dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 63 z 63

Temat: Okna Vidok

  1. #61
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    jack7100

    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    lublin
    Kod pocztowy
    20-137
    Posty
    2

    Domyślnie

    Omijac Luxdom z daleka! Zeby wstawiac okna, to trzeba najpierw umiec je zmierzyc. Okna do wykuszu mi tak zmierzyli, ze w otwor okienny mi weszly na plasko. Malo tego, upierali sie , ze okna byly dobrze zmierzone I powinny byc wstawione w wykusz a szpary ( wychodzilo na to, ze kilkucentymetrowe ) powinienem wypelnic pianka I zaszpachlowac. Okna rowniez byly za wysokie, wiec kazali mi mur wycinac. Final byl taki, ze musialem wykusz zlikwidowac, a koszty mi wzrosly dwukrotnie. Chociaz mialem z nimi umowe na montaz to nie przyjechali, moze dlatego ze zdawali sobie sprawe z tego, ze okna sa po prostu zle. Dwie firmy, ktore chcialem zatrudnic do montazu mi odmowily ze wzgledu na zle wymiary okien. Partacze! O uczciwosci I rzetelnosci nie chce mi sie nawet pisac. Omijac szerokim lukiem

  2. #62
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    jack7100

    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    lublin
    Kod pocztowy
    20-137
    Posty
    2

    Domyślnie

    Chodzilo mi o Luxdom przy ul. Rusalki w Lublinie

  3. #63

    Domyślnie

    tysiąc razy odgrzewany wątek z mnóstwem niewiarygodnych opinii więc dodam swoją

    Siostra ma vidok alphaline od 2011 roku i spisują się super. W tamtym okresie były to najtańsze okna w systemie energooszczędnym/pasywnym na rynku rzeszowskim.
    Montażyści też okazali się ok i nie było problemów (montaż tradycyjny)

    Teraz ja wybrałam te okna do swojego domu. Montaż dopiero na wiosnę wiec się dopiero dowiem jak będzie.

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony