dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Szerokość łóżka dla dwojga.

Głosujących
214. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • mniej ni

    17 7,94%
  • 82 38,32%
  • 58 27,10%
  • 42 19,63%
  • 15 7,01%
Strona 14 z 24
Pokaż wyniki od 261 do 280 z 472
  1. #261
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dandi3
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    5.944
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    229

    Domyślnie

    bardzo kiepsko. Na allegro tez to jest:

    http://www.allegro.pl/item424026102_...skora_eko.html

  2. #262

    Domyślnie

    Taleja, niestety ja szukam czegoś co było by równe z ramą łózka, bo tak jak pisałam od "głowy" łóżka zaczyna się szczyt, więc nic ponad ramą łóżka nie mogę powiesić.

    Dandi3 to łózko jest z oparciem a nie z szafką z tyłu (chyba, że ja się mało precyzyjnie wypowiedziałam w poście)

  3. #263
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dandi3
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    5.944
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    229

    Domyślnie

    zawsze możesz się udac do stolarza - myslę, że to niewielka różnica w cenie a będziesz miała to czego oczekujesz

  4. #264
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Irma
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Skąd
    mazowsze
    Posty
    9.312
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    255

    Domyślnie

    Cytat Napisał ashca
    Niestety ani na allegro ani w BRW ani w ikei nie znalazłam łózka z taką zabudową z tyłu łózka, macie jeszcze jakieś propozycje?
    jest to łóżko z ikea, Malm, półka kupowana oddzielnie
    dz.
    k.
    Żółw porusza się z prędkością wystarczającą do upolowania sałaty.

  5. #265

    Domyślnie

    Cytat Napisał ashca
    Taleja, niestety ja szukam czegoś co było by równe z ramą łózka, bo tak jak pisałam od "głowy" łóżka zaczyna się szczyt, więc nic ponad ramą łóżka nie mogę powiesić.
    Ale ta szafka jest wysokości ramy łóżka. Zresztą o ile mnie wzrok nie myli to zdjecie, które wkleiłaś to jest własnie Ikea
    Jeśli natomiast potrzebujesz czegoś do wysokości powiedzmy materaca na stelażu to obawiam się, że tylko na zamowienie.

  6. #266
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.153
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    IKEA - system Malm taki właśnie jest (składa się z różnych elementów, które możesz sobie dowolnie dobierać). Za zagłówkiem znajduje sie półka pod która jeszcze można wsunąc regał z półkami na kółkach.

    W zasadzie jak widze po katalogach, pełno takich łózek jest.

  7. #267

    Domyślnie

    Taleja, tak to właśnie o taki łóżko jak ma Ikea mi chodziło, tylko jakoś go nie skumałam
    W sumie to bardzo fajny pomysł z tymi chowanymi półkami

    Tylko zastanawiam się czy jeszcze jakieś firmy takie właśnie łóżka produkują np. w drewnie, bo to z Ikei jest z płyty wiórowej

  8. #268

    Domyślnie

    Tylko zastanawiam się czy jeszcze jakieś firmy takie właśnie łóżka produkują np. w drewnie, bo to z Ikei jest z płyty wiórowej
    np stolarz?
    Powrót jest JEDI a nie KRÓLA

    Dziennik budowy
    Komentarze

  9. #269

    Domyślnie

    Spawdź może tą stronę
    http://www.tommebel.prv.pl/lozka.htm
    - łózko z komodą.
    kolina
    "Szczęście jest wszystkim. Trzeba je mieć..." J.P.Sartre
    http://forum.muratordom.pl/lubczyk,t128630.htm

  10. #270

    Domyślnie

    O właśnie- ja będę szukać takiego łożka. Szukam czegoś takiego jak wklejone wyżej Lord Nap ( może ktoś wie ile kosztuje?) ale żeby nie było jasne, żeby obicie było łatwe do czyszczenia i tak jak w tym łóżku Lord właśnie nie było przestrzeni pod łóżkiem. No i aby cena nie powalała...


    W Almi Decor są też dosyć fajne łóżka tapicerowane.

  11. #271

    Domyślnie

    Cytat Napisał piu
    nie wiem czy zagłowek nie będzie dla Ciebie za wysoki, ale warte uwagi :

    http://www.hilding.pl/
    Fajne- ja je wezmę pod uwagę- podobają mi się takie właśnie wysokie zagłówki. Tu podoba mi się bardziej zagłówek select, bo ten drugi jakis taki "płaski" jest. Tylko, że chyba osobna cena za łóżko a osobna za zagłówek...

  12. #272
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar qqrq5
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    1.419
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    87

    Domyślnie

    Cytat Napisał jurand79
    ...a ja łóżko robiłem sam



    .
    jakbym widziała swoje, tez sami robiliśmy z dębiny

  13. #273
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar escape
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    Wałcz, Poland
    Kod pocztowy
    78-600
    Dzielnica
    między zachodniopomorskim a wielkopolską
    Posty
    813
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    178

    Domyślnie

    To i ja się pochwalę naszym lóżkiem wielkość jego to 180/200 pokrycie skóra eko


  14. #274

    Domyślnie

    Escape ładne łóżeczko mozesz powiedzieć z jakiej firmy i ile za nie zapłąciłaś???

  15. #275
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar escape
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    Wałcz, Poland
    Kod pocztowy
    78-600
    Dzielnica
    między zachodniopomorskim a wielkopolską
    Posty
    813
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    178

    Domyślnie

    Cytat Napisał elais
    Escape ładne łóżeczko mozesz powiedzieć z jakiej firmy i ile za nie zapłąciłaś???
    Firma to MK foam(producent materacy) ale łóżko produkowane i składane w niemczech zapłaciłam po rabacie cos koło 1300 zł za łożko...niepamietam dokładnie bo kupowałam je w jednym sklepie internetowym razem z materacem i stelazami i rabat był od całości a całość kosztowała nas 3000 zł po upustach przesyłka gratis była ....Łożko jest bardzo masywne i stabilne

  16. #276

    Domyślnie

    Śliczne są te łóżka. U siebie mam stelaż własnej roboty (tzn. stolarz robił) i materac kupiony osobno. Wyszło dużo taniej, a jest tak wygodny, nie chce się wstawać.
    Chcieć nie znaczy móc.

  17. #277

    Domyślnie

    A co sądzicie o łożkach z IKEA?
    Są tanie (ok. 500 zł), ale nie wiem jak jest z ich jakością...

  18. #278

    Domyślnie

    Cytat Napisał Judka
    A co sądzicie o łożkach z IKEA?
    Są tanie (ok. 500 zł), ale nie wiem jak jest z ich jakością...
    Mam malma



    z szafeczkami po bokach. Użytkowane od 5 miesięcy. Faktycznie drogie nie było, do ramy dokupujesz stelaż i jakieś "coś" na dno + oczywiście materac - ale nie kupowaliśmy go w ikei.
    Sprawuje się ok, nie zgrzyta, nie rozłazi się, nic się nie dzieje. Zobaczymy jak będzie za 2 lata Myślę, że komfort spania zależy przede wszystkim od dobrego materaca, który w zasadzie kosztował sporo więcej niż rama.
    A łóżko kupione w ikei z prostego powodu - okazało się, że do kolorów ścian, które sobie wymyśliłam pasują w zasadzie tylko czarne meble, a do tego koniecznie chciałam toaletkę i właściwie tylko w ikei znalazłam taki zestaw
    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

  19. #279
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar anetina
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    8.948
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    845

    Domyślnie

    fajne pomysłu tu uzbieraliście
    nasz skrawek ziemi ♥ 06.09.2008 r. - wytyczenie fundamentów ♥ 05.03.2009 r. - murarze ruszyli ♥
    a rok póżniej już mieszkanie i ... na nowe progi nowe nogi

  20. #280

    Domyślnie

    Podbijam temat łóżek, bo sprawa robi się pilna.
    Dziś widziałam łóżko Hilding i niestety nie podobają mi się materiały obiciowe, a ponadto łóżka te mają wysokie nóżki, więc jest pod łożkiem siedlisko kurzu.

    Czy ktoś ma jakieś propozcje?

Strona 14 z 24

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony