dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 28 z 28
Pokaż wyniki od 541 do 555 z 555
  1. #541
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    wiwik

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-180
    Posty
    605

    Domyślnie


  2. #542
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Inka87

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Okolice Łodzi
    Posty
    391

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za życzenia. Z opóźnieniem spowodowanym awarią laptopa, ale szczerze życzę Wszystkim wszystkiego dobrego w Nowym Roku

    Przy okazji pokażę małe zmiany w pokoju Doszedł dywan, stolik i galeria zdjęć.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	12468273_1091379197563509_1708191804_n.jpg
Wyświetleń:	687
Rozmiar:	67,5 KB
ID:	341909

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	12476311_1091379154230180_1938122366_n.jpg
Wyświetleń:	398
Rozmiar:	41,9 KB
ID:	341910

    Może być? Ten domek po środku nie dokońca mi pasuje, ale na razie jest z braku innej opcji

    Poza tym mało się zmieniło. Zbieramy pieniądze na taras i dokończenie łazienek. Półki w kuchni czekają na swoją kolej, podobnie krzesła i szafka Tv, ale z tym już tak mi się nie spieszy. Te zmiany, które zaszły do tej pory bardzo mnie cieszą, sprawiły, że stało się u nas troche bardziej domowo, a mniej budowlano

  3. #543

    Domyślnie

    Inka, super wyszło! Zamiast domku postaw największy poster, który stoi pod schodami

  4. #544

    Domyślnie

    Inka super, naprawdę domowo już u Ciebie ja bym chyba wywaliła cottony, o ile lubie je u dzieci to girlandy w salonach dla mnie tak sobie

  5. #545
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ja cottony bym przełożyła po prostu. Tomkowa ma dobry pomysł z tymi posterami. A salon już jest super!

  6. #546
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Inka87

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Okolice Łodzi
    Posty
    391

    Domyślnie

    Dzięki za miłe słowa

    Ten duży plakat początkowo też stał na półce tak jak radziłaś Tomkowa, ale niestety mam tą starą, wąską wersje półki na której było zbyt niestabilnie, a mój syn lubi stawać na głowie i fikać sobie po sofie więc musiałam z niego zrezygnować (zdjęcie niewyraźne ale innego nie zrobiłam)


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	12463542_1091389487562480_1674473423_n.jpg
Wyświetleń:	269
Rozmiar:	23,2 KB
ID:	342056

    Cottonki pomyślę czy gdzieś nie przewiesić, ale na razie nie mam innego pomysłu a chciałabym żeby były w salonie bo lubie wieczorami ich światło

  7. #547

    Domyślnie

    Z cottonkami przy zasłonie dużo lepiej I z dołożoną grafiką też. Możesz tę największą spod schodów przymocować do ściany na taśmę, a dół żeby dotykał półki. Gdyby była na środku, tam gdzie domek, w tyle, i przymocowana taśmą, to nie groziłoby jej spadnięcie i efekt byłby super A Synek niech ma pozwolenie stawania na głowie wyłącznie na dywanie Sofa będzie go asekurować i to będzie zdecydowanie zdrowsze dla kręgosłupa, niż takie akrobacje na sofie

  8. #548

    Domyślnie

    Cytat Napisał Inka87 Zobacz post

    Przy okazji pokażę małe zmiany w pokoju Doszedł dywan, stolik i galeria zdjęć.
    i zrobiło się bardzo przytulnie

  9. #549

    Domyślnie

    Piękne ujęcie kanapy, zakochałam się w tym zdjęciu. I nawet myślę, żeby u siebie taką półeczkę na ramki zrobić, świetnie to wygląda. Co tam salon, jaka córeczka śliczna i ta opaska - CUDO.

  10. #550
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Remika2

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Posty
    345

    Domyślnie

    Witaj Inka Jak fajnie się robi u Ciebie! Dasz znać skąd stoliczek i dywanik? Wiem, że kwestię półki w kuchni odsuwasz na drugi plan, ale w Pepco pojawiły się fajne ceramiczne pojemniki z pokrywkami drewnianymi większe i mniejsze - kilka wzorów. A jak w Pepco to wiadomo, że tanio Oczywiście się skusiłam

    Załącznik 342702

    Załącznik 342703

  11. #551
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Inka87

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Okolice Łodzi
    Posty
    391

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Z cottonkami przy zasłonie dużo lepiej I z dołożoną grafiką też. Możesz tę największą spod schodów przymocować do ściany na taśmę, a dół żeby dotykał półki. Gdyby była na środku, tam gdzie domek, w tyle, i przymocowana taśmą, to nie groziłoby jej spadnięcie i efekt byłby super A Synek niech ma pozwolenie stawania na głowie wyłącznie na dywanie Sofa będzie go asekurować i to będzie zdecydowanie zdrowsze dla kręgosłupa, niż takie akrobacje na sofie
    Dziękuję za podpowiedź, tak zrobię z tą taśmą, ale chyba jednak poszukam ramki mniejszej niż ta z napisem impossible, ale większej niż te na półce. Taka w rozmiarze A2 byłaby chyba idealna.

    A synek, no cóż to mój mały Rumcajs Przeciwieństwo siostry i chociaż oczywiście nie pozwalam mu tak fikać to często mu się "zapomina" bo przecież on będzie cyrkowcem

    Cytat Napisał Catti Zobacz post
    i zrobiło się bardzo przytulnie
    Cytat Napisał aga2183 Zobacz post
    Piękne ujęcie kanapy, zakochałam się w tym zdjęciu. I nawet myślę, żeby u siebie taką półeczkę na ramki zrobić, świetnie to wygląda. Co tam salon, jaka córeczka śliczna i ta opaska - CUDO.
    Dziękuję
    Cytat Napisał Remika2 Zobacz post
    Witaj Inka Jak fajnie się robi u Ciebie! Dasz znać skąd stoliczek i dywanik? Wiem, że kwestię półki w kuchni odsuwasz na drugi plan, ale w Pepco pojawiły się fajne ceramiczne pojemniki z pokrywkami drewnianymi większe i mniejsze - kilka wzorów. A jak w Pepco to wiadomo, że tanio Oczywiście się skusiłam

    Załącznik 342702

    Załącznik 342703
    Witaj Remiko Mam tą dużą puszkę w kropki już od miesiąca, koniecznie chciałam dokupic inne, ale w moim Pepco już ich nie było, ale skoro kupiłaś je nie dawno to muszę poszukać w innych sklepach. U Ciebie wyglądają super. Bardzo dziękuję, że o mnie pomyślałaś

    edit: stolik kawowy z firmy womeb, a dywan kupiłam w małym sklepiku no name Stolik zamówiłam bez lakierowania bo sama chcę nóżki potraktować lakierobejcą w kolorze schodów. Na razie nóżki są bardzo jasne.
    Ostatnio edytowane przez Inka87 ; 10-01-2016 o 08:12

  12. #552

    Domyślnie

    Potwierdzam, że pojemniki Pepco są bardzo fajne i ładne. W swoich w poziome paski drewnianą pokrywkę pomalowałam na czarno

    P.S. Remika, stale zaglądam do Twojego wątku wypatrując nowych fotek, bo jestem wielbicielką Twojego domku
    Ostatnio edytowane przez Tomkowa ; 10-01-2016 o 08:54

  13. #553
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Remika2

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Posty
    345

    Domyślnie

    Inka, jakbyś nie znalazłam a była zainteresowana, to u mnie na pewno z tych większych widziałam ostatnio ten w literki, być może jeszcze inne za nim stały ale już się nie interesowałam. Były też te malutkie Jeśli chcesz mogę rzucić okiem przy okazji i jak coś kupić je dla Ciebie a potem może jakiś kurier?

  14. #554

    Domyślnie

    Cytat Napisał Inka87 Zobacz post
    Bardzo dziękuję za życzenia. Z opóźnieniem spowodowanym awarią laptopa, ale szczerze życzę Wszystkim wszystkiego dobrego w Nowym Roku

    Przy okazji pokażę małe zmiany w pokoju Doszedł dywan, stolik i galeria zdjęć.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	12468273_1091379197563509_1708191804_n.jpg
Wyświetleń:	687
Rozmiar:	67,5 KB
ID:	341909

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	12476311_1091379154230180_1938122366_n.jpg
Wyświetleń:	398
Rozmiar:	41,9 KB
ID:	341910

    Może być? Ten domek po środku nie dokońca mi pasuje, ale na razie jest z braku innej opcji

    Poza tym mało się zmieniło. Zbieramy pieniądze na taras i dokończenie łazienek. Półki w kuchni czekają na swoją kolej, podobnie krzesła i szafka Tv, ale z tym już tak mi się nie spieszy. Te zmiany, które zaszły do tej pory bardzo mnie cieszą, sprawiły, że stało się u nas troche bardziej domowo, a mniej budowlano
    Ina zakochuje sie powoli w twoich szarosciach fajnie sie to wszystko sklada do kupu. milo popatrzec. kuchnie masz praktycznie w tym samym rozstawie co ja. (u mnie weziej) tez sie zastanawialam co zrobic na scianie po prawej str okna.
    u mnie tez szarao z dodatkiem drewna i czerni. zaciekawila mnie twoja kanapa? wygodna w lenieniu sie na niej? probowalam znalezc na watku ale nie znalazlam co to za kanapa.

  15. #555
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Inka87

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Okolice Łodzi
    Posty
    391

    Domyślnie

    Dziękuję Remiko za propozycje pewnie skorzystalabym z niej, ale właśnie wróciłam z Pepco i udało mi się dokupić dwa duże pojemniki w kreski i literki oraz dwa małe w paseczki i literki Dobrze, że napisałaś mi o swoich bo takto nie sprawdzilabym sklepu ponownie
    Kamila dziękuję za miłe słowa, narożnik jest z firmy Rosanero. Kupowałam w ciemno przez internet, ale na szczęście jest wygodny i jestem z niego bardzo zadowolona

Strona 28 z 28

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony