dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 118 z 130
Pokaż wyniki od 2.341 do 2.360 z 2590
  1. #2341
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Mam trochę jesiennych prac w ogrodzie jakieś tak ognisko z pociętych gałęzi itp.. Zrobię żar i upiekę ziemniaka do kani na kolację. Albo w samym żarze albo w foli aluminiowej. Do wieczora.

  2. #2342
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Wyśmiewasz wszystko i wszystkich .Tak chce ich bawić bez Twojego udziału .Nie możesz tego pojąć ?. Te wieczne personalne zaczepki i szydzenie ze wszystkiego.Ja nie przypominam Ci przeszłości bo nie nią żyje tu na FM.Wałkujemy to już tyle czasu. Skoro jak twierdzisz forum publiczne to jego regulamin musi być powiększony o stalking .Tak o to zjawisko już internetowe. Piszesz te wywody jaki to jesteś poprawny i nie zwracasz uwagi ile niosą za sobą ukrytego zła.Tak zła bo to co linkowałem, to nie ja wymyśliłem, a Ty to kwitujesz nieprawdą i najzupełniej to olewasz bo wiesz lepiej.Czarujesz przy mojej pomocy wszystkich czytających z ukrycia. Czarujesz jaki to nie jesteś wspaniały, poprawny ,bezbłędny stawiając swoją ofiarę - forumowicza pod murem wyśmiewając przy tym jej konika w znaczeniu ich hobby. Nie chce mi się tego już tłumaczyć. Zabierz stąd swoje zabawki bo masz swoja piaskownicą w której jesteś najlepszy. Nie traktuj tego jako nakaz ale wielką prośbę.

    Do Redakcji. Jeśli Redakcja uważa ,ze swoim tu śmiesznymi przepisami źle wpływam na brać forumowa proszę wyciągnąć z tego wnioski i zamknąć watek jakby życzył sobie najlepszy forumowicz , forumowicz wielki sercem .

    pzdr.
    Jeżeli w dziale elektrycznym, zawodowy elektryk skrytykuje źle wykonaną, z uporczywie popełnianymi błędami instalację, elektryka amatora, to wg Twojej opinii również jest to "stalking" ?
    Bez mojego udziału to bawić publikę możesz na prywatnym blogu.
    Nigdzie nie "życzę sobie" zamykania jakichkolwiek tematów, (znowu się Tobie coś pomyliło).
    unde venis et quo tendis

  3. #2343
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Jeżeli w dziale elektrycznym, zawodowy elektryk skrytykuje źle wykonaną, z uporczywie popełnianymi błędami instalację, elektryka amatora, to wg Twojej opinii również jest to "stalking" ?
    Bez mojego udziału to bawić publikę możesz na prywatnym blogu.
    Nigdzie nie "życzę sobie" zamykania jakichkolwiek tematów, (znowu się Tobie coś pomyliło).
    Co się pomyliło ? Znowu mam cytatów szukać ? Sam chciałeś z kumplem zamykać moje wątki. To kłamstwo to w tym wieku cię przerasta. Ty sobie nic nie możesz życzyć . Możesz szczęścia zdrowia swojej ukochanej. Jaki elektryk chłopie wyluzuj. To są wariacje kulinarne gdzie można wklejać przepisy bardziej nietuzinkowe ,niepowszechne, niestandardowe , niespotykane. Poczytaj o stalkingu w sieci to nie będziesz w kulinariach takich głupkowatych pytań zadawał. Nieznajomość tej opcji mobbingowej w Internecie widać jest Ci bardzo odległa - obca. Twój udział właśnie możesz pokazywać w tak ohydny sposób na swoim blogu. Upokarzać ,wyśmiewać ale nie tutaj. Tu są inne warunki ludzie budują się i potrzebują odskoczni ,a ty ją zrujnowałeś. Boja się krytyki gdyby chcieli cos napisać w kulinariach .Twojej krytyki. Kim ty jesteś ,że ustalasz warunki którym mam się podporządkować ? Przypomnę bo coś z oczami masz.

    Kiedyś był wpis o P. Gessler.

  4. #2344
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Co się pomyliło ? Znowu mam cytatów szukać ? Sam chciałeś z kumplem zamykać moje wątki. To kłamstwo to w tym wieku cię przerasta. Ty sobie nic nie możesz życzyć . ...
    ...
    Jeżeli komuś coś zarzucasz, poprzyj to choć marnym cytatem (gdzie i kiedy domagałem się zamykania "twoich wątków" ?).
    "Życzenia", kłamstwa i mataczenia to Twoje zwyczaje (patrz choćby na przykłady "czarnuszka" lub "szalotka")
    unde venis et quo tendis

  5. #2345
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Jeżeli komuś coś zarzucasz, poprzyj to choć marnym cytatem (gdzie i kiedy domagałem się zamykania "twoich wątków" ?).
    "Życzenia", kłamstwa i mataczenia to Twoje zwyczaje (patrz choćby na przykłady "czarnuszka" lub "szalotka")
    Znowu w moim wątku te durnowate niczego nie wnoszące frustracje .Jakieś głupoty mi przypominasz. Ja bym dawno zapomniał ,szukał konsensusu ,a ty jad ,jad ,i jad. Przestań z tym matactwem i skrajną przeszłością. Gotuje jak potrafię, a Ty jako adwersarz bardzo mi w tym przeszkadzasz. Nie potrafisz spasować ? Przyciągaj ludzi swoimi wynalazkami w swoim wątku przecież tylu tam ci zadaje pytania i chce przepisów , to tak wielkie grono ,że aż ci zazdroszczę. Przecież archiwizujesz to sobie znajdź i jak masz w zwyczaju udowadniaj w kulinariach swoje racje, ciebie nie ruszą boś wielki.

  6. #2346
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Znowu w moim wątku te durnowate niczego nie wnoszące frustracje .Jakieś głupoty mi przypominasz. Ja bym dawno zapomniał ,szukał konsensusu ,a ty jad ,jad ,i jad. Przestań z tym matactwem i skrajną przeszłością. Gotuje jak potrafię, a Ty jako adwersarz bardzo mi w tym przeszkadzasz. Nie potrafisz spasować ? Przyciągaj ludzi swoimi wynalazkami w swoim wątku przecież tylu tam ci zadaje pytania i chce przepisów , to tak wielkie grono ,że aż ci zazdroszczę. Przecież archiwizujesz to sobie znajdź i jak masz w zwyczaju udowadniaj w kulinariach swoje racje, ciebie nie ruszą boś wielki.
    Masz zatrucie pokarmowe?

  7. #2347
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post

    Do Redakcji. Jeśli Redakcja uważa ,że swoim tu śmiesznymi przepisami źle wpływam na brać formowa proszę wyciągnąć z tego wnioski i zamknąć wątek jakby życzył sobie najlepszy forumowicz , forumowicz wielki sercem . Dodam , jeśli Szanowna Redakcja uważa ,że moje wpisy to tworzenie bloga , a panowie Quścik i Paweł nie uprawiają blogowania proszę zamknąć Kulinaria.

    pzdr.
    ...............

  8. #2348
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał Władca Przysmaków Zobacz post
    Masz zatrucie pokarmowe?
    Może to być przyczyną, iż zapomniał kto "archiwizuje" (o czym sam pisał)
    Z tego samego powodu może znowu przypalić "szalotkę"

    ps - u mnie nie ma "wynalazków" (wszystko przygotowane zgodnie z zasadami i sztuką kulinarną) ... wszelkie kulinarne "wynalazki" (w większości niejadalne), są Twojego autorstwa i znajdują się w tym temacie
    unde venis et quo tendis

  9. #2349
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Może to być przyczyną, iż zapomniał kto "archiwizuje" (o czym sam pisał)
    Z tego samego powodu może znowu przypalić "szalotkę"

    ps - u mnie nie ma "wynalazków" (wszystko przygotowane zgodnie z zasadami i sztuką kulinarną) ... wszelkie kulinarne "wynalazki" (w większości niejadalne), są Twojego autorstwa i znajdują się w tym temacie
    Oszukujesz ludzi swoimi przepisami na FM. Nikt do ciebie nie pisze tu na FM. Tylko twój giermek.

    To obrażanie przyjmę jak mężczyzna na klatę.
    wszelkie kulinarne "wynalazki" (w większości niejadalne), są Twojego autorstwa i znajdują się w tym temacie
    i zostaw to w spokoju.

    Napisałem niech Redakcja to rozwiąże.

  10. #2350
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Oszukujesz ludzi swoimi przepisami na FM. Nikt do ciebie nie pisze tu na FM. Tylko twój giermek.

    To obrażanie przyjmę jak mężczyzna na klatę. i zostaw to w spokoju.

    Napisałem niech Redakcja to rozwiąże.
    Co tutaj do "rozwiązywania" jest Redakcji ?
    ... i niby dlaczego "kulinarny bełkot" mam pozostawić "w spokoju" ?

    ps - kto ma ochotę ten w kulinariach pisze nikomu się tego nie zabrania
    Ostatnio edytowane przez Chef Paul ; 05-10-2020 o 14:32 Powód: ps
    unde venis et quo tendis

  11. #2351
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Oszukujesz ludzi swoimi przepisami na FM. Nikt do ciebie nie pisze tu na FM. Tylko twój giermek.

    To obrażanie przyjmę jak mężczyzna na klatę. i zostaw to w spokoju.

    Napisałem niech Redakcja to rozwiąże.

    To nie jest twoj prywatny blog, i kazdy ma prawo do napisania opinii. Nawet giermek Chefa, czyli jak to "ladnie" ujeles ja.


    W chwili obecnej wyglada to kiepsko, bardzo kiebsko, w wiekszosci niejadalnie.

  12. #2352
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Co tutaj do "rozwiązywania" jest Redakcji ?
    ... i niby dlaczego "kulinarny bełkot" mam pozostawić "w spokoju" ?

    ps - kto ma ochotę ten w kulinariach pisze nikomu się tego nie zabrania
    Przepraszam. Jesteś bardzo prosty.

  13. #2353
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Władca Przysmaków Zobacz post
    To nie jest twoj prywatny blog, i kazdy ma prawo do napisania opinii. Nawet giermek Chefa, czyli jak to "ladnie" ujeles ja.


    W chwili obecnej wyglada to kiepsko, bardzo kiebsko, w wiekszosci niejadalnie.
    Olałem cię wcześniej to i oleje teraz. Proszę mi wybaczyć ten spontaniczny wulgaryzm .Nie przedstawiasz ,wielonickowcu dla mnie żadnej wartości. Żadnej. Gotuj razem z Pawłem te swoje dary morza. Mam to gdzieś. Jesteś niepoprawnym wielonickowcem i nim zostaniesz do końca świata. Masz jeszcze jedną przypadłość o której Redakcja niestety nie wie. Ja jej tego nie zdradzę. Ty jej powiedz.

  14. #2354
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Przepraszam. Jesteś bardzo prosty.
    Zgadza się ... nie mylić z prostakiem
    unde venis et quo tendis

  15. #2355
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Zgadza się ... nie mylić z prostakiem
    Tak to pozostaw i popatrz.



    Za twoje zdrowie i nadszarpnięte EGO !!!





    Kanapka do której ci daleko.



    Tego nie przygotujesz bo jesteś prosty.



    Pieczony ziemniak .Młody ziemniak.





    Omasta o której nie masz zielonego pojęcia.



    Niestety na głębokim tłuszczy którego nie tolerujesz.



    Królowa tego dania bez ogóra itp.



    Krążki z czerwonej cebuli i cukinia młoda to majstersztyk.



    Takie proste dla prostego.

  16. #2356
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Moje "ego" (to kulinarne również) ma się wyśmienicie i nigdy go nie nadszarpnie taki abderyta jak Ty
    Widzę, że dziś wspiąłeś się na wyżyny swego "kulinarnego kunsztu" i niczego nie przypaliłeś (chyba) ... być może skończył się Tobie "gęsi smalec" i dlatego się udało ale ...
    choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość, kulinarnego poziomu WP nigdy nie osiągniesz

    ps - przetłumacz sobie
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FB_IMG_1601853208441.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	52,2 KB
ID:	448857
    unde venis et quo tendis

  17. #2357
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Moje "ego" (to kulinarne również) ma się wyśmienicie i nigdy go nie nadszarpnie taki abderyta jak Ty
    Widzę, że dziś wspiąłeś się na wyżyny swego "kulinarnego kunsztu" i niczego nie przypaliłeś (chyba) ... być może skończył się Tobie "gęsi smalec" i dlatego się udało ale ...
    choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość, kulinarnego poziomu WP nigdy nie osiągniesz

    ps - przetłumacz sobie
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FB_IMG_1601853208441.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	52,2 KB
ID:	448857
    Elektryk, memy z sieci jakbyś sam nie mógł wyartykułować problemu , poziom intelektualny ci się obniża, teraz poziom kulinarny, człowieku spadnij na ziemię .

  18. #2358
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Nie krewetki i nie małże ale placek ziemniaczany z salsą (pomidory, papryka chili) .Jak fajnie można wykorzystać panierkę z ciasta naleśnikowego.





    Śniadanko dla robotnika na budowie.

  19. #2359
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    .............choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość, kulinarnego poziomu WP nigdy nie osiągniesz ............
    Nie rywalizuje z nim, tylko tobie chce udowodnić jak prostą drogę wybrałeś. Jesteś już stary w rozumieniu w podeszłym mocno wieku i potrzeba ci spokoju i stabilizacji. Bierz to właśnie pod uwagę. To ,że się czujesz młody i masz w d....e moje prośby to pamiętaj ,że jednak źle mogą wpływać na nastawienie do innych forumowiczów.(np. twój blog , tam to jest dopiero kawalkada ) . Po twoim -swoim żarciu też możesz mieć sensacje żołądkowe. Mnie sobie odpuść bo w tym ironicznym wyśmiewaniu może być namiastka jakiegoś choróbska.

    Propozycja na szybkie śniadanko dość proste dla prostego odbiorcy .







    Orzechów ci nie proponuje i nie polecam bo pamiętam ze zdjęcia że żona pomaga ci w kuchni moja jest stomatologiem.



    Jeśli możesz dbaj o uzębienie.

  20. #2360
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Na basen i rower. Tobie też nie polecam bo w stabilnym - ostrożnym w życiu trzeba zachować umiar. Kuź....wa zaczynam się martwic w znaczeniu troszczyć o ciebie. Pamiętaj o owocach. One są tak potrzebne do metabolizmu który zachodzi w naszym organizmie.





    W przeciwieństwie do ciebie jabłka ,gruszki ,winogron mam ze swojej uprawy. Nie są to może wielkie ilości ale dla pokrzepienia kubeczków smakowych spokojnie wystarcza.

Strona 118 z 130

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony