dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 125 z 127
Pokaż wyniki od 2.481 do 2.500 z 2539
  1. #2481
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Cytat Napisał mirkaa
    Joliska - szczerze mówiąc - nie widziałam. Trop całkiem dobry - dziękuję !
    Jeśli nauczycie mnie wklejac zdjecia do wiadomości to prześlę moje typy.
    Proste jak ....
    Zdjęcie musi być z internetu/galerii internetowej - wyświetlasz to zdjęcie, klikasz na nim prawym przyciskiem myszy i wybierasz "kopiuj adres url grafiki" - piszesz posta, wpisujesz (lub wybierasz z menu IMG) [img]wklej[/img]

    Tyle

  2. #2482

    Domyślnie

    odpowiedź lotem błyskawicy fakt, proste, tylko jak już to mam w kompie pościągane do jednego pliku "inspiracje - dom" to nie jestem w stanie dojść z jakiej to strony

  3. #2483
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Mirkaa,
    wysłałam Ci receptę na p.w.

  4. #2484

    Domyślnie

    http://1.1.1.3/bmi/fotoforum.gazeta....tjS0aYTXxX.jpg


    hmmm... zaraz sprawdzę, czy dałam radę, jesli nie to druga próba zaraz. W kazdym razie to jest jeden z moich typów, co prawda nie w wersji meksykańskiej, ale tez fajne

  5. #2485
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Pomogę



  6. #2486

  7. #2487

    Domyślnie

    noo.... chyba się udało. Dzięki Joliska! Jak widać to do stylu meksykańskiego ma się nijak, ale ciągle szukam. Zdjęcia pochodzą z netu, nawet nie wiem z jakich stron. Jeśli coś już tu bylo to przepraszam.

  8. #2488

  9. #2489

    Domyślnie



    to też w tych barwach. niestety,to jeszcze nie jest to, czego szukam

  10. #2490

    Domyślnie



    kolor narzuty dość fajny

  11. #2491

    Domyślnie



    A to jest nasza prywatna murowana kuchnia wykonana osobiście przez mojego Męża. Fronty szafek szlifowałam i lakierowałam samodzielnie. Kuchnia została niestety na starym mieszkaniu, a bardzo ją lubiłam. Jedyny błąd jaki zrobiliśmy to płytki na blacie - bardzo niefunkcjonalne, bo w fugi wchodził brud trudny do usunięcia. Jeśli ktoś planuje kuchnię murowaną to polecam - tania i baaardzo osobliwa.

  12. #2492
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Mirkaa, a zajrzyj jeszcze do tej prywatnej galerii na GW:
    http://fotoforum.gazeta.pl/u/la.mujer.loca.html

    Jej właścicielka, La.mujer.loca jest chyba miłośniczką stylu meksykańskiego. Może tam coś dla siebie znajdziesz

  13. #2493

    Domyślnie



    Dzięki Słoneczko! Styl rzeczywiście cygański, trochę kojarzy mi się z brudem. Za to te lampy mnie powaliły - super pomysł do wykorzystania, może trochę w innej wersji

  14. #2494

    Domyślnie

    Powiem tak - godzinami przeglądam ten wątek i stwierdzam, że to już zboczenie. Poza tym niszczy mi sie wzrok i jak tak dalej pójdzie to za rok będę chyba ślepa. Ale za to wrażenia - bezcenne !

  15. #2495

    Domyślnie

    Wanny właśnie podejrzane na pewnej śmiesznej stronie





    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

  16. #2496

    Domyślnie





    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

  17. #2497

    Domyślnie





    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

  18. #2498

    Domyślnie





    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

  19. #2499

    Domyślnie

    To może ja podrzucę wanienki:
    http://deccoria.pl/galeria,id,18270

    Zwłaszcza to canoe mnie rozwaliło

  20. #2500

    Domyślnie

    ta jest swietna.Ja u Flinstonów

    i ta jest fajna,ale czyścić to to to koszmar
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

Strona 125 z 127

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony