dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 140 z 291
Pokaż wyniki od 2.781 do 2.800 z 5808
  1. #2781
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    SemperSolus z pytaniem do Ciebie się zwracam - w końcu niebawem gaz nam podłączą pora więc na wybór kuchni. Od dawna mamy upatrzony model kuchni Amica gazowo-elektrycznej Impression http://www.amica.com.pl/pl,produkt,i...co,544,2.html# w sklepie można kupić ją za ok 1700 w necie nawet i za 1450. Czy to dobry wybór czy też coś innego poleciłbyś w tym przedziale cenowym?

  2. #2782
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kasiakp
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Skąd
    Lubin
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    A ja mam pytanko
    Czy mikro bosch HMT 85ML23 bedzie pasowala do Gorenje ora ito white do piekarnika i lodowki?

  3. #2783

    Domyślnie

    Semper Solus - dziękuję baaardzo za opinie!

    Ale jak to baba, która znalazła chwilkę czasu, pogrzebałam jeszcze w necie i zmieniłam niektóre typy agd:

    lodówka - sbs Samsung RS20CRHS - http://www.ceneo.pl/665218s - tania, jedna z najmniejszych z sbs, bez funkcji, których i tak nigdy bym nie użyła. Tylko czy nie będzie za głośna?
    piekarnik - Elektrolux EOB53004x - http://www.ceneo.pl/2312344s - tani a z katalizą, tu również bez wielości funkcji, bo ze mnie żadna kucharka

    Pozdrawiam!
    w.

  4. #2784

    Domyślnie

    ninjacoros
    Co prawda nie jestem Semper Solus, ale akurat mam tę lodówkę od kilku miesięcy. Jak dotąd działa bez zarzutu, Nie jest głośna, tzn. mnie nie przeszkadza, a kuchnię mam otwartą na salon. Nie jest też taka mała w środku,ma nieżle rozplanowane półki, na półce bez problemu mieści się duża blacha od ciasta czy garnek, Ma kostkarkę twistową wewnątrz zamrażarki, fajne rozwiązanie, a mnie nie zależało na automatycznej, bo lodu używam sporadycznie. Ogólnie jestem zadowolona, za tą cenę bardzo fajna ładna lodówka. Tylko trzeba mieć świadomość że w realu że jest znacznie ciemniejszy, niż widać to na monitorze, nie jest to inox a bardziej grafit. Ale to kwestia gustu.
    Odnośnie piekarnika to też planuję Electroluxa, ale model EOB 64201x, trochę droższy ok. 1400 zł, zresztą polecany gdzieś na poprzednich stronach
    Pozdrawiam Aga.
    Ostatnio edytowane przez AgaZiel ; 21-06-2010 o 21:42 Powód: literówka

  5. #2785

    Domyślnie

    Cytat Napisał AgaZiel Zobacz post
    ninjacoros
    Co prawda nie jestem Semper Solus, ale akurat mam tę lodówkę od kilku miesięcy. Jak dotąd działa bez zarzutu, Nie jest głośna, tzn. mnie nie przeszkadza, a kuchnię mam otwartą na salon. Nie jest też taka mała w środku,ma nieżle rozplanowane półki, na półce bez problemu mieści się duża blacha od ciasta czy garnek, Ma kostkarkę twistową wewnątrz zamrażarki, fajne rozwiązanie, a mnie nie zależało na automatycznej, bo lodu używam sporadycznie. Ogólnie jestem zadowolona, za tą cenę bardzo fajna ładna lodówka. Tylko trzeba mieć świadomość że w realu że jest znacznie ciemniejszy, niż widać to na monitorze, nie jest to inox a bardziej grafit. Ale to kwestia gustu.
    Odnośnie piekarnika to też planuję Electroluxa, ale model EOB 64201x, trochę droższy ok. 1400 zł, zresztą polecany gdzieś na poprzednich stronach
    Pozdrawiam Aga.
    Dzięki Aga!

    Widziałam lodówkę w realu i kolor akurat mi odpowiada, wielkość rónież (nie jest typową "wieeelką szafą"), tylko nie wiem jak sprawdza się w praktyce, jaka to jakość, czy warto kupić, bo "biedny płaci dwa razy" a na to mnie nie stać.
    Wodę mam doprowadzona na ścianę za lodówką ale to przy wymianie za kilka lat - na razie mnie nie stać

    Seria Elektrolux EOB6xxxxxxx to raczej nie dla mnie - nie chcę płacić wiecej skoro ma tam byc robiona szarlotka i kura

  6. #2786
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ola_25

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witam!

    Potrzebuję sprzętu do zabudowy, a mianowicie: piekarnik, płyta gazowa, okap oraz zlewozmywak. Wstępnie jestem zdecydowana sprzęt firmy Bosch i wybrałam:
    Piekarnik BOSCH HBA 43T350, http://www.bosch-home.pl/HBA43T350.html?source=search

    Może głupie pytanie, czy dmuchawa chłodząca to coś w rodzaju ,,chłodny front"?

    zauważyłam też: zabudowa w słupku? czy to oznacza że pod płytą gazową nie będzie można tego zainstalować??

    płyta gazowa Bosch NGU4151DE, http://www.bosch-home.pl/NGU4151DE.html?source=search

    okap- jeszcze nie zdecydowałam, potrzebuję okap teleskopowy, szerokość 60cm, cichy, wystarczy 2 stopnie regulacji, może być jeden silnik, będzie podłączony do wentylacji, marka nie ma tak wielkiego znaczenia, w miarę solidny za przystępna cenę.

    zlewozmywak- wybrany

    Bardzo proszę o opinie sprzętu i wszelkie sugestie, decyzja nie jest jeszcze ostateczna .
    Z góry dziękuję!

  7. #2787
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    catalina81

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    5

    Domyślnie

    witam,

    doradźcie proszę:
    lodówka do zabudowy z zamrażalnikiem na dole, szer. 60, zależy mi na maksymalnej powierzchni lodówki - 2000-2500
    płyta gazowa do zabudowy ser. 60, 4 palniki, pokrętła z boku, metalowa z wgłębieniem - jakaś rozsądna cena max 1000
    zmywarkę z zintegrowanym panelem - szr. 600 - do 2000-2500
    okap kominowy - szer. 60, inox, spora wydajność (do intensywnie używanej kuchni) - 2000
    piekarnik do zabudowy szr. 60, spora komora do pieczenia - 1500-2000

    będę wdzięczna za pomoc

  8. #2788

    Domyślnie

    Witam. Zamierzam kupić do zabudowy:
    - płytę indukcyjną firmy Teka i chcę wybrać najlepszą ale bez przesady, bez niepotrzebnych bajerów. W sumie nie wiem czym się różnią bo mam obecnie gazową więc indukcyjna to dla mnie czarna magia. Którą wybrać ?
    - Mam zamiar kupić także piekarnik do zabudowy, zamontowany pod blatem, pod płytą indukcyjną. Zamarzył mi się Samsung, ponieważ ma możliwość podzielenia komory. Czy rzeczywiście to takie fajne i ekonomiczne ? Czy potrawy upieczone w połówce będą takie same jak upieczone w normalnym piekarniku ? I który wybrać ? Wszystkie podobne do siebie więc też zgłupiałam
    Proszę o podpowiedź osób które je użytkują oraz forumowych ekspertów pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez MonkaD ; 22-06-2010 o 20:43 Powód: zapomniałam dopisać dwóch słów

  9. #2789

    Domyślnie

    witam,
    kompletuję kuchnię, szafki zamawiam w poniedziałek i muszę wybrać sprzęt.
    płyta gazowa - 70 cm 5 palników
    lodówka do zabudowy, jak największa chłodziarka, zamrażarka nieduża bez znaczenia (mam drugą)
    piekarnik, termoobieg
    zmywarka 60cm, model niewyszukany, teraz używam dwóch funkcji
    okap, bardzo cichy (dużo gotuję i musi mieć sporą wydajność)
    w kuchni jasna podłoga, ciemne szafki i jasne blaty, zlew jasny, czy będzie pasowała płyta gazowa na szkle czarna?

  10. #2790

    Domyślnie

    może okap okc 951s amici, cena odpowiednia, wygląd ok. chętnie posłuchałabym jak chodzi.....

  11. #2791

    Domyślnie

    do czarnego blatu wg mnie lepiej by wyglądała czarna.
    Ja też zamierzam mieć Siemensa właśnie tego typu
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Siemens EP726QT90E.jpg
Wyświetleń:	75
Rozmiar:	35,5 KB
ID:	14636

  12. #2792

    Domyślnie

    Nea na tą płytę też zachorowałam i w sumie najbardziej by mi pasowała tylko ta cena....ale kto wie
    Znalazłam opinię że te płyty mają kiepskie pokrętła,a wyglądają solidnie...?
    Generalnie nigdzie na żywo nie można zobaczyć czegoś ciekawego jeśli chodzi o płyt gazowe.Macie jakieś namiary w Krakowie?Wszędzie inox i szkło....
    Ostatnio edytowane przez mme33 ; 24-06-2010 o 05:57

  13. #2793

    Domyślnie

    Czy pasują do siebie kolorystycznie - płyta gazowa ELECTROLUX EHG 6835 X i okap ELECTROLUX EFC 60244 X ?? Nie mogę nigdzie zobaczyć - są inne płyty electroluxa i one mają taki jakby żółtawy odcień.
    Piekarnik ma być ELECTROLUX EOB 64201 X - on jest taki srebrny
    Może jakaś inna propozycja zestawu, w kolorze inox/srebrnym.

  14. #2794
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kasiakp
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Skąd
    Lubin
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasiakp Zobacz post
    A ja mam pytanko
    Czy mikro bosch HMT 85ML23 bedzie pasowala do Gorenje ora ito white do piekarnika i lodowki?
    ponawiam moje pytanie

  15. #2795

    Domyślnie

    ja po ostatnim razie jak mi płyta Amica strzeliła w kosmos obiecałam sobie że co jak co ale płytę będę miała porządną, może to złudne poczucie bezpieczeństa, ale na mnie działa i na razie tej wersji się trzymam

  16. #2796
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    gosiaczek272

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    352
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    25

    Domyślnie

    Witam potrzenuje pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    przeczytac cały ten wątek i coś wybrac to masakra...

    Powiem tak cos wybrałam bardzo prosze o komnetarz , pomoc lub alternatywe
    Mam kuchnie otwartą na salon..

    Wybrałam
    płyte Teka IR 641
    Simens EH 775501E

    Chciałabym żeby można było grzać duży gar ale nie podobają mi się płyty z 3 polami doradzcie

    zmywarja
    SN 64001EU
    Electrolux ESL 67010

    Okap
    Amica OKC 9226

    piekarnik i tu za duzego wyboru nie mam
    Electrolux EOB 64201

    Prosze o pomoc bardzo bardz

  17. #2797
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA OD AGD
    popey111

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    679

    Domyślnie

    Cytat Napisał marzena999 Zobacz post
    może okap okc 951s amici, cena odpowiednia, wygląd ok. chętnie posłuchałabym jak chodzi.....
    Chodzi cicho choć na czwartym biegu może już przeszkadzać.
    Macie pytania piszcie na priv. Chętnie pomogę.

  18. #2798
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA OD AGD
    popey111

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    679

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasiakp Zobacz post
    A ja mam pytanko
    Czy mikro bosch HMT 85ML23 bedzie pasowala do Gorenje ora ito white do piekarnika i lodowki?
    Cóż radził bym jednak drzwiczki ozdobne od gorenje, a jeżeli nie to już sama musisz sobie odpowiedzieć.
    Macie pytania piszcie na priv. Chętnie pomogę.

  19. #2799
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA OD AGD
    popey111

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    679

    Domyślnie

    Cytat Napisał gosiaczek272 Zobacz post
    Witam potrzenuje pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    przeczytac cały ten wątek i coś wybrac to masakra...

    Powiem tak cos wybrałam bardzo prosze o komnetarz , pomoc lub alternatywe
    Mam kuchnie otwartą na salon..

    Wybrałam
    płyte Teka IR 641
    Simens EH 775501E

    Chciałabym żeby można było grzać duży gar ale nie podobają mi się płyty z 3 polami doradzcie

    zmywarja
    SN 64001EU
    Electrolux ESL 67010

    Okap
    Amica OKC 9226

    piekarnik i tu za duzego wyboru nie mam
    Electrolux EOB 64201

    Prosze o pomoc bardzo bardz
    Wybór jak najbardziej ok ale co do płyty to z tych dwóch jednak siemens a zmywarka electroluxa ze względu na ich promocję z pięcioletnią gwarancją
    Macie pytania piszcie na priv. Chętnie pomogę.

  20. #2800
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar barto307cc
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Ruda Śląska
    Posty
    1.223
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    A ja poszukuję płyty indukcyjnej rogowej.Szafka rogowa 90-tka,mam wybraną z Teki model GKST 95 N i4 Select. Czy to dobry wybór?a może znajdę coś cenowo tańsego i równie dobrego ;P

Strona 140 z 291

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony