dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 9 z 291
Pokaż wyniki od 161 do 180 z 5808
  1. #161

    Domyślnie

    a ja całe szczeście mam namiary na Pana, z którym można negocjowac i przebija wszeklkie ceny sklepów interenetowych a do tego wystawia fakture na życzenie; gwarancja jest również

    za cały sprzet zapłacilismy ok.7000 tyś
    a mamy Smega płyte i piekarnik, zmywarke Boscha, i wyciąg Siemensa 90-tke kóry kosztuje ok. 1200 a my zapłacilismy ok. 800; nad lodówką sie zastanawiamy jeszcze ale zapewne bedzie to albo Bosch, albo Liebher; generalnie cena ma nie przekraczać 2000;

  2. #162

    Domyślnie

    O matko- a co to za Pan?? - Ja też bym go chętnie poznała - czy Wrocław sie łapie na jego mapkę działalności??

  3. #163

    Domyślnie

    jeśli to prawda i pewne źródło to ja też poproszę!!!!!!!

  4. #164

    Domyślnie

    Pan ma swoje stoisko w Warszawie na Bartyckiej
    można napisac maila, bądź zadzownić i Pan zrobi wycene i najlepiej podac najniższe ceny sprzetu jakie znaleźliście najtańsze w sieci czy w marketach) zawsze jest skory do negocjacji i przy kompleksowym zamówieniu zawsze jeszcze jakis rabacik da)
    a taka ma oferte sprzetową:
    Sprzęt do zabudowy - Electrolux, Miele, Amica, Zanussi, smeg, bosch, liebherr, siemens, whisrpool blanco, Teka, Franke, Faber, Ciarko, Falmec - zlewozymywaki, baterie, okapy oraz wyposazenie łazienek - czyli wszystko)
    Firma San-Technic tehcnika Kuchenna Jerzy Lipnicki ul. Bartycka 24.26 Pawilon 25 kom. 601 212 897email; [email protected];
    tylko uwaga: Pan potrafi zagadc na śmierć))

  5. #165
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maxtorka
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.473

    Domyślnie

    Mam cały sprzęt kuchenny AEG , w tym lodówkę Santo C 81840I i jestem z niego zadowolona - jest funkcjonalny , estetyczny i po przystępnej cenie . Do tej firmy najbardziej przekonał mnie fakt , że wszystko było produkowane w Niemczech a nie w Polsce .
    Mikrofalę też sobie sprawię AEG .

    Pozdrowionka - Maxtorka

  6. #166

    Domyślnie

    słyszałem dużo głosów że 45 kupują ludzie którzy zmywarki nie używali a potem przekonują się że za mała i drugą kupują już 60. Czy na prawdę tak jest ? Czy 45 nam nie wystarczy na 4 osoby ?
    My mamy 45 i wystarcza namale nie gotujemy codziennie i nasza rodzinka jest na razie 3 osobowa.
    Teraz w naszym nowym domku bedziemy mieli oczywiscie 60 bo pewnie i rodzinka sie powiekszy

  7. #167

    Domyślnie

    słyszałem dużo głosów że 45 kupują ludzie którzy zmywarki nie używali a potem przekonują się że za mała i drugą kupują już 60. Czy na prawdę tak jest ? Czy 45 nam nie wystarczy na 4 osoby ?
    My mamy 45 i wystarcza namale nie gotujemy codziennie i nasza rodzinka jest na razie 3 osobowa.
    Teraz w naszym nowym domku bedziemy mieli oczywiscie 60 bo pewnie i rodzinka sie powiekszy

  8. #168
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Maciek-MZM
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Od 4 lat mamy nastepujacy sprzet:

    Zmywarka Miele (60) - przez 4 lata ani razu nie wsytapil zaden blad (sprawdzalem w funkcji serwisowej)
    Plyta gazowa, piekarnik i mikrofala - siemens
    Lodowka - Liebherr z biofreshem

    Wszystko chodzi bez najmniejszych problemow, polecam te firmy
    Zdjecia z budowy
    Dziennik budowy
    Komentarze
    Nasz dom w Murator11/2006

  9. #169

    Domyślnie Miele

    mam okazję kupic taniej nowa lodówko - zamrażarkę Miele.
    Co sadzicie o tej firmie> Czy warto to kupic???
    Pozdrowienia
    Iva

  10. #170

    Domyślnie Re: Miele

    Cytat Napisał Ivavi
    mam okazję kupic taniej nowa lodówko - zamrażarkę Miele.
    Co sadzicie o tej firmie> Czy warto to kupic???
    Z tego co wiem Miele to mercedes wśród AGD - więc jak cena naprawdę dobra, to sie nie zastanawiaj.
    Też bym chetnie sobie wstawił Miele - ale za cenę samego piekarnika czy mikrofalówki mam prawie
    wszystkie graty kuchenne - tyle, że z firm ze średniej półki.

    pozdrawiam
    RYDZU
    "Jeśli się czegoś nie da zrobić to trzeba znaleźć kogoś kto o tym nie wie"
    dziennik
    komentarze

  11. #171

    Domyślnie

    Miele jest doskonala firma. Jezeli jest to dobra okazja, ja bym sie nie zastanawiala!

  12. #172

    Domyślnie

    jedynym sprzetem ktorego stanowczo nie polecam to ich cisnieniowy ekspres do kawy CVA. Od zakupu (cztery lata temu) chyba juz wszystko w nim sie psulo, a serwis jest b.drogi (wzywanie konieczne min. dwa razy w roku- a gwarancja byla chyba na dwa lata :? )! Ostatnio wymienili cale oprogramowanie... ehhh.. sama firma przyznala sie ze to ich chyba najgorszy produkt jaki wydali.

  13. #173

    Domyślnie

    ja też zdecydowanie polecam Miele. Mam zmywarkę i pralkę tej firmy i jestem bardzo zadowolona Lodówko-zamrażarkę mam Liebhera-to jest ta sama półka i też jest super
    Warto, warto warto

  14. #174

    Domyślnie

    Polecam tą firmę
    miałam doczynienia z wieloma produktami tej firmy i naprawde sie sprawuja extra

  15. #175

    Domyślnie

    Kupuj Ivavi

  16. #176

    Domyślnie

    Nie wiem co mam zrobić
    Mam zdjęcie tel lodówki, ale nie znam symbolu ma 198,2 cm wysokości i jest stalowa.
    Czy ktoś z Was wie, jaki to moze być model? Bo szukam i szukam i nigdzie takiej nie ma No i nie wiem czy warto po nia jechać

    Pozdrowienia
    Iva

  17. #177

    Domyślnie

    po dlugich poszukiwaniach czytaniach i nudzeniach zamowione zostało uffffffffffffffff
    teraz moge napisac co - jak juz zaplacone juz sie nie rozmysle - wiec czekam na opinie


    chlodziarko-zamrazalka ELECTROLUX ERN 2922
    plyta gazowa ELECTROLUX EGG 677 INC
    piekarnik elektryczny AEG COMPETENCE B 3781-4
    pralka ELEKTROLUX EWT 1215

    a mial byc bosch ale tak mnie cos dzis wzielo

    teraz tylko jeszcze okap ale jego ceny mnie zabijaja
    zlewozmywak i bateria - idem czytac grzecznie watki o tej tematyce
    a i w przyszlosci zmywarka

  18. #178
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kruszka

    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    brzeg
    Posty
    290

    Domyślnie

    A ja mam pytanie odnośnie płyty indukcyjnej, którą bardzo bym chciała mieć-co o nich sądzicie, słyszałam o ich złym wpływie na zdrowie, czy to prawda? z góry dziękuję za opinie
    kruszka

  19. #179

    Domyślnie jaka lodówka no frost? pozostałe AEG? mdzelewscy?

    Jaką lodówkę no frosta polecacie?
    Mysle nad elektroluxem ENB3669 S gość chce 3250 pln. Są jeszcze LG i samsunga może któraś z tych jest lepsza (są tańsze od elektroluxa).

    piekarnik myślałem boach Han 330550 i do tego płyta nkn 675T01 w sumie za 4100 pln. Gość mi polecił taki zestaw (jest promocja boscha). Tyle że inox się brudzi i te chowane przyciski średnio mi się podobają. Może jest coś lepszego? może innej firmy a może inny model boscha?

    okap teka db 90 - 790 pln

    polecono mi pralkę AEG lavamat 62610 - 2050 pln. Sam myśłełem o miele w527 jakieś 3500. Gość powiedział żę nie ma co przepłacać na miele bo różnicy nie ma. Co wy na to?

    Zlew blanco classic 6s + bateria wega s w promocji za 1750

    Co myślicie o takim zestawie i takich cenach warto??

  20. #180

    Domyślnie okap teka

    Podobno okapy teka są stosunkowo głośne...

Strona 9 z 291

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony