dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 152 z 448
Pokaż wyniki od 3.021 do 3.040 z 8949
  1. #3021

    Domyślnie

    dokładnie, doskonała rzecz, ale do odpowiedniej chałupki fajna podłoga!

  2. #3022

    Domyślnie


    A my mamy taki kominek teraz w realizacji. A dostaliśmy zadanie na kominek wiejski ...prezechodzący przez 3 pomieszczenia.Sądzę ,że kominek wiejski jest w naszym zasięgu działań.[/img]

  3. #3023
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Co na nim tak świeci ?
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  4. #3024
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar glowac
    Zarejestrowany
    Feb 2004
    Posty
    2.297
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    307

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer
    Co na nim tak świeci ?
    pewnie mozaika z której jest zrobiony - od błysku lampy
    a może jest ze złota ?

  5. #3025

    Domyślnie

    Cytat Napisał micula1

    A my mamy taki kominek teraz w realizacji. A dostaliśmy zadanie na kominek wiejski ...prezechodzący przez 3 pomieszczenia.Sądzę ,że kominek wiejski jest w naszym zasięgu działań.[/img]
    :



  6. #3026
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pam

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Skąd
    Wieliczka
    Posty
    1.270

    Domyślnie

    Za nic nie mogę sobie wyobrazić do jakiego wnętrza może pasować taki kominek.

  7. #3027
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    A "micula1" będzie w fajnej gazecie...
    Ciekawe realizacje kominkowe szybko się "po świecie" echem rozchodzą...
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  8. #3028

    Domyślnie

    Cytat Napisał pam
    Za nic nie mogę sobie wyobrazić do jakiego wnętrza może pasować taki kominek.
    moim zdaniem do żadnego sory ale jest po prostu kiczowaty i jeszcze to coś świecące,jestem bardzo ciekawa jak wygląda pokój w ,którym będzie stał ten kominek

  9. #3029

    Domyślnie znowu kij w morowisko wsadziłem!

    Witajcie, TAK jak myslałem posypały się uwagi na temat kiczowatości kominka , a ja wam powiem ,że inwesrorowi się podoba!
    Co ja mam zrobić??? nie robić? Nie chciałem drzewa tylko kaczki.
    A światło jest z wnętrza kominka a nie od lampybłyskowej ani nie od złota.
    Światło to nowa formuła "szukam pomysłu" na temat dla "świecącego kominka".Może płomienie? Czy ktoś ma inny pomysł?

  10. #3030
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Mógłyś się wyżyć u mnie ale musi świecić na czerwono i być bardzo surowy w formie. Żadnych udziwnień - prostota i mocny czerwony akcent Nie wiem jak to zrobisz - szczególnie na cylindrycznej obudowie


    P.S. nie oglądaj za dużo telewizji...

    "Kaczki, synu, kaczki ..."
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  11. #3031

    Domyślnie

    micula ja proponuje diabła z widlami i ogniem w oczach a co jak fantazja to fantazja


    ale przyznam ze to drzewo WOW ma inwestor odwage cywilna podziwiam.
    Czy caly dom jest urzadzony w tym klimacie?

    Czy jakies krasnale tez tam mieszkaja? w sumie ten kominek pasuje do przedszkola, uwazam ze dla dzieci bylby fantastyczny do tego krasnale i sierotka marysia a dalej w oddali ciemny las---czyli kuchnia

  12. #3032

    Domyślnie Re: znowu kij w morowisko wsadziłem!

    Cytat Napisał micula1
    Witajcie, TAK jak myslałem posypały się uwagi na temat kiczowatości kominka , a ja wam powiem ,że inwesrorowi się podoba!
    Co ja mam zrobić??? nie robić? Nie chciałem drzewa tylko kaczki.
    A światło jest z wnętrza kominka a nie od lampybłyskowej ani nie od złota.
    Światło to nowa formuła "szukam pomysłu" na temat dla "świecącego kominka".Może płomienie? Czy ktoś ma inny pomysł?

    i to najważniejsze ! Mi nie musi sie podobać ,każdy ma swój gust

  13. #3033

    Domyślnie witam z Torunia

    Właśnie- Wrocławianka nie wstawiła by go sobie do "jadalnego" normalnego pokoju w domku jednorodzinnym.Tam ma byś stół a kominek ma robić "nastrój" Niech tak zostanie... Wolność Tomku....
    Wracając do wypowiedzi Foresta - jesteś dla mnie niedościgły,ale bardzo się ciesze ,że rozumiesz moje intencje i bronisz mnie czasem.Foreście patrze na twoje realizacje roporcje, fachowość,sztukę.... i skręca mnie ,że tak jeszcze nie potrafię! Może kiedyś...???

  14. #3034

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer
    Mógłyś się wyżyć u mnie ale musi świecić na czerwono i być bardzo surowy w formie. Żadnych udziwnień - prostota i mocny czerwony akcent Nie wiem jak to zrobisz - szczególnie na cylindrycznej obudowie


    P.S. nie oglądaj za dużo telewizji...

    "Kaczki, synu, kaczki ..."
    Neferko to jak chcesz mieć coś świecącego i jeszcze na kolor czerwony to pomyśl o szkle witrażowym ono bankowo będzie zabijało czerwoną czerwieniom A wyciąć da się wszystko

    Pozdrawiam
    za reklamę trzeba zapłacić

  15. #3035
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    No i właśnie muszę się w końcu zastanowić co ja chcę - pytanie w jakich granicach technicznych mogę sie poruszać ...
    Póki co wiem, że to coś powinno być pionowe na kominku. Ale nie zasłaniać całego czopucha. Tylko być nieregularne. I musi miec konkretny, czerwony kolor. I fajnie,jakby było naturalne.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  16. #3036

    Domyślnie

    Neferko szkło witrażowe daję się świetnie obrabiać jak się ma do tego maszynki
    Możesz sobie zrobić, co ze chcesz i będziesz miała kolor czerwony
    Szkło jest cieniutki, więc da Ci się wspaniale zabudować a za nim umieścisz źródło światła.
    A kształty możesz mieć różne wiec można sobie zamówić nawet do kształtu czopucha.

    Więc czas już się zdecydować, bo to już trochę się nad tym zastanawiasz, jeśli dobrze pamiętam
    za reklamę trzeba zapłacić

  17. #3037
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Niestety muszę usiąść z kimś kto sie tego podejmie i przedyskutować temat. Chętnie też z moją Jola architekt. A to oznacza, ze musi zobaczyć kominek i zdecydować czy to co chcę da się zrobić czy nie. I oczywiście za ile. A póki co nie mam chętnych
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  18. #3038
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pam

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Skąd
    Wieliczka
    Posty
    1.270

    Domyślnie

    Cytat Napisał wroclawianka
    Cytat Napisał pam
    Za nic nie mogę sobie wyobrazić do jakiego wnętrza może pasować taki kominek.
    moim zdaniem do żadnego sory ale jest po prostu kiczowaty i jeszcze to coś świecące,jestem bardzo ciekawa jak wygląda pokój w ,którym będzie stał ten kominek
    No może jest takie wnętrze. Pasuje mi to do jednego z tych "cygańskich" domków pod łodzią. W każdym razie, na zewnątrz są niektóre w podobnym klimacie.

  19. #3039

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer
    No i właśnie muszę się w końcu zastanowić co ja chcę - pytanie w jakich granicach technicznych mogę sie poruszać ...
    Póki co wiem, że to coś powinno być pionowe na kominku. Ale nie zasłaniać całego czopucha. Tylko być nieregularne. I musi miec konkretny, czerwony kolor. I fajnie,jakby było naturalne.
    Witaj, byłem świadkiem waszej korespondencji( między toba a Luboszem) . Powiem tak jestem gotowy podołać wszelkim trudnością technicznym ale nie potrafie projektować...zatem wymyśl sobie co chcesz a ja to wykonam. OK?

  20. #3040
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Wakmen
    Zarejestrowany
    Aug 2003
    Skąd
    Kielno
    Kod pocztowy
    84-208
    Posty
    3.329
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    To ja pokarzę mój standardowy kominek. Nie jest to jakieś wielkie cudo ale takie sobie zaplanowaliśmy i takie nam pasuje do wnętrza naszego domku:



    Poniżej link do tematu :

    Jak zrobiłem obudowę kominka.

Strona 152 z 448

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony