dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 330
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 6582
  1. #241

    Domyślnie

    Z okazji wizyty Pestki pokażę przemianę schodów To Kasia właśnie była głównym Inspiratorem zmian

    Tak wyglądały schody "przed":

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	schody.jpg
Wyświetleń:	643
Rozmiar:	86,4 KB
ID:	321445

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	schody1.jpg
Wyświetleń:	643
Rozmiar:	85,3 KB
ID:	321450


    Potem propozycja Pestki:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	STAIRS_Tomkowa-P1110299-drzwi-szare_dzien.jpg
Wyświetleń:	643
Rozmiar:	73,3 KB
ID:	321451


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	STAIRS_Tomkowa-P1110299-noc.jpg
Wyświetleń:	642
Rozmiar:	72,9 KB
ID:	321452
    Ostatnio edytowane przez Tomkowa ; 20-06-2015 o 00:23

  2. #242

  3. #243
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    No, i jest super z tymi schodami
    A kiedy będzie galeria luster?

    Zegar mi nie pasuje stylowo, ani do całego salonu, ani, tym bardziej, do obrazu. Poza tym obraz nie ma oddechu, światła jak mówią graficy. Czyli jest za ciasno. I jeszcze oba te elementy konkurują ze sobą. Nie wiadomo na co patrzeć.
    Obraz powiesiłabym centralnie na ścianie, a zegarowi znalazłabym inne miejsce i to nie w salonie.
    A, i jeszcze widziałabym obraz albo w cieniutkiej ramce – tylko listewka, albo w bardzo szerokiej, nawet 10-12 cm, ale za to płaskiej. Żadnych ozdóbek. Najlepiej pomalowana na kolor zasłon.

    Wokół TV trochę bym nabałaganiła. Jeśli zostawiłaś ten układ z lusterkami przy bibliotece i równą linią u góry, to bym nawet strasznie nabałaganiła . Zrobiłaś fotkę po przyklejeniu obrazków?
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  4. #244

    Domyślnie

    Pestko, lustra zbieram, zbieram Myślisz, że będą dobrze prezentowały się nad schodami?
    Obraz oczywiście doczeka się ramy, już niedługo Myślałam, żeby była taka z 6 cm, ale że szara, to nie Myślałam wyłącznie o czarnej. Jak się sypialnia robić będzie, to zegar może do niej przeprowadzę, zobaczymy. Jego też chcę podrasować i podkleić lustrem
    Dla Ciebie fotka do bałaganienia

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	galeria5.jpg
Wyświetleń:	102
Rozmiar:	85,0 KB
ID:	321456

  5. #245

    Domyślnie

    schody też świetne!
    wygląda na to, że masz talent do poprawiania!!
    jak wiele może kolor to też sama wiem
    bardzo dobrze czuję się teraz w moim poprawionym mieszkanku

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Catti, czekam na przesyłkę dwóch ślicznych tac! Skąd wiedziałaś??
    ta misa wielkościowo też się tam wpasowała
    ja mam ostatnio fazę na tace, koszyki, oklejane pudełka i inne sprzęty porządkujące przestrzeń
    dalej mały bajzel, ale w jednym miejscu

    Cytat Napisał ~~slonko~~ Zobacz post
    też mnie czeka robienie galerii (może do grudnia zrobię
    mam niby na nią dużo miejsca, ale za to kłopotliwe, bo nad spocznikiem schodowym - czyli nie jest zbyt szeroko, ale mogę wysoko pójść
    jak będę kombinować nad ułożeniem ramek, które narazie zbieram, to poproszę Ciebie i inne dziewczyny o pomoc
    o! jak fajnie....
    to jest szansa, że i mnie skutecznie zmobilizujecie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    To prawda, że Kraków jest wyjątkowy. W lipcu będzie tam grał Mark Knopfler i rozpaczam, że nie zdążyłam kupić biletów
    do lipca jeszcze trochę czasu zostało
    szukaj biletów w sieci, bo warto
    miałam okazję być na tym koncercie miesiąc temu w Londynie (choć to już trochę inny Mark ... bardziej folkowy.... ale mnie pasuje
    dostałam zaproszenie i popędziłam na wariata, a w dzień wylotu się dowiedziałam, że grają w Krakowie
    ale nie żałuję, bo w O2 miałam okazję być pierwszy raz.... jedynie publiczność taka drętwa lekko (nie to co u nas na koncertach!!! )
    dlatego ponoć wykonawcy lubią u nas koncertować
    dajemy czadu

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Po dzisiejszej akcji chyba jestem przekonana, że zabudowy pod oknami dachowymi raczej nie rozbiorę. Przemaluję całość na biało
    gdybym ja miała decydować o likwidacji 4-metrowego miejsca do przechowywania to też nie podjęłabym takiej decyzji...
    wrzuć fotki i dylematy, choć wydaje mi się, że jakiś czas temu gdzieś się temat przewijał u kogoś w wątku....

  6. #246

    Domyślnie

    Catti, możemy sobie uścisnąć dłonie z tymi pudełkami Podczas mojej ostatniej wizyty w Pepco obkupiłam się po uszy Mają tam bardzo fajne pudełka i koszyki. Mam też pokaźny zbiór pudełek po butach, które oczekują na oklejenie
    Sypialnię wałkowałyśmy w wątku Marty
    Cały czas rozglądam się za biletami na Marka. Czy folkowy, czy inny jestem jego wielbicielką Wczoraj cały dom rozbrzmiewał jego muzyką do filmu "Cal". Posłuchajcie TEGO

  7. #247

    Domyślnie

    Pestka wspomniała o lustrach, więc pokażę moje inspiracje lustrzane Lustrami mogłabym mieć zawieszony cały dom, uwielbiam je. Nad kanapą też chciałam i nad schody chcę, i nad łóżko w sypialni, też


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lustra.jpg
Wyświetleń:	607
Rozmiar:	70,1 KB
ID:	321462

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lustra1.jpg
Wyświetleń:	608
Rozmiar:	90,5 KB
ID:	321463


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lustra2.jpg
Wyświetleń:	610
Rozmiar:	63,4 KB
ID:	321464

  8. #248

    Domyślnie

    Bardzo podoba mi się ostatnia inspiracja sypialniana, do mnie by pasowała

    Tomkowa nie minie rok, jak cały Twój dom nabierze nowego wyglądu i to jakiego wyglądu.

  9. #249
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    Ania,
    Ale u Ciebie ładnie to że wątek alkoholowy też do mnie trafia
    Skoro lubisz lustra to doradzisz bo moja projektantka dziś sypialnie mi przysłała z ogromnym lustrem naprzeciw łóżka

  10. #250

    Domyślnie

    Justyna, ta Twoja projektantka od początku wydawała mi się podejrzana

    Lecę do Ciebie, bo na wrzucenie zdjęć odgruzowanej sypialni nie mam już siły
    Ostatnio edytowane przez Tomkowa ; 20-06-2015 o 20:59

  11. #251
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Byłam wczoraj w naszym Góro Kalwaryjskim Pepco i widziałam te pudełka, koszyki, ale nie kupiłam, bo one w kompletach od dużego do małych. Te małe mnie nie interesują
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  12. #252

    Domyślnie

    Pestko, większość jest powkładana jeden w drugi, ale ometkowane są każdy z osobna. Można kupić pojedynczo
    Ale: jestem ciekawa Twoich pomysłów na obrazki

  13. #253

    Domyślnie

    Cytat Napisał aga2183 Zobacz post
    Bardzo podoba mi się ostatnia inspiracja sypialniana, do mnie by pasowała

    Tomkowa nie minie rok, jak cały Twój dom nabierze nowego wyglądu i to jakiego wyglądu.
    U mnie te lustra będą nad łóżkiem, tylko trudno je upolować w rozsądnej cenie Wersja awaryjna to tradycyjne lustra

  14. #254

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    U mnie te lustra będą nad łóżkiem, tylko trudno je upolować w rozsądnej cenie Wersja awaryjna to tradycyjne lustra
    Zanim ja dojdę do sypialni to może Ty będzesz remontować po raz drugi swoją i oddasz mi lustra w okazyjnej cenie

    P.S. Dzisiaj malowałam paski na elewacji, ledwie żyje, a pomalowałam 1 ścianę z 4

  15. #255
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    Pestka, Ty tylko kusisz i kusisz, pokaż wreszcie swoje wnętrza

    Jestem przeogromnie ciekawa tego kilimu który sobie zamówiłaś, zawiesiłaś go już, pokaż...

    Aniu, lubię być Twoim gościem, nie przeszkadzałaby mi nawet Twoja zagracona ( jak twierdzisz, choć trochę Ci nie wierzę ) sypialnia

  16. #256

    Domyślnie

    Cytat Napisał aga2183 Zobacz post
    Zanim ja dojdę do sypialni to może Ty będzesz remontować po raz drugi swoją i oddasz mi lustra w okazyjnej cenie

    P.S. Dzisiaj malowałam paski na elewacji, ledwie żyje, a pomalowałam 1 ścianę z 4
    Aga, jak dobrze pójdzie to remont sypialni dopiero w przyszłym roku, albo i to nie Będziesz pierwsza ze swoją. Jak znajdę dobrą metę na lustra, to dam znać Czasami widuję na Westwing, ale jakoś drogie

    Tak też ładnie

    Nazwa:  Bedroom photos 031812 105[22].jpg
Wyświetleń: 567
Rozmiar:  37,6 KB

    Cytat Napisał Juskra Zobacz post
    Aniu, lubię być Twoim gościem, nie przeszkadzałaby mi nawet Twoja zagracona ( jak twierdzisz, choć trochę Ci nie wierzę ) sypialnia
    Justynka Przez dwa dni odgracałam moją sypialnię!! Litry potu wylane, ale jest w miarę ogarnięte. Tylko na te ściany patrzeć nie mogę

  17. #257
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    Jestem ciekawa jak długo mieszkasz w tym domu? Bo zmiany jakie w nim zachodzą są ogromne

  18. #258

  19. #259
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Aaaaaaa..., to przejadę się po pudełeczka. W garderobie mam nieustanny brak takich. Pudła po butach trochę wytrzymały, ale pora je zmienić.

    Sluchajcie, Kobitki. Nic nie zawiesiłam Leży zwinięty w rulon, razem z drugim, ktory ma zalec pod stołem w salonie. Koty na nich siadują z upodobaniem.
    W domu rozpierdziucha kosmiczna, bo robi się poddasze. Wszystko zasypane pyłem, nawet nie sprzątam.
    Dachu malować nie będę, bo mi p. Monika wybiła z głowy. Za to dom dostanie piękne metalowe rynny, przemalujemy kominy na szaro i założymy im czapeczki.
    Potem przyjdzie posadzkowy i skuje mi kafelki w kuchni i wiatrołapie. Potem będzie kominek budowany. Potem.... a dopiero potem zmiany w sypialni.
    Na razie dokupiłam sobie na Vivre pasującą do dywanu pościel.

    Sorry, jadę na stację odebrać moje szczęście wracające z W-wy po imprezce.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  20. #260
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Jak długo? 20 lat
    oj długo teraz rozumiem potrzebę kolosalnych zmian
    Oko cieszą Twoje wnętrza, pomysł z lustrami nad łóżkiem też zacny

    Kasiu, ciężki czas przed Tobą, ale będzie pięknie jak u Tomkowej!
    Ostatnio edytowane przez Juskra ; 20-06-2015 o 22:15

Strona 13 z 330

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony