dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 13
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 254
  1. #121

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomek B.. Zobacz post
    Skorzystałem z uslug CNC i piszę jak wyglądała współpraca.
    Skoro zawalił, niech przyjmie na klatę konsekwencje. Przecież tutaj się reklamuje.
    To napisz konkrety, chętnie poczytam.

  2. #122
    ELITA FORUM (min. 1000)
    jacentyy

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Cieszyn
    Kod pocztowy
    43-418
    Posty
    1.852

    Domyślnie

    ^^
    Dokładnie takie pierdo...lo jak ktos tu czasem pisze na forum jest żenujące, albo konkrety albo morda w kubeł, bo z tego co czytałem to Tomek. B nawet nie mial osobiście do czynienia z CNC. Tak więc jest tu troche coś naciagane. CNC i reszta czasem się spieraja tutaj na forum, ale CNC z moich doświadczeń jest pomocny nawet pomimo, że nie jest się jego klientem.

  3. #123
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar CNC_POMPY_CIEPLA
    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    CAŁA POLSKA - Starogard Gdański
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    1.523
    Pompy Ciepła dla wymagających Pompy Ciepła w najlepszych cenach z montażem na terenie całej Polski www.cncpompyciepla.pl Starogard Gdański, Al. Armii Krajowej 14

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomek B.. Zobacz post
    Skorzystałem z uslug CNC i piszę jak wyglądała współpraca.
    Skoro zawalił, niech przyjmie na klatę konsekwencje. Przecież tutaj się reklamuje.
    Czy ty masz jakiś problem ze sobą? bo już polecałem aptekę.

    Jesteś specjalistą od polityki z tego co czytałem po postach, a tam pierd.... o broni elektromagnetycznej, zamachach, itd. cały czas... widać się nakręciłeś w pisaniu głupot.

    ale z tą bronią elektromagnetyczną to może być prawda bo niektórych mógł sygnał dosięgnąć.

    przepraszam czytelników za taki ton rozmowy ale niestety kolega podaje tyle samo faktów co minister Macierewicz, więc ciężko prowadzić normalny dialog.
    Sprzedaż i instalacja pomp ciepła wszystkich marek: /Panasonic /Mitsubishi /Daikin /Villant
    Instalacje
    www.fb.com/CNCPompyCiepla
    Mapa Instalacji
    https://www.google.com/maps/d/viewer...98&usp=sharing
    Adres
    Al. Armii Krajowej 14, 83-200 Starogard Gdański
    Kontakt
    [email protected] 501952301
    Aukcje
    https://allegro.pl/uzytkownik/cncPompyCiepla - Panasonic, Mitsubishi, LG, oraz klimatyzacja

  4. #124
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Tomek B..
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Piotrków Trybunalski
    Kod pocztowy
    97-300
    Posty
    1.846

    Domyślnie

    Cytat Napisał CNC_POMPY_CIEPLA Zobacz post
    Czy ty masz jakiś problem ze sobą? bo już polecałem aptekę.

    Jesteś specjalistą od polityki z tego co czytałem po postach, a tam pierd.... o broni elektromagnetycznej, zamachach, itd. cały czas... widać się nakręciłeś w pisaniu głupot.

    ale z tą bronią elektromagnetyczną to może być prawda bo niektórych mógł sygnał dosięgnąć.

    przepraszam czytelników za taki ton rozmowy ale niestety kolega podaje tyle samo faktów co minister Macierewicz, więc ciężko prowadzić normalny dialog.
    Jesteś kłamca i tyle można o tobie napisać. Następnym razem w ogóle nie wezmę twojej firmy pod uwagę. I lepiej skoncentruj sie na tym, czym się niby zajmujesz. Bo twoje pomocna dłoń - to cygańska dłoń.

  5. #125

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomek B.. Zobacz post
    Jesteś kłamca i tyle można o tobie napisać. Następnym razem w ogóle nie wezmę twojej firmy pod uwagę. I lepiej skoncentruj sie na tym, czym się niby zajmujesz. Bo twoje pomocna dłoń - to cygańska dłoń.
    Czy Ty w końcu mógłbyś napisać co takiego schrzanił CNC.
    Napisałeś w jednym poście, który został skasowany, że CNC został sprawdzony przez, jak to ująłeś, "tajemniczego klienta".
    Nagle piszesz coś zupełnie innego.
    Ogarnij się kolego i zdecyduj się nam napisać prawdę, a nie jakieś farmazony. Myślę, że mało kogo obchodzi, że CNC jest bee i już. Napisz dlaczego jest bee.

  6. #126
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar CNC_POMPY_CIEPLA
    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    CAŁA POLSKA - Starogard Gdański
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    1.523
    Pompy Ciepła dla wymagających Pompy Ciepła w najlepszych cenach z montażem na terenie całej Polski www.cncpompyciepla.pl Starogard Gdański, Al. Armii Krajowej 14

    Domyślnie

    Cytat Napisał cristoteles Zobacz post
    Czy Ty w końcu mógłbyś napisać co takiego schrzanił CNC.
    Napisałeś w jednym poście, który został skasowany, że CNC został sprawdzony przez, jak to ująłeś, "tajemniczego klienta".
    Nagle piszesz coś zupełnie innego.
    Ogarnij się kolego i zdecyduj się nam napisać prawdę, a nie jakieś farmazony. Myślę, że mało kogo obchodzi, że CNC jest bee i już. Napisz dlaczego jest bee.
    Pewnie coś z gatunku " że ja miałem taniej niż on, i teraz jest foch"
    albo jakieś inne ciężkie urazy, z tego co pamiętam wszystkich chyba mam zadowolonych, ale tu widać jest jakiś głęboki uraz.

    patrząc po ilości postów nie siedzi tu bez powodu, więc pewnie jakiś instalator, większość kto buduje domy kończy po około 100 postach, potem są jeszcze pasjonaci po tysiąc lub więcej oczywiście....
    Sprzedaż i instalacja pomp ciepła wszystkich marek: /Panasonic /Mitsubishi /Daikin /Villant
    Instalacje
    www.fb.com/CNCPompyCiepla
    Mapa Instalacji
    https://www.google.com/maps/d/viewer...98&usp=sharing
    Adres
    Al. Armii Krajowej 14, 83-200 Starogard Gdański
    Kontakt
    [email protected] 501952301
    Aukcje
    https://allegro.pl/uzytkownik/cncPompyCiepla - Panasonic, Mitsubishi, LG, oraz klimatyzacja

  7. #127
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Tomek B..
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Piotrków Trybunalski
    Kod pocztowy
    97-300
    Posty
    1.846

    Domyślnie

    Ok w takim razie napiszę. Najpierw Jankowski miał przyjechać do naprawy pompy ciepła. Potem miał przygotować ekspertyzę. A skończyło się na nieodbieraniu moich telefonów nieodpisywaniu na wiadomości. W końcu się wkurzyłem i znalazłem gościa w Warszawie, który na drugi dzień przyjechał na miejsce i w ciągu kolejnych 24h naprawił pompę ciepła.

  8. #128
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    A kto Tobie, (lub komuś innemu) tą pompę zamontował? Czy w momencie awarii była jeszcze na gwarancji?
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  9. #129

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomek B.. Zobacz post
    Ok w takim razie napiszę. Najpierw Jankowski miał przyjechać do naprawy pompy ciepła. Potem miał przygotować ekspertyzę. A skończyło się na nieodbieraniu moich telefonów nieodpisywaniu na wiadomości. W końcu się wkurzyłem i znalazłem gościa w Warszawie, który na drugi dzień przyjechał na miejsce i w ciągu kolejnych 24h naprawił pompę ciepła.
    A ta naprawa wynikała ze słynnego zamachu PGE na twoją osobę?

  10. #130
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar CNC_POMPY_CIEPLA
    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    CAŁA POLSKA - Starogard Gdański
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    1.523
    Pompy Ciepła dla wymagających Pompy Ciepła w najlepszych cenach z montażem na terenie całej Polski www.cncpompyciepla.pl Starogard Gdański, Al. Armii Krajowej 14

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomek B.. Zobacz post
    Ok w takim razie napiszę. Najpierw Jankowski miał przyjechać do naprawy pompy ciepła. Potem miał przygotować ekspertyzę. A skończyło się na nieodbieraniu moich telefonów nieodpisywaniu na wiadomości. W końcu się wkurzyłem i znalazłem gościa w Warszawie, który na drugi dzień przyjechał na miejsce i w ciągu kolejnych 24h naprawił pompę ciepła.
    Jaka naprawa ? czyja pompa? kto instalował? bo nie ja? skąd wziąłeś pomysł na na mój przyjazd,..

    ....
    dobra znalazłem Twój numer to. 603103......
    Pompa ciepła jakiś Sundez... pewnie sam sobie z chin ściągnąłeś...
    Dzwoniłeś do mnie w sierpniu gadaliśmy 3minuty i z tego co mogę kojarzyć to miałeś problem z pompą którą ktoś ci zainstalował i chciałeś żebym przyjechał i stwierdził zgon bo potrzebowałeś kwity żeby ubezpieczalnia ci wypłaciła odszkodaowanie!!! i szukałeś głupiego kto podpisze ci kwity!
    i dziwisz się że nie miałem ochoty?
    Był to środek sezonu i do tego mój urlop więc jedyne co mogłem powiedzieć że mogę podjechać przy okazji.
    To ty masz problem z instalatorem który cie olał i mialeś nadzieje ze ja na sygnale przyjazdę i naprawie ci moderowano przez kogoś pompę, a najlepiej wystawi kwit żebyś dostał nową!
    a to co usłyszałeś to że mogę się postarać bez żadnych dat!
    człowieku ja sie z tobą nie umawiałem na żaden przyjazd, gadałeś za mną jeden raz przez 3minty.!!!

    zwariowałeś człowieku....
    Ostatnio edytowane przez CNC_POMPY_CIEPLA ; 17-12-2017 o 12:45 Powód: Wulgaryzmy.
    Sprzedaż i instalacja pomp ciepła wszystkich marek: /Panasonic /Mitsubishi /Daikin /Villant
    Instalacje
    www.fb.com/CNCPompyCiepla
    Mapa Instalacji
    https://www.google.com/maps/d/viewer...98&usp=sharing
    Adres
    Al. Armii Krajowej 14, 83-200 Starogard Gdański
    Kontakt
    [email protected] 501952301
    Aukcje
    https://allegro.pl/uzytkownik/cncPompyCiepla - Panasonic, Mitsubishi, LG, oraz klimatyzacja

  11. #131
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Tomek B..
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Piotrków Trybunalski
    Kod pocztowy
    97-300
    Posty
    1.846

    Domyślnie

    Cytat Napisał CNC_POMPY_CIEPLA Zobacz post
    Jaka naprawa ? czyja pompa? kto instalował? bo nie ja? skąd wziąłeś pomysł na na mój przyjazd,..

    ....
    dobra znalazłem Twój numer to. 603103......
    Pompa ciepła jakiś Sundez... pewnie sam sobie z chin ściągnąłeś...
    Dzwoniłeś do mnie w sierpniu gadaliśmy 3minuty i z tego co mogę kojarzyć to miałeś problem z pompą którą ktoś ci zainstalował i chciałeś żebym przyjechał i stwierdził zgon bo potrzebowałeś kwity żeby ubezpieczalnia ci wypłaciła odszkodaowanie!!! i szukałeś głupiego kto podpisze ci kwity!
    i dziwisz się że nie miałem ochoty?
    Był to środek sezonu i do tego mój urlop więc jedyne co mogłem powiedzieć że mogę podjechać przy okazji.
    To ty masz problem z instalatorem który cie olał i mialeś nadzieje ze ja na sygnale przyjazdę i naprawie ci moderowano przez kogoś pompę, a najlepiej wystawi kwit żebyś dostał nową!
    a to co usłyszałeś to że mogę się postarać bez żadnych dat!
    człowieku ja sie z tobą nie umawiałem na żaden przyjazd, gadałeś za mną jeden raz przez 3minty.!!!

    zwariowałeś człowieku....
    W takim razie po co dzwoniłeś do mnie w niedzielę? Po 4 miesiącach się dopiero zorientowałeś? Póki co miałeś przyjechać do naprawy. Ogłoszenie znalazłem, nawet na allegro się ogłaszasz: Naprawy pomp ciepła wszystkich producentów. Daruj sobie pytania kto to instalował, bo samo podłączenie pompy ciepła wymaga minimalnej wiedzy. Sprawa dotyczyła naprawy. Najpierw deklarowałes chęć naprawy, potem napisałem w sprawie ekspertyzy, bo w ten sposób najlepiej załatwia się sprawy przepięć. Wysłałem na pocztę to co chciałeś ( skoro nie chciałeś się tym zająć to do czego potrzebna była ci tabliczka znamionowa?) a potem się wykręciłeś poprzez nieodpisywanie i nieodbieranie telefonów.
    Nie wiem czym się zajmujesz ale krętacz jesteś i tyle.
    Koszt naprawy pompy ciepła i klimakonwektora zamknął się w 2000PLN. Koszty się dla mnie nie liczyły, bo wszystko musiał pokryć PGE.
    Reklamuj się dalej. Poczekamy na efekty.
    Co do pomp ciepła, które montujesz i sprzedajesz: Tańszych w Chinach się nie kupi - zapewne zależało ci na jak najwyższej marży. To, że montujesz i serwisujesz chińczyki, było jedynym kryterium wyboru twojej firmy. Dopiero po jakimś czasie zorientowałem się, że wysiadujesz tutaj pompy ciepła jak kwoka jajca.
    Ostatnio edytowane przez Tomek B.. ; 20-12-2017 o 17:26

  12. #132
    Lider FORUM (min. 2800)
    fachman19

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    03-641
    Posty
    3.192

    Domyślnie

    Tak całkiem obiektywnie to firmy nie maja obowiazku wykonywania pracy , np. naprawy pompy nie sprzedaniej przez firmę.

    Jak słyszę ,ze coś ma być zrobione jak będę w okolicy , to traktuję jako S-F. Pogadać można.

    A co do zarzutu chęci zarobku przez firmę , to ostatni raz słyszałem taki tekst 25 lat temu " Pan jest prywaciarzem i chce na mnie zarobić "

    Czyżby wróciło ???
    Ostatnio edytowane przez fachman19 ; 20-12-2017 o 19:46

  13. #133
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Tomek B..
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Piotrków Trybunalski
    Kod pocztowy
    97-300
    Posty
    1.846

    Domyślnie

    Cytat Napisał fachman19 Zobacz post
    Tak całkiem obiektywnie to firmy nie maja obowiazku wykonywania pracy , np. naprawy pompy nie sprzedaniej przez firmę.

    Jak słyszę ,ze coś ma być zrobione jak będę w okolicy , to traktuję jako S-F. Pogadać można.

    A co do zarzutu chęci zarobku przez firmę , to ostatni raz słyszałem taki tekst 25 lat temu " Pan jest prywaciarzem i chce na mnie zarobić "

    Czyżby wróciło ???
    W całej sprawie chodzi o krętactwo. Odbiera się telefon lub pisze, że nie i tyle. Tym bardziej, że się ogłasza. I właśnie, w jakim celu? Chyba tylko w jednym.
    Temat uważam za zamknięty. W żadnym poście nie komentowałem jego wiedzy. Może być najlepszym specjalistą od pomp ciepła ale przy tym i krętacz. Nie udziela jednoznacznych odpowiedzi, a fachowość tego wymaga.
    Podgląd do jego aktualnego ogłoszenia:
    http://allegro.pl/serwis-naprawa-pom...085479782.html
    Ostatnio edytowane przez Tomek B.. ; 21-12-2017 o 00:09

  14. #134
    Lider FORUM (min. 2800)
    fachman19

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    03-641
    Posty
    3.192

    Domyślnie

    Czy od lekarza oczekujesz jednoznacznej odpowiedzi przez telefon.?

    Do nas serwisantów dzwonią ludzie i opowiadają ,że np. PC stuka , po przyjęździe okazuje się ,że stuka hydrofor.
    Wierz mi ,że każdy z serwisantów chetnie pomaga . Kasa to nie wszystko . Ale czasem przeżywamy taki nawał roboty ,że tracimy kontrole .
    A przyjazd do wkurzonego klienta nie jest fajne i odpuszczamy. Takie typowo ludzkie

  15. #135
    TwojPan
    Guest
    TwojPan

    Domyślnie

    Cytat Napisał fachman19 Zobacz post
    Czy od lekarza oczekujesz jednoznacznej odpowiedzi przez telefon.?

    Do nas serwisantów dzwonią ludzie i opowiadają ,że np. PC stuka , po przyjęździe okazuje się ,że stuka hydrofor.
    Wierz mi ,że każdy z serwisantów chetnie pomaga . Kasa to nie wszystko . Ale czasem przeżywamy taki nawał roboty ,że tracimy kontrole .
    A przyjazd do wkurzonego klienta nie jest fajne i odpuszczamy. Takie typowo ludzkie
    Coś Ci powiem.Sam fakt,że montujący PC serwisant z płatnym profilem otwiera wątek pod takim tytułem:Instalatorzy pomp ciepła - TYCH FIRM LEPIEJ UNIKAĆ,jest już żenujący.Tak teraz kosi się konkurencję?
    Tacy wy Panowie Serwisanci jesteście "pozajmowani" że po kilka tysięcy postów na samym FM skrobiecie.Biedactwa bezinteresowne.Dlaczego nie klikają tu firmy które montują najwięcej urządzeń w Polsce?
    Bo to poważni fachowcy,zapracowani ludzie i brak im czasu na niepoważne dyskusje na FM.
    Ostatnio edytowane przez TwojPan ; 22-12-2017 o 09:43

  16. #136
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    mate166@gmail.com

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Ostromecko
    Kod pocztowy
    86-070
    Posty
    434

    Domyślnie

    A slyszales o czyms takim jak marketing ?
    PC PW Panasonic T-cap 9kW, 230V, seria H, + bufor 100l, 2x termostat salus (parter i piętro) + CWU 300L.
    Dom pełna piętrówka 200m2 z garażem i kotłownią - wszystko grzane, 100% podłogówka + 2 drabinki w łazienkach. Okna 3 szyby Abakus BluEnergy Uw~0,8 + ciepły parapet. Siany BK 24cm + docelowo 25cm styro. Piętro ocieplone 40cm wełna nad płytami z KG.

  17. #137
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    oberwatorPC

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszwa
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    887

    Domyślnie

    Zakładanie takiego wątku przez instalatora pomp aby oczerniać innych nazywasz marketingiem?

  18. #138
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    mate166@gmail.com

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Ostromecko
    Kod pocztowy
    86-070
    Posty
    434

    Domyślnie

    Tak uwazam. Skoro cnc nie boi sie ze jakis wredny klient jemu kolo piora zrobi to chyba dobrze o nim swiadczy? Ja jako ktos kto szukal informacji na temat pomp i przebil sie przez setki tysiecy postow wyrobilem sobie zdanie o tym kto na FM ma pojecie, a kto za przeproszeniem pieprzy farmazony, wskazuje palcem , ale sam jakos nie ma ochoty nikomu pomoc. Nigdy nie robie wycieczek w osobiste strony uzytkownikow i nigdy tego robil nie bede, ale jesli ten temat ma uchronic przynajmniej jednego klienta, ktory uniknie problemow w przyszlosci to uwazam to za celny temat.
    PC PW Panasonic T-cap 9kW, 230V, seria H, + bufor 100l, 2x termostat salus (parter i piętro) + CWU 300L.
    Dom pełna piętrówka 200m2 z garażem i kotłownią - wszystko grzane, 100% podłogówka + 2 drabinki w łazienkach. Okna 3 szyby Abakus BluEnergy Uw~0,8 + ciepły parapet. Siany BK 24cm + docelowo 25cm styro. Piętro ocieplone 40cm wełna nad płytami z KG.

  19. #139
    Lider FORUM (min. 2800)
    fachman19

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    03-641
    Posty
    3.192

    Domyślnie

    Cytat Napisał TwojPan Zobacz post
    Tacy wy Panowie Serwisanci jesteście "pozajmowani" że po kilka tysięcy postów na samym FM skrobiecie.Biedactwa bezinteresowne.Dlaczego nie klikają tu firmy które montują najwięcej urządzeń w Polsce?
    .
    Gdzieś już to słyszałem " im bardziej ich nie ma tym bardzie są"

    Ty pewno bezrobotny i masz czas 1888 postów

  20. #140

    Domyślnie

    Tak uwazam. Skoro cnc nie boi sie ze jakis wredny klient jemu kolo piora zrobi to chyba dobrze o nim swiadczy?.
    Taki wątek miałby sens, jeśli poszkodowany pisałby pod nazwiskiem a całość dodatkowo ktoś sprawdzał. Łatwo sobie wyobrazić jakiegoś ktosia, co anonimowo podsrywa konkurencję czy też klienta , co chce coś wymuc na instalatorze. Internet pełen takich historii.

Strona 7 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony