dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 10
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 195
  1. #81

    Domyślnie

    Witaj Bejaro. Dziękuję Ci, że mnie tu odwiedziłaś.

    Mam nadzieję, że przy Waszej pomocy coś z tym fantem da się zrobić, bardzo na to liczę kochani !

    Jutro "fachowiec od kuchni" ma przyjechać i mam mu powiedzieć, co ma poprawić. Każę mu te 2 szafki poziome - bez półeczek - powiesić po obu stronach okna. Niedoróbki poprawić. Tamte szafki z lewej ściągnę, dam sam okap i zobaczymy. A jaki okap- tuba? Skośna 90'?

    Fronty szklane w barku wymienić na beżowe, takie jak po bokach.
    Ostatnio edytowane przez Anyżek35 ; 29-01-2015 o 17:46

  2. #82

    Domyślnie

    Albo jeszcze inaczej. Dać szafki poziome po lewej od zewnętrznej.

  3. #83
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ana289
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    1.941

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anyżek35 Zobacz post
    Aniu, ładny ten dąb sonoma, też się nad nim zastanawiałam Takie jasne drewno, narożnik też jest jasny beż, ściany greige, więc chyba trzeba będzie dać jakiś szary dywan, co myślisz?
    Albo czekoladowy
    ale szarość też będzie piękna - przełamie ten czekoladowo-beżowy mix. Może też iść wtedy w szare lampy, zwisy - w jadalni duża, nad barkiem dwie małe. Ale wtedy dałabym też szare zasłony grube. Tylko czy nie będzie za ciemno? Jaką masz ekspozycję okien?

    A z szafkami nie rozumiem - znaczy, rozumiem dwie poziome po obu stronach okna. Ale nie rozumiem co na tej lewej ścianie ma się podziać.
    Fajnie, gdyby przygotować taką wizualizację i tam poprzestawiać te szafki.

    Chociaż dobrym pomysłem było też (na lewej ścianie) przesunięcie wiszącej szafki w lewo do granicy barku. Środkiem duży okap na 120 i dalej druga szafka - może udałoby się zgubić te brakujące cm z nad barku.
    Otwarte półki przy oknie zostawiłabym nawet na książki kucharskie.
    pierwszy i bez błędów-zwariowałam http://forum.muratordom.pl/showthrea...82adam!-%29%29

  4. #84
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Bejaro
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    śląsk
    Posty
    1.945

    Domyślnie

    O ile propozycji.

    Co do okapu-wybierz taki który będzie dobrze wyglądać również z boku,mnie nie podobają sie okapy skośne gdy widać ich bok-pomiędzy szafkami wyglądają ok.Okap lampa wyglądałby też super,ale wtedy nie może mieć konkurencji w postaci bocznych szafek.Rodzaj okapu wybierz już jak ostatecznie zdecydujesz o miejscu szafek

  5. #85
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Bejaro
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    śląsk
    Posty
    1.945

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bejaro Zobacz post
    O ile propozycji.

    Co do okapu-wybierz taki który będzie dobrze wyglądać również z boku,mnie nie podobają sie okapy skośne gdy widać ich bok-pomiędzy szafkami wyglądają ok.Okap lampa wyglądałby też super,ale wtedy nie może mieć konkurencji w postaci bocznych szafek.Rodzaj okapu wybierz już jak ostatecznie zdecydujesz o miejscu szafek
    Załącznik 301778

  6. #86

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anyżek35 Zobacz post

    Catti, patrząc na to porównanie, co dałaś, aż mi się ryczeć chce, bo mogło być tak ładnie, a wyszło, jak wyszło...
    Ania, spokojnie
    kuchnia wyszła jak wyszła, bo na moje oko barek jest za długi (ale o tym już pisałam) i trochę bałaganu robią szafki na ścianie z okapem...
    jeśli ma być szafka nad barkiem, to niech dochodzi do linii barku (widzę tam jakiś kontakt, ale może można go przesunąć?)
    jak zdecydujesz się na okap-tubę albo skośny to moim zdaniem jeszcze pogorszysz efekt wizualny.... widzę tam tylko prosty okap szerszy od płyty, który wypełni przestrzeń, a jej nie zagraci

    nad barkiem proste, czarne zwisy...

    ale to tylko moje sugestie.... nie musisz ich brać pod uwagę....


    co do mebli, to jeśli jeszcze nie kupione to wstrzymaj się do momentu, aż nie postawisz kanapy....
    zauważ, że na inspiracji ściany są czekoladowe... jasne na jasnym już tak ładnie może nie wyglądać

    po moim mieszkaniu wiem, że czasami warto zastosować kontrast, bo jednakowe, stonowane, bezpieczne kolory wychodzą czasami mdło, a tego pewnie chciałabyś uniknąć

  7. #87
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ana289
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    1.941

    Domyślnie

    catti - ale właśnie ściana za szafką tv będzie czekoladowa
    pierwszy i bez błędów-zwariowałam http://forum.muratordom.pl/showthrea...82adam!-%29%29

  8. #88

    Domyślnie

    Cytat Napisał ana289 Zobacz post
    catti - ale właśnie ściana za szafką tv będzie czekoladowa
    a szafka TV ma być ponoć biała i długa....
    tak zrozumiałam

    myślałam, że Ania pyta o pozostałe meble....

  9. #89
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ana289
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    1.941

    Domyślnie

    Bo tak Ania pisała, o białej szafce. A ja bym widziała np dąb sonoma - tym bardziej, że kominek obłożony piaskowcem.
    No bo piaskowiec, czekoladowa ściana i biała szafka..? I znów ciut za dużo...Moim zdaniem oczywiście.
    pierwszy i bez błędów-zwariowałam http://forum.muratordom.pl/showthrea...82adam!-%29%29

  10. #90

    Domyślnie

    Dziewczyny, szafka pod TV jeszcze nie kupiona, także doradzajcie co uważacie

    Jest na razie tylko marmur na kominku i obok ta czekoladowa wnęka, gdzie ma stać szafka pod TV.
    Najlepiej chyba, żeby szafka pod TV była z tego samego materiału, co stolik kawowy, regały na książki i komoda.

    W jadalni na pewno będzie ciemnobrązowy stół.
    Ostatnio edytowane przez Anyżek35 ; 30-01-2015 o 16:55

  11. #91

    Domyślnie

    Cytat Napisał Catti Zobacz post
    Ania, spokojnie
    kuchnia wyszła jak wyszła, bo na moje oko barek jest za długi (ale o tym już pisałam) i trochę bałaganu robią szafki na ścianie z okapem...
    jeśli ma być szafka nad barkiem, to niech dochodzi do linii barku (widzę tam jakiś kontakt, ale może można go przesunąć?)
    jak zdecydujesz się na okap-tubę albo skośny to moim zdaniem jeszcze pogorszysz efekt wizualny.... widzę tam tylko prosty okap szerszy od płyty, który wypełni przestrzeń, a jej nie zagraci

    ale to tylko moje sugestie.... nie musisz ich brać pod uwagę....


    co do mebli, to jeśli jeszcze nie kupione to wstrzymaj się do momentu, aż nie postawisz kanapy....
    zauważ, że na inspiracji ściany są czekoladowe... jasne na jasnym już tak ładnie może nie wyglądać

    po moim mieszkaniu wiem, że czasami warto zastosować kontrast, bo jednakowe, stonowane, bezpieczne kolory wychodzą czasami mdło, a tego pewnie chciałabyś uniknąć
    Catti, kuchnia będzie poprawiona. Szafki poziome po obu stronach okapu.
    Szafki na prawej ścianie zamknięte i zlicowane na równo.
    Myślę, że to poprawi sytuację.
    Także Twoje sugestie i Anulki wzięte pod uwagę

    O tak będzie to wyglądać na ścianie po lewej:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	KUCHNIAD0POPRAWKI.jpg
Wyświetleń:	266
Rozmiar:	64,7 KB
ID:	301978

    Jak przyjdzie okap i kuchenka, pewnie będzie to wyglądać lepiej. Tylko najpierw musi poprawić otwór na kuchenkę, bo źle wyciął



    Szafka na TV może być jasna, bo będzie stała w tej czekoladowej wnęce właśnie. Stolik kawowy chyba też.
    Ale faktycznie może się wstrzymam, aż narożnik przyjedzie za 2 tygodnie.



    Dziewczyny, a z innej beczki. Jaką dać fugę do łazienki do takich płytek ?
    I jakiego koloru szafka podumywalkowa?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_000913.jpg
Wyświetleń:	228
Rozmiar:	114,7 KB
ID:	301913

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_000914.jpg
Wyświetleń:	204
Rozmiar:	103,7 KB
ID:	301914

    łazienka jest 2-kolorowa, szafka z umywalką będzie na tej ciemniejszej ścianie.
    Ostatnio edytowane przez Anyżek35 ; 31-01-2015 o 10:32

  12. #92

    Domyślnie

    Catti,

    a takie zwisy do kuchni i jadalni może bym dała?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zwis.jpg
Wyświetleń:	139
Rozmiar:	64,8 KB
ID:	301974

    Co sądzicie dziewczyny ?

    Może trochę odwrócą uwagę od wpadek w kuchni?
    Ostatnio edytowane przez Anyżek35 ; 31-01-2015 o 09:48

  13. #93

    Domyślnie

    Dzisiaj machnęłam pierwszy raz moją wnękę na TV "gorzką czekoladą" z tikkurilli. Jutro poprawka. Myślę, że wygląda nieźle. Co sądzicie?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0398.jpg
Wyświetleń:	391
Rozmiar:	83,0 KB
ID:	302041

    Ponadto przedyskutowałam sprawę kuchni z mężem i zdecydowaliśmy dać takie zwisy jak radziła Catti nad barkiem.
    Stolarza zmusimy do poprawy usterek i będzie ok. Już mi szkoda na to wszystko nerwów.

    Takie mam parapety:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0377.jpg
Wyświetleń:	273
Rozmiar:	85,4 KB
ID:	302043

    Przy tym oknie będzie stał jadalniany stół. Myślę, że kolor ciemnobrązowy to będzie to. Małż dopasowuje białe listwy.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0359.jpg
Wyświetleń:	310
Rozmiar:	86,2 KB
ID:	302044
    Ostatnio edytowane przez Anyżek35 ; 31-01-2015 o 18:39

  14. #94
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    W koncu udalo mi sie znalezc Twoj watek
    a nie bylo latwo, bo nie masz go w stopce

    Patrze na zdjecia i mysle, ze okap prosty, nie po skosie, bo za duzo tego dobrego bedzie
    ja mam indukcje 80cm a okap 90cm

    zgrzyta mi nadal ten widoczny barek.. wyglada jakby mowil (w przyszlosci) patrzcie co ja tu mam
    wiem, wiem, nic mi do tego..

    sciana z dopasowywana listwa jest mega! piekny kolor i pieknie sie komponuje z podloga..listwa dodaje jej tego pazura

    Dolaczam sie do mam 8latkow u mnie dwie dziewczynki.. mlodsza w tym roku 5

    Pozdrawiam

  15. #95
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ana289
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    1.941

    Domyślnie

    Anulko:
    - ściana czekoladowa CUDO To był kapitalny pomysł!
    - kuchnia z symetrycznymi szafkami i prostym okapem na duże TAK
    - zwisy z Twojej inspiracji za duże nad barek - te catti subtelniejsze. Ale do jadalni powiel wątek czarnych zwisów, będzie pięknie
    - fugi - dałabym również dwukolorowe - na jasnej ścianie jasne, na ciemnej, ciemne, Szafkę umywalkową albo w bieli - tak jak reszta ceramiki. Albo w kolorze jasnego drewna (jeśli takie masz te jasne płytki). Jeśli płytki kremowe to już drewno nie
    - parapety śliczne (taki sam materiał jak na kominku?)

    coś pominęłam?

    Mmelisko - mój środkowy w tym roku 6
    pierwszy i bez błędów-zwariowałam http://forum.muratordom.pl/showthrea...82adam!-%29%29

  16. #96
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    ana289..chcesz sie pisac na tesciowa?
    czytalam w jakim wieku sa Wasi chlopcy, wiec napisalam ile moje panny maja

  17. #97
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    pytanie do Ani...
    dlaczego masz nadal folie na oknach?

  18. #98
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ana289
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    1.941

    Domyślnie

    Mmelisko - ale byśmy były fajne teściówki zaklepane!
    pierwszy i bez błędów-zwariowałam http://forum.muratordom.pl/showthrea...82adam!-%29%29

  19. #99
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    zaklepane bez ogladania

    Anyzek, sorki za ooftopic ale czasami tak trzeba to jest impuls w pisaniu..

  20. #100

    Domyślnie

    Cześć dziewczyny !!!

    Mmelisa, witaj w moim wątku !

    Off top'em się nie przejmujcie, u mnie w wątku są mile widziane

    ana289, cieszę się, że moja wnęka Ci się podoba. Mnie również Po drugim malowaniu będzie piękny głęboki kolor, bo wzięłam tikurillę super mat, będzie pięknie matowa.

    Zwisy Catti rzeczywiście subtelniejsze, a wiadomo jaki to model? Że do jadalni to ofkors jak najbardziej. Ja się cieszę, że małż się zgodził na to rozwiązanie, bo trochę będzie miał roboty z przerabianiem, gdyż tam na górze nad barkiem jest podciąg, ale ostatecznie przyklepnął pomysłi zrobi mi tam wyście na 3 zwisy
    Aniu, parapety mam z takiego samego materiału jak na kominku w całym domu. Myślę, że są delikatne i pasują do wszystkiego.
    Dzięki za radę w sprawie fugi

    Mmelisko, teraz Tobie
    Ślicznie dziękuję za uznanie kolorku ściany i białych listew. Od początku marzyły mi się takie i żadne inne, dlatego cieszy mnie, że efekt wyszedł zamierzony
    Co do folii na oknach, to nie wiem, po prostu mąż jeszcze nie ściągnął Pewnie dlatego, że jeszcze parapety nie obrobione i żeby się ramy nie zabrudziły.
    Okap będzie prosty tak jak piszesz, dobrze, że tego skośnego jeszcze nie kupiliśmy.
    Co do barku, to na razie zostaje tak jak jest, ale myślę, że w przyszłości wymienię to szkło na mleczne (jak małżo się zgodzi, bo jemu się bardzo podoba, a jemu też muszę czasem ustąpić )

    Bardziej denerwuję się jutrzejszym spotkaniem ze stolarzem, kuchnia śni mi się od kilku dni. Wczoraj spisałam listę jego fuszerek i na liście jest 14 punktów

    1. Brak zaślepek bocznych w szufladzie
    2. Brak listwy w szafce ze zmywarką- świeci goła płyta
    3. Rysa na blacie barkowym- ok. 20 cm.- barek do wymiany
    4. Brak listwy na blacie barkowym, podczas gdy są na blacie roboczym
    5. Odkleja się panel ścienny
    6. Uszkodzone 2 relingi
    7. Podcięty- uszkodzony magic corner
    8. Źle spasowane cargo- haczy o front
    9. Szafki w ciągu prawym źle zlicowane
    10. Zamknięcie barku szwankuje
    11. Zlew przesunięty o 1,4 cm.
    12. Otwór na indukcję za mały
    13. Oświetlenie zrobione nie na tej szafce co miały być i nie podłączone
    14. Drzwiczki barku źle osadzone

    Wyobrażacie sobie ? Będzie ostro jutro, ale dam sobie z nim radę i nie odpuszczę, musi to poprawić i to nie na mój koszt!
    Ostatnio edytowane przez Anyżek35 ; 01-02-2015 o 10:26

Strona 5 z 10

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony