dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 40 z 272
Pokaż wyniki od 781 do 800 z 5425
  1. #781
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    W podpoznańskim Zalasewie można spotkać takie cudo:

    Kurhanik z tarasem na szczycie. Górka dośc wysoka, tak więc osoby ewentualnie wypoczywające na tarasiku są widoczne z całego osiedla. Poszczególne poziomy obsadzone są iglaczkami w rzedach. pewnie w przyszłości mają osłonić siedzących. Najgorsze jest to, ze jakiś idiota to zaprojektował i wziął za to pieniądze. A potem czytam na forum, ze nie warto zlecać robienia projektów ogrodów profesjonalniscie bo zrobi...coś takiego:



    Ta sama posesja i jej reprezentacyjna brama wjazdowa:
    http://img240.imageshack.us/img240/8389/bramapf4.jpg

    Prosze zwrócić uwagę na cudownie pasujące betonowe "gazony" wokół domu.

  2. #782

    Domyślnie

    a mnie zastanawia co to jest pod tabliczką scecurity? Czyżby wielka klawiatura do wyłączenia alarmu? Skrzynka na listy (ale jak przejść za bramę)?

  3. #783

    Domyślnie

    elfir

    zmniejsz trochę zdjęcia

    Widząc takie "cuda" twierdzę, że nie do końca jest moją sprawą jak mam zrobiony swój dom i jego otoczenie, bo nic miłego wyglądać z okna i widzieć coś takiego. (W tym miejscu przepraszam sąsiadów za składowisko mojego męża, jak się już wprowadzimy to już go przypilnuję żeby zrobił porządek .)

  4. #784
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    VooDoo

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    8

    Domyślnie

    W temacie kurchaniku muszę dodać iz zdjęcia wykonano dość sprytnie, bo owa posesja za płotkiem nie należy do podwórka z bramą. W rzeczy samej widoczny domek jest chyba biurem albo demonstracyjnym domkiem jednego z deweloperów.
    Pozdrowionka

  5. #785
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir
    Kurhanik z tarasem na szczycie. Górka dośc wysoka, tak więc osoby ewentualnie wypoczywające na tarasiku są widoczne z całego osiedla. Poszczególne poziomy obsadzone są iglaczkami w rzedach. pewnie w przyszłości mają osłonić siedzących. Najgorsze jest to, ze jakiś idiota to zaprojektował i wziął za to pieniądze. A potem czytam na forum, ze nie warto zlecać robienia projektów ogrodów profesjonalniscie bo zrobi...coś takiego:

    A może właściciele należą do tych co lubią patrzeć na innych z góry i mieć dobry widok na okolicę. W takiej sytuacji wydaje się efekt został osiągnięty.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  6. #786

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamila79

    Podaję adres do krasnali
    http://www.krasnale.pl/

    Kamila, dzięki, nie miałam pojęcia że one istnieją. Są cudne, zakochałam się. Ja! W moim wieku! (no ale czego się można spodziewać po osobie która namiętnie wielbi farmy wiatrowe...)

  7. #787

    Domyślnie

    Powalające teraz będę rozglądać się za tym kurhanem,
    ale tak i nnej beczki -"wolność Tomku w swoim domku"- wiadomo ,ze budynek i otoczenie pewnie nie grają ze sobą (brak ładu przestrzennego) ale czy ktoś mu tego zabroni?
    A co do krasnali to wrocławskie są całkiem sympatyczne, ogrodowe już mniej ale to moje subiektywne zdanie.

  8. #788
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał TIM38
    wiadomo ,ze budynek i otoczenie pewnie nie grają ze sobą (brak ładu przestrzennego) ale czy ktoś mu tego zabroni?
    A powinien...
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  9. #789
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoShi
    Cytat Napisał TIM38
    wiadomo ,ze budynek i otoczenie pewnie nie grają ze sobą (brak ładu przestrzennego) ale czy ktoś mu tego zabroni?
    A powinien...
    Ten co powinien to się zdrowy rozsądek nazywa, choc niestety czesto zawodzi

  10. #790

  11. #791
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    W powyższym foto łazienki, a właściwie salonu kompielowego, rzuciło mi się w oczy to, że dużą i kosztowną łazienkę fliziarz kafelkował z pomocą listew narożnych.
    O klasie wykonawcy świadczy min. precyzyjne docięcie narożników płytek.
    Tutaj wykonawca poszedł na łatwiznę
    Zbudowałem..... mieszkam.... czas odpocząć... co też i jak widzicie czynię

  12. #792
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wowka
    W powyższym foto łazienki, a właściwie salonu kompielowego, rzuciło mi się w oczy to, że dużą i kosztowną łazienkę fliziarz kafelkował z pomocą listew narożnych.
    O klasie wykonawcy świadczy min. precyzyjne docięcie narożników płytek.
    Tutaj wykonawca poszedł na łatwiznę
    i nie ma szachów w komplecie

    ale generalnie kiczem bym tego nie nazwała

  13. #793
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Irma
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Skąd
    mazowsze
    Posty
    9.312
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    255

    Domyślnie

    moj kolega ze studiów mówił na coś takiego "koreańska podróbka holywoodzkiej urody...."
    dz.
    k.
    Żółw porusza się z prędkością wystarczającą do upolowania sałaty.

  14. #794

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir
    W podpoznańskim Zalasewie można spotkać takie cudo:

    Ta sama posesja i jej reprezentacyjna brama wjazdowa:
    http://img240.imageshack.us/img240/8389/bramapf4.jpg
    Coś tu jest zmanipulowane...

    Przecież nie jest to ta sama posesja... Tam ładny klinkierek ręcznie formowany, a poniżej tynk... Choć architektura ta sama i to dobra architektura, bo ładnie zaimplementowany na nasz grunt styl staroangielski...

  15. #795

    Domyślnie

    W jednej z podkarpackich miejscowości....

    Na podwórku: betonowy osiołek

    i fontanna


    A parę domów dalej....

  16. #796

    Domyślnie

    A mi się osiołek podoba ...

  17. #797

    Domyślnie

    Moje dzieci by oszalały na punkcie tego osiołka Mnie natomiast urzekła fontanna na tle tego muru i blokowiska
    vouloir c'est pouvoir

  18. #798

    Domyślnie

    Cytat Napisał bondzo83
    Wiem, że komuś się może to podobać, ale ja jestem uczulona na takie "szachownicowe" ułożenie płytek.. Jest strasznie zimne
    wyobrażam sobie tą samą łazienkę w odcieniach beżu/brązu/żółci... i byłaby naprawdę super

  19. #799
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marfa
    Cytat Napisał bondzo83
    Wiem, że komuś się może to podobać, ale ja jestem uczulona na takie "szachownicowe" ułożenie płytek.. Jest strasznie zimne
    wyobrażam sobie tą samą łazienkę w odcieniach beżu/brązu/żółci... i byłaby naprawdę super
    Wiesz... Tu chyba nawet nie chodzi o tę szachownicę ale o te schodki nie w pięć ni w osiem... Gdyby na schody wykorzystać nikomu nie potrzebne narożniki po obu stronach wanny (albo tylko po jednaj), to może miałoby to jakiś wygląd. Bez względu na to czy szachownica czy trawertyn te schodki psują wszystko.

    O listwach plasticzanych już było.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  20. #800
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Mymyk_KSK
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    79

    Domyślnie

    [quote="JoShi"]
    Cytat Napisał Marfa
    Cytat Napisał bondzo83

    Wiesz... Tu chyba nawet nie chodzi o tę szachownicę ale o te schodki nie w pięć ni w osiem... Bez względu na to czy szachownica czy trawertyn te schodki psują wszystko.
    Że psują, to jedno. A względy bezpieczeństwa? przeciez nawet w stanie względnej trzeźwości można na tych schodkach konkursowo nogę skręcić..

Strona 40 z 272

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony