dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 28
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 555
  1. #61
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Inka87

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Okolice Łodzi
    Posty
    391

    Domyślnie

    Cytat Napisał martaMarcia Zobacz post
    Inka, a co to za kanapa, zdradź proszę, wygląda chyba podobnie jak Tokio z Sits.
    To jest ta kanapa (w ogóle jest tam sporo sof godnych uwagi):
    http://www.adriana.com.pl/Produkty/f...c-ec0f5812608b

    Znalazłam ją przypadkiem, więc nie wiele mogę powiedzieć na jej temat. Spodobała mi się na zdjęciu, a żeby ją zobaczyć muszę jechać do Warszawy. W stolicy będę 31 lipca więc dopiero wtedy zadecyduję czy ją kupimy. Jeśli nie to też zastanawiałam się na tą z Sits, ale wtedy musiałabym wybrać jakąś z tkaninę z tańszej grupy cenowej bo jak dla mnie to te kanapy z Sits są piękne, ale drogawe.

  2. #62

    Domyślnie

    Cytat Napisał Inka87 Zobacz post
    Mi wydaje się, że ta mozaika dodaje trochę charakteru tej łazience, ale boję się, że może się szybko znudzić
    Ale nie ma co decydować się na rozwiązania bez wyrazu z obawy że się coś znudzi. Szare, bezpieczne rozwiązania też się opatrzą, może bardziej można dodatkami zmieniać wnętrze ale pewnie nie każdemu się chce zmieniać dywniki i ręczniki co dwa lata Ja tam jestem za mozaiką, tyle że ta konkretna mnie nie powala ale to nie mnie ma się podobać

  3. #63
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Inka87

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Okolice Łodzi
    Posty
    391

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nelli Sza Zobacz post
    Cześć Inka. Napisz proszę co to za płytki do łazienki na dole. Są cudowne!
    Po inspiracjach sądząc, zakocham się w Twoim domu
    Cześć. Miło mi Cię gościć w moim wątku. Ja Twój skrycie podczytuje od dawna Te płytki to Tubądzin: drewnopodobne Schabby Chic, a szare Epoxy Grey Ja z tych postarzanych drewnopodobnych zrezygnowałam po otrzymaniu ze sklepu z płytkami wizualizacji. Trochę mdło to wyszło i będą zwykłe drewnopodobne.

  4. #64
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Inka87

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Okolice Łodzi
    Posty
    391

    Domyślnie

    Cytat Napisał waniliana Zobacz post
    Ale nie ma co decydować się na rozwiązania bez wyrazu z obawy że się coś znudzi. Szare, bezpieczne rozwiązania też się opatrzą, może bardziej można dodatkami zmieniać wnętrze ale pewnie nie każdemu się chce zmieniać dywniki i ręczniki co dwa lata Ja tam jestem za mozaiką, tyle że ta konkretna mnie nie powala ale to nie mnie ma się podobać
    Dzięki za radę, przyznam,że oglądając tą mozaikę nie zwróciłam na nią uwagi, dopiero w tej łazience wpadła mi w oko. Jeszcze w sklepie z płytkami poproszę o wizualizacjie mojej łazienki z tą mozaiką i wtedy zobaczę. Co prawda te sklepowe wizualizacje nie powalają, ale zawsze coś tam widać.


    A co do inspiracji z domkiem kradnij do woli. Też planuje coś takiego w pokoju córki więc może przetrzesz szlaki

  5. #65
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Inka87

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Okolice Łodzi
    Posty
    391

    Domyślnie

    Czyli na podłodze też ten jasnoszary? Na tym zdjęciu tego nie widać, ale w tej łazience jest jeszcze jeden rodzaj płytek- białe pod prysznicem

    Kurcze nie umiem tak pisać postów, żeby w jednym było kilka cytatów

  6. #66
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Inka87

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Okolice Łodzi
    Posty
    391

    Domyślnie

    Czy któraś z Was orientuje się może jaka grubość musi mieć tynk dekoracyjny żeby stworzyć na nim imitacje płyt betonowych? Planowałem takie coś na ścianie przy schodach i muszę dać odpowiedź stolarzowi ile mm musi odliczyć od otworu w stropie. Chodzi mi o coś takiego jak ma Remika w wątku Szarak w minimalu. Pisałam do niej ale chyba już tu nie zagląda

  7. #67
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Remika2

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Posty
    345

    Domyślnie

    Wpadam do Twojego wątku Będę podglądać PAPA

  8. #68
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał waniliana Zobacz post
    Ale nie ma co decydować się na rozwiązania bez wyrazu z obawy że się coś znudzi. Szare, bezpieczne rozwiązania też się opatrzą, może bardziej można dodatkami zmieniać wnętrze ale pewnie nie każdemu się chce zmieniać dywniki i ręczniki co dwa lata Ja tam jestem za mozaiką, tyle że ta konkretna mnie nie powala ale to nie mnie ma się podobać
    Myślę podobnie (chociaż ja akurat zmieniam dywaniki co dwa lata albo i częściej -tylko z innych powodów niż nuda - dobra, ja łazienki zmieniam razem z dywaniki )
    Jak ktoś nie wie czy brać coś co mu się podoba strachu ze mu się znudzi to zawsze powtarzam:
    Bierz od razu najnudniejsze. Będziesz znudzona od samego początku

    Życie jest za krótkie by wybierać najbezpieczniejsze rozwiązania. Bierz to co Ci sprawia przyjemność i co sprawi że twoje otoczenie będzie piękne. Tylko najlepiej jednak wszystko oglądać na żywo bo zdjęcia lubią przekazywać rzeczywistość

  9. #69

    Domyślnie

    W pełni się zgadzam z Aniko Jeżeli "najbezpieczniejsze rozwiązania", to tylko w komunikacji drogowej

  10. #70
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Inka87

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Okolice Łodzi
    Posty
    391

    Domyślnie

    Witaj Remika

    Wiem dziewczyny macie rację,zobaczę jeszcze co pokaże wizualizacja zrobiona w sklepię i myślę, że zdecyduję się na to połączenie, zwłaszcza że ciągle do niego wracam Jak już będę miała zdjęcia to wkleję tu i mam nadzieje, że mi doradzicie

    Zapomniałam się pochwalić odzyskaliśmy zaliczkę za ogrodzenie Okazało się, że Pan fachowiec po prostu wpadł w tzw. ciąg alkoholowy Nawet trochę mi go teraz szkoda bo widać było, że jest mu głupio, a w końcu alkoholizm to choroba.

  11. #71
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Inka87

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Okolice Łodzi
    Posty
    391

    Domyślnie

    Pochwalę się jakie zegary zamówiłam dziś dzieciom na vivre

    Najpierw kupiłam jeden na westwing, ale później znalazłam na vivre ten sam o 40 zł tańszy, anulowałam tamto zamówienie i kupiłam od razu dwa



  12. #72
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    są prześliczne zwłaszcza lisek
    nie znałam jeszcze tej strony

  13. #73
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Inka87

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Okolice Łodzi
    Posty
    391

    Domyślnie

    Dostałam sklepowe wizualizacje łazienki, są takie ponure ale coś tam widać. Pokażę tylko dolną bo górna jest do poprawek i taka sobie wyszła :/ Na załączonych zdjęciach inwencją własną Pani projektantki pojawił się pasek z mozaiki, ale jego nie będzie. Nie planowałam płytek wokół drzwi, ale już nie będę ich męczyć o zmiany.Armatura i szafka są przykładowe, chodzi mi o układ płytek.





    I realne zdjęcie tych płytek z rękoma mojego taty :


    Co myślicie? Wszelkie sugestie mile widziane bo ja już nie mam sił i weny do łazienek.

  14. #74
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Próbowałam coś z tych wózek wywnioskować Ale one są Tak przygnębiające że mimo najczęstszych chęci nie moge nic innego napisać że mi się nie podoba przykro mi

  15. #75
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Inka87 Zobacz post
    Dostałam sklepowe wizualizacje łazienki, są takie ponure ale coś tam widać. Pokażę tylko dolną bo górna jest do poprawek i taka sobie wyszła :/ Na załączonych zdjęciach inwencją własną Pani projektantki pojawił się pasek z mozaiki, ale jego nie będzie. Nie planowałam płytek wokół drzwi, ale już nie będę ich męczyć o zmiany.Armatura i szafka są przykładowe, chodzi mi o układ płytek.





    I realne zdjęcie tych płytek z rękoma mojego taty :


    Co myślicie? Wszelkie sugestie mile widziane bo ja już nie mam sił i weny do łazienek.
    Inko, taka trochę przygnębiająca wyszła łazienka, a może zamienić szare płytki, tzn. na podłogę ciemniejsze, a na ściany jaśniejsze?

  16. #76
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Inka87

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Okolice Łodzi
    Posty
    391

    Domyślnie

    Wiem, że to tak buro wyszło, ale łudziłam się, że to ten program taki kiepski jest. Ja jednak nie poradzę sobie sama z tymi łazienkami bo te pomieszczenia mnie odbijają i od początku męczą. Muszę na gwałt poszukać jakiegoś architekta Marta a może Ty mogłabyś polecić mi swojego na priv?

  17. #77
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Inka87 Zobacz post
    Wiem, że to tak buro wyszło, ale łudziłam się, że to ten program taki kiepski jest. Ja jednak nie poradzę sobie sama z tymi łazienkami bo te pomieszczenia mnie odbijają i od początku męczą. Muszę na gwałt poszukać jakiegoś architekta Marta a może Ty mogłabyś polecić mi swojego na priv?
    piszę priv

  18. #78

    Domyślnie

    Cytat Napisał Inka87 Zobacz post
    Wiem, że to tak buro wyszło, ale łudziłam się, że to ten program taki kiepski jest. Ja jednak nie poradzę sobie sama z tymi łazienkami bo te pomieszczenia mnie odbijają i od początku męczą. Muszę na gwałt poszukać jakiegoś architekta Marta a może Ty mogłabyś polecić mi swojego na priv?
    Cytat Napisał martaMarcia Zobacz post
    piszę priv
    Już miałam rozpisać się o tej Twojej łazience (da się przesunąć drzwi wejściowe? ), ale skoro masz namiary od Marty i być może do osoby, którą mam na myśli, to powstanie fantastyczna łazienka. Wszelkie rady są zbędne

  19. #79
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Już miałam rozpisać się o tej Twojej łazience (da się przesunąć drzwi wejściowe? ), ale skoro masz namiary od Marty i być może do osoby, którą mam na myśli, to powstanie fantastyczna łazienka. Wszelkie rady są zbędne
    dokładnie do tej osoby

  20. #80
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Inka87

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Okolice Łodzi
    Posty
    391

    Domyślnie

    Tak już napisałam maila i z niecierpliwością czekam na odpowiedź Uff ale wiecie co, poczułam, jak ciężar spadł mi z serca bo te łazienki nie dawały mi spokoju i od początku miałam z nimi problem, a tak już ktoś kto się na tym zna będzie się martwił. Już dawno zastanawiałam się nad architektem, ale musiałam to z mężem przeforsować bo nie bardzo chciał się zgodzić, ale udało się

Strona 4 z 28

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony