dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar andrzejka
    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Posty
    8.077
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    216

    Domyślnie komentarze do remontu 100 letniego domu

    Jaki fajny dom
    To dopiero będzie się mieszkac w tak wiekowym domostwie ciekawie w
    całkiem w dobrym stanie ten dom chyba był jak na swój wiek

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar sebapark
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    73
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Sciany zewnętrzne na 70cm, strop drewniany pod paletami z cegłami nawet się nie ugioł. Jedyne co było złe to więźba.

    Mam teraz koło 10m3 strego drzewa....ale bedę palił.....

    Ekipa budowlana goni jak szalona i uczę się od nich organizacji. Jak czegoś zapomnę to robota stoi i afera. Jadę więc szybko na zakupy.

    Poza tym to jestem bardzo zadowolony że go kupiłem Wiele osób odradzało jego kupno ale posłuchałem własnego rozumu.


    Pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    Remont TAKIEGO domu to niewątpliwie niezłe wyzwanie!! Jestem pełna podziwu i bardzooo ciekawa postępów na placu boju!

    Powodzenia.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Gratuluję. Fajnie, że masz dobrą ekipę. Czeka Cię sporo niespodzianek, oby przyjemnych. Może znajdziesz zamurowany skarb? Ja znalazłem tylko zamurowane pod tynkiem drewniane jajko. Napisz jak duży jest Twój dom. Tak na oko to ok. 200 m2 zabudowy lub nawet więcej. Zgadłem?
    Pozdrawiam i życzę szybkiego zakończenia remontu.
    Tomek

  5. #5

    Domyślnie

    No no kawal domu i roboty do zrobienia ale nie ma to jak dom na wsi. A jak sprawa z wilgocia scian bo Siedlce nie byly oszczedzone w 1997r?

    Powodzenia i pozdrawiam - Tomek-Poltomy.

  6. #6
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar sebapark
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    73
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Domek w obrysie zewnętrznym to 20m x 10m czyli 200m2 . Zgadłeś. Nowa więźba zrobi 160m2 na poddaszu. Mi wystarczy dziś parter więc góry nie robie.

    Faktycznie domek był zalany do 0,5m nad posadzkę parteru. Właściciel zerwał posadzkę aż do stropu piwnicy i zerwał tynki. Zrobił cementową elewację.

    Tak to zostawił i poddał się. Ja już kupiłem dom wysuszony bez tynków wew, instalacji.

    Robię wiele zdjęć więc na pewno je zamieszczę w dzienniku.


    Pozdrawiam

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    maksiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    382

    Domyślnie

    Cytat Napisał sebapark

    Robię wiele zdjęć więc na pewno je zamieszczę w dzienniku.

    Pozdrawiam
    Tylko pamiętaj aby zamykać tagi [/img] bo inaczej nie zobaczymy twoich zdjęc, za pierwszym razem zrobiłem to za ciebie, ale nastepnym razem będziesz musiał sie juz martwić sam
    pozdrawiam
    maksiu

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar zaba_gonia
    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    7.546
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    281

    Domyślnie

    Cytat Napisał poltomy
    No no kawal domu i roboty do zrobienia ale nie ma to jak dom na wsi. A jak sprawa z wilgocia scian bo Siedlce nie byly oszczedzone w 1997r?

    .
    To prawda. Śiedlce byłay zalane, pamiętam bo nie mogłam przejechać rowerem, woda stała do połowy parteru. Ale mam nadzieję, ze Twój dom stał nieco wyżej. Przecież nie kupiłbyś zawilgoconego......

    Ja również witam, tym bardziej ciepło, że będę mogła popatrzeć na efekty na żywo. Mam uczciwego człowieka od dachówek. jak jeszcze nie kupiłeś , to chętnie podam namiary. Mam nadzieję, że nie buduje u Ciebie moja ekipa...

    dopiero teraz doczytałam, ze jednak był zalany.....
    Ale skoro piszesz, że po remoncie, to pewno wzsystko ok.

    Pozdrawiam

  9. #9

    Domyślnie

    Otworzyles dom przy tak niepewnej pogodzie ? Obys zdazyl z pracami zanim sypnie sniegiem.

    Powodzenia i pozdrawiam -Poltomy

  10. #10

    Domyślnie

    Dach jest bardzo ładny! Już zupełnie inaczej wygląda ten DOM

    A co dalej! Prosimy o zdjęcia!!!!!!

  11. #11
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar sebo8877
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Głogów Młp
    Kod pocztowy
    36-060
    Dzielnica
    Zabajka
    Posty
    4.324

    Domyślnie

    No Bastek - jestem pod wrażeniem tez spora posiadłośc - i tak samo jak ja planujesz zamiszkac na lato 2006
    Sporo pracy - wykończeniówka zabija (wiem cos o tym) finansowo ale kto ma podołac jak nie Sebastiany. Tak więc trzymam kciuki za Twoje powodzenie całej operacji i wierzę że dasz rade zrobić z tego swój własny i tylko swój a dodatkowo zrobiony tymi "ręcami" kąt - powodzenia

    Sebastian (Sebo8877)
    Już niedługo już niebawem u siebie...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony