dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 32
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie Murator 3/2005

    Mam i cieszę się z ałączonej płytki do projektowania ogrodu. Ważne nie tylko co, ale i gdzie posadzić. Jest czas na zastanowienie.

  2. #2

    Domyślnie

    Również cieszę się z płytki ! Wprawdzie do realizacji jeszcze bardzo daleko, ale można już wszystko zaplanować

  3. #3

    Domyślnie

    Obiecałem sobie,ze ten lutowy będzie ostatni.Dziś przechodząc koło kiosku ... kupiłem go niechcący.Ludzie,toż to nałóg jakiś!Zerwanie z tym okropnym nałogiem przełożę chyba do czasu zakończenia budowy.

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    stander

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    A czy ktoś z Was zwrócił uwagę na te "gonty" nowozelandzkie Corona (s. 32)? Gwarancja ma blachodachówkę 50 lat?!!!
    SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO DOMU!

  5. #5

    Domyślnie

    Niestety jeszcze go nie mam pomimo prenumeraty! Droga Redakcjo czy to teraz będzie regułą,że prenumeratorzy będą otrzymywać Muratora później niż kioskarze?

  6. #6

    Domyślnie

    Obronię redakcję - mam marcowy (prenumerata).

  7. #7

    Domyślnie

    Może listonosz się buduje

  8. #8

    Domyślnie

    Czy ktoś zauważył, że ten numer jest jakiś taki trerściwszy konkretniejszy, poprostu inny?Co o tym sądzicie?

  9. #9

    Domyślnie

    A ja się właśnie zastanawiam, czy kupić... miałam już nie kupować, bo budowa praktycznie skończona, ale kusi mnie płytka... powiedzcie czy warto? Czy ktoś z Was już bawił się tym programem? Warto?

  10. #10

    Domyślnie

    A mnie denerwuje w tym numerze jedno: OKŁADKA!! - nienawidzę rozkładówek z reklamami na okładce. W środku może być, bo podobnie jak niektórzy forumowicze wyrywam grube wkładki ze środka, a okładki szkoda

    Pozdrawiam,
    Brzuzens

  11. #11

    Domyślnie

    Mnie bardzo zainteresował artykuł na temat budownictwa w Czechach, a szczególnie 5% VAT na artykuły budowlane. Bez komentarza...
    _____________________________
    Mantra

  12. #12

    Domyślnie

    ... a ja coraz bardziej odnoszę wrażenie, że niemal każde zdanie w muratorze jest sponsorowane i zależy od tego kto ile zapłaci... podejrzewam że gdyby istniało gdzieś jakieś lobby producentów azbestu i odpowiednio sypnęło groszem to i o tym produkcie było by "miło". podobnie jest jeśli idzie o rankingi produktów przy okazji "szerszego" opisywania niektórych tematów. (nr12/04 pompy, 02/05 piece, 03/05 środki do olejowania itp.) zamiast obiektywnego spisu i w miarę obiektywnej oceny są zestawienia najprawdopodobniej sponsorowane. do tego dochodzą ogromne ilości reklam w różnej uciążliwej formie...
    ok. poza brakiem obiektywnego przedstawiania tematów można zrozumiać te superkapitalistyczne podejście redakcji, w końcu wolny rynek itd. ale skoro wszystko co jest zawartościa pisma jest sponsorowane to dlaczego cena tego katalogu branżowego to 10pln?! to tak jakby płacić za kablówkę z kanałami reklamowymi lub tv shopami...
    ...a rozkładówka na okładce to już gruba przesada!!! dążenia wydawcy przypominają bardzo politykę fiskalną i pseudofiskalną naszego kraju tj. złupić społeczeństwo podatkami centralnymi i dołupić jeszcze na szczebelku lokalnym gdzie i na czym sie da. można oczywiście nie kupować ale jak ktoś powyżej słusznie zauważył .. z przyzwyczajenia się sparzył.

    ps. całe szczęście jest jeszcze forum któremu nie można praktycznie nic zarzucić. chyba że szanowny wydawca i za to zacznie kasować bilety..
    kastel

  13. #13

    Domyślnie

    Polacy lubia narzekac.
    Zawsze jest zle. Czy jest Murator czy nie ma jest zle. Sa reklamy zle, nie ma artykulow na temat jaki nam sie podoba - tez zle. Luuuuudzie kochane: nie podoba sie - to po co kupowac.

    Bylo wiele wpadek, ale nadal jest to najlepsze pismo na rynku budowlanym dla ''przecietnego zjadacza chleba'' vel ''budowlanca jednego domku na cale zycie''.

    Po to jest ten dzial, aby przed zakupem poczytac, co na temat numeru sadza np. prenumeratorzy. Czy ktos kaze kupowac to czasopismo? Chyba nikt nie zmusza.

    A w hipermarketach mozna obejrzec cale czasopismo przed zakupem, mozna bo jest rozfoliowane -bo plytke wyciagaja i daja dopiero w dziale obslugi klienta. Nie spodoba sie to nie kupujemy, podoba - to bierzemy i placimy.

    Mimo, ze mam podobne odczucia 'sponsorowania kazdego zdania' kupie ten nr, chocby po to by miec plytke z ogrodami.

  14. #14
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar muzykant
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    344
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    I znów ta rozkładana okładka
    reklamy (te sztywne) oczywiście wyrwałem przed lekturą

  15. #15
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar tab
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    534
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    52

    Domyślnie

    Jeden mankament..... ta okładka
    Nieźle braas zapłacił

  16. #16

    Domyślnie

    Taż robię tak jak Muzykant

  17. #17

    Domyślnie

    Okładka jest całkowicie do bani. Tu się zgadzam.

    Ale co do reszty to Was nie rozumiem. Czy jakiekolwiek pochlebne zdanie o technologii, produkcie czy sposobie wykonania musi oznaczać podpłacenie? Z mojego punktu widzenia jest dobre, że pojawiają się opisy różnych technik wykonania tego samego (jak w ostatnim numerze olejowanie podłóg szczególnie mnie interesujące, bo tak właśnie chciałem wykończyc podłogę). Można miec zarzuty, że np. przeglądy nie są kompletne, że brakuje tam wielu firm. Ale samemu jak robię takie przeglądy to wiem, jak trudno jest znaleźć i dotrzeć do wszystkich. Generalnie nie mam takiego wrażenia, że wszystko jest sponsorowane.

    A reklamy? No cóż pewnie gdyby nie one Murator kosztowałby 25 zł za numer ...
    Dom już wykończony. Ja też.
    Marcin

  18. #18

    Domyślnie

    Ten numer jest dla mnie super:
    - olejowanie drewna - prosiłam, czekałam i się doczekałam

    Bardzo ciekawe dla mnie również:
    - artykuł o cegle na elewacji
    - mech na dachówce
    - pnacza

    Płytki jeszcze nie wyprobowalam, i przeżyje ta rozkładowke

    Pozdrawiam,
    Jaśka
    -------

  19. #19
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Tak dla równowagi psychicznej to musze naklikać.
    Taki ładny artykuł o ogrzewaniu w podłodze i już można by prawie określić jako druk przemyślany, gdyby nie pewne zdanie pełne autora, który nie wieży w pola elektryczne i magnetyczne.
    Jeżeli można prosiłbym o przekazanie autorowi informacji, że ww. pola są niezbędne do uruchomienia elektrycznych maszyn wirujących, które jako takie chyba są nawet wskazane do wymuszenia obiegu powietrza w opisywanej instalacji.
    Dlatego zapis i wydruk powinien opiewać na brak wiary w szkodliwość ww. pól w elektrycznym ogrzewaniu podłogowym, a nie na istnienie ww. pól w elektrycznym ogrzewaniu podłogowych.
    No chyba, że Redakcja chce mnię oczarować i upierać się przy tym co wydrukowano.

    PS. Uprzedzam, że przeczytanie owego zdania mogło skutkować wypadkiem przy czytaniu (np. przez zadławienie) przynajmniej u czytelnika branży paraelektrycznej.
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  20. #20
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    slawkin

    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    504
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    83

    Domyślnie

    Na całe szczęście okładkę można wywinąć na drugą stronę i się już pisemko nie rozwala w rękach

    Poza tym jednym mankamentem reszta ok!
    Rekuperatory !! !! !! Dziękuję!

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony