dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 209 z 448
Pokaż wyniki od 4.161 do 4.180 z 8949
  1. #4161

    Domyślnie

    Pisząc
    Cytat Napisał pp.tec.
    Jednego jedziecie do spodu,a drugiego wychwalacie pod niebiosa, bo żeby znajomek chałę odwalił to i tak jest pięknie,niedobrze mi.co to k......a jest
    nie miałem na myśli kominek tylko ten dziwny układ jaki tu panuje a wy czytacie a nie rozumiecie przekazu nie tylko zresztą mojego. I to wy jesteście złośliwi czego dowodem jest wycinanie i cytowanie tylko fragmentu mojej wypowiedzi.

  2. #4162

    Domyślnie

    Cytat Napisał robi i dosia
    Witam ,

    podzielcie sie informacjami ile kosztują was te piekne nowoczesne obudowy kominków.

    Dostałam dzis ofertę 1500 materiał (bez kamienia) + ok 3000 tys robota

    troche mnie ta cena zaskoczyła
    co wy na to ?
    To co napisałeś to za mało żeby powiedzieć czy cena jest dobra, pokaż projekt lub zdjęcie tej obudowy którą masz na myśli.

  3. #4163

    Domyślnie re

    Mnie kominek wyniósł podobnie niestety - prosta obudowa z g-k bez kamienia.
    wcześniej kiedyś w tym wątku wklejałam zdjęcia.

  4. #4164
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    pp.tec - skoro jest tu tak dziwnie to po co wchodzisz tutaj? Jak jest mi dziwnie gdzieś, to tam po prostu nie goszczę za często...
    Większość kominków Miculi ma swój własny, charakterystyczny styl i wygląd. Było już o tym dyskutowane...niektórzy posądzali go o kicz, inni wychwalali styl sielsko-wiejsko-anielski jaki reprezentują jego prace, bo akurat taki im trafia w ich gust.
    I większość zaglądających tutaj potrafi jakość zaakceptować to, co więcej nawet z tego żartować (np. ja - bo znam go osobiście i mogę sobie pozwolić na żarty tego typu) zamieszczając choćby właśnie takie wypowiedzi jaką ja zamieściłem.
    Kto to jest WY? Bo widzę że ten WY jest faktycznie bardzo złośliwy i faktycznie nie rozumie on Twojego przekazu .
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  5. #4165

    Domyślnie

    Cytat Napisał Forest-Natura
    Witam.
    pp.tec - skoro jest tu tak dziwnie to po co wchodzisz tutaj? Jak jest mi dziwnie gdzieś, to tam po prostu nie goszczę za często...
    Większość kominków Miculi ma swój własny, charakterystyczny styl i wygląd. Było już o tym dyskutowane...niektórzy posądzali go o kicz, inni wychwalali styl sielsko-wiejsko-anielski jaki reprezentują jego prace, bo akurat taki im trafia w ich gust.
    I większość zaglądających tutaj potrafi jakość zaakceptować to, co więcej nawet z tego żartować (np. ja - bo znam go osobiście i mogę sobie pozwolić na żarty tego typu) zamieszczając choćby właśnie takie wypowiedzi jaką ja zamieściłem.
    Kto to jest WY? Bo widzę że ten WY jest faktycznie bardzo złośliwy i faktycznie nie rozumie on Twojego przekazu .
    Pozdrawiam.
    FN Chyba ty pierwszy zaczynasz mnie rozumieć,a mając na myśli WY wystarczy poczytać wpisy od kiedy bogdan888 pokazał swój kominek, jak ktoś zaliczy wpadkę to najlepszym wyjściem byłby lincz (dobrze że to forum) aż mi się przypomniała Polska Ludowa i słowa wodza narodu "pomożecie-pomożemy" w negatywnym znaczeniu tych słów. Podobnie było ze mną a czytanie ze zrozumieniem nie boli. A zaglądam tutaj bo kilku forumowiczów jest ok między innymi ty Forest-Natura, i nie chcę tu nikogo skłócić JAKBY KOMUŚ PRZYSZŁO DO GŁOWY. Może jestem tu nowy i mnie nie akceptujecie a ja akceptacje nie walczę. Mam na swoim koncie około ośmiuset kominków i potrafię rozpoznać tu profesjonalistę. Sorki że jestem nieskromny.

  6. #4166

    Domyślnie

    Witam i proszę o rade , mam wycene kominka i chcę spytać czy to dużo czy mało-jak sądziecie, a mianowicie:
    -wkład kominkowy CHAZELLES Solo D70+V - 2000zł
    -obudowa na ścienna piaskowiec boniowany i marmur Rojo Alicante, belka dębowa frezowana typ PARKANEX z montażem- 5700zł
    -kolanko 90st., 2 szt-190zl
    rura 50 cm, 2 szt -130 zł
    przejście kominkowe ze sznurem izolowanym-160 zł
    ścianka z płyty G-K z dwóch stron komina (bez półeczek bocznych)-350zł
    razem wychodzi 8530 brutto z 7% vat
    i co o tym myslicie?
    Wykańczamy dom i ...siebie

  7. #4167

    Domyślnie

    Jeśli nie masz projektu podrzuć jakieś zdjęcie poglądowe albo znajdź i podaj link, chociaż coś podobnego chodzi mi o kształt to odpowiem szybciutko .

  8. #4168
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaksie
    Cytat Napisał pp.tec.
    A ja się cieszę że po tym napisałem zaczynacie wyrażać "swoje" zdanie.
    ja zawsze wyrażam SWOJE zdanie
    Ja też. Na przykład kominek pokazany przez Słoneczko nic a nic mi się nie podoba. Do karczmy może i pasuję, ale i tak mi się nie podoba.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  9. #4169
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoShi
    Na przykład kominek pokazany przez Słoneczko nic a nic mi się nie podoba. Do karczmy może i pasuję, ale i tak mi się nie podoba.
    No bo on stoi w karczmie I napisałam, że jest uroczy, bo dla mnie jest ale w domu mam inny

  10. #4170
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    an-bud

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    kuj.pom.
    Posty
    5.734

    Domyślnie

    wkleję troszkę inny
    grilo-kominko-wędzarnia.

    an-bud ...... Przyznaję że Polska mi zbrzydła za dużo święconej wody za mało zwykłego mydła (Tadeusz Boy Żeleński)
    Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.(Stanisław Lem)

  11. #4171
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Eugeniusz_
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    1.896
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    305

    Domyślnie

    Ładnie "dopieszczone" elementy
    Syna spłodziłem, drzewo zasadziłem i dom już wybudowałem
    Bursztynek - dziennik
    Bursztynek komentarze

  12. #4172
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Uuu... ta wędzarenka to na ciepło i zimno, czy po prawej to coś innego?
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  13. #4173
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    an-bud

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    kuj.pom.
    Posty
    5.734

    Domyślnie

    Witam
    ciepło i letnio
    an-bud ...... Przyznaję że Polska mi zbrzydła za dużo święconej wody za mało zwykłego mydła (Tadeusz Boy Żeleński)
    Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.(Stanisław Lem)

  14. #4174
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    an-bud

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    kuj.pom.
    Posty
    5.734

    Domyślnie

    a tak można zmarnować 18,5 m2 marmuru

    an-bud ...... Przyznaję że Polska mi zbrzydła za dużo święconej wody za mało zwykłego mydła (Tadeusz Boy Żeleński)
    Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.(Stanisław Lem)

  15. #4175

    Domyślnie

    Mam prosbę i pytanie do specjalistów: czym zaimpregnować taki kamień? Jest to tzw. marmur łupany, kupiony w leroy'u. Chodzi o to aby nie łapał kurzu, lub dał się łatwo oczyścić.



    A to projekt kominka

    maja

  16. #4176
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Tamże kupisz preparat do impregnacji kamienia, lub...zwykły Atlas Delfin - bardzo dobry.
    Kominek - kratka u góry po prawej beznadziejna, nie pasuje za nic do całości. Powinna być też pozioma.
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  17. #4177

    Domyślnie

    Cytat Napisał an-bud
    a tak można zmarnować 18,5 m2 marmuru

    eee, to ja się nie znam bo mi się bardzo podoba.

  18. #4178

    Domyślnie

    Rewelacja Piękny kominek i wnętrza też zapowiadają się ciekawie.
    Schody w marmurze i całe to połączenie z kominkiem - bomba!

  19. #4179

    Domyślnie

    Cytat Napisał an-bud
    a tak można zmarnować 18,5 m2 marmuru
    Takie marnotrawstwo mi się podoba - ty tak u siebie czy u kogoś?

  20. #4180
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    an-bud

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    kuj.pom.
    Posty
    5.734

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anulek2005
    Cytat Napisał an-bud
    a tak można zmarnować 18,5 m2 marmuru
    Takie marnotrawstwo mi się podoba - ty tak u siebie czy u kogoś?
    u kogoś do ruinki pasuje coś całkiem innego
    an-bud ...... Przyznaję że Polska mi zbrzydła za dużo święconej wody za mało zwykłego mydła (Tadeusz Boy Żeleński)
    Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.(Stanisław Lem)

Strona 209 z 448

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony