dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 330
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 6582
  1. #221

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    a jaki to problem stac za ogrodzeniem? muza bedzie taka glosna, ze chyba sie da?
    To jest myśl Mmeliska!! Rozbiję bazę pod Tauron Areną i będę nasłuchiwać

  2. #222
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Jedynak, choć wiele razy myślałam o towarzystwie dla niego Wracam czasami do tego pomysłu, który przechodzi mi jak ręką odjął po deszczowej pogodzie, gdy widzę stan podłóg Gdy pomyślę, że tych śladów byłoby dwa razy więcej, to jego jedynactwo zupełnie mi nie przeszkadza :
    No jasne, nic na siłę.
    Chyba, że piesio rasy "mały wkurw" coś jak moja Fifa - to jak elf chodzi, niemal śladów nie robi

  3. #223
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    To jest myśl Mmeliska!! Rozbiję bazę pod Tauron Areną i będę nasłuchiwać
    kiedy to? to dolacze, razem weselej

  4. #224

  5. #225
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    kiedy to? to dolacze, razem weselej

    taaa nielegalny zjazd "Muratora" pod Tauron Areną

  6. #226
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    13 lipca
    kochana to ja bede!!! za tydzien lece do PL (nie patrzac ze dzisiaj tez )


    az sie boje, jak ja nadrobie zaleglosci u Was a w wakacje to juz zero szans

  7. #227
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    az sie boje, jak ja nadrobie zaleglosci u Was a w wakacje to juz zero szans
    Przypilnujemy Twój Dziennik.... jak wrócisz będzie równie alkoholowy jak Tomkowej

  8. #228
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pusia&Kssawery Zobacz post
    Przypilnujemy Twój Dziennik.... jak wrócisz będzie równie alkoholowy jak Tomkowej
    Pusia ale ja sie alkoholizuje nie u siebie, wiec martwie sie tym, co moze mnie ominac

  9. #229
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    Pusia ale ja sie alkoholizuje nie u siebie, wiec martwie sie tym, co moze mnie ominac
    Czyli musisz szybko wrócić, żeby jak najmniej Cię ominęło

  10. #230
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    wracam w niedziele

    no dobra, ide szykowac obiad i zrobic make up... o 17 musze byc juz na lotnisku...

  11. #231

    Domyślnie

    Czyli, że niby mój wątek jest alkoholowy?? Od przyszłego tygodnia zacznie się mały odwyk, bo będę do popołudnia odcięta od świata, ale nic się nie martwcie, wieczory będą nasze!!
    Mmeliska, leć szczęśliwie, baw się szampańsko i wracaj zdrowa! Już szykuję namioty na lipiec

  12. #232
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Namiot mam! jest 2 osobowy i bardzo podreczny jezeli chodzi o jego noszenie
    wiec jak cos to biere z soba

  13. #233
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Inka87

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Okolice Łodzi
    Posty
    391

    Domyślnie

    Ochoty mi dziewczyny na jakiegoś małego drinka narobiłyście, a muszę obejść się smakiem pókim karmiąca

  14. #234

    Domyślnie

    Inka, walczę z ustawieniem mebli w sypialni, Towarzystwo rozpoczęło weekend, więc piątek jakiś bezdrinkowy Ratuję się kawą, bo pewnie mi się znów do późna zejdzie

  15. #235
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Inka87

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Okolice Łodzi
    Posty
    391

    Domyślnie

    Kawy nie pije od kiedy w ciąży szybko w wiadomym celu biegałam do wc po jej powąchaniu. I jakoś do tej pory mnie nie ciągnie To zdaj relacje z przemeblowania bo sypialnią się nie chwaliłaś jeszcze, chyba że coś przeoczyłam . Owocnej pracy życzę, ja uciekam ogarnąć dzieciaki do spania i później jeszcze zajrzę

  16. #236

    Domyślnie

    Sypialnia to najstarsze i najgorzej wyglądające obecnie pomieszczenie w domu Czeka ją gruntowny remont z równaniem ścian włącznie. Nie wiem, kiedy to będzie. Nie mogę jednak usiedzieć i muszę trochę poprzestawiać Dwa skosy są zabudowane szafami i miałam koncepcję, żeby jedną zlikwidować. Straszna to byłaby dla mnie operacja, bo musiałabym odchudzić zasoby, które mieszczą się obecnie w zabudowie na 4-metrowej ścianie. Gdzie ja to upchnę?? Jak się ogarnę, to pokażę o co chodzi i plan na ten pokój

  17. #237
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Inka87

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Okolice Łodzi
    Posty
    391

    Domyślnie

    To przed nami kolejna spektakularna metamorfoza Wow 4m szafa to w obecnej sytuacji moje marzenie. Może być ciężko pozbyć się aż tylu zasobów, zwłaszcza jeśli masz jak ja, że wszystko może się jeszcze przydać

  18. #238
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Tomkowa, czy Ty już te obrazki przypięłaś?
    Utknęłam czasowo w połowie i nie wiem. Miałam cóś do podpowiedzenia, ale nie chcę jeśli już po ptakach.
    I... czy ten zegar koło obrazu nad kanapą to tak na stałe?
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  19. #239
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Sypialnia to najstarsze i najgorzej wyglądające obecnie pomieszczenie w domu Czeka ją gruntowny remont z równaniem ścian włącznie. Nie wiem, kiedy to będzie. Nie mogę jednak usiedzieć i muszę trochę poprzestawiać Dwa skosy są zabudowane szafami i miałam koncepcję, żeby jedną zlikwidować. Straszna to byłaby dla mnie operacja, bo musiałabym odchudzić zasoby, które mieszczą się obecnie w zabudowie na 4-metrowej ścianie. Gdzie ja to upchnę?? Jak się ogarnę, to pokażę o co chodzi i plan na ten pokój
    Będzie kolejna spektakularna metamorfoza! Już się tej sypialni nie mogę doczekać

  20. #240

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Tomkowa, czy Ty już te obrazki przypięłaś?
    Utknęłam czasowo w połowie i nie wiem. Miałam cóś do podpowiedzenia, ale nie chcę jeśli już po ptakach.
    I... czy ten zegar koło obrazu nad kanapą to tak na stałe?
    Pestko, witaj Przypięłam już. Mów, co miałaś powiedzieć, nigdy nie jest za późno. Nie wiem, czy zegar na stałe, nie pasuje?? Obraz niedługo doczeka się ramy. Co jest nie tak, Twoim zdaniem?

    Cytat Napisał martaMarcia Zobacz post
    Będzie kolejna spektakularna metamorfoza! Już się tej sypialni nie mogę doczekać
    Po dzisiejszej akcji chyba jestem przekonana, że zabudowy pod oknami dachowymi raczej nie rozbiorę. Przemaluję całość na biało

Strona 12 z 330

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony