dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 54 z 448
Pokaż wyniki od 1.061 do 1.080 z 8949
  1. #1061
    ELITA FORUM (min. 1000)
    świercz

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    1.794
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    117

    Domyślnie

    w te paseczki fajowy!
    Dziennik: 1 2 Komenta: 27

  2. #1062
    ELITA FORUM (min. 1000)
    yemiołka

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    1.432
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    107

    Domyślnie

    Gaga2 - fajny! i te drzwiczki tajne na sprzęcik też super, chyba zgapię, pozwolisz?

    a ten też jest niezły :

    a co tam jest takiego fajnego po prawej - jakieś szafeczki koronkowe??

  3. #1063
    ELITA FORUM (min. 1000)
    yemiołka

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    1.432
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    107

    Domyślnie

    Cytat Napisał Forest-Natura
    A palić się w nim nie będzie z prostego powodu - podobało się inwestorowi żółtokremowe wyłożenie szamotowe wkładu i nie chce go niczym zabrudzić
    rewelacja!

  4. #1064
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Kaflowo-szamotowa zabudowa kominka ogrzewającego radiacyjno-konwekcyjnie oraz poprzez nasadkę wodną Spartherm Termax trzykondygnacyjny dom o powierzchni prawie 180 m2.
    Kolorystyka i ornamentyka kafli wykonana jest indywidualnie (w jednym egzemplarzu) pod ten konkretnie kominek wedle mojego projektu i sugestii klienta co do finalnego wystroju i kolorystyki wnętrza. Kafle z pracowni Kafel-Art.
    Wkład Spartherm Speedy Eh - co ciekawe pomimo intensywnego i ciągłego palenia (ogrzewanie domu), szyba w tym wkładzie nie była jeszcze czyszczona od około miesiąca. Zasługa suchego drewna i konstrukcji wkładu (sposób ukształtowania paleniska i doprowadzania powietrza i wyłożenia szamotowe).

    Zdjęcie dla Daximy, wkład z nasadką wodną Termax - rozwiązanie wodne dające możliwość prawie zupełnego rozdzielenia ogrzewania wodnego lub tradycyjnego (radiacyjno-konwekcyjnego), wedle własnych chęci palenia w kominku.



    I już w "płaszczyku":



    Bluszcz "porastający" kominek:



    Pozdrawiam.

  5. #1065
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    A w "avatarku" przedstawiam" siebie i swoją rodzinę
    Pozdrawiam świątecznie i anielsko.

  6. #1066

    Domyślnie

    FOREST NATURA mam pytanie do Ciebie bo widze ze znasz sie na kominkach , mam niestety wklad kominkowy trapezowy ( w spadku po tesciach oczywiscie nowy) i mam pytanie czy da sie go zabudowac na prosto?? tzn tak jak bym miala normalny kwadratowy czy prostokatny wklad?? wiem ze po bokach bedzie troszke wystawac
    kazdy mowi cos innego i sama juz niewiem ,
    ogolnie jestem zwolenniczka prostoty i ten wklad wogole mi nie pasuje napewno nie chce trapezowej obudowy

    a tak ogolnie to Wesolych Swiat

  7. #1067

    Domyślnie

    Dziękuję Forest
    Teraz to chociaż wiem gdzie to tajemne pudełko ma być. Patrzę na to zdjęcie i zastanawia mnie to podłączenie rury pod kątem 90 stopni. Czyżby to kolejne rozwiązanie mojego problemu kominowego ?

    wkład z nasadką wodną Termax - rozwiązanie wodne dające możliwość prawie zupełnego rozdzielenia ogrzewania wodnego lub tradycyjnego (radiacyjno-konwekcyjnego), wedle własnych chęci palenia w kominku.
    Te słowa dla mnie to jeszcze czarna magia ale zacznę po świętach pilnie studiować temat.
    Dziękuję bardzo Forest za pokazanie światełka w tunelu
    już mi się podoba.... będzie tak jak sobie wymarzyłam
    [/quote]

  8. #1068
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    "Puszczę" Ci priva po Świetach z opisem jak to wszystko działa.
    Pozdrawiam.

  9. #1069

    Domyślnie

    Forest jesteś aniołem

  10. #1070
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Paulka

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    2.100
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    a może takie "cóś" spodoaba się komuś??





    w tym samym pomieszczeniu zanjduje sie jesze akwarium, którego podstawa zrobiona jest z takiego samego kamienia

  11. #1071
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Bardzo ladny kominek, mi by dotego kamienia bardziej pasowala taka szorstka sciana,nie wiem jakis tynk strukturalny.., a nie taka gladka jak na zdjeciu (wyglada na tynk gipsowy) i inny kolor..,ale jest ok....Moze i tak byc...
    no chyba, ze to takie zdjecie a faktycznie jest tam cos szorstkiego i ta sciania jest w realu mniej zolta, co tez jest mozliwe...

  12. #1072
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Paulka

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    2.100
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zeljka
    Bardzo ladny kominek, mi by dotego kamienia bardziej pasowala taka szorstka sciana,nie wiem jakis tynk strukturalny.., a nie taka gladka jak na zdjeciu (wyglada na tynk gipsowy) i inny kolor..,ale jest ok....Moze i tak byc...
    no chyba, ze to takie zdjecie a faktycznie jest tam cos szorstkiego i ta sciania jest w realu mniej zolta, co tez jest mozliwe...
    jest tam tynk strukturalny a ściania jest ...no na pewno nie złota. raczej taka bladopomarańczowa.
    ale to amatorskie zdjecia, dlatego tak wyszły
    To kominek mojego brata. całość prezentuje sie bardzo fajnie.

  13. #1073

    Domyślnie

    Cytat Napisał Martik
    a to nasz prosty ale nasz!

    Ale fajny - chyba podkradnę pomysł
    Nareszcie na swoim

  14. #1074
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paulka
    Cytat Napisał Zeljka
    Bardzo ladny kominek, mi by dotego kamienia bardziej pasowala taka szorstka sciana,nie wiem jakis tynk strukturalny.., a nie taka gladka jak na zdjeciu (wyglada na tynk gipsowy) i inny kolor..,ale jest ok....Moze i tak byc...
    no chyba, ze to takie zdjecie a faktycznie jest tam cos szorstkiego i ta sciania jest w realu mniej zolta, co tez jest mozliwe...
    jest tam tynk strukturalny a ściania jest ...no na pewno nie złota. raczej taka bladopomarańczowa.
    ale to amatorskie zdjecia, dlatego tak wyszły
    To kominek mojego brata. całość prezentuje sie bardzo fajnie.
    A, to pewnie flesh tak robi, ze kolory sa troche inne...W sumie, ladny kominek, fajny pomysl z tym kamieniem...

  15. #1075
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Magdzik:-)

    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Posty
    7

    Domyślnie

    nasz kominek



  16. #1076

    Domyślnie

    A jak się znalazł u ciebie mój pies (ten czarny) ?

  17. #1077

    Domyślnie

    Cytat Napisał Martik
    a to nasz prosty ale nasz!


    śliczny - może u mnie będzie podobny

  18. #1078

    Domyślnie

    Cytat Napisał bernadetta
    Cytat Napisał Martik
    a to nasz prosty ale nasz!


    śliczny - może u mnie będzie podobny
    cieszę się, że nasz kominek się podoba
    Jedna dobra rada jesli ktoś bedzie robił podobny. Tego nie iwdac na ftce ale- kolor fasady to krem a nie biały i ten krem to jest stiuk....gdyby nie to ściana byłaby już czarna a tak ścieeczką myk smyk i już czysta.

  19. #1079

    Domyślnie

    Witam!
    czy wielkim błędem będzie doprowadzenie powietrza do kominka od strony południowej?

  20. #1080
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Magdzik:-)

    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał piotrul
    A jak się znalazł u ciebie mój pies (ten czarny) ?
    tez masz labradora czarnego? ten zdecydowanie jest mój wabi sie Jupi

Strona 54 z 448

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony