dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Zmywarka WHIRLPOOL sygnalizacja braku nabłyszczacza

    Cześć, posiadam zmywarkę WHIRLPOOL WIC3T123PFE.
    Posiada kontrolkę braku płynu nabłyszczającego, która zapala się przy ... braku płynu.
    Dolewam, a ta się nadal świeci.
    Czy jest jakaś procedura resetująca zmywarki Whirlpool ?

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    agamemnon91

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Kraków
    Posty
    184

    Domyślnie

    Wyłącz z prądu i włącz

  3. #3

    Domyślnie

    Nic nie dało.
    W serwisie telefonicznym jeszcze tylko nie każą zrobić ołtarzyka przy zmywarce aby odczarować kontrolkę - paranoja z tymi radami.

    Sama zmywarka pracuje bardzo dobrze, płyn dozuje bezbłędnie no ale denerwuje mnie ta usterka bo nie wiem kiedy faktycznie płyn się skończy.

    Macie jeszcze jakieś rady czy wzywać serwis ?
    Ostatnio edytowane przez kaeres ; 22-09-2017 o 10:22

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.281

    Domyślnie

    O takie farmazony chce ci się szarpać i wyciągać spod blatu? Działa, nabłyszcza, to jest najważniejsze. Nie pamiętasz co ile dolewałeś nabłyszczacz? Zresztą to od razu widać na szklankach i kieliszkach. Coś z tego asortymentu chyba używasz?

  5. #5

    Domyślnie

    Chyba jednak coś z nią nie tak.
    Woda stoi, filrt czysty, nie wiem czy przewód gdzieś nie zatkany ale z czego by mógł skoro zabudowa stoi cały czas w takim samym miejscu.

    Po wybraniu programu uruchamia się, pompa zaczyna pobierać wodę i nagle stop. Sygnał o zakończonej pracy, otwieram zmywarkę i mruga na wyświetlaczu cyfra 3, oraz z dużą częstotliwością dioda na guziku wł/wył.

    Jak się resetuję tą zmywarkę ?
    Otrzymałem już 2 instrukcje jak tego dokonać (na infolinii) i żaden nie działa. Tzn. nie wiem czy działa bo nic się nie dzieje.

  6. #6

    Domyślnie

    Mam pytanie dotyczące sprawdzenia drożności odpływu.
    Nie chcę póki co wymontowywać zmywarki z zabudowy i czy jest możliwość sprawdzenia tego, że tak powiem "od tyłu" ?
    Tzn. czy gdy dmuchnę w rurę odpływową przy jej wylocie to powietrze dotrze do zmywarki/wlocie przy filtrze czy tam gdzieś po drodze jest pompa lub zawór zwrotny i nic z tego ?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony