nie żałuję żadnej złotówki wydanej na niego. Wszystko wykonał perfekcyjnie
    Jeżeli widziałaś realizacje tego swojego i podoba Ci się jego robota, to warto Mój tłumaczył mi, że nie jest może tani, ale poprawiać po nim nikt nie będzie musiał Wzięcie taniego, który zrobi nie tak, jak to sobie wyobrażasz kosztuje przede wszystkim nerwy, ale też i pieniądze, bo trzeba poprawiać, o ile się da. Są rzeczy, przy których warto odżałować więcej kasy i cieszyć potem oczy
    Pamiętaj też, że hexa nie jest łatwą płytką i to, jak się potem będzie prezentować, zależy od umiejętności glazurnika
    Dziękuję Tomkowa za wypowiedź, nie miałam czasu Cię osobiście poprosić o pomoc, dopiero teraz bym to zrobiła bo dzieci mnie zajęły
    Wydaje mi się, że ten mój glazurnik jest dobrym fachowcem i to co do tej pory zrobił bardzo mi się podoba. Przed rozpoczęciem współpracy, oglądałam też łazienki które wykonał i wszystko było ładnie i starannie wykończone. Nie spodziewałam się po prostu takiej kwoty, sama z siebie nastawiłam się na mniej, ale skoro piszecie, że to normalna stawka to jest mi lepiej.

    Powiedzcie mi jeszcze tylko po co ja poszłam na studia?? Trzeba było uczyć się płytki kłaść

  13. #253

    Domyślnie

    Cytat Napisał Inka87 Zobacz post
    Powiedzcie mi jeszcze tylko po co ja poszłam na studia?? Trzeba było uczyć się płytki kłaść
    A wiesz, że ja takie pytanie zadałam właśnie mojej ekipie? I wiesz co powiedzieli? "To my się z panią chętnie na prace zamienimy"

  14. #254
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Inka87

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Okolice Łodzi
    Posty
    391

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    A wiesz, że ja takie pytanie zadałam właśnie mojej ekipie? I wiesz co powiedzieli? "To my się z panią chętnie na prace zamienimy"
    Tak to pewnie działa, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

  15. #255

    Domyślnie

    bo tak na prawdę to jest ciężka robota...
    - sporo czasu na kolanach - wygodne to nie jest a skurcze i bóle częste w późniejszym wieku
    - często inwestor stojący nad głową cały czas i patrzący na ręce - mega stresująca robota
    itd
    itp

    dlatego Ci dobrzy się cenią

    ja sama jak robiłam w łazience zabudowę z kg to traktowałam jak zabawę, fajne było skręcać docinać, skręcać profile i potem okładać już płytą kg... mierzyłam piony-poziomy tysiąc pięćset razy a po skończeniu się okazało że i tak krzywo nie bardzo ale jednak nie trzyma pionu... nie jest to taka prosta robota jak myślałam
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  16. #256
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Każdą pracą ma swoje minusy i plusy.

  17. #257
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Inka87

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Okolice Łodzi
    Posty
    391

    Domyślnie

    Nie mam ostatnio na nic czasu, ale wpadlam pochwalić sie, ze zamowilismy kuchnie
    Dzisiaj osobiscie obmacalam fronty szafek i sa idealnie takie ja kchcialam biale, matowe, dodatkowo nie ma doplaty za frezowanie wiec odchodzi koszt uchwytów. We wtorek mąż z kuzynem, ktory sie tym zajmuje zaczynaja skrecanie wszystkiego, efekt calkowity bedzie niestety dopiero za miesiac bo taki jest okes oczekiwania na fronty, pozostałe elementy beda pojutrze.

    Jutro postaram sie zrobic zdjecia podlogi, ktora jest juz skończona i wyszla ladnie choc nie do konca jestem zadowolona z plytek bo okazalo sie ze poszczegolne plytki roznily sie od siebie o 1 lub 0,5 mm. Tak wiec przy dokladnym przyjzeniu sie widac drobne niedoskonalosci, ale jakoś już to przełknełam

    Przepraszam za błędy, nie lubię pisac na tablecie.

  18. #258
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    To z niecierpliwością czekam na kuchnię) jaki blat?

  19. #259
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    To czekam na zdjęcia

  20. #260
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Inka87

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Okolice Łodzi
    Posty
    391

    Domyślnie

    Marta blat będzie bardzo ciemno szary z delikatnymi maziajami i matowy . Mam zdjęcie z próbnika:



    Myślę, że fajnie zgra się z płytkami.

    Nie mam na razie żadnych zdjęć bo czekam ze spacerem na ochłodzenie, z małą nie wychodzę w takie upały.

    Znalazłam fachowca (dobrego i z polecenia), który wstępnie wycenił górną łazienkę na 5tys
    Także sporo zostałoby w kieszeni. Obecny wykonawca pewnie się domyśla, że planujemy wziąć kogoś innego bo wczoraj dogryzł nam, że chyba Chińczycy będą nam ją robić...

Strona 13 z 28

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony