dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 28
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 555
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał AnikoPL Zobacz post
    Ja ze względu na dzieci nie robię poziomych szczebelkow w barierce mimo że też mi się podoba. Aż prosi się by wspinać się po niej jak po drabinie
    nie wiem jakie Wasze dziciaki są ale u mnie maluchy odwiedzające bardzo fajnie schodziły na dól bez niczyjej pomocy trzymajaś sie właśnie tych poziomych barierek, bo były na ich wysokości a nie tylko górna jak dla dorosłego Do tego ściana nie miala styczności z brudnymi łapkami maluchów

  2. #22
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Inka87

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Okolice Łodzi
    Posty
    391

    Domyślnie

    O tym nie pomyślałam, Faktycznie mam nadzieje że i u nas to się sprawdzi . Ja i tak zrobię poziome pręty, rezygnuje jednak z tylko dwóch bo wtedy szczeliny są jednak zbyt duże i dziecko może przelecieć dołem. Napisałam maila do Pana Darka z zapytaniem czy i u mnie da się zrobić barierkę taka jak masz ty ivy czy Marta, teraz czekam na odpowiedź, ale myślę, że nie powinno być z tym żadnego problemu. Ehh ja chce już sierpień

  3. #23
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Też planuje barierke na wysokosci rączek od strony sciany ale poziome barierki to u mnie gwarantowana tragedia. Dzieciaki wspinaja się na dosłownie wszystko i już miałam sytuację ze ściągnąłem je z drabinkowych barierek :/
    Ostatnio edytowane przez AnikoPL ; 10-06-2015 o 10:28

  4. #24

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o barierkę to u mnie z jednej strony na małym odcinku wogóle jej nie ma i fakt miałam w planach tymczasowe zabezpieczenie, ale moja córka jak zbliża się do tego odcinka mówi "mama tutaj nie wolno tutaj jest dziura" i przechodzi na drugą stronę zobaczymy jak będzie z synem. Póki co nie ma problemu, a każdy mnie straszył.

  5. #25
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Córka też na taka wyrosła i w jej przypadku obawiałam się co najwyżej dużych dziur w które wpadlaby przypadkiem podczas szalonych biegów, syn natomiast ma 11 miesiecy i do tak małych dzieci mało co trafia, zwłaszcza jak naucza się chodzić, narazie ściągam bo ze wszystkiego średnio co godzinę

  6. #26
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Inka87

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Okolice Łodzi
    Posty
    391

    Domyślnie

    Ja myślę, że będę miała odwrotnie. Starszy syn to od urodzenia iskra, którą ciężko poskromić i to z niego nie mogę spuścić wzroku . Malutka jest natomiast całkowitym przeciwieństwem, czasami aż się dziwie, że są tak spokojne dzieci. Ale z drugiej strony wszystko może się jeszcze zmienić

  7. #27
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Tak córką od początku była żywe srebro a teraz zaczyna się wyciszac i zamieniać w małą damę chociaż bardzo energiczna a syn był taki spokojny, aż się momentami martwilam, Do czasu aż nauczył się chodzić, teraz tylko złapie z kąta w kont zatrzymując się w miejscach po których może się wspinać i stan ten się nasila

  8. #28
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Inka87

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Okolice Łodzi
    Posty
    391

    Domyślnie

    Oj nie strasz W sumie Rozalka dopiero co odkryła, że ma rączki więc do chodzenia jeszcze trochę, ale liczyłam na to, że skoro starszy tak dał nam czadu to teraz córa będzie mały aniołek. No cóż czas pokaże

  9. #29
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    hej
    przyszłam się przywitać, przycupnę i poczekam na rozwój wydarzeń
    czytam, że po tynkach jesteś, co masz juz zrobione ? ja dopiero dach będę miała robiony i to w lipcu, więc jestem daleko za Tobą, chętnie podczytam o aktualnym etapie

    buziaki!

  10. #30

    Domyślnie

    Ja się schodów tak boję że zrezygnowaliśmy z nich na razie całkowicie....Zrobimy za dwa lata, będę miała wtedy w domu 5 i 4 latka. Dodam że nie boję się wspinaczek a przypadkowego zepchnięcia na przykład. Takie małe dzieci nie kontrolują jeszcze emocji i nie przewidują konsekwencji, mam przed oczami jak może wyglądać sprzeczka na szczycie schodów

  11. #31
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Oj. Straszne wizje. U mnie takich akcji nie ma ale zdążyło się że córką pomaga chodzić synowi po łóżku i nie obliczyla odległości gdzie się kończy i to zrzucila. Dlatego będę mieć barierki po obu stronach schodów

  12. #32
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Inka87

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Okolice Łodzi
    Posty
    391

    Domyślnie

    Cytat Napisał kjuta Zobacz post
    hej
    przyszłam się przywitać, przycupnę i poczekam na rozwój wydarzeń
    czytam, że po tynkach jesteś, co masz juz zrobione ? ja dopiero dach będę miała robiony i to w lipcu, więc jestem daleko za Tobą, chętnie podczytam o aktualnym etapie

    buziaki!
    Witaj kjuta Miło mi, że zajrzałaś Dach przed Tobą a to fajny etap gdy dom rośnie w oczach Tak u nas już po tynkach teraz walczymy z wełną, która jak się okazało została źle położona Panowie upchali ją tak,że dotyka desek i nie ma żadnej szczeliny wentylacyjnej. Trzeba teraz wszystko ściągać i układać od nowa. Zrobi to już inna ekipa bo do tamtej nie mam sił. Jednak z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu (układał to w promocyjnej cenie mój dalszy krewny). Chcieliśmy szybciej i taniej, a wyszło jak zawsze...

    Ostatnio jakoś nic nie idzie po naszej myśli. W poniedziałek miała zacząć pracę ekipa od ogrodzenia. Pan nie odbiera telefonów (raz odebrał gdy zadzwoniliśmy z innego nr. powiedział, że będzie we wtorek), nie wychodzi z domu itp. Wiem, że nic mu nie jest bo teściowej udało się raz dodzwonić gdy udawała potencjalnego klienta. Umówiła się z nim na weekend więc wtedy spróbujemy go dorwać Pobrał zaliczkę i kontakt się urwał. Na szczęście mamy umowę, ale teraz widzę jaka byłam głupia, że zgodziłam się na taką dużą jak na zaliczkę kwotę.

  13. #33
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Inka87

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Okolice Łodzi
    Posty
    391

    Domyślnie

    Cytat Napisał waniliana Zobacz post
    Ja się schodów tak boję że zrezygnowaliśmy z nich na razie całkowicie....Zrobimy za dwa lata, będę miała wtedy w domu 5 i 4 latka. Dodam że nie boję się wspinaczek a przypadkowego zepchnięcia na przykład. Takie małe dzieci nie kontrolują jeszcze emocji i nie przewidują konsekwencji, mam przed oczami jak może wyglądać sprzeczka na szczycie schodów
    Ja niestety muszę zrobić schody bo sypialnie są na górze, a też boję się o dzieci. W sumie to żałuję zenie mamy parterówki, ale tu mąż się uparł na poddasze, podobno zawsze mu się marzyło

  14. #34
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    Inka współczuję, że też te dziady pie...@#$%... przed otrzymaniem zaliczki takie grzeczne, elokwentne, na każde pytanie maja czas aby odpowiedzieć
    a ja myślałam, że im dalej, tym lepiej, a tu proszę na każdym etapie czyhają na człowieka niespodzianki, ściskam mocno

  15. #35

    Domyślnie

    NO o rzesz....a masz w umowie termin wykonania ogrodzenia? Może napisać jakieś pismo i postraszyć sądem ? Warto chyba odnotować wszystkie nieudane próby kontaktu

  16. #36
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Inka87

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Okolice Łodzi
    Posty
    391

    Domyślnie

    Ja jeszcze nie spotkałam się z terminową ekipą więc co raz mniej mnie już dziwi. Gdybym ja tak traktowała swoją pracę to już dawno byłabym stałym klientem Urzędu Pracy. Ale to co się ostatnio dzieje, to już jest w ogóle jakieś nie porozumienie. Niestety na umowie nie zapisaliśmy terminu, nie wiedzieliśmy wtedy kiedy geodeta wytyczy działkę. Jeśli do poniedziałku się nie pojawi to pójdziemy na policję. Postraszę go też Urzędem Skarbowym, bo nie sądzę żeby zapłacił jakiś podatek od tej kwoty. Jakoś na razie straciłam wenę na to wszystko. Nie dzieje się nic ciekawego. Zanim fachowcy poprawią tą wełnę stracimy kolejny tydzień. Uff pomarudziłam sobie trochę Jedynie mogę pochwalić się wizualizacją schodów



    Barierka będzie skopiowana od forumowych dziewczyn ivy17 i martaMarcia

  17. #37

    Domyślnie

    Witaj Inka Mimo, że odstaję bardzo od średniej wieku w tym wątku, a matką karmiącą byłam w ubiegłym stuleciu będę zaglądać i kibicować pięknie zapowiadającym się wnętrzom

  18. #38
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Inka87

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Okolice Łodzi
    Posty
    391

    Domyślnie

    Witam u mnie i dziękuję za miłe słowa

  19. #39
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Inka87 Zobacz post
    Ja jeszcze nie spotkałam się z terminową ekipą więc co raz mniej mnie już dziwi. Gdybym ja tak traktowała swoją pracę to już dawno byłabym stałym klientem Urzędu Pracy. Ale to co się ostatnio dzieje, to już jest w ogóle jakieś nie porozumienie. Niestety na umowie nie zapisaliśmy terminu, nie wiedzieliśmy wtedy kiedy geodeta wytyczy działkę. Jeśli do poniedziałku się nie pojawi to pójdziemy na policję. Postraszę go też Urzędem Skarbowym, bo nie sądzę żeby zapłacił jakiś podatek od tej kwoty. Jakoś na razie straciłam wenę na to wszystko. Nie dzieje się nic ciekawego. Zanim fachowcy poprawią tą wełnę stracimy kolejny tydzień. Uff pomarudziłam sobie trochę Jedynie mogę pochwalić się wizualizacją schodów



    Barierka będzie skopiowana od forumowych dziewczyn ivy17 i martaMarcia

    Cześć Inka, współczuję problemów z wykonawcami,też miałam trochę,więc wiem,co czujesz. Schody zapowiadają się super barierka będzie czarna?

  20. #40
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Schody bajer

Strona 2 z 28

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony