dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Co sądzicie na temat BULLTERRIERA?

Głosujących
103. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • fajny piesek

    32 31,07%
  • pies morderca

    34 33,01%
  • zwyk

    11 10,68%
  • 26 25,24%
Strona 1 z 14
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 266
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    coolaj

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    137
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie Co sądzicie na temat BULLTERRIERA?

    Witam
    czy macie jakieś zwierzaki w domach jeśli tak to jakie.
    chciałbym poznać wasze opinie na temat tej rasy
    Pozdrawiam
    Buduj Buduj bądź twardy i niepoddawaj się!!!

  2. #2
    M@riusz_Radom
    Guest
    M@riusz_Radom

    Domyślnie

    Pies któremu zbyt prosto skrzywić psychikę. Najczęsciej spotykany w parze z "łysym karkiem". Czasem jest ciężko odróżnić, który z nich ma mądrzejszą minę.

    Mój głos - powinni tego zabronić.

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Funia
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    5.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    100

    Domyślnie

    Pies super.
    durni bywają tylko właściciele.

  4. #4
    M@riusz_Radom
    Guest
    M@riusz_Radom

    Domyślnie

    Yhy - rasa stworzona do walk na ringach. W sam raz do domu, najlepiej do małego dziecka

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał M@riusz_Radom
    Pies któremu zbyt prosto skrzywić psychikę. Najczęsciej spotykany w parze z "łysym karkiem". Czasem jest ciężko odróżnić, który z nich ma mądrzejszą minę.
    Na temat latwosci w skrzywianiu psychiki sie nie wypowiem, bo sie nie znam, ale teszta to strzal w dziesiatke.
    Poza tym poprostu nie podoba mi sie z wygladu. Takie skrzyzowanie swini z psem.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  6. #6

    Domyślnie

    Bullterier to trudny pies, z "charakterem" i napewno nie jest to odpowiednia rasa dla kogoś, kto nigdy nie miał psa.

    A jeśli chodzi o wygląd to mi sie bardzo podoba Ma bardzo sympatyczna, wesołą mordkę i nie rozumiem toku myślenia ludzi którym on się kojarzy ze świnią.

    Dodam jeszcze, że bullterier to pies dla osoby dobrze znającej psychikę psów i potrafiącej sobie podporządkowac psa.

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał joanka77
    nie rozumiem toku myślenia ludzi którym on się kojarzy ze świnią.
    Jest nabity i gladki jak kaban przed zaszlachtowaniem a ryja tez ma swinskiego. Ja osobiscie nie widze nic sympatycznego w tych psach. Sympatyczne to sa spaniele (oczywiscie mowie wylacznie o wygladzie)

  8. #8

    Domyślnie

    Za to ja nie wiem czy Joshi jest bardziej jadowita czy jej zwierzaki

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał joanka77
    Za to ja nie wiem czy Joshi jest bardziej jadowita czy jej zwierzaki
    zadne z moich zwierzat nie jest jadowite, wiec czyba ja jestem bardziej jadowita. A kabana przed szlachtowaniem nie jednego widzialam i przykro mi, ze bulteriery mi sie z nimi kojarza. Swoja droga taki kaban to bardzo sympatyczne zwierzatko.

  10. #10

    Domyślnie

    Moja siostra ma te rase.Piesek {dokladnie sunia} jest naprawde wspaniala,ale siostra wlozyla w nia troche pracy.Chodzila na szkolenie najpierw pierwszego potem drugiego stopnia.Psinka nie jest agresywna ani do doroslych ani do dzieci.
    Mysle jednak,ze jest tp rasa dla ludzi zrownowazonych.Tak naprawde to kazdego psa mozna skrzywic psychicznie.Ja mam dobermanke i tez chodzilam z nia na szkolenie,nie wzbudzalam w niej agresji i mam normalnego psa w domu.Za to sasiadka 2 pietra nizej kupila sobie dobermana i tak sie niby bala,ze bedzie dominowac,ze ciagle go za wszystko bila i psa koniec koncem trzeba bylo uspic bo zaczal sie rzucac.

  11. #11

    Domyślnie

    To są psy dla fachowców potrafiących je ułożyć.Nie dla ludzi bez pojęcia o tresurze,nie jako pierwszy w życiu pies.Takie chodzące pistolety.Nie wiadomo kiedy wystrzelą i w którą stronę.
    Wygląd to kwestia gustu,ale moim zdaniem -mało to psa przypomina.Tak jak większość ze sztucznych ras.

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał joanka77
    Za to ja nie wiem czy Joshi jest bardziej jadowita czy jej zwierzaki
    I po co te wycieczki osobiste?


    Moja sasiadka ma sunie i wybrala sympatyczne imie dla niej: Redbulka.
    Wyszlam kiedys na spacer z dzieckiem i spotkalam sasiadke z piesiem w parku. Pies przyjal mnie do 'grona' - i gdy ktos przechodzil blizej mnie lub dziecka zostal obszczekany i zwarczany (?), wiec chyba instynkt stadny i ochrona swoich jest jakos wpojona - szkolenie albo tak dobrze rozwinieta u tej rasy (pewnie Wy wiecie wiecej).

    Niestety wiekszosc mezczyzn, czy chlopakow z takim psem widzialam. I niestety nie byli wychowani - ani pieski ani ludzie.

  13. #13
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał Funia
    durni bywają tylko właściciele.
    Zgadzam się w całej rozciągłości!
    Znam łagodne jak baranki bullterriery i rottwailery, znam krwiożercze jamniki i owczarki niemiecke.

    Jeśli chodzi o rasy wyhodowane do walk, jaką jest m. in. rasa bullterrier,
    posiadające odpowiednie predyspozycje psychiczne, uzyskane w drodze odpowiedniej selekcji,
    to najgorsze jest to, że bardzo często psy te służą do przedłużania nadwyrężonego ego rozchwianych psychicznie osobników
    i wtedy takiego psa można porównać do odbezpieczonej broni w rękach szaleńca.

    Dlatego moim zdaniem psów tych ras nie powinno się hodować, jest tyle innych, nie wymagających tak starannego i wymagajacego doświadczenia wychowania, że na pewno każdy znalazłby coś dla siebie.

    Ale prawne rozwiązanie tego problemu jest właściwie niemożliwe, wystarczy, że pies jest mieszańcem i mogą właścicielowi natniutniać, do tego "sport" psich walk jest, szczególnie tu, w ok. Łodzi bardzo silnie rozwinietą strefą "podziemia" przestępczego i dochodowym interesem. Hodowle więc kwitną. Rzeź też.

    Pozdrawiam.

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o wygląd to pies mi się nie podoba, ale to rzecz gustu a jak wiadomo o niej się nie dyskutuje
    Podpisuje się jednak pod tym co napisala Funia że durni bywaja właściele i każdego psa mozna skrzywić nawet kundla
    Smuci mnie bardziej to o czym pisze matka, szkoda mi psiaków wykorzystywanych w tak okrutnych celach

  15. #15
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aga J.G
    Smuci mnie bardziej to o czym pisze matka, szkoda mi psiaków wykorzystywanych w tak okrutnych celach
    Aga, problem jest bardziej rozległy niz myslisz...
    Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze do "treningów" psich gladiatorów jako mięso armatnie uzywane są bezdomne psiaki, zupełnie nie wiedzące o co chodzi...
    Równiez proceder wykupywania psów ze schronisk na pewną śmierć w ramach treningu oczywiście, jest podobno na porządku dziennym.
    A walka z tym zjawiskiem jest baaardzo trudna i... niebezpieczna...

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Wiem wiem chociaż u nas nie jest tak źle, ale ostatnio pojawili sie bardzo mili ludzie z zagranicy, ktorzy nagle zainteresowani są psiakami z naszego schroniska - straszne

  17. #17
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    coolaj

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    137
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    witam ponownie
    widze ze piesek sie ogólnie nie podoba jak pokazuje ankieta
    ale co z tego i tak to jest najlepszy pies na świecie.
    Jest super przyjaciel pies na kazda okazje a to ze ludzie się nie znają na pieknie tego psa to ja za to nic nie mogę.
    ALE DZIĘKI ZA WASZE OPINIE.
    degustibus non es disputandum !!!!!!!!!!!!!


    POZDRAWIAM @ll
    Buduj Buduj bądź twardy i niepoddawaj się!!!

  18. #18

    Domyślnie

    coolaj, wazne, ze tobie ta rasa sie podoba Dla mnie nie jest on Mister Universe, ale kiedy bylam mala moj ojciec bardzo chcial kupic wlasnie bulteriera. Mama sie sprzeciwila i mielismy owczarka. Teraz kiedy widze te pieski przypomina mi sie ta dyskusja sprzed 30 lat, mam wiec troche sentymentu do tej rasy

  19. #19
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    coolaj

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    137
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    dzięki OZZIE za twoje słowa otuchy
    pozdrawiam
    Buduj Buduj bądź twardy i niepoddawaj się!!!

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Najważniejsze że Tobie się podoba

Strona 1 z 14

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony