dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 46
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar rafałek
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    6.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    179

    Domyślnie

    Teraz już jest, chodzą cały czas za sobą, bawią się razem, ganiają po przedszkolu, siedzą razem przy posiłkach, Mikołaj odprowadza Olę, gdy przychodzę do przedszkola, umawiają się "do marketu", ...
    a ostatnio rysują swój ślub, który ma sie odbyć niebawem

    chyba powinnam zacząć się martwić
    A dzieci przypadkiem nie planują? Przyjdzie kiedyś z przedszkola i powie, że zostaniecie dziadkami. Janie chcę być złym prorokiem, ale wystrzelałbym wszystkie bociany w okolicy.

  2. #22
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Willie

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    1.093
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    122

    Domyślnie

    JANE,

    najwyższy czas na kontakt z Rodzicami Pana Młodego - jest parę rzeczy do ustalenia..........
    ........może Oni mają Większy Dom

    Mój Filip chyba jeszcze za młody na tak stały związek..... Matylda była w opowieściach przedszkolnych tylko przez jeden tydzień

  3. #23
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Jacek69

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    987
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie

    O rany, jane !
    Dobrze, że to napisałaś o Twojej córce! Ona wygląda na nieco starszą od mojej więc jeszcze zdążę ...
    Muszę pogadać z architektem coby przy wejściu - może w wiatrołapie - jakieś dogodne, poręczne miejsce na ... fuzję umieścił ....
    Trzeba dać sobie choć cień szansy na obronę córci przed natrętnymi apsztyfikantami ....

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jacek69
    O rany, jane !
    Dobrze, że to napisałaś o Twojej córce! Ona wygląda na nieco starszą od mojej więc jeszcze zdążę ...
    Muszę pogadać z architektem coby przy wejściu - może w wiatrołapie - jakieś dogodne, poręczne miejsce na ... fuzję umieścił ....
    Trzeba dać sobie choć cień szansy na obronę córci przed natrętnymi apsztyfikantami ....
    Ola jest starsza, ma 6 lat, więc masz jeszcze trochę czasu, choć wydaje mi się, że Twoja Basia jest bardziej rezolutna od mojej córki

    Cytat Napisał Willie
    Mój Filip chyba jeszcze za młody na tak stały związek..... Matylda była w opowieściach przedszkolnych tylko przez jeden tydzień
    Od czegoś trzeba zacząć
    ps. mój młodszy to też Filip

  5. #25
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Willie dobrze pisze. Najpierw trzeba rozeznać stan majątkowy Pana Młodego, bo może nie tylko nie będzie Wam za ciasno, ale może jeszcze się pokój córci zwolnić jak pójdzie "na jego" Mój starszy syn (l.12) właśnie wrócił z wycieczki i oświadczył, że ma do niego zadzwonić Bardzo Fajna Dziewczyna. Spytałam jak ma na imię. Nie pamięta... Mężczyźni są okropni..

  6. #26
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Jacek69

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    987
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jagna
    Willie dobrze pisze. Najpierw trzeba rozeznać stan majątkowy Pana Młodego, bo może nie tylko nie będzie Wam za ciasno, ale może jeszcze się pokój córci zwolnić jak pójdzie "na jego" Mój starszy syn (l.12) właśnie wrócił z wycieczki i oświadczył, że ma do niego zadzwonić Bardzo Fajna Dziewczyna. Spytałam jak ma na imię. Nie pamięta... Mężczyźni są okropni..
    Ej,
    Jagna przecież to nie imię jest ważne lecz ... wnętrze

    jane - nie załamuj mnie - myślałem, że wszystkie dzieci są takie rezolutne jak mój Hajduczek - a Ty piszesz, że Twoja spokojniejsza ...
    Boże skąd się w dzieciach tyle energii bierze ????

  7. #27
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Willie

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    1.093
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    122

    Domyślnie

    Jagna
    Mężczyźni nie są okropni.
    Mają tylko wbudowany Reduktor Pamięci Spraw Błahych (położenie Ważnych Słoików w kuchni!) Widać to nie jest jeszcze Ta której Imię Wyryje na Drzwiach.......


    Jane,
    Filip to Superowe imie prawda?

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jagna
    Mój starszy syn (l.12) właśnie wrócił z wycieczki i oświadczył, że ma do niego zadzwonić Bardzo Fajna Dziewczyna. Spytałam jak ma na imię. Nie pamięta... Mężczyźni są okropni..
    Dobrze, że pamiętał, że była fajna


    Cytat Napisał Willie
    Jane,
    Filip to Superowe imie prawda?
    nooo

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    kze

    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Posty
    14.102
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    186

    Domyślnie

    Cytat Napisał jane
    Cytat Napisał Jagna
    Mój starszy syn (l.12) właśnie wrócił z wycieczki i oświadczył, że ma do niego zadzwonić Bardzo Fajna Dziewczyna. Spytałam jak ma na imię. Nie pamięta... Mężczyźni są okropni..
    Dobrze, że pamiętał, że była fajna

    nooo
    No nie wiem, czy tak znowu dobrze, że pamiętał, że była fajna...
    Dom to jeden wielki kompromis pomiędzy kosztami, możliwościami i naszymi potrzebami.
    Dziennik
    Komentarze

  10. #30
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Willie

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    1.093
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    122

    Domyślnie

    Węgry piekny kraj!

    ale niestety NIE NA BIAŁOŁĘCE

    mój sąsiad ma ten sam zgryz.....a dom już w stanie surowym

    ech ta globalizacja!
    kiedy bedziecie wiedzieć???

  11. #31

    Domyślnie

    Cytat Napisał Willie
    Węgry piekny kraj!

    ale niestety NIE NA BIAŁOŁĘCE

    mój sąsiad ma ten sam zgryz.....a dom już w stanie surowym

    ech ta globalizacja!
    kiedy bedziecie wiedzieć???
    trudno powiedzieć
    mówi się o tym od tygodnia
    wczoraj mąż dostał opis stanowiska/obowiązków
    pozostaje kwestia kiedy najwcześniej "wypuszczą" go z firmy i jakie zaproponują warunki finansowe

    jeny, dzieci mi będą w chacie po węgiersku gadać!

  12. #32
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Willie

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    1.093
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    122

    Domyślnie

    Strasznie to ugrofiński język ani jednego słowa które by COŚ MÓWIŁO

    do Budapesztu czy w szeroką pusztę?

  13. #33

    Domyślnie

    Budapeszt na szczęście

    ps. Willie, skorzystałam z Twoich namiarów. Mapka mi się robi... Tylko po co?

  14. #34
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Willie

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    1.093
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    122

    Domyślnie

    podejdź do tego jak do inwestycji w przyszłość.........w końcu chyba wrócicie no nie?

  15. #35
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    kze

    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Posty
    14.102
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    186

    Domyślnie

    Węgry? U mnie w pracy pracuje gościu, który ma ojca węgra i matkę polkę. Biegle mówi po polsku, angielsku i węgiersku.
    Polecam słowo:
    juno pokiwano - dzień dobry.

    To rozumiem, ze działeczka będzie po prostu inwestycją. A dom zbudujecie po powrocie. Bo przeciez nie chcesz chyba budowac jak leon...
    Dom to jeden wielki kompromis pomiędzy kosztami, możliwościami i naszymi potrzebami.
    Dziennik
    Komentarze

  16. #36

    Domyślnie

    Cytat Napisał kze
    Węgry? U mnie w pracy pracuje gościu, który ma ojca węgra i matkę polkę. Biegle mówi po polsku, angielsku i węgiersku.
    Polecam słowo:
    juno pokiwano - dzień dobry.

    To rozumiem, ze działeczka będzie po prostu inwestycją. A dom zbudujecie po powrocie. Bo przeciez nie chcesz chyba budowac jak leon...
    a nie "potkiwano"?
    i jeszcze egeszege dre

    a jak buduje leon, bo nie wiem?

  17. #37
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    kze

    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Posty
    14.102
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    186

    Domyślnie

    Cytat Napisał jane
    Cytat Napisał kze
    Węgry? U mnie w pracy pracuje gościu, który ma ojca węgra i matkę polkę. Biegle mówi po polsku, angielsku i węgiersku.
    Polecam słowo:
    juno pokiwano - dzień dobry.

    To rozumiem, ze działeczka będzie po prostu inwestycją. A dom zbudujecie po powrocie. Bo przeciez nie chcesz chyba budowac jak leon...
    a nie "potkiwano"?
    i jeszcze egeszege dre

    a jak buduje leon, bo nie wiem?
    Nie bede upierał sie, że ma być bez "t"... Ale wiem, że działa! Raz na słowacji siedzieli obok mnie Węgrzy to powiedziałem im "Dzień dobry" (po węgiersku) to z lekka byli zaskoczeni, a potem zaczęli nawijac po ugro-fińsku... Wtedy ja wymiękłem...
    Dom to jeden wielki kompromis pomiędzy kosztami, możliwościami i naszymi potrzebami.
    Dziennik
    Komentarze

  18. #38

    Domyślnie

    Jak coś tam jeszcze usłyszysz, daj znać. Podszkolę się trochę
    Jeny, przeglądałam gramatykę węgierską. Zakręcona na maksa. Nasza to pryszcz.

  19. #39
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Ależ to się wszystko dziwnie kręci. Dobrze, że wyjechalibyście teraz, kiedy działka pusta, bo jakby coś stało, to pewnie po Waszym powrocie i tak byłaby pusta...
    A mnie z Węgrami to się kojarzy taki zespół...."Coś-tam-Lokomotiv"? czy jakoś tak. Nic nie rozumiałam jak śpiewali, ale mieli fajne ubranka, długie włosy i takie ogromne buty. Jak wrócisz z Węgier, to też tak będziesz wyglądała...

  20. #40
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    kze

    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Posty
    14.102
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    186

    Domyślnie

    Cytat Napisał jane
    Jak coś tam jeszcze usłyszysz, daj znać. Podszkolę się trochę
    Jeny, przeglądałam gramatykę węgierską. Zakręcona na maksa. Nasza to pryszcz.
    Chyba "fotel" po polsku i węgiersku znaczy to samo...
    Dom to jeden wielki kompromis pomiędzy kosztami, możliwościami i naszymi potrzebami.
    Dziennik
    Komentarze

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony