dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 479
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 9569
  1. #221

    Domyślnie

    o to chodzi? bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam



    "podwyższenie zrobione przez prysznic. " masz na myśli brodzik? bo prysznic ma być bez brodzika

  2. #222
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    agnieszka86

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Łyszkowice
    Kod pocztowy
    99-420
    Posty
    17

    Domyślnie





    Suchajcie, załaczam zdjecia z moją przyszłą łazienką. Mam nadzieję że sie Wam spodoba. Płytki już kupione, ale jak cos to piszcie! Uwagi przyjmę

    Mam nadzieję że te zdjecia uda mi sie wkleić..... Jedno jest czarno-białe, brakło tuszu :/ a drugie moze mało wyrażne ale mi skaner nie działa ://

    ściana na przeciwko będzie cała jasna i tylko z paskami ciemnymi i kaloryferem.

    A lustro? zwykłe czy takie jak na zdjeciu? tzn. na wprost i po lewej stronie umywalki.





    CHYBA MI TO NIE WYSZŁO... ALE JAK KLIKAM PRAWYM PRZYCISKIEM NA IKONKE ZE ZDJECIEM I "OTWÓRZ W NOWYM OKNIE" TO ZDJECIE SIE OTWIERA

    Płytki to ALEKSANDRIA - OPOCZNO
    Ostatnio edytowane przez agnieszka86 ; 05-01-2011 o 12:40

  3. #223

    Domyślnie

    agnieszka jak nie widzę zdjecia

  4. #224
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    [QUOTE=agnieszka86;4489749]


    proszę czy to tak miało być? dwa razy to samo?










  5. #225

    Domyślnie

    aksamitka tak o to mi chodziło, ale widzę, że jeszcze ciaśniej się zrobiło. aaa myślałam i pewnei nie doczytałam że ten prysznic to taki z brodzikiem i co za tym idzie cześcią konstrukcji, która jednak przy tego typu prysznicach jest cięższa niż w przypadku szklanych prysznicy z płaskim brodzikiem... jeśli tak to chyba poprzednia opcja będzie lepsza. ale poczekajmy na tych co się na tym o niebo lepiej znają, może coś ciekawego podpowiedzą.

  6. #226

    Domyślnie

    agnieszka86 a czy zaplanowałaś gdzieś jakąś szafkę? bo widzę że nawet pod umywalką nic nie ma... a przecież w łazience tyle rzeczy jest do pochowania!
    ja sceptycznie podchodze do takich zagłębień w ścianach pod prysznicami - bo tam zawsdze trochę wody zostanie i będzie pomału ale przemakać- a fuga przepuszcza wodę! mam tak teraz w wynajmowanym mieszkaniu i wiem jak to wygląda.....

  7. #227

    Domyślnie

    nicol a mnie się ta wersja bardziej podoba myślisz ze ciasno będzie kolo prysznica? brodzik będzie z otaczaków, docelowo wanna będzie krótsza o 10cm ale nie było takiej w projekcie, drzwi beda przesuniete o 10cm aby nie były tak blisko ściany

    agnieszka ja bym zrobiła szafkę pod umywalka i zlikwidowała ta wnękę pod prysznice a zastąpiła szklana półką
    Ostatnio edytowane przez aksamitka ; 05-01-2011 o 17:02

  8. #228

    Domyślnie

    aksamitka aha, czyli będzie trochę oddechu między prysznicem a wanna. z punktu widzenia mojego, jeśli będziesz otwierać drzwi prysznica "na" kibelek to spoko powinno wystarczyć.... z drugiej strony... czy taka 10--30cm dziura między wanna a prysznicem to dobra sprawa? sama nei wiem, bo nic tam nie postawisz, a dziura będzie? a może by tak szybę prysznica docisnąc do samej wanny i wtedy prysznic będzie przestronniejszy? tyle, że wtedy musiałoby to być jakoś dobrze zabezpieczone żeby tam nic nie wpadło bo będzie wkurzać na max!

    ja swego czasu też myślałam o takim płaskim prysznicu i wtedy stwierdziłam, że nie odznaczałabym go żadnymi innymi płytkami, tylko odplyw i tyle... bo jakoś tak bardziej elegancko by mi to wyglądało. ale otoczaki tak u siebie planuję białe

  9. #229

    Domyślnie

    nicol, szacuje ze ta przerwa będzie wynosiła ok 19cm wiec zapewne wanna odsunięta od ściany i tam zabudowana wnęka
    Ostatnio edytowane przez aksamitka ; 05-01-2011 o 17:35

  10. #230
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    agnieszka86

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Łyszkowice
    Kod pocztowy
    99-420
    Posty
    17

    Domyślnie

    Cytat Napisał nicol21 Zobacz post
    agnieszka86 a czy zaplanowałaś gdzieś jakąś szafkę? Bo widzę że nawet pod umywalką nic nie ma... A przecież w łazience tyle rzeczy jest do pochowania!
    Ja sceptycznie podchodze do takich zagłębień w ścianach pod prysznicami - bo tam zawsdze trochę wody zostanie i będzie pomału ale przemakać- a fuga przepuszcza wodę! Mam tak teraz w wynajmowanym mieszkaniu i wiem jak to wygląda.....

    tak, szafka będzie, na projekcie nie ma ale będzie na pewno!

    Gosiek33 dzięki!

    Cytat Napisał aksamitka Zobacz post
    nicol

    agnieszka ja bym zrobiła szafkę pod umywalka i zlikwidowała ta wnękę pod prysznice a zastąpiła szklana półką

    hmm... no tak, ale utrzymanie szklanej pólki w czystości chyba też latwe z czasem nie jest. Myslałam o tym, owszem


    ogólnie ułozenia płytek nie krytykujecie wiec chyba źle nie jest????

    a co sadzice o lustrze?? maż woli jakieś fikuśniejsze
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 06-01-2011 o 09:45 Powód: Scalenie postów

  11. #231

    Domyślnie

    dość łatwe jeśli robi się to systematycznie, w najgorszym wypadku możesz ja zmienić a polki zabudowanej nie... ale to moje zdanie

    a co powiecie na taki uklad?


    lub:
    Ostatnio edytowane przez aksamitka ; 21-01-2011 o 10:38 Powód: Scalenie postów

  12. #232

    Domyślnie

    poprzednie ustawienie było bardziej przestronne.

  13. #233

    Domyślnie

    Cytat Napisał aksamitka Zobacz post

    mi się ten nawet podoba,.... jedyna rzecz, która mi tutaj trochę nie pasi to ta szafka wysoka w kącie... jakoś tak samotnie tam będzie wyglądała. a może by tak obok niej dodać półsłupek?
    a w którą stronę będą otwierać się drzwi prysznica? na kibelek czy na drzwi?

  14. #234

    Domyślnie

    a wiesz ze nie wiem jak z tymi drzwiami od prysznica
    półslupek czyli co?

  15. #235
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mr6319
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1.404
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Pokażę tutaj może ktoś skorzysta:


  16. #236

    Domyślnie

    Masz zbliżenia na "zakładki"?

  17. #237
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mr6319
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1.404
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Niestety nie. A fotka dość małych rozmiarów.

  18. #238

    Domyślnie

    No - a moja fantazja zaszalała

  19. #239
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Cytat Napisał emjot27 Zobacz post
    Dzięki wszystkim za radę.
    Nemi Tak zauważyłem że projektantka pochrzaniła Ale jeżeli chodzi o wymiary, to wszystko się zgadza
    Mam do Ciebie prośbę, czy mogłabyś wrzucić kilka fotek, jak u Ciebie wyszedł ten dekor razem z paskami Mogano po bokach? Też to rozważałem, ale boje się, że to jednak popsuje efekt.

    Druga sprawa, jaki kolor grzejnika łazienkowego najlepiej będzie pasował by do Mogano brown?
    Troszkę późno, ale wklejam fotkę "dociętych" płytek Mogano Brown do panela z kwiatkiem.


  20. #240
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Cytat Napisał mr6319 Zobacz post
    Pokażę tutaj może ktoś skorzysta:

    He he he - fantazja kogoś poniosła i to dosłownie.

Strona 12 z 479

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony