dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Panel ogrodzeniowy drut 3,1 mm ocynk - czy wystarczy

    Dzień dobry,

    jestem na etapie wyboru materiału na ogrodzenie. Zastanawiam się nad panelami ogrodzeniowymi ocynkowanymi o grubości drutu 3,1mm lub 4mm. Czy 3,1 mm wystarczy? Oprócz paneli będzie też podmurówka prefabrykowana. Czy ktoś móglby sie podzielić doświadczeniami czy 3,1 mm to wystarczająca grubość ocynkowanego drutu?

    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Sam u siebie robiłem panelem z drutu 4 mm od lokalnego producenta, zabrakło mi dosłownie pół panela i podjechałem kupić do LM, bo jest po sąsiedzku i zakupiłem panel z drutu 3mm. W porównaniu do tych paneli 4mm ten jest naprawdę dramatycznie słaby. Jak masz tylko fundusze to lepiej dołożyć do 4mm.
    Parterówka - 120 m2, Porotherm 25cm +20 cm białego, strop drewniany 35 cm wełny, podłoga 20 cm, okna 3 szybowe+rolety, 100% podłogówki, Immergas Victrix 12 ERP (pogodówka+car), WM Reku Comair, Gree Lomo Luxury 3,5 kW, kubatura 320m3, PV 5,91kWp

  3. #3

    Domyślnie

    igOr dziękuję za odpowiedź. Tego się właśnie obawiałem. To jedna z tych rzeczy na których nie warto oszczędzać. Pozdrawiam

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar interona
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-355
    Posty
    242

    Domyślnie

    Ja mam u siebie 6mm i to wygląda już*solidnie. 3 mm to bardzo delikatne ogrodzenie, weź grubszy drut.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony