dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 252 z 272
Pokaż wyniki od 5.021 do 5.040 z 5425
  1. #5021
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    I nie jest drogi. Choć biorąc pod uwagę kuchnię i boazerie do wymiany, prawdopodobny brak ocieplenia i dach z papy to trzeba w niego włożyć ze 100 tyś

  2. #5022
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Jaki przytulny salonik

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	34891905_4.jpg
Wyświetleń:	909
Rozmiar:	50,8 KB
ID:	304922
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  3. #5023

    Domyślnie

    To w tym samym domu. Cały jest szczytem szczytów...Ta kuchnia i te czarne meble w pokoju...boazeria w przedpokoju i kolumny w salonie...ygggh.. Kto da 345 tysiaków?

  4. #5024
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    na jednym zdjęciu w salonie kula dyskotekowa? kurcze może meble są w cenie ?

  5. #5025
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lopesjus Zobacz post
    Czy takie kompaktowe świątynie są w wersji mobilnej do stawiania przed marketami w niedziele ?
    Darek B

  6. #5026
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Aga11*

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-501
    Posty
    763

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lopesjus Zobacz post
    Przeglądałem wczoraj ogłoszenia - domy na sprzedaż - w mojej okolicy:

    http://otodom.pl/dom-brzesc-kujawski...d34891905.html


    Oj bardzo brzydko nabijać się z cudzej własności. Gdybym była właścicielką to bym natychmiast poprosiła administratora o usunięcie postu bo negatywne komentarze potencjalnie obniżają wartość tej nieruchomości. Strach umieszczać zdjęcia swojego domu na sprzedaż bo potem człowiek wchodzi np. na FM i wpada w osłupienie

  7. #5027
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Mirek_Lewandowski

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.787

    Domyślnie

    Ano... wpada. Niestety. jak zobaczyłem tą fotkę, nie ukrywam, wpadłem. Cóż poradzić...

  8. #5028

    Domyślnie

    Aga11*, eee, bez przesady pewnie i ten dom znajdzie swojego amatora ale wybacz, kto wystawia do sesji zdjęciowej pluszowego lwa przy kominku ??? Reszta jest do przełknięcia i do ewentualnych poprawek przez kolejnego właściciela, ale ten lew... boski

  9. #5029
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aga11* Zobacz post
    Oj bardzo brzydko nabijać się z cudzej własności. Gdybym była właścicielką to bym natychmiast poprosiła administratora o usunięcie postu bo negatywne komentarze potencjalnie obniżają wartość tej nieruchomości.
    Właściciel upublicznił wizerunek domu, a zdjęcia nie są wklejone na forum tylko zastosowano podgląd oryginalnej strony. Jak właściciel usunie zdjęcie to tu też zniknie.

  10. #5030
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Lopesjus
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    962
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aga11* Zobacz post
    Oj bardzo brzydko nabijać się z cudzej własności. Gdybym była właścicielką to bym natychmiast poprosiła administratora o usunięcie postu bo negatywne komentarze potencjalnie obniżają wartość tej nieruchomości. Strach umieszczać zdjęcia swojego domu na sprzedaż bo potem człowiek wchodzi np. na FM i wpada w osłupienie
    Zauważ proszę, że mój post został opublikowany bez żadnego komentarza, podałem też źródło. Nie sądzę też, żeby odwiedzający ten wątek Forum, to potencjalni nabywcy tegoż kuriozum (a może kiczu)
    _______________
    Mój dziennik ogrodu: http://forum.muratordom.pl/blog.php?39543-Lopesjus

  11. #5031
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Aga11*

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-501
    Posty
    763

    Domyślnie

    Wiem, wiem, że wszystko od strony prawnej trzyma się kupy. Ja sobie tylko wyobraziłam sytuację, że sprzedaję dom np. po dziadkach, który jest tylko lekko "nieświeży" stylistycznie i nagle znajduję link do mojego ogłoszenia w wątku szczyty kiczu i kuriozum a nie np. w wątku- wnętrza początku lat 90' XXw. Wierz mi, że ostro bym się wkurzyła.

    Lew jak lew Ostatecznie nie jest to dajmy na to dziecko siedzące na nocniku, które zaplątało się w kadr.

  12. #5032
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    [QUOTE........ale wybacz, kto wystawia do sesji zdjęciowej pluszowego lwa przy kominku ??? .... ale ten lew... boski [/QUOTE]

    Ludzie maja różne gusta estetyczne a o gustach......
    Możliwe też że po prostu maja małe dzieci i nawet już nie zauważają takich "drobiazgów" ... a agent z biura nieruchomości szybko pstryknął kilka fotek .
    Darek B

  13. #5033
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aga11* Zobacz post
    Wiem, wiem, że wszystko od strony prawnej trzyma się kupy. Ja sobie tylko wyobraziłam sytuację, że sprzedaję dom np. po dziadkach, który jest tylko lekko "nieświeży" stylistycznie i nagle znajduję link do mojego ogłoszenia w wątku szczyty kiczu i kuriozum a nie np. w wątku- wnętrza początku lat 90' XXw. Wierz mi, że ostro bym się wkurzyła.
    .
    Na początku lat 90 też były ładne i wysmakowane domy. Nie można zwalać braków estetycznych na lata 90. Właściciel przedstawiając zdjęcia z widocznymi upiększeniami i dodatkami najwyraźniej był z nich dumny- i to właśnie jest powód, ze znalazły się tutaj
    A co do wkurzenia... lepiej pomyśleć zamiast się wkurzać. Tam wystarczy trochę uporządkować chaos, wywalić nadmiar i będzie strawne. Przecież boazerii nikt się nie czepia, jest po prostu do wymiany. Podobnie, jak kuchnia.

  14. #5034
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Aga11*

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-501
    Posty
    763

    Domyślnie

    Poddaję się. Moje poczucie humoru jest zbyt słabe, żeby śmiać się z wystroju wnętrza sąsiada ( może mój sąsiad ma podobnie w domu?!) Sprzedający nie musi mieć wiele wspólnego z umeblowaniem tego domu. Nie oszukujmy się, że jest to wątek doradczy co można zmienić w domu, żeby było ładniej a obecność tej nieruchomości tutaj nie jest dodatkową reklamą. Tyle i chyba nawet za dużo biorąc pod uwagę, że nie jest to moje ogłoszenie

  15. #5035
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Dla zmiany nastroju
    Miłośnik Star Treka
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	21523_6f6913704b18-515x386.jpg
Wyświetleń:	802
Rozmiar:	43,3 KB
ID:	305209  
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  16. #5036
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    O biedulek, ale się musiał nastresować przy ubieraniu tej zbroi Wygodne to też nie może być

  17. #5037
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aga11* Zobacz post
    Nie oszukujmy się, że jest to wątek doradczy co można zmienić w domu
    Nikt nigdy nie twierdził, że ten wątek ma na celu cokolwiek doradzać

  18. #5038
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Lopesjus
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    962
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Żeby nie było, że jestem jakość uprzedzony, w końcu architektura mojego domu to też pogranicze kiczu.

    To jeszcze jedna porcja.
    http://joemonster.org/art/31203/Szuk...iezko_uwierzyc
    _______________
    Mój dziennik ogrodu: http://forum.muratordom.pl/blog.php?39543-Lopesjus

  19. #5039

    Domyślnie

    Lopesjus, prawdziwe koszmarki, brrr

  20. #5040
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Lopesjus
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    962
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    _______________
    Mój dziennik ogrodu: http://forum.muratordom.pl/blog.php?39543-Lopesjus

Strona 252 z 272

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony