dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 54 z 57
Pokaż wyniki od 1.061 do 1.080 z 1125
  1. #1061

    Domyślnie

    A ile taki caparol kosztuje??

    Ja bym jednak powtórzyła pytanie, które zadałam kilka postów wyżej: jeśli nie drogi beckers, tikkurila czy flugger to co?? Doradźcie mi proszę która z tańszych, gotowych farb jest dobra? Czy śnieżka, dekoral, nobiles??

  2. #1062

    Domyślnie

    Za 10 litrow farby, ktora wystarczyla mi na pomalowanie salonu i przedpokoju 2 warstwami (patrz zdjecie w dodanych przeze mnie postach) zaplaclamm ok 300 zl. Nie uwazam zeby tobyla wygorowana cena. Zwlaszcza ze zostalo mi z pol opakowania farby i zamierzam ja teraz na wiosne wykorzystac do pomalowania jednej sciany w sypialni, no imam zapas w razie jakis poprawek ewentualnych.
    Co ciekawe, jak kupowalam farbe to 7,5 litra wyszlo by drozej o 20 zl niz 10 l. Cena zalezy tez od koloru jaki sobie wybierzesz ( zalezy ile bazy i barwnika beda musieli uzyc ) wiec najlepiej isc do przedstawiciale i poprosic o wycene. Mozesz tez poszukac wzornika i zadzwonic z zapytaniem, tez powinni powiedziec co i jak.

  3. #1063

    Domyślnie

    susinka gdzie to zdjęcie???

  4. #1064

    Domyślnie

    kasiabuilder

    my malowaliśmy farbami Kabe, nie pamietam dokładnie ile płaciliśmy, bo to już 3 lata, ale były znacznie tańsze niż podane przez Ciebie. Poza tym część mieliśmy w kolorach podstawowych, a częśc z mieszalnika.
    Jestem bardzo zadowolona z tego wyboru - mamy jasne kolory, wszystkie bez problemu do umycia wodą z płynem - co robię co jakiś czas i mam wszędzie czysto W kuchni jak czasem chlapnie tłuszczem na ścianę - plama się nie wgryza do farby, spokojnie zmywa się, nawet kilka dni później.
    W łazience mam ciemną, oliwkową ścianę - mimo wilgoci nic się z nią nie dzieje.
    Najbardziej cieszę się,że mogę bez obaw wszystkie ściany przetrzeć na wilgotno, bo jednak kurz się czepia, szczególnie po okresie grzewczym - i nie boję się,że zostaną jakieś maziaje czy ślady.
    Bardzo polecam

  5. #1065

    Domyślnie

    Słyszałam o farbach KABE, sprzedają je w jednym sklepie. Popytam jaka cena. Tylko najgorsze, żeby dobrać kolor jak z wzoru który podałam.

  6. #1066

    Domyślnie

    Cytat Napisał susinka1 Zobacz post
    Baza to Samtex 7 a kolor to jura 30
    dzieki za odzew, mam kolejne pytanko: nie swieci sie bardzo ten samtex7? wrzucilabys zdjecia????

  7. #1067

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasiabuilder Zobacz post
    Słyszałam o farbach KABE, sprzedają je w jednym sklepie. Popytam jaka cena. Tylko najgorsze, żeby dobrać kolor jak z wzoru który podałam.
    no właśnie mieliśmy do dyspozycji wzornik kolorów z tikurili i na tej podstawie mieszali nam kolory; do salonu i jadalni - gdzie szło dużo farby kupiliśmy najpierw 2,5l na próbę ( w razie porażki - do wykorzystania w innym miejscu), ale na szczęście wszystkie kolory namieszali tak jak należy. W łazience długo dopasowywałam odcień oliwki do mozaiki na ścianie, również kolor wyszedł idealnie.

  8. #1068

    Domyślnie

    Nic sie nie swieci i wszystkie plamy zmywa sie pefekcyjnie. cowazne nie wyblyszcza sie po myciu.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20150120_171541.jpg
Wyświetleń:	59
Rozmiar:	84,8 KB
ID:	305582Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20150202_133544.jpg
Wyświetleń:	47
Rozmiar:	84,3 KB
ID:	305583Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20150202_133639.jpg
Wyświetleń:	48
Rozmiar:	81,6 KB
ID:	305584

  9. #1069

    Domyślnie

    Nic sie nie swieci, coc tez sie tego obawialam i wszystkie plamy zmywa sie pefekcyjnie. cowazne nie wyblyszcza sie po myciu.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20150120_171541.jpg
Wyświetleń:	59
Rozmiar:	84,8 KB
ID:	305582Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20150202_133544.jpg
Wyświetleń:	47
Rozmiar:	84,3 KB
ID:	305583Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20150202_133639.jpg
Wyświetleń:	48
Rozmiar:	81,6 KB
ID:	305584

  10. #1070

    Domyślnie

    Cytat Napisał susinka1 Zobacz post
    Nic sie nie swieci, coc tez sie tego obawialam i wszystkie plamy zmywa sie pefekcyjnie. cowazne nie wyblyszcza sie po myciu.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20150120_171541.jpg
Wyświetleń:	59
Rozmiar:	84,8 KB
ID:	305582Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20150202_133544.jpg
Wyświetleń:	47
Rozmiar:	84,3 KB
ID:	305583Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20150202_133639.jpg
Wyświetleń:	48
Rozmiar:	81,6 KB
ID:	305584
    dzieki za fotki ja wybralam jasniutki szary z bialym, zobaczymy jak to wyjdzie

  11. #1071
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ciotka_ze_wsi

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-432
    Posty
    4

    Domyślnie farby do malowania ścian

    A ja mam takie nietypowe pytanie trochę, bo chcemy zrobić remont i odmalować pokoje.
    Ale mąż większośc czasu w delegacji jest a ja mam dzieci od ogarniania, pracę i obowiązki.
    A chciałabym już kupić trochę rzeczy, wiadomo, te co moge kupić sama do tego remontu. A moe na przykład farby, bo to ja jestem kobieta i ja decyduje o kolorach w domu. I stąd moje pytanie Czy macie zufanie do sklepów internetowych jeżeli chodzi o takie zakupy? Nie powinnam się bac?

  12. #1072

    Domyślnie

    Oczywiście polecam zakupy w internecie.
    Dom i dzieci na głowie, jedno malutkie dzieciątko, więc prawie wszystko oprócz płytek do łazienki i gresu na podłogę w przedpokoju kupiłam w sklepach internetowych. Wanna, umywalka, sedes, baterie, całe agd pod zabudowę, farby.
    Na pewno mniej zapłaciłam niż gdybym kupowała w sklepach stacjonarnych.

  13. #1073
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Werra87

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-002
    Posty
    15

    Domyślnie

    Tu reguły nie ma, czasem stacjonarnie jest taniej.

  14. #1074

    Domyślnie

    Cytat Napisał Werra87 Zobacz post
    Tu reguły nie ma, czasem stacjonarnie jest taniej.
    Szukając kafelek do łazienki w sklepach stacjonarnych, oglądałam wanny, umywalki, baterie itd. wyoglądałam, wybrałam i kupiłam przez internet bo niestety takich cen jak w internecie nie znalazłam... i z przesyłką gratis.
    Tak na szybko jeden przykład: wanna modo cersanit 170x75 z odpływem na środku w sklepie 885,60zł, w internecie 754 zł w najdroższym sklepie.. w tańszych można zakupić w cenie ok 600 zł.

  15. #1075
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ciotka_ze_wsi

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-432
    Posty
    4

    Domyślnie

    a jak coś kupię, na przykład taką farbę do ścian (bo do tego się przygotowuję) i gdyby przyszła mi na przykład nie taka jak chciałam albo zepsuta (nie wiem jak się fachowo mówi o farbach), to mogę taką reklamować? jak? W sklepie widzę, ze świeża, a przez internet nie.
    Robię drobne zakupy w internecie, ale czasem jak mam wydać sporo pieniędzy to się wolę zastanowić kilka razy.

  16. #1076

    Domyślnie

    Przed zakupem warto zapoznać się z opiniami o sklepie, przeczytać regulamin. W takim regulaminie powinny być informacje odnośnie reklamacji i ewentualnych zwrotów.
    Oczywiście kupującego chroni ustawa o prawach konsumenta, która mówi m.in. że zawierając umowę na odległość, można w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów.

  17. #1077
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Piotrek2005

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Pionki
    Kod pocztowy
    26-670
    Posty
    162

    Domyślnie

    raczej nie jest to bez ponoszenia kosztów bo sprzedawca odda tylko za towar
    koszt transportu w obie strony to raczej nie
    warto też się zastanowić bo jak np farby zabraknie to pytanie czy dostaniesz taką w okolicy

  18. #1078

    Domyślnie

    No dobra, to jak sobie wybrałam już sklep z dobrymi opiniami, to tylko pytanie
    jak się sprawdzają te farby http://www.e-budujemy.pl/designer_co..._mat_5l,85716p
    bo chyba to taka dobra do kuchni będzie, w sensie na ścianę taką co mam na niej sprzęty.
    lepiej malowac w kuchni taka farbą c o jest do tego przeznaczona czy zwykłą, taka co też w pokoju będziemy mieć?
    dodam, ze mam dzieci, jeżeli to jest ważne. Ze zwiarząt mam psa. I dużo gotuję.

  19. #1079
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar makaroniarze
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-100
    Posty
    27

    Domyślnie

    No i zwróciłbym też uwagę na kolory i odcienie... Bo niestety z farbami może być tak, że inaczej wyglądają kolory na wzorniku, a inaczej w rzeczywistości... Więc można się niemiło rozczarować... Ja kiedyś tak zrobiłem, a kolor farby niestety znacznie odbiegał od tego na zdjęciu w sklepie.. No i klops :/

  20. #1080
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Piotrek2005

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Pionki
    Kod pocztowy
    26-670
    Posty
    162

    Domyślnie

    tą farbą co w linku ja mam pomalowane i jest ok
    na wszystkich większych marketach mają tą firmę więc można sobie kolory oblookać i cenę porównać
    ja jak kupowałem była promocja, do 5litrów kolorowej 1 litr białej
    może jeszcze jest ta promo

Strona 54 z 57

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony