dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 151 z 448
Pokaż wyniki od 3.001 do 3.020 z 8949
  1. #3001
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Forest Natura

    podobają mi się wszystkie Twoje kominki, są bardzo starannie zaprojektowane i dopieszczone w każdym szczególe
    Ten ostatni - "szminka z brokatem" jest śliczny!!!

  2. #3002
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Eugeniuszu - kominek zarąbisty. Chyba wiem kto go robił, więc cierpliwości, musi działać. Może za krótko paliłeś?
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  3. #3003
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Eugeniusz_
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    1.896
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    305

    Domyślnie

    oj dość długo został nawet na noc, ale jestem cierpliwy i osąd ostateczny wydam po kilku paleniach
    Syna spłodziłem, drzewo zasadziłem i dom już wybudowałem
    Bursztynek - dziennik
    Bursztynek komentarze

  4. #3004
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANNNJA

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    2.075
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    212

    Domyślnie a

    FOREST-...
    wyrażam WIELKI BARDZO WIELKI zachwyt Twymi kominkami,.....
    pomimo że nie jestem zwolennikiem tych zwykłych mało formatowych kafli, TY mimo wszystko czarujesz z nich cuda,
    te dużo formatowe- podobają mi się bardzo,.
    i jeszcze coś.....
    każdy Twoj (tzn. Twego ) wykonania kominek jest dziełem, doskonale uchwycach i zamykasz w Twym dziele harmonie, piękno, łączysz wszystko w DOSKONAŁOŚC...

    oj Panie (tak mówi co 3słowo mój sąsiad) aż żałuję że nie zaprosiliśmy Ciebie do wykonania naszego pieca, i dlatego wysłałam ci na priv- jakiś czas temu prośbę o podpowiedz co można w zakresie kolorów zrobić z naszym kominkiem aby choć trochę zmniejszyć jego mase...- jest gdzieś jego zdjęcie pare stron wstecz (ew. jutro wrzucę aktualniejsze, bo z kamieniem ławkowym)
    prosze podpowiedz coś nam........
    Proszę o komentarze w dzienniku..

  5. #3005
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar ola&tomek
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    553
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał Forest-Natura
    Witam.
    Efilo - a może kafle?
    Forumowicze (bardzo fajni i młodzi ludzie), u których stoi już ten kominek też na początku w ogóle nie brali kafli pod uwagę. A teraz...
    Kaflarnia to na razie moja mała tajemnica. Będzie niedługo na stronach internetowych.
    Pozdrawiam "kominowo"
    Dziękujemy Foreście za miłe słowa
    No i za kominek raz jeszcze!!! Współpraca z profesjonalistą w swojej dziedzinie była dla nas miłą odmianą po niby-szpecach, którzy się u nas przewijali
    Pozdrawiamy i do zabaczenia

  6. #3006
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    monika14

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    https://t.me/pump_upp
    Posty
    20

    Domyślnie

    Moj kominek bedzie taki.



    Wycena: 22500
    sam wklad Linea 9020 koszt 9150zl
    do tego 3 plyty z zywicowanego trawertynu oraz polka z marmuru Forrest Brown.

    W innej firmie sam kamien wycenili mi na ok 10000zl bez stawiania kominka. Przyjezdzaja tylko osadzic kamien na gotowy kominek. Wole jednak, zeby robil to ktos od poczatku do konca.

  7. #3007

    Domyślnie

    Ja tez przyłączam sie do zachwytów nad kominkami wykonanymi przez FORESTA - każdy jest niepowtarzalny. Ale mam w związku z tym problem, bo marzyłby mi sie taki "piecowaty" kominek, ale w adaptacji projektu mam kominek z płaszczem wodnym - 25KW, nawet jest zapis, że CTM. Czy z czegoś takiego mozna zrobić taki kaflowy kominek?. Drugim moim hitem jest kominek z dołem z kamienną półką i obłożonym ciemną cegłą jak ma jeden z forumowiczów. Ten myślę, że bez przeszkód moze zawierać wkład wodny. No bo gazu niet, prądu mało to i czym ogrzewać? Pozdrawiam

  8. #3008

    Domyślnie

    Wow, jakie piękne te kominki!!! ja tez chce. My planujemy wystrój wiejski....
    Asia i Tomek

  9. #3009

    Domyślnie

    Cytat Napisał monika14
    Moj kominek bedzie taki.



    Wycena: 22500
    sam wklad Linea 9020 koszt 9150zl
    do tego 3 plyty z zywicowanego trawertynu oraz polka z marmuru Forrest Brown.

    W innej firmie sam kamien wycenili mi na ok 10000zl bez stawiania kominka. Przyjezdzaja tylko osadzic kamien na gotowy kominek. Wole jednak, zeby robil to ktos od poczatku do konca.
    bardzo ładny a kamień będziesz miec od sufitu do podlogi ? Mój kamień jest też z żywicowanego trawentynu zresztą podobny kolor

  10. #3010
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    monika14

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    https://t.me/pump_upp
    Posty
    20

    Domyślnie

    wroclawianko Kamien nie jest od dolu. Tam sa 3 plyty z trawertynu, w ksztalcie odwroconego L, niestety na wizulaizacj nie za bardzo to widac. Plyta dolna konczy sie nad wkladem. Gorne ida tak jak widac ciecia. Reszta bedzie malowana farba. Sciana obok bedzie z tynku dekoracyjnego trawertyn. Mysleliscmy nad kamieniem ale nie moglby byc montowany w jednym kawalku - za duza powierzchnia.

  11. #3011
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Piątka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    2.332
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    51

    Domyślnie

    inspiracja dla uśmiechu:

  12. #3012
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    julieta

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Posty
    200

    Domyślnie

    Cytat Napisał Eugeniusz_
    Cytat Napisał julieta
    Cytat Napisał Eugeniusz_
    czas już chyba na mój kominek

    foto

    foto

    troszkę jeszcze nie skończony ale tylko troszkę
    Lubię tego typu kominki i mnie się Twój podoba
    Dla mnie, niestety, za duży.
    Planuję gabaryty o połowę mniejsze, czyli bez bocznego "zapiecka" i góry, czyli tyle i obejmują wytłaczane kafle. Możesz mi odpowiedzieć na jakiej zasadzie zbudowany jest ten kominek? Gdzie zdobyłeś kafle, czy pod kaflami to zwykła obudowa g/k, no i jaka cena kafli?

    Dziękuję i pozdrawiam.

    miło że przynajmniej Tobie się podoba . Kafle są z polskiej kaflarni Karat, ceny ogólnie niższe od wszelkich kafli zagranicznych. Zbudowany jest na zasadzie pieca kaflowaego z tym że masą kumulacyjna są tylko kafle ( ) z niewielką ilością masy szamotowej, czyli nie ma tam obudowy gipsowej, jedynie płyty ze specjalnego materiału tworzą kanały do obiegu powietrza. W kominku tym miał grzać cały zapiecek łacznie z ławeczką, po pierwszej próbie niestety okazało się że ławka zimna .
    Dziękuję za odpowiedź i info o kaflach Kurczę, no tak sobie myślałam, że będziecie kości wygrzewać na ławeczce, a tu lipa U mię z wygrzewania też nici, bo kominek z PW, a kafle dla ozdoby

    Pozdrawiam.
    julieta

  13. #3013
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Eugeniusz_
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    1.896
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    305

    Domyślnie

    Hm, kości nie tak stare ale miało być fajnie a tutaj , zobaczymy, narazie czekam ,
    Kiedyś też będziesz miała kominek taki z marzeń
    Syna spłodziłem, drzewo zasadziłem i dom już wybudowałem
    Bursztynek - dziennik
    Bursztynek komentarze

  14. #3014
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    [quote="agagaj"]
    Cytat Napisał Nefer

    Nieee noooo... A ja myslałam, że takie rzeczy to tylko w Erze
    Włażę tu poszukać czegoś o takich kominach, a Nefer mi na talerzu odpowiedź podsuwa Dzięki wielkie, bo buduję właśnie drewniaka.

    Pozdrawiam cieplutko
    Mówisz i masz
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  15. #3015

    Domyślnie

    mi sie marzy wystrój wiejski w domu. Czy ktos może mnie poratowac pomysłem na kominek w takim właśnie stylu. Obecnie jestesmy na etapie dachu więc od wiosny wykończeniówka ruszy cala parą....
    Asia i Tomek

  16. #3016
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar nastka79
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    Cytat Napisał daxima
    [

    Foreście czym wykończony jest czopuch że się tak błyszczy?
    Jak w wiejskich klimatach, to może cóś takiego...?

  17. #3017

    Domyślnie

    Cytat Napisał nastka79
    Cytat Napisał daxima
    [

    Foreście czym wykończony jest czopuch że się tak błyszczy?
    Jak w wiejskich klimatach, to może cóś takiego...?
    Super, nawet ustawienie fajne bo u nas żeby kominek nie wyszedł całkiem w kuchni chcemy go pod kątem ustawić. A kto robi takie cuda w warszawie lub okolicach? może ktoś wie...
    Asia i Tomek

  18. #3018

  19. #3019

    Domyślnie

    Cytat Napisał nastka79
    Cytat Napisał daxima
    [

    Foreście czym wykończony jest czopuch że się tak błyszczy?
    Jak w wiejskich klimatach, to może cóś takiego...?
    wygąda jak jakiś domek z bajki zdecydowanie nie podoba mi się brrrrrrrrrr

  20. #3020

Strona 151 z 448

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony