dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie systemy zabudowy wnęk - szafy

    ... przymierzam się do zabudowy wnęki i aby uniknąć zbędnej męki upraszam Szanowne Forum o kilka linków do producentów (ew. sklepów) z systemami prowadnic, cargo itp. itd.
    Dzięki

  2. #2

    Domyślnie

    Hej

    Też sam zrobiłem zabudowę.
    Korzystałem z okuć firmy Laguna. Lekko, łatwo i przyjemnie. Na stronie mają bardoz dobrze rozbudowany dział support z instrukcjami pomocnymi przy montażu.
    Sklep znam w Gdańsku. Jeśli Cie interesuje daj znać.

    Pozdrowienia B.

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar markus_gdynia
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    3.534

    Domyślnie

    BENICIO - a jak juz jesteś w temacie to może wiesz gdzie znaleźć porządne wyposażenie wewnętrzne, typu kosze, relingi, itd. Mam oddzielne pomieszczenie jako garderobę, drzwi przesuwne nie są mi potzrebne, ale całe bebechy tak.

  4. #4

    Domyślnie

    Markus

    Są dwie możliwości
    1.Zrobienie półek/szafek z płyt laminowanych i na nich montaż różnych bajerów. Wtedy polecam:
    - sklep Eladam na Trakcie Świętego Wojciecha 3/11 w Gdańsku. Telefon 763 43 14
    - sklep First w Gdańsku na Kościuszki 6 tel. 345 48 36 www.first.vanet.pl
    - hipermarkety budowlane - najlepszy wybór w Castoramie i LMerlin
    2.Zrobienie całej garderoby z elementów systemu. Widziałem taki system w Castoramie (nie pamiętam nazwy niestety), ale rzuciłem tylko okiem, bo byłem nastawiony na p.1. Pamiętam, że była całkiem pokaźna ulotka dostępna na dziale.

    Tutaj więcej o mojej zabudowie.

    Pozdrowienia B.

  5. #5

    Domyślnie

    Witajcie,

    dwie ostatnie szafy zrobiłam w castoramie. Firma nazywa się O-W i ma tam swoje stoisko. Ja zamawiam u nich gotowe drzwi na wymiar z prowadnicami. Relingi, uchwyty, obrzeża i kosze w dużym wyborze są właśnie w castoramie. Półki tną na wymiar (gratis), więc gdy masz dokładny projekt, to kupujesz tylko to co potrzeba.

    Pozdrawiam, Ala
    wkleiłabym zdjęcie, ale nie potrafię

  6. #6

    Domyślnie

    Witajcie,

    dwie ostatnie szafy zrobiłam w castoramie. Firma nazywa się O-W i ma tam swoje stoisko. Ja zamawiam u nich gotowe drzwi na wymiar z prowadnicami. Relingi, uchwyty, obrzeża i kosze w dużym wyborze są właśnie w castoramie. Półki tną na wymiar (gratis), więc gdy masz dokładny projekt, to kupujesz tylko to co potrzeba.

    Pozdrawiam, Ala
    wkleiłabym zdjęcie, ale nie potrafię

  7. #7

    Domyślnie

    Nie pamiętam czy w Praktikerze czy w Castoramie mają system firmy Elfa i także pokaźny katalog. Jest to system bez płyt. Jak wychodzi cenowo, nie wiem. Strona producenta czy importera to: http://www.elfa.pl

    Pozdrawiam

    T.

    PS. Co jest lepsze conowo...czły system, czy płyty plus wyposażenie?

  8. #8

    Domyślnie

    gorąca prośba. Kupuję w ikea szafę tzw.system zabudowy PAX. Wszystko jest ok natomiast drzwi przesuwne nie bardzo odpowiadają nam kolorystycznie. W Ikea są one montowane na zewnątrz a nie wewnatrz szafy, ale ikea nie chce sprzedać samego systemu bez drzwi. Kto z Was wie, gdzie można nabyć taki system drzwi przesuwnych, najlepiej od razu z drzwiami. Np.: komandor ma system, który "chodzi" wewnątrz szafy - jej boki są wtedy szersze (głębsza szafa).... szukamy właśnie czegoś odwrotnego niż Komandor. Każda informacja się przyda. Jestem z okolic Grodziska Maz. Dzięki
    Pearl

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony