dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    GÓRALKA_P

    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    4

    Domyślnie Decyzja zapadła- budujemy

    Witam serdecznie wszystkich już budujących i tych planujacych budowę.Postanowiłam dzisiaj dołączyc do Waszego szanownego grona, bo decyzja o budowaniu już zapadła Dzięki Wam Forumowiecze wiem tak mniej więcej co mnie czeka (wasze dzienniki, są naprawdę niesamowite) i nie ukrywam ,że to one umocniły mnie w tej decyzji. Mam nadzieję , że razem z Wami damy radę.
    Jeszcze raz pozdrawiam

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Rom

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    10.035

    Domyślnie

    Witam
    Ja zaczynam budowę na wiosnę ale też już z uwagą śledzę forum Muratora.
    Napisz coś więcej o domie który bedziesz budowała, co to za projekt? Puść linka to sobie zobacze.
    Życzę powodzenia i wytrwałości w budowie
    Pozdrawiam

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    GÓRALKA_P

    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cześć Rom, będę budowała wg. projektu indywidualnego. Przejrzeliśmy z mężem chyba setki projektów gotowych i nawet poczatkowo zdeycdowalismy sie na 1 konkretny ale jak sie okazało ile kosztują tak dokładnie zmiany i adaptacje (ok.3 tyś)to za 4 tyś. mamy już gotowy projekt indywidualny i wszystko tak jak chcemy To będzie dom parterowy o pow 140 mkw z garażem w bryle i czterospadowym dachem. Mamy też pozwolenie na budowę i uzbrojoną działkę(woda, prąd) ale bez gazu . Teraz mieszkamy w Katowicach a Lipowa to okolice Bielska _Białej i Żywca ok 80 km od naszego obecnego miejscza zamieszkania :cry. Forum przeglądam już od dawna ale dopiero dzisiaj się zarejestrowałam też mamy zamiar zacząć na wiosnę ale zobaczymy , zależy od kasy. Tobie również życzę powodzenia

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony