dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49
  1. #41
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    do inezki! mam pytanie, czy prowadzisz swoj dziennik budowy? jesli tak to mozesz mi podac namiary. z gory dziekuje!

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał magpie101
    do inezki! mam pytanie, czy prowadzisz swoj dziennik budowy? jesli tak to mozesz mi podac namiary. z gory dziekuje!
    Niestey, nie a powinnam?

  3. #43
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    pisalas, ze za miesiac sie wprowadzasz wiec chetnie bym poczytala dziennik z etapow twojej budowy i poogladala fotki. chociaz dopiero przymierzam sie do budowy to juz od dawna czytam dzienniki forumowiczow, a najbardziej lubie ogladac fotki z kolejnych etapow budowy. dlatego wlasnie pytalam czy taki dziennik posiadasz, ale jesli nie to przezyje. pozdrawiam!

  4. #44

    Domyślnie

    Dzisiaj oglądałam kuchnię Ohio z Rust'a
    http://www.rust.pl
    i pani podała cenę blatu granitowego rzeczonej kuchni ok 1000 zł za m2
    ( słownie około tysiąca)

    Kuchnia na zdjęciu wygląda tak sobie, na żywo bardzo ładna.

    Ale tyle za blat? Jutro tam jadę jeszcze raz i spróbuję dociec .
    A tu teraz czytam ,że jeszcze coś za wycięcie dziur plus zbrojenie dziur

  5. #45

    Domyślnie

    Znalazlam cos naprawde pieknego... wlasnie na takie inspiracje liczylam i nadal licze z Waszej strony
    Tylko jeszcze nie znam cen i mam nadzieje, ze nie sprowadza mnie one na zimie z wielkim hukiem






  6. #46

    Domyślnie

    Mam jutro mierniczych do projektowania kuchni. Jestem przerażona tym faktem, bo myślałam, że będzie mi się łatwo zdecydować.

    Białe meble już przerobiłam, doszorować ich nie mogłam bo miały słoje.
    Teraz mam boki z z płyt jesinowych i fronty piaskowe i gdzie-niegdzie okleina pomarańczowa, blat imitacja kamienia w odcieniu pomarańczowym. Wizualnie jest super, ale po 5 latach wszystko się rozkleja, blat porysowany.

    Co teraz? Jeszcze nie wiem bo faktycznie wszędzie takie same kuchnie (łazienki zresztą też).

  7. #47

    Domyślnie

    Inezka piekne fronty
    z jakiej strony sa te zdjecia?

  8. #48
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Inezka,
    fronty piękne, ale zadzwoniłam po informację i to nie jest drewno tylko folia, a cena jest chora

  9. #49

    Domyślnie

    Sonika, do Krakowa dzwonilas??? Bo znalazlam to na stronie www.marzenie.com.pl.
    Wyslalam zapytanie o kompletna kuchnie i czekam na informacje.
    Rozmawialam z Panem i powiedzial, ze te fronty akurat sa wloskie, ale sa tez polskie (takie same) znacznie tansze.
    Gdy cena zwali mnie z nog to takie same zrobi mi miejscowy stolarz.
    Jak otrzymam wycene to Ci podesle mailem.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony