dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 7
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 127
  1. #101

    Domyślnie

    muszla klozetowa- miała chyba z 20 lat.Śmieję się z tego dopiero teraz ale wtedy byłam okropnie rozgniewana

  2. #102
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar AgaKuba
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Olszyna
    Posty
    460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał agapanta
    muszla klozetowa- miała chyba z 20 lat.Śmieję się z tego dopiero teraz ale wtedy byłam okropnie rozgniewana
    muszla? na jaką okazje??
    Granat
    Komentarze
    Mieszkamy od 13.04.2012

  3. #103

    Domyślnie

    Dostałam taki prezent od Teściowej była to koszula nocna taka babcina, w dodatku z 5 numerów na mnie za duża

  4. #104
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Paulka

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    2.100
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    Cytat Napisał sterlitz
    A prezenty dla osobistego dziecka się liczą?? To jeśli tak, to ja mam kupę nietrafionych prezentów, szczególnie tych wydających dźwięki
    O właśnie! Taka fałszująca chińszczyzna! I bez regulacji głosu w dodatku!

  5. #105
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Cytat Napisał mcmagda
    A mnie się przypomniało , uszyłyśmy takiego faceta z dużym przyrodzeniem, bo nie miała faceta, a chciała. I co? Znalazł go jej ojciec i wkurzony w piecu spalił. I jeszcze awanturę miała.
    pewnie zaczął przyrównywać, przeliczać na linijce - i popadł w depresję...........
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  6. #106

    Domyślnie

    Muszla -to prezent na imieniny , podobno dla żartu[/quote]

  7. #107
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Opowiadał mi ktoś kiedyś że w firmie dużej, szefowa obchodziła urodzinki.
    Zorganizowała po pracy w biurze małe after-party, pracownicy składali życzenia, jakieś drobiazgi od siebie.....
    Jeden młody - krótko pracował - chciał być śmieszny - podarował jej wibrator.
    Taki miał byc niby żart.
    Tylko że ona przed 50-ką, samotna od zawsze bez partnera, popłakała się w kącie................
    Prezent był tak mocno nie trafiony, że gość za małe niedługie rozstał się ze swoją chlebodawczynią i z comiesięczną pensją
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  8. #108

    Domyślnie

    Tak to jest z tymi niby żartami .Śmieją się Ci których one nie dotyczą

  9. #109
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Jak wspominacie prezenty z młodych lat, to mnie sie jeden osiemnastkowy przypomniał...litrowy słoik z wodą spod ogórków kiszonych

    niby absurdalny, a jednak do nie trafionych nie należał

  10. #110
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Jednym z moich najbardziej udanych prezentow na 18-stke byla tramwajowa tablica z numerem 18. Moi najblizsi zawsze trafiaja, natomiast jak dostaje 3 z kolei mydlo na Gwiazdke od szwagierki to mam ochote wyc. Ale olewam, zmydli sie na szczescie.

    I tak nic nie przebije mojej kolezanki, ktora mamie na Boze Narodzenie kupila... WC Picker.

  11. #111
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał malgos2
    jak dostaje 3 z kolei mydlo na Gwiazdke od szwagierki to mam ochote wyc. Ale olewam, zmydli sie na szczescie.
    Cholera. Ja często kupuję szwagierce jakieś fajne mydła i ona się cieszy. Tylko teraz to nie mam pewności, czy szczerze.

    Cytat Napisał malgos2
    I tak nic nie przebije mojej kolezanki, ktora mamie na Boze Narodzenie kupila... WC Picker.
    Padłam i nie wiem czy coś mnie podniesie.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  12. #112
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Wiedzialam, ze WC picker to bedzie hit.

    Z tymi mydlami to chyba zalezy jak bardzo sa fajne, na jaka okazje i jak czesto sie je daje. Kazdy pomysl mozna skopac.

  13. #113
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dandi3
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    5.944
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    229

    Domyślnie

    taaaa, prezenty to niewyczerpane źródło opowieści: granatowa polarowa spódnica do połowy łydki, majtki o trzy rozmiary za małe w komplecie ze stanikiem o trzy rozmiary za dużym, karminowy sweter z angory z aplikacjami z cekinów od mamy wręczny z jowialnym komentarzem: "żebyś miała wreszcie coś porządnego a nie wyglądasz jak ta sirota", elastyczne spodnie w kolorze trawy z nogawką w kształcie marchwii od męża z wyszeptanym czule: ponoć ten fason wyszczupla uda..., pikowana podomka w odcieniach bladych... - to dla kobiet

    Dla facetów skarpety w ilościach przemysłowych, śmieszne krawaty z myszką miki itp, koszule... non iron. Przy czym faceta trudniej skrzywdzić bo zazwyczaj do dupy nie bierzemy. Mam jednak dwie koleżanki, które uparły się robić prezenty. Znamy się wieki, bardzo lubimy i jesteśmy ze sobą szczerzy soł wielokrotnie padło: nic mi nie kupujcie, serio. Mamy różne gusta, w życiu się ze sobą nie zgodzimy co do wystroju wnętrz, nie obrażę się, nie będzie mi przykro, jeżeli już koniecznie to niech to będzie butelka wódki, wina, piwo tylko nie prezenty.

    Przyszły na parapetówę (po raz setny uprzedzone, że o prezentach mowy nie ma). Starały się, żeby było neutralnie (zazwyczaj jest stroik ze sztucznych gumowych kwiatów) Przyniosły komplet ścierek do kuchni i obrus. Obrus lniany 100% poliester - nie mam pomysłu co z nim zrobić, ścierki zostały ofiarowane teściowej na gwiazdkę.

  14. #114
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Zauważyłam, że kobietom daje się prezenty "do domu", czyli ścierki, wazony, obrusy, pościel itp., a facetom kosmetyki, skarpety, krawaty, czyli coś do osobistego użytku. Dlatego jak mnie ktoś pyta, co mi kupić, mówię, że coś tylko dla mnie. Chyba, że okazją jest właśnie parapetówka, wtedy to co innego.

  15. #115

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi
    Zauważyłam, że kobietom daje się prezenty "do domu", czyli ścierki, wazony, obrusy, pościel itp., a facetom kosmetyki, skarpety, krawaty, czyli coś do osobistego użytku. Dlatego jak mnie ktoś pyta, co mi kupić, mówię, że coś tylko dla mnie. Chyba, że okazją jest właśnie parapetówka, wtedy to co innego.
    Tak, ale jeśli ten prezent "tylko dla mnie" ma być kompletnie nie trafiony, to już wolę ten wazon, który na pewno sie przyda (chyba, że jest wyjątkowo odpustowy )

  16. #116
    Banned
    rybar

    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    70-214
    Posty
    6

    Domyślnie

    Z tego, co czytam to chyba ten WC Picker i deska klozetowa wydają się najgorsze. Ja jeśli już dostanę nietrafiony prezent to są nim standardowe (i wielokrotnie przytaczane już) kosmetyki bądź skarpetki -

  17. #117

    Domyślnie

    czekolada mleczna dla kogoś kto ma nietolerancje laktozy nie ma to jak trafione prezenty od teściówej

  18. #118
    Banned
    Gary Lin

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Posty
    9

    Domyślnie

    Hehe smieszne rzeczy piszecie, ale moj kumpel dostal od ojca prawo jazdy na urodziny... Jego ojciec pogratulowal mu i powiedzial, ze to prezent na urodziny dopiero po zdaniu. Kolega zaliczyl egzamin za 6 razem robil prawko chyba ze 2 lata. Prezent na 18-tke dostal w wieku 20 lat

  19. #119
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Przemek Kardyś
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Mielec
    Kod pocztowy
    39-300
    Posty
    4.906

    Domyślnie

    Papcie z wbudowanymi: zmiotką i szufelką - dla pana domu, że by mógł po sobie od razu posprzątać i kolczyki z otwieraczem do piwa - dla pani domu, żeby mąż nie musiał kantów obdzierać.

  20. #120
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar ludwik_13
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    k. Kołbieli
    Kod pocztowy
    05-340
    Posty
    431
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    116

    Domyślnie

    A ja lubię dostawać rzeczy "do domu: albo "do ogrodu" - ale zamówione, bez niespodzianek, bo osobiste (ciuchy, kosmetyki) wolę kupić sobie sama. Z biżuterią radzą sobie moje przyjaciólki i mąż - trafiają bez pudła.
    Od teściowej: legginsy w rozmiarze 54 jestem duża, ale noszę 44/46, 170cm wzrostu, więc chyba oddam ciężarnej koleżance na końcówkę błogosławionego stanu.
    Ale teściowa wszystko kupuje za duże (nosi rozmiar 38/40, 150 cm), więc z kolei sweter, który od niej dostałam, bo dla niej za duży się okazał, był strzałem w 10. I nie przeszkadzało mi, że dostałam go przez przypadek.
    Nie znoszę durnostojek (oddaję na aukcje) i skorup. które do niczego mi nie pasują. Tak samo zestawy kosmetyków ( tu znów bezbłędna jest moja przyjaciółka, która może mi to kupować, bo trafia). Na szczęście są aukcje i imprezy charytatywne i komuś to pasuje, bo kupuje...
    Super prezent od córki: bon upominkowy do jednej z sieciówek. Odwdzięczam się jej dotacjami do różnych zakupów albo kartą do sklepu sportowego. Trochę głupio, że wymieniamy się faktycznie gotówką, ale do dziś pamiętamy, co sobie za to kupiłyśmy.
    ALe ja jestem przerażająco praktyczna...

Strona 6 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony