dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 24
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 472
  1. #221
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar dana1s
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Skąd
    w przedogródku raju...
    Posty
    851
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    Basiu powodzenia!
    Wracaj jak najszybciej będziemy tęsknić.

  2. #222
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mother_nature
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    na południe od Krakowa
    Posty
    3.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Basiu, piękne zdjęcia i piękne miejsce! Nigdy nie byłam w Pradze, ale teraz już wiem, że warto

    Co do usuniętych plików - sprawdzałaś, czy nie da się ich odzyskać? Są różne metody na to.
    "Niedbałym dwa razy płacisz" - Inwestor

    Dziennik budowy Z 7 własnymi ręcami

  3. #223
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar anulla1986
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Mielec
    Kod pocztowy
    39-300
    Posty
    713

    Domyślnie

    Piękne zdjęcia
    i życze powodzenia w odzyskiwaniu danych

  4. #224

    Domyślnie

    Mnie sikający panowanie nie ruszyli za to zwisający koń już tak Dziękuję za relację MBD i życzę powodzenia w odzyskiwaniu plików

  5. #225

    Domyślnie

    Mały, współczuję straconej pracy, mam nadzieję, że już wychodzisz na prostą, za to może dzięki temu znajdziesz jeszcze lepszy materiał, z nowym spojrzeniem inaczej się pracuje, życzę Ci, żeby to na dobre się odwróciło

  6. #226
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar anulla1986
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Mielec
    Kod pocztowy
    39-300
    Posty
    713

    Domyślnie

    Jak tam mały biały domku odzyskałaś materiały ??

  7. #227
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mały biały domek
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Leszno
    Posty
    974
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Dzięki KOCHANE za słowa otuchy, pliki próbowałam programami odzyskać i odzyskałam wszystko, tylko nie to co trzeba...
    Na szczęście już po... nadrobiłam. Jednak mam zaległości z inną pracą, ponieważ musiałam poświęcić się tamtym plikom, wiec na najbliższych kilka tygodni nadal brak czasu. Czuję się, jak bez ręki, kiedy nie mogę tu zaglądać tak się do Was przyzwyczaiłam, nie nadrobię zaległości w Waszych dziennikach chyba nigdy.
    U mnie jutro imprezka córki - piżamowe party urodzinowe, śpi u nas osiem piętnastolatek będzie wesoło.
    Do tego robię pierwszy raz w życiu własną Wigilię na 22 osoby
    tak, że czekają mnie wyzwania, nie mam prawie czasu na dom, choć poczyniłam drobne zmiany w salonie, mam głowę pełną pomysłów na wystrój już poświąteczny, choć jeszcze ie zrobiłam nawet jednej trzeciej ozdób, które planowałam na święta. Ciasto na pierniki długo już leżakuje i czeka, bym się niem zajęła... Weranda już obwieszona zieloną girlandą, wymaga "doszlifowania".

    Piszcie proszę "w pigułce" co tam u Was, jakie zmiany? kto się wprowadził, itp.
    W Wasze dzienniki pewnie wejdę dopiero po nowym roku. Stęskniłam się

  8. #228
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Aga11*

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-501
    Posty
    763

    Domyślnie

    Zazdoszczę pracy, obowiązków, imprez i planów Ja właśnie wróciłam do żywych po pierwszym rzucie ospy. Dostałam na mikołajki od męża bilety do Londynu na cały przyszły tydzień i miałam piękne plany świąteczne. No właśnie miałam. Po raz kolejny życie udowodniło mi że to nie ja tu rządzę. Jestem tak zsypana krostami, że strupy to chyba odpadną mi dopiero w styczniu a to dopiero początek. Pod choinkę cała najbliższa rodzina która nie przechodziła tego syfu w dzieciństwie dostanie ode mnie wizyty lekarskie i szczepionki przeciw ospie ( przynajmniej prezenty będę miała z głowy ). Modlę się tylko żeby obeszło się bez powikłań i blizn. Chociaż w obliczu zapalenia opon mózgowych i sepsy na blizny ewentualnie się zgadzam. Nie mają większego znaczenia w życiu. Ciesz się urwaniem głowy

  9. #229
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mały biały domek
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Leszno
    Posty
    974
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Hej Aguś, współczucia /moja kumpela dopiero co miała w domu obłożenie ospą, siostra przywiozła jej właśnie przed Mikołajem ospę z Londynu, hehe
    Los jest przewrotny, może tak miało być, lepiej teraz, niż miałabyś się męczyć na urlopie? U nas wszyscy na szczęście przechodzili w szczenięcych latach.
    Trzymam kciuki, żebyś szybko doszła do siebie, no i żeby nie zostało śladów, że o innych oponach nie wspomnę

  10. #230
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mother_nature
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    na południe od Krakowa
    Posty
    3.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    U mnie po staremu, nie masz co nadrabiać

    Świąt jeszcze nie było a Ty już masz pomysł na wystrój poświąteczny? Niezłego powera załapałaś
    "Niedbałym dwa razy płacisz" - Inwestor

    Dziennik budowy Z 7 własnymi ręcami

  11. #231
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mały biały domek
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Leszno
    Posty
    974
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Hej Asieńko czasem lepiej bez zmian, niż ze zmianami
    Powera to mi własnie jakoś brak. Kłopoty z utraconymi plikami odebrały mi chęć do pracy, ogarnęła mnie jakaś niemoc.
    Może jest to związane z krótkim dniem, bo ja bardzo światłolubna jestem...
    Tylko tłuką mi się pomysły po głowie w wolnej chwili na dodatki w domu, ale żeby je wprowadzić w życie muszę czekać pewnie do wiosny.
    Imprezka nastolatek udana, przeżyliśmy, mimo zarwanej nocy. Piżamowe party zaliczone

  12. #232
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar anulla1986
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Mielec
    Kod pocztowy
    39-300
    Posty
    713

    Domyślnie

    Witaj mały biały domku to dobrze że już jesteś po wszystkim
    też nie lubie krótkich dni bo o 6 popołudniu wydaje się że już wieczór a i dołuje to wszystko więc oby do wiosny
    mnie teraz ogarniają siły i wszystko bo planujemy sie po świętach przeprowadzać więc jest podniecenie i wiele rzeczy do zrobienia

  13. #233
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mały biały domek
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Leszno
    Posty
    974
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Anulka to teraz najlepsze przed Wami Ale się cieszę, że to już tuż tuż, super prezent sobie robicie świąteczny

  14. #234
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar anulla1986
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Mielec
    Kod pocztowy
    39-300
    Posty
    713

    Domyślnie

    Powiem ci że jakoś to tak nie dochodzi do mnie przeraża mnie pakowanie a potem rozpakowywanie

  15. #235
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar dana1s
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Skąd
    w przedogródku raju...
    Posty
    851
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    Basiu dobrze, że już wróciłaś
    Tęskniłam!
    Kochana powoli poradzisz sobie z nadrabianiem tych nieszczęsnych plików.
    Teraz czekam na świątecznie ubrany domek.
    Daj coś na pocieszenie

  16. #236
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mały biały domek
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Leszno
    Posty
    974
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Dana niebawem zaczynam czytać Wasze dzienniki, coraz bardziej wychodzę na prostą, siedzę po nocach i nadrabiam
    Domek na święta będzie gotowy w sobotę
    Dziś piekłam pierniczki, w weekend ubieramy choinki i lukrujemy pierniczki
    To na szybko zrobione zdjęcie, trochę ciemne, ale co tam,

    mam już nowy telefon, to może i fotki trochę lepsze, bez plam będą
    Dom pachnie korzennie, w kominku rozpalone, kocur wszystko mi niszczy, w tle koncert Dire Straits, sielanka
    Zapomniałam dodać, że mi odbiło dzisiaj. Przypomniało mi się, że moje maleńkie lawendki miałam rozsadzić z wielodoniczek, a w dużych donicach miałam jeszcze szafirki od mamy i szalałam po ogrodzie . Kto to widział w połowie grudnia takie rzeczy robić, ale tak mi intuicja podpowiedziała, że muszę Humor zaraz powrócił. Trochę na świeżym powietrzu posiedziałam, za wiosną zatęskniłam Lawendkom zrobiłam pseudo szklarnie z wielkich butelek i niech się rozrastają bardziej korzonki
    Ostatnio edytowane przez mały biały domek ; 15-12-2016 o 19:42

  17. #237

    Domyślnie

    Dzień dobry
    wieki mnie tu nie było! ale wiedziałam,że muszę odwiedzić moją bratnią duszę na forum
    wrzuciłam w koncu zdjecia jk się urzdziliśmy na starym wątku budowlanym,, ale nie wiem czy nie założę swojego wątku tutaj, mam jeszcze parę dylematów m.in zasłony, rolety, utrzymanie w czystości białych fug itdi wiem że nikt mi tak nie doradzi jak Wy na forum


    pięknie u Was, a najbardziej podziwiam ogrom pracy włożonej w ogród,ja dałam radę wyhodować tylko maliny i pomidory, reszta ogrodu zarosla chwastami
    ach, no i mam jakieś 100 m 2 trawnika

    też palicie w kominku ciągle jak my?

  18. #238
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mały biały domek
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Leszno
    Posty
    974
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Małydomku witaj po przerwie byłam u Ciebie, widziałam
    Pięknie i przytulnie. Ogrodem się nie przejmuj - nie ucieknie. Mnie też czeka jeszcze ogrom pracy.
    Po prostu strasznie mi zależało na roślinkach, marzy mi się zaciszny, zielony azyl, zwłaszcza, że mam bardzo blisko sąsiadów.
    Dopiero będę się musiała nagłowić.
    W kominku palimy, ale nie codziennie. Uwielbiam wpatrywać się w ogień, jednak nie co dzień mam na to czas. Ostatnio nie miałam go wcale, ale powoli wracam do świata. Cieszę się, że jesteś szczęśliwa, czego wszystkim życzę.
    U mnie świątecznie, bo ja mam FIOŁA na punkcie świąt. Są tacy, co kochają te wszystkie pierdołki, świąteczne piosenki, gwar rodziny przy stole, a są tacy, co nie lubią. Ja zdecydowanie stoję na czele tej pierwszej grupy
    To teraz nasze pierniki, szyszkowe dodatki, itp.
    Jak obfocę wianki na drzwiach i świąteczną werandę dorzucę do pakietu
    Dodam tylko, że ściana za łóżkiem jest rozwojowa, będzie się trochę przeobrażać, zresztą na wiosnę wymiana dodatków, zasłon i poduszek na całkiem inne
    Ale teraz CZAS NA ŚWIĘTA w Małym Białym Domku
























































    Ostatnio edytowane przez mały biały domek ; 19-12-2016 o 20:59

  19. #239
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar dana1s
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Skąd
    w przedogródku raju...
    Posty
    851
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    Basiu u Ciebie już święta pełną parą
    Pięknie przystroiłaś domek, zrobiło się nastrojowo i aż człowiek ma ochotę usiąść z lampką wina i się delektować .
    Cudownie!
    U siebie mam zdecydowanie mniej kolorowo i jakoś nie mogę tego w sobie zmienić, może nie będę na siłę.
    Będę u Ciebie podziwiała klimatyczne, kolorowe i wesołe święta
    Buziole!

  20. #240
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar anulla1986
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Mielec
    Kod pocztowy
    39-300
    Posty
    713

    Domyślnie

    No powiem ci że normalnie kopara w dół
    na kazdym kroku czuć święta superr

Strona 12 z 24

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony