dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 443 z 479
Pokaż wyniki od 8.841 do 8.860 z 9569
  1. #8841
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maciejka2
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    458

    Domyślnie

    Tomkowa, baaaaaaardzo Ci dziękuję
    Wizki to oczywiście nie ja Widzę, że płytki drewnopodobne na ścianie z umywalką "dla ocieplenie łazienki" nie zachwyciły Mnie też nie, dodam, że pomysł nie był mój.
    Biorę sobie Twoje rady do serca i tak:
    Umywalkę dosunę maksymalnie w prawo, tam futryna będzie przeszkadzać
    Lustro do wysokości szyby prysznicowej.
    Drzwi prysznicowe będą Eos DWB.
    Ubikacja taka jak Twoja dzięki.
    Płytki pociągnę do góry.
    Niestety geberitu nie da się przesunąć.

    Turkusowa jodełka pod prysznicem zachwyciła mnie Teraz to juz zupełnie nie będę mogła sie zdecydować co do płytek
    Mam jeszcze niedzielę, żeby pomyśleć.

  2. #8842

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maciejka2 Zobacz post
    Tomkowa, baaaaaaardzo Ci dziękuję
    Wizki to oczywiście nie ja Widzę, że płytki drewnopodobne na ścianie z umywalką "dla ocieplenie łazienki" nie zachwyciły Mnie też nie, dodam, że pomysł nie był mój.
    Biorę sobie Twoje rady do serca i tak:
    Umywalkę dosunę maksymalnie w prawo, tam futryna będzie przeszkadzać
    Lustro do wysokości szyby prysznicowej.
    Drzwi prysznicowe będą Eos DWB.
    Ubikacja taka jak Twoja dzięki.
    Płytki pociągnę do góry.
    Niestety geberitu nie da się przesunąć.

    Turkusowa jodełka pod prysznicem zachwyciła mnie Teraz to juz zupełnie nie będę mogła sie zdecydować co do płytek
    Mam jeszcze niedzielę, żeby pomyśleć.
    Tak to jest, że człowiek myśli, że już wie, jak ma być, a nagle okazuje się, że nie wie
    Z miski i drzwi będziesz zadowolona, jestem pewna
    Jaką masz odległość od futryny do rogu? Nie zmieści się szafka głębokości 40 cm? Zerknij na szafkę Elita Serenity 60 z umywalką ceramiczną Dance

  3. #8843
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maciejka2
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    458

    Domyślnie

    Zgadzam się, bo im więcej inspiracji tym podjęcie decyzji jest trudniejsze. A koncepcja zmienia się 3 razy na dzień

    Tomkowa, ja mam tam tylko 26 cm tej ścianki i na to pójdzie jeszcze futryna, więc nie poszaleję. Znalazłam umywalkę 30cm głęboką, na umycie rąk wystarczy. Elita serenity jest bardzo ładna ale za bardzo będzie wystawać. Będę jeszcze szukała. Tobie fajnie, bo drzwi masz na innej ścianie, przynajmniej możesz mieć umywalkę o normalnych wymiarach.

  4. #8844

    Domyślnie

    Tomkowa,
    Mam do Ciebie serdeczna prośbę - proszę Cie powiedz gdzie kupiłaś swoje płytki hexa blanco i czy nie zostały Ci moze dwie paczki do sprzedania?
    Ja nie wiem jak to wyliczyłam, ze mi ich brakło i teraz mam problem bo kafelkarz kończy łazienke a najbliższa dostawa za 4 tygodnie :/ jestem załamana :/
    Albo moze wiesz gdzie to kupić stacjonarnie i kto by od ręki mógł mieć dwie paczki?
    Zaczynam żałować tych płytek

  5. #8845

    Domyślnie

    Forumowicze ratujcie ! Czy mi się wydaje czy hydraulik źle zamontował baterię podtynkową? Na tej ścianie będzie od prawej pralka , umywalka, grzejnik a na ścianie po prawej miska wisząca. Wydaje mi się, że pomylił otwory baterii i rączka jest bezpośrednio nad odpływem co skutkuje przesunięciem wylewki w kob umywalki???!!!


  6. #8846

    Domyślnie

    Witam mamy problem z wyborem płytek na ścianę, wiemy ze czarne lecz nie wiemy jaki wymiar jaki model itd co polecacie do tego projektu? na podłodze granit black galaxy, białe ściany to po prostu gips chyba ze będzie źle to zwykłe białe płytkiKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łazienka3.jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	14,1 KB
ID:	351437Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łazienka1.jpg
Wyświetleń:	60
Rozmiar:	14,0 KB
ID:	351438Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łazienka2.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	14,7 KB
ID:	351439
    Ostatnio edytowane przez sokol27je ; 29-03-2016 o 11:44

  7. #8847
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

  8. #8848

    Domyślnie

    pisałem "nie wiem jakie"
    teraz w projekcie sa aplauz 10X10 bo sa czarne
    nie wiemy co wybrac mozajka 60x60 a moze jakies nierówne....

  9. #8849
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    a skąd my mamy wiedzieć, co wy chcecie?

  10. #8850

    Domyślnie

    myślałem ze to dział wizualizacji łazienki....
    A o co mam tu pytać jak nie o płytki na ścianę? opony tu sprzedajecie?

  11. #8851
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    ale ty masz wizualizację.
    A tam są małe płytki kwadratowe. To podałam ci namiary na takie.

    Może pokaż co ci się podoba? Co było inspiracją do tej łazienki? Bo na rynku jest kilkaset wzorów czarnych płytek: duże/małe, matowe/błyszczące/ze wzorem, gładkie/strukturalne - starczy wpisać w google "czarne płytki".

  12. #8852

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adeptus3 Zobacz post
    Tomkowa,
    Mam do Ciebie serdeczna prośbę - proszę Cie powiedz gdzie kupiłaś swoje płytki hexa blanco i czy nie zostały Ci moze dwie paczki do sprzedania?
    Ja nie wiem jak to wyliczyłam, ze mi ich brakło i teraz mam problem bo kafelkarz kończy łazienke a najbliższa dostawa za 4 tygodnie :/ jestem załamana :/
    Albo moze wiesz gdzie to kupić stacjonarnie i kto by od ręki mógł mieć dwie paczki?
    Zaczynam żałować tych płytek
    Oj, tak mi przykro, że wcześniej tu nie zajrzałam Mam nadzieję, że sobie poradziłaś (trzeba na priv pisać!), a efekt końcowy wynagrodzi trudy Ja swoje liczyłam sto razy, a i tak zabrakło mi 3 sztuk Ale Ty jesteś zdecydowanie lepsza, dwie paczki to dwa metry płytek

  13. #8853

    Domyślnie

    Poradziłam w ten sposób, ze muszę zamówić te z dostawa za 4 tygodnie :/ ehhh życie

  14. #8854

    Domyślnie

    Własnie o to chodzi ze nie wiemy jakie wybrać czarne płytki... większość się podoba, pytanie które pasują (nie wykluczamy łączenia dwóch modeli płytek).
    oczywiście na wizualizacji jest projekt naszej łazienki.

  15. #8855
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    ale do czego miałyby pasować?
    Do projektu, który uwzględnia małe płytki pasują te, które pokazałam.

  16. #8856
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar MadziulaPM
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Kod pocztowy
    21-500
    Posty
    213

    Domyślnie

    Prośbę mam wielką o pomoc

    Stan surowy zamknięty, instalacje w toku, muszę zdecydować gdzie stanie toaleta i umywalka + grzejnik drabinkowy. Piwnica pod spodem stąd możliwość przestawienia toalety.
    Przepraszam za taką słabą wizualizację, słabo ogarniam te programiki

    1. wersja geberit obok umywalki



    Troszkę mnie martwi taka wielka ściana pusta- ta przy oknie, nie mam pomysłu co z nią zrobić by fajnie wyglądała :/ Myślałam o jakiejś szafce + świeczki na niej, jakieś obrazki etc., ta ściana raczej bez płytek.

    2 wersja - geberit pod oknem


    Mąż zgłasza lekki sprzeciw, odnośnie użytkowania przez niego toalety, ale chcę i tak zamontować roletki
    Poradźcie, jak będzie bardziej ergonomicznie?

    surowy projekt wyglada tak:

    jakby ktoś wenę poczuł- by szybko cos naszkicwać, wrzucam pusty projekt dla ułatwienia

    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1%u00252B%u002525C5%u00252582azienka%u00252Btoaleta%u00252Bobok%u00252B%u00252Bumywalki%u00252Ba.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	62,8 KB
ID:	351870  
    Ostatnio edytowane przez MadziulaPM ; 03-04-2016 o 18:06

  17. #8857
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    to jest ta łazienka na parterze?


  18. #8858
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar MadziulaPM
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Kod pocztowy
    21-500
    Posty
    213

    Domyślnie

    Tak, łazienka na dole

    77 cm na umywalkę, wystarczy, tylko czy będzie dostatecznie dużo światła przy umywalce? - umywalkę chciałam dlatego na przeciwko by światło z okna odbijało się w lustrze, doświetlało jednocześnie prysznic i całą łazienkę.
    U moich rodziców jest umywalka z lustrem obok okna i kiepsko ono doświetla niestety.

    Proszę napisz skąd taki pomysł?

  19. #8859
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    osoba stojąca przed umywalką ma światło z okna prosto w twarz - to lepsze niż liczyć, że światło odbije się od lustra

    tutaj podobny układ:


    Umywalka na szafkę 60 cm + blat wzdłuż okna jako toaletka. Można też większa umywalkę z asymetrycznie ustawionym kranem, zachodzącą na okno

  20. #8860

    Domyślnie Nasze początki

    Witam wszystkich po dłuższej nieobecności . Jakoś prawie rok ale to nie istotne.
    Po wielu przeszkodach i trudach załatwiliśmy wszystko co potrzebne (czytaj kredyt na mieszkanko i gniazdko które sobie upatrzyliśmy w zeszłym roku jest nasza własnością (albo będzie za jakieś 25 lat :/). Od jakiegoś już czasu przygotowywaliśmy sie do remontu i jakoś ruszyliśmy (choć w głowie to miałam taki młyn po przeglądanych forach i wizkach że masakra). Na stronce 414 z 13.06 są nasze poczatki wiec dla zainteresowanych stanem surowym odsyłam.

    Ale jestem tu jeszcze po kilka rad i najważniejsze pierwsza ocene (badzcie łaskawi !) . Dołączam kilka fotek z tego co juz w naszej łazience jest, trochę sie zmieniło od założeń początkowych i beton na ścianach zastąpiły płytki - Modulo z Paradyża (nawiasem goraco polecam ! - sokol27je coś dla Ciebie) poczatkowo padło na Tubadzin All In White ale cena nas trochę zabiła i koszty spowodowały poszukiwanie czegoś tańszego, ale osobiście jestem bardziej zadowolona z płytek Paradyża.
    Łazienka z poczatkowych szarości przeszła w klasyke Biały & Czarny i jesteśmy z mężem zachwyceni wyborem. Aczkolwiek trochę betonu (marzenie męża) przemyciliśmy w płytkach podłogowych, również Paradyż Silver coś tam Choć płyt nie uniknę i najprawdopodobniej będą w salonie na ścianie ale to już broszka męża - on siebie wymyślił niech montuje (właśnie wymyśla jakieś systemy montażowe bo straszy że w wakacje bedzie montował )

    Do meritum żeby nie zanudzać: Prosze o ocene i kilka sugestii co byscie jeszcze widzieli w naszej łazience (zaznaczam że drzwi bedą )
    Nie mam pomysłu na prysznic :/ jakiś narożny półokrągły by sie przydał ale nie zabójczy cenowo. Umywalka to też zmartwienie choć już przymierzamy sie do umywalki owalnej - armatura biała i czarna dla kontrastu na płytkach czarnych będą białe i na odwrót - podoba mi sie seria Cersanita ale trochę droga wiec padnie na LAVEO bardzo podobne a cena przez pół.
    Blat - planujemy wycinek okregu ale nie wiemy jeszcze czy na całą ściane czy tylko na cześć :/ blat drewniany Dębowy lub fornirowany tak aby przypominał lite drewno.Wnęki bedą zabudowane szafkami (trochę utopionymi ok 7-10 cm aby sie lekko wyróżniały kolor oczywiście biel
    Jak to widzicie i co radzicie kochani, z niecierpliwością czekam na komentarze ! Krysia
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20160331_192846_AO_HDR.jpg
Wyświetleń:	128
Rozmiar:	30,3 KB
ID:	352000   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20160331_192856_AO_HDR.jpg
Wyświetleń:	106
Rozmiar:	19,2 KB
ID:	352002   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20160331_192913_AO_HDR.jpg
Wyświetleń:	107
Rozmiar:	21,3 KB
ID:	352003   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20160331_192752_AO_HDR.jpg
Wyświetleń:	100
Rozmiar:	27,8 KB
ID:	351997   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20160331_192800_AO_HDR.jpg
Wyświetleń:	77
Rozmiar:	32,3 KB
ID:	351998  

    Ostatnio edytowane przez krsia-krk ; 05-04-2016 o 17:55

Strona 443 z 479

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony