dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 102 z 330
Pokaż wyniki od 2.021 do 2.040 z 6582
  1. #2021

    Domyślnie

    Aniko, samym octem to czasami lustra i szyby myję Do zacieków z mega twardej wody i osadów z mydła jest za słaby.
    A tak na górze (przed i po). Baterie same wysychały. Nie robiłam więcej fotek wanny i umywalek, ale na drugim świetnie widać jak są czyste, bo w umywalce odbija się płytka. Dla mnie bomba

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1130442.jpg
Wyświetleń:	430
Rozmiar:	82,8 KB
ID:	329439

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1130464.jpg
Wyświetleń:	436
Rozmiar:	93,2 KB
ID:	329440

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1130446.jpg
Wyświetleń:	434
Rozmiar:	85,8 KB
ID:	329445

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1130469.jpg
Wyświetleń:	433
Rozmiar:	86,1 KB
ID:	329447

  2. #2022
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    No taki urok ze mi sam ocet daje radę miękka woda.
    Piękne te kafelki. Wiem że to wiadomo ale i tak podziwiam

  3. #2023

    Domyślnie

    Tomkowa ile ja się naczytałam, przez mój urlop. Wszystko podziwiam i ten stołek pod prysznicem i lampy w sypialni (mój typ na przyszłość).
    A granat ma u mnie w sypialni być podstawą, ale kiedy???
    Możesz pokazać ten suuuper środek do czyszczenia, ja teraz używam z Lidla w5 w takiej małej niebieskiej butelce, też super czyści, ale zawsze poleruje.

  4. #2024

    Domyślnie

    Aga, ten "super środek" to normalny płyn do mycia naczyń Dawn Amerykański, ja go kupiłam TU. Teraz czekam na extra oryginał, który ma do mnie przypłynąć od znajomej zza wielkiej wody. Razem z panelami do przeróbki komód Malm. Nie mogę się doczekać

    Przeklejam, co napisała na wątku slonko Mania, która go używa i zna wiele zastosowań Może umyję jeszcze nim dziś włosy??

    Cytat Napisał mania1220 Zobacz post
    dobra, mialam napisac o roznych uzyciach Dawn plynu ale musialam najpierw skonczyc sofke.
    Przedewszystkim - kazdy Dawn jest bezpieczny dla skory, wlosow , zwierzakow i - dla oczyszczalni. Mimo to jest duzo mocniejszy niz inne.
    Na kazdej butelce gdzie jest jakis zwierzak - znaczy mozna uzywac nawet jak jest oczyszczalnia.

    podam kilka przykladow gdzie i jak mozna go uzywac, kilka z nich jak pisalam wykorzystuje, czy wszystko dziala? nie wiem, nie probowalam. Nie wiem tez czy inne plyny tez tak zadzialaja

    Tym plynem myja ptaki i zwierzaki wylowione z oceanow i morz jesli gdzies byl wylany olej ze statkow.

    Nadaje sie do robienia baniek dmuchanych dla dzieci - zamiast ydla - lepsze banki, tylko trzeba troche gliceryny dodac

    dzieci - lubia sie upaciac. jakis smar, wazelina we wlosach itp - spokojnie mozna zmyc to tym plynem - jest na tyle delikatny ze bezpieczny a na tyle mocny ze zmyje

    na przetluszczajace sie wlosy i na wlosy na ktore sie naklada duzo pianek, lakierow itp - raz na miesiac kuracja - mozna nim glowe umyc - bardziej wydajny niz szampon a nie zawiera phosphates jak wiekszosc szamponow

    mieszanka z woda - najlepszy rozmiekczacz skorek przy paznokciach plus - usowa olej z plytek przez co lakier lepiej sie trzyma

    mieszanka z woda - nalepsza wojna wystawiona mszycom i innym robakom - zabija je a nie kwiaty/drzewka
    walka na mrowki np na podjezdzie lub w tawie
    cienka warstwa plynu przy wejsciu - robactwo nie wejdzie do domu

    3 krople plynu na galon wody - do mycia okien

    do mycia psow - jak ma pchly - zabije robactow, wymieszany z woda i spryskany na dywany - zabija tez pchly jak pies naniosl


    czyszczenie samochodowych srubokretow itp - zanurzyc w plynie - sciagnie caly olej i smary latwo i zapobiegnie rdzy


    ice pack - czyli zimne oklady, w woreczki zamykane wlany i zamrozony - trzyma dluzej zimno i mozna wielokrotnie uzywac.

    to co pisalyscie - czyszczenie plytek: pol butelki octu podgrzac do goraca w mikrofali (badz w garnku i przelac) dolac drugie pol plynu, wymieszac, spryskac i zostawic na kilka minut zeby przezarlo kazde naloty po mydlach, szamponach itp


    zatkany kibelek - pol kubka wlac do kibelka i zostawic, potam zalac wrzatkiem


    plamy po oleju na podjezdzie

    tlusta cera - umyc twarz z woda i plynem


    rece po smarach i olejach - wymieszac z olejem

    mycie plastykowych dzieciecych basenikow czy zabawek


    plamy z pomadek, oleju , niektore dlugopisy - nalozyc kropelke, wetrzec-rozetrzec a potem normalnie wyprac


    przesuwane drzwi, zawiasy skrzypiace itp - dluzej trzyma niz w arerozolu


    oblodzone schody: lyzeczka plynu, lyzka spirytusu i pol galona goracej wody i wylac na schody - nie beda tak szybko zamarzalay i zachodzily lodem - nie trzeba niszczyc ich sola zeby sie nie polamac


    basen w lecie - nakropic na srodek wody i odsunie wszystkie pozostalosci po kremach, olejkach itp na brzegi


    okulary zeby nie zachodzily mgla - nalozyc na szkla i wytrzec do sucha, zrobi sie cienka powloka

    podlogi w prysznicach rozetrzec warstwe , zostawic na noc, rano umyc


    mszyce na drzewkach owocowych - dwie lyzki plynu na galon wody i spryskac po obu stronach liscie, po 15 min splukac czysta woda - bo nikt nie chce jest owocow i czuc smaku plynu.


    gabeczki do nakladania fluidu lub pedzle - umyc w plynie, usunie tluste mazie i beda dluzej jak nowe


    jak za dlugo sie farbe na wlosach trzymalo i wyszly za ciemne - umyc w plynie, zmyje wiecej niz szampon


    malujac cos - np w spray'u - zeby sie nie upaciaci - wysmarowac sie plynem i zostawic do wyschniecia, powstanie pancerzyk przed farba


    namoczyc pedzle po malowaniu przed myciem

    chwasty - lyzeczka plynu, kubek soli plus galon octu - to najlepiej lac tam gdzie trawy nie ma, np jak chwasty wyrastaja miedzy kostka, kamieniami itp

  5. #2025

    Domyślnie

    Z dobrych wiadomości jest jeszcze kolejna: spotkałam dziś mojego tapicera, który zupełnie zapomniał, że czekam na niego z wyjazdem z doborem tkanin na fotel Pogadaliśmy, przypomniał sobie o fotelu i mu mówię, że mam ambitny plan obić sobie skrzynię do sypialni. A on mi na to "chce się pani? Ja to pani na jutro zrobię" I co byście zrobiły na moim miejscu??

  6. #2026

    Domyślnie

    O ludzie a ja byłam pewna, że żartujesz z tymi włosami a na gołębie pod dachem też się nadaje?

  7. #2027
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    a za ile chce to zrobić???

  8. #2028

    Domyślnie

    Emila, nawet jak napiszę, to nie uwierzysz Mam z jego żoną poszyć sobie poduchy do kompletu Ludzie z pasją, to jest to

  9. #2029

    Domyślnie

    Cytat Napisał aga2183 Zobacz post
    O ludzie a ja byłam pewna, że żartujesz z tymi włosami a na gołębie pod dachem też się nadaje?
    Ubrudziły się gołębie, czy dach?

  10. #2030
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    O rety ale blysk!

    Nooo to ja sie juz raduje na ten plyn.... jeszcze nie teraz ale w przyszlym roku poprosze mojego wujka z USA zeby mi taki zakupil i przywiozl jak bedzie sie do PL wybierac albo jak my do niego polecimy, bo mamy zaproszenie..

  11. #2031
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    Ivy, no wieszTy co?! zeby samej tyle oproznic?


    tam gdzie butelek najmniej to chyba te najsmaczniejsze....albo te najtansze
    Podczas tego wyjazdu wypiłam duuuuzo pysznego wina
    Cytat Napisał Pusia&Kssawery Zobacz post
    Boziu jakie cudo
    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Taka piwniczka to nasze marzenie Jak tylko trafię szóstkę, to taką sobie urządzę, w dworkowych piwnicach
    Jak byści echcialy ją odwiedzić to TUTAJ namiary
    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Piwniczka boska, a zawartość pewnie jeszcze lepsza.

    U nas w ogrodzie od pewnego czasu czeka na wymurowanie piwniczki dół Ale taka piękna nie będzie

    .
    Pestko zawartość przepyszna, w tej piwniczce mysle ze sprobowalam z 6-7 gatunków wina, a to był tylko obiad/lunch, po powrocie była jeszcze kolacja. Gruzińska gościnność

  12. #2032
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Aniu jaki błysk, super czyści Muszę sobie zamówić takie cudo , bo o ile z kamieniem nie mam problemu to jak reszte tez tak fajnie czyści to będzie super

  13. #2033

    Domyślnie

    Tomkowa a tam gdzie zamawiałaś to jest oryginalny z USA?

    rozumiem, że z kamieniem na bateriach wszelkiego typu sobie poradzi, do tej pory używałam samego octu, namaczałam chusteczkę i przykładałam na parę godzin. Najtrudniej wyczyścić u mnie baterię przy umywalce w łazience bo jest kaskadowa i tam w środku się zbiera kamień. Był to mój nieprzemyślany zakup, wizualnie bardzo mi się podoba, ale zlew mam do tego płaski i jak goście do nas przychodzą to się wiecznie ochlapują my już z mężem mamy sposób.

    Do jakiego tkmaxa w Wawie mogę podjechać i zobaczyć te stołki ceramiczne?

    Od poniedziałku w biedronce będą fajne rzeczy m.in te kule cotton... i te lamki nocne mi się podobają gdyby tylko miały ciemniejszy odcień drewna.

    Załączam link do gazetki: http://www.biedronka.pl/pl/press,id,...we-metamorfozy

  14. #2034
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    teraz wiadomo dlaczego w USA maja taki blysk

  15. #2035
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Niesamowita gama możliwości zastosowania tego płynu.

  16. #2036

    Domyślnie

    Cytat Napisał bratkaf Zobacz post
    Tomkowa a tam gdzie zamawiałaś to jest oryginalny z USA?

    Do jakiego tkmaxa w Wawie mogę podjechać i zobaczyć te stołki ceramiczne?

    Od poniedziałku w biedronce będą fajne rzeczy m.in te kule cotton... i te lamki nocne mi się podobają gdyby tylko miały ciemniejszy odcień drewna.

    Załączam link do gazetki: http://www.biedronka.pl/pl/press,id,326,title,Domowe-metamorfozy
    Mam nadzieję, że to oryginalny płyn, chociaż kto tam ich wie

    Jeżeli chodzi o stołki, to nigdy ich w warszawskich tkmaxach nie widziałam. Ostatnio widziałam piękny zielony i mniejszy czerwony w toruńskim sklepie
    Dzięki za cynk do gazetki Zapoluję na koc dwustronny, światełka i żarówki ledowe A nóżki lampki możesz zabejcować na pożądany odcień drewna

  17. #2037
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Inka87

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Okolice Łodzi
    Posty
    391

    Domyślnie

    Ja też poluje na światełka i może na tą lampkę nocną, ale muszę zobaczyć na żywo

    Też Wam dziś tak forum szwankuje? Nie mogłam się zalogować cały dzień.

  18. #2038

    Domyślnie

    Wpisać cokolwiek to bardzo trudne dziś zadanie, ale spróbuję Gdyby ktokolwiek wiedział, że gdzieś u nas można kupić taką pościel, to funduję nagrodę za polecenie źródła

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pościel.jpg
Wyświetleń:	330
Rozmiar:	85,2 KB
ID:	329546

    Ta jest z Pottery Barn..
    Ostatnio edytowane przez Tomkowa ; 04-09-2015 o 20:53

  19. #2039
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    boska

  20. #2040

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Ubrudziły się gołębie, czy dach?
    Trzeba tak wymyć gołębie na dachu, żeby zniknęły

Strona 102 z 330

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony