dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 40
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Stanowska - nikt ci nie broni pomagać ludziom i sobie "pogwiazdorzyć".
    Chociażby wypisać dlaczego jakieś rozwiązanie jest złe.
    Problem z tym, że pomagać nie chcesz. Więc tylko się wygłupiasz.

  2. #22

    Domyślnie

    Elfirowska - nie wygłupiam się. Po prostu piszę, że swoją wszechobecnością zamulasz wiele wątków.
    Nie możesz też napisać, że NIKOMU nie pomogłam żadną swoją odpowiedzią, bo tego po prostu nie wiesz. Ja też nie wiem.
    Ja nie mam wobec ciebie złych intencji, tylko po prostu dla mnie jesteś irytująca.
    Do przemyślenia.

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Wiem, bo w końcu widzę co piszesz na forum. Nic nie wnoszące komentarze i zaczepki.
    W tym dziale udzielają się regularnie trzy-cztery osoby, wiec nic dziwnego, ze nasze odpowiedzi pojawiają się często.
    To chyba lepsze niż pozostawienie postów z prośbą o pomoc bez jakiejkolwiek odpowiedzi.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    To chyba lepsze niż pozostawienie postów z prośbą o pomoc bez jakiejkolwiek odpowiedzi.
    Niekoniecznie, jeżeli chodzi o mieszanie ludziom w głowach, którzy to ludzie maja gotowy projekt domu. Oni proszą o ocenę projektu, a wy z Kinką wynajdujecie im tysiąćpińcet wad w takim, albo srakim aspekcie. Wy po prostu robicie świadomą destrukcję planów, które ktoś już zatwierdził. Wy się bawicie w przestawianie ścian, aranżację wnętrz i nie macie pojęcia, jak to tego człowieka boli, kiedy czyta te pierdoły, że ma korytarz zbyt wąski, albo za mały salon, czy cokolwiek. On wtedy myśli, że wybrał zły projekt, a wy - dwie trzpiotki - jeszcze go w tym upewniacie, rysując niestworzone rzeczy w Paint'cie.
    Nie tędy droga w pomaganiu ludziom, moja droga. Nie tędy droga!
    Jak chcesz komuś pomóc, to rób to albo charytatywnie, albo z zamysłem. Póki co, to robisz to tylko dla zabawy/dla własnego spełnienia swoich marzeń, jakobyś została architektem i więcej szkód wyrządzasz tym ludziom, aniżeli z tego pożytku.
    Także nie zarzucaj mi, że ja nie pomagam, bo ja bynajmniej nie szkodzę.

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Ale ja to robię charytatywnie. Przecież nikt nie płaci.
    Osoba zadowolona z wybranego projektu nie umieszcza go na forum z pytaniem "co sadzicie?", "jak urządzić?" albo "co by tu zmienić?"
    Osoba, którą stać na architekta wnętrz to po prostu do niego idzie a nie szuka pomocy na forum.
    Osoba, która chce pomocy za darmo zdaje sobie sprawę, że pomagać jej będą amatorzy, bo specjaliście trzeba zapłacić.

  6. #26

    Domyślnie

    Elfir, ja nie piszę w odniesieniu tylko do tego działu.
    Zastanów się, ilu ludziom w innych działach napisałaś, że ich dom jest źle ustawiony względem stron świata, że ma złe rozmieszczenie pomieszczeń itp.
    Mam wyszukać wszystkie te twoje wpisy i pokazać ci to, o czym mówię? Wiesz ilu ludziom zaszkodziłaś, przez takie pisanie dla samego pisania?
    Pięć to już znalazłam!
    Ostatnio edytowane przez Stanowska ; 18-01-2017 o 20:17

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Czyżby?
    A nie pisałam tego w dziale o wyborze projektu? Czyli zanim kupią i wybudują?

  8. #28

    Domyślnie

    Nie ma i nie było nigdy takiego działu.
    Dobra, w innym wątku zaproponowałam rozejm. Albo się rozejdziemy, albo przypomnę ci twoje wypowiedzi świeże oraz te sprzed paru lat. Jak Pani sobie życzy...

  9. #29
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maciejka2
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    458

    Domyślnie

    Stanowska, czy tobie się nudzi, że zaśmiecasz forum nic nie wnoszącymi komentarzami???

  10. #30

    Domyślnie

    Maciejka2 - po co ty się TERAZ wtryniasz w tę dyskusję? Bo my już ją powoli kończymy.

  11. #31
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maciejka2
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    458

    Domyślnie

    To ciesze się, że juz "spadasz". Będzie można spokojnie przejrzeć wątki na forum budowlanym bez ciągłego "natykania się" na twoje zaczepne komentarze.
    Ostatnio edytowane przez Maciejka2 ; 18-01-2017 o 21:24

  12. #32
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pawele87

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Olsztyn
    Kod pocztowy
    10-293
    Posty
    11

    Domyślnie

    To może zamiast kłótni ktoś oceni mój jeszcze jeden projekt. Co o nim sądzicie ?

    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	plan.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	8,1 KB
ID:	378950  
    Ostatnio edytowane przez pawele87 ; 18-01-2017 o 21:35

  13. #33
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Nie ma miejsca do przechowywania, duży i niewykorzystany przedpokó, łazienka przy kuchni niczemu nie służy, narożnik tyłem do okna i pół metra od ściany...

  14. #34
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pawele87

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Olsztyn
    Kod pocztowy
    10-293
    Posty
    11

    Domyślnie

    w takim razie jeszcze jeden projekt. Jakieś teraz uwagi, sugestię, wady takiego rozwiązania


  15. #35
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maciejka2
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    458

    Domyślnie

    Jeżeli mam być szczera, to juz ten przedostatni projekt, bardziej mi sie podoba.
    Pewnie powtórzę ale:
    1. według mnie, tv masz za blisko narożnika
    2. siedząc na kanapie, Ty i Twoi goście będziecie gapić się w ścianę zamiast podziwiać widoki za oknami
    3. kwestię 2 łazienek na pewno macie przemyślaną. Osobiście wolałabym jedną ale większą (mieszkanie nie jest duże)
    4. przesuń sobie drzwi do większej łazienki bardziej w lewo, bo wchodząc zaczepisz o kibelek
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	plan1.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	8,5 KB
ID:	379038  
    Ostatnio edytowane przez Maciejka2 ; 20-01-2017 o 08:57

  16. #36
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pawele87

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Olsztyn
    Kod pocztowy
    10-293
    Posty
    11

    Domyślnie

    W każdym przypadku kanapa od telewizora jest jakieś 2 metry. Zauważ że pokój ma wymiary 6,5 na 5 metrów. Za chwilę usłysze w sklepie, że na taką odległość muszę kupić telewizor 80 cali. Nie jestem wariatem, żeby płacić za takie telewizory.

    Macie jakieś pomysły co zrobić z tym drugim pomieszczeniem łazienka, pralnia, pomieszczenie gospodarczę. Jak wywalę te pomieszczenie to kuchnia staje się gigantyczna.

  17. #37

    Domyślnie

    Ja jestem zdecydowanie za pomieszczeniem gospodarczym, dlatego ze mi tego brakuje w większości mieszkan. Wiadra, wózki, krzesełka, odkurzacze, mopy, miski? Gdzie to schowasz? Narzędzia, młotki? Popatrz na mieszkanie pod tym kątem. Ew. Z racji na miejsce tego pomieszczenia pasowalaby spiżarka, garderoba również, masz mały dosyć przedpokoj a wiem juz na swoim przykładzie ze jak cala rodzina się ubiera jest ciasno. Powiem Ci tak, sypialnia nie musi być wielka, szafa, łóżko, toaletka(❤ ), pokój dziecka wiekszy jak dla mnie. Przmyslalabym tez dobrze miejsce stołu do jedzenia, my lubimy spędzać przy nim dużo czasu, jemy odrabiamy lekcje, papierki wypełniamy.

  18. #38

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawele87 Zobacz post
    w takim razie jeszcze jeden projekt. Jakieś teraz uwagi, sugestię, wady takiego rozwiązania

    ten kierunek wg mnie jest ok.
    zmieniłabym ściąnę przy wejściu do sypialni z ukośnej na prostą (tak jak we wcześneijszej propozycji) i w miejscu małej łazienki zrobiłabym garderobę/schowek, za to poszukałabym rozwiązania na dwie mniejsze łazienki pomiędzy sypialnią a salonem, jeszcze nie wiem jak, ale myślę

    czy druga łazienka może być dostępna tylko z z sypialni? musi być wanna? czy w łazience sypialnianej musi być toaleta?

  19. #39

    Domyślnie

    może coś w tym kierunku?
    pralka musiałaby być w kuchni, ewentualnie można też podłaczyć pralkę w garderobie
    wejście do garderoby z przedpokoju - drzwi łamane
    w małej łazience drzwi prysznicowe łamane
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	M.JPG
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	45,4 KB
ID:	379103

  20. #40

    Domyślnie

    Jedna szafa na ubrania w sypialni to za mało.Mam tv 55' i oglądam go zarówno 3m jak i 6-7 z jadalni i nie mam z tym problemu.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony