dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 233 z 272
Pokaż wyniki od 4.641 do 4.660 z 5425
  1. #4641
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Oryginał:


    wersja z KB:


    Oryginał (Większyce):


    wersja KB:

  2. #4642
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    W nowoczesnych mają kostki, jak z czasów głębokiej komuny...


  3. #4643
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Kolejni architekci z dyplomem i żądzą kasy za wszelką cenę, kosztem dobrego smaku, psujący opinię środowisku:
    http://www.villanette.pl/domy.htm

    I tu:
    http://www.arex.net.pl/

  4. #4644
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie




    mnie się skojarzyło z dziobakiem




    Elfir, zlituj się, toż to dramat jest !!

  5. #4645
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Dziobak zdecydowanie atrakcyjniejszy od tego domu.
    A projekty tworzą ludzie, te które Elfir zapodała stworzyła ta oto pani ( plus współpracownik)



    Warto propagować nie tylko "dzieło" ale także jego twórcę

  6. #4646
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    to musza być halucynogeny!

  7. #4647
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar wierka
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    aaa... z domu ... ;)
    Posty
    273

    Domyślnie

    Nie mogę wyjść z 'podziwu'.
    O ile zrozumieć mogę, że są ludzie, którym takie domy mogą się spodobać, bo brak im obeznania ze światem, nie spotkali się ze współczesną sztuką, mają przerośniętą ambicję wyróżnienia się/pokazania itp.
    to nie potrafię pojąć, jak ludzie, którzy skończyli studia z architektury, którzy mieli dostęp do wiedzy, historii, trendów, którzy wykazują się wrażliwością na proporcje, symetrię, równowagę, mogą tworzyć takie gargamele. Szok.

  8. #4648
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    I pomyślec, że architekci winą za chaos architektoniczny obwiniają inwestorów!

  9. #4649

    Domyślnie

    O matko co to jest i te wnętrza..........?

  10. #4650

    Domyślnie

    Pozbawić dyplomu!!!

  11. #4651
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.268
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    może trzeba zaprosić Panią Architekt do dyskusji?
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  12. #4652
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar robert skitek
    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Skąd
    Mikołów
    Posty
    4.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    152

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    I pomyślec, że architekci winą za chaos architektoniczny obwiniają inwestorów!
    Popolemizuję. Gdyby jednak nie inwestorzy, którzy je budują, chore wizje pozostałyby tylko na papierze. Wszelkie tego typu projekty pojawiają się, bo jest na nie popyt. Nigdy nie odwrotnie. Czasy architektów - demiurgów się skończyły. Pani, jak widać, świetnie się odnalazła w naszej rynkowej rzeczywistości. Nie każdy architekt poczuwa się do edukowania społeczeństwa (nie mówiąc już, że wcześniej musiałby zacząć od siebie) - i to chyba akurat dobrze.
    architekt - tak dla jasności
    architekta dom z prześwitem: blog, dziennik+komentarze
    już nie kawalerka...

    http://rsplus.pl/pub/logofm.gif mój osobisty (niekomercyjny) blog o domach, architektach i ich klientach

  13. #4653
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Inwestor nie musi znać się na architekturze, w przeciweństwie do architektów.
    Inwestor moze miec skłonnośc do kiczów, ale powiedzmy sobie szczerze - dworek da się zaprojektować wg. historycznych proporcji, a nowoczesnym układzie wnętrza. Poza tym nie sądzę, by jakikolwiek inwestor sam wpadł na pomysł kształtu dachu jakie projektuje pracownia Villanette.

  14. #4654
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.268
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    no chyba że jest miłośnikiem dziobaków.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  15. #4655
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Lopesjus
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    962
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Inspiracja na materiał do ścieżek w ogrodzie...

    _______________
    Mój dziennik ogrodu: http://forum.muratordom.pl/blog.php?39543-Lopesjus

  16. #4656

  17. #4657
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Inwestor nie musi znać się na architekturze, w przeciweństwie do architektów.
    Inwestor moze miec skłonnośc do kiczów, ale powiedzmy sobie szczerze - dworek da się zaprojektować wg. historycznych proporcji, a nowoczesnym układzie wnętrza. Poza tym nie sądzę, by jakikolwiek inwestor sam wpadł na pomysł kształtu dachu jakie projektuje pracownia Villanette.
    chyba małej wiary w fantazję inwestorów jesteś Elfir
    zaprojektować w proporcjach pewnie można - ale jak oprzeć się pokusie podniesienia letko ścianki kolankowej w trakcie budowy,
    dołożenia daszku, okienka czy kolumienki i wykończenia elewacją w kanarkowym odcieniu.
    Skłaniam się ku opinii Roberta - że rynkowe tu mechanizmy działają i popyt dyktuje style

    Ja się zastanawiam też na czym polega u nas kształtowanie krajobrazu , zagospodarowania przestrzennego -
    kto pozwala na stawianie różnych cudów. Na środku pola, na obrzeżach Gdyni sąsiadują ze sobą osiedla pod tytułem "stary rynek z kamienicami",
    "orle gniazdo" na wzór zamku malborskiego, szeregowce w stylu wiktoriańskim i kilka pojedynczych rezydencji Karingtonów.
    Jak w Disneyland - budowle świata w pigułce
    Wegetarianie nie jedzą wprawdzie zwierząt, ale zjadają im pożywienie ...

  18. #4658
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Zochna, u nas był plan zagosp. Był, bo nie jestem pewna, czy po wszystkich sądowych przejściach jest nadal. Ale nawet jeżeli nie ma, to wz powinny się na nim wzorować, bo kiedyś przecież plan wróci. Plan był bardzo szczegółowy. Kolor dachu, kolor ścian, dachy jednolite, dwuspadowe, kąt 40 st, żadnych pięter. Może i monotonne, ale ci, co hmmmm mieli małą siłę przebicia budowali całkiem znośne, podobne i jednorodne budyneczki. Ale w tym samym czasie - jakimś cudem- powstawały na osiedlu domy z dachami płaskimi, deweloperskie 2 a nawet 3 piętrowe, w kolorach tęczy. Kto pozwolił? Dlaczego ja nie mogłam budować piętrowego a ktoś mógł 3 piętrowy? I jeżeli tak się dzieje, to znaczy, że można wszystko. I zamek krzyżacki obok parterowego bungalowu mnie nie dziwi. Ot, Polska.

  19. #4659
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Lopesjus
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    962
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    _______________
    Mój dziennik ogrodu: http://forum.muratordom.pl/blog.php?39543-Lopesjus

  20. #4660
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    bardzo ładne, mam nadzieję, że to drzewo nie żyło gdy mu to wycinano

Strona 233 z 272

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony