dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 113 z 290
Pokaż wyniki od 2.241 do 2.260 z 5785
  1. #2241
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    darpol

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    2

    Domyślnie

    Serdecznie polecam ekipę - Pan Mirek Gencel - 502 711 910, firma MIRTEX - zakres STANY SUROWE, WIĘŹBY, DOMY Z BALA
    Była właśnie u mnie naprawiać po mojej poprzedniej ekipie, a właściwie architekcie, który zapomniał zaprojektować mi ścianę fundamentową we wjeździe do garażu. Ekipa, która u mnie robiła, też nie wpadła na to, że jest coś nie tak. Skończyło się podmakaniem ścian i wizyta Pana Mirka. Chciałbym dodać, że roboty było mało, upierdliwa i trochę trudna (trzeba było uważać , co by piach nie wypadł spod chudziaka).
    Pan Mirek:
    1. po pierwsze nie olał mnie jak kilku innych ("eee, panie do tego to nie warto betoniary targać..")
    2. po drugie od razu wiedział jak to zrobić, żeby podłoga się nie zawaliła i było dobrze (inni "hmmm. jak by to zrobić ...)
    3. po trzecie mimo uwag powyżej nie policzył dużo
    4. szybko, sprawnie, CZYSTO,
    Naprawdę polecam i żałuję, że nie znalazłem ich, gdy sam budowałem.
    P.S.
    Znalazłem kontakt na tym forum, więc dzieki temu kto je założył

  2. #2242

    Domyślnie

    Jestem tu nowy na tym forum i nie za bardzo rozeznaję się w weryfikowaniu podawanych kontaktów.
    Proszę doświadczonych forumowiczów o pomoc.
    Potrzebuję ekip do pełnego wykończenia od stanu SSZ (Warszawa Ursus);
    - wyburzenie i wybudowanie nowych ścianek działowych
    - hydraulik (co i cwu)
    - elektryk
    - wylewki
    - tynki
    - dalsze wykończenine
    Najchętniej wiadomości na prv, ale na forum oczywiście też będę czytał
    Z góry wszystkich Wam dziękuję

  3. #2243
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał Roman Topolski Zobacz post
    Jestem tu nowy na tym forum i nie za bardzo rozeznaję się w weryfikowaniu podawanych kontaktów.
    Proszę doświadczonych forumowiczów o pomoc.
    Potrzebuję ekip do pełnego wykończenia od stanu SSZ (Warszawa Ursus);
    - wyburzenie i wybudowanie nowych ścianek działowych
    - hydraulik (co i cwu)
    - elektryk
    - wylewki
    - tynki
    - dalsze wykończenine
    Najchętniej wiadomości na prv, ale na forum oczywiście też będę czytał
    Z góry wszystkich Wam dziękuję
    Poczytaj powyżej
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  4. #2244

    Domyślnie

    Wcześniej gazownia twierdziła, ze nie będa nam w Radoniach przyłączali gazu, ale zmienili zdanie. Okazało się, że dla 4 domów jednak uda sie doprowadzic gaz.. Dzisiaj odebrałam pozwolenie na budowę inslacji gazowej wewnętrznej. Czy macie kogoś sprawdzonego i możecie polecić? Pozdrawiam

  5. #2245
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    [QUOTE=Nefer;4186041]Dalszy ciąg polecania - w końcu prace posuwają się dalej - już zbliżam się do końca. Zdjęcia poszczególnych prac w dzienniku

    POLECAM serdecznie :


    - wykonawca stanu surowego otwartego i dalszego ciągu również - Mariusz Andruszkiewicz - tu na forum Mariusz_A. Mariusz był inwestorem zastępczym - zajmował się koordynacją ekip, organizowaniem sprzętu i zakupem materiałow oraz "żeby wszystko szło wg. sztuki i prawidłowo".

    Rozpoczęliśmy budowę w lutym 2008 - dziś mam już podłogi, kuchnię, drzwi- za chwilę będą lampy. Każda ekipa od Mariusza jest godna polecenia:
    -murarze
    - dekarz
    - tynki wewnętrzne
    - ocieplenie i tynki zewnętrzne
    - gips- kartony

    Moim zadaniem było tylko robienie zdjęć na budowie ( do wglądu w dzienniku)

    - wykonawcę instalacji wewnętrznej gazowej+ przeprowadzenie do skrzynki w ogrodzeniu + skrzynka. Panowie zrobili bardzo starannnie, nie demolując nic po drodze, uważnie i estetycznie. Cała praca trwała 6 godzin z malowaniem rurek.
    Dostałam wszystkie papiery wraz z inwenratyzacją geodezyjną.


    - dostawcę okien/drzwi/ bramy garażowej (Hormann) czyli forumowy Stary Fachowiec w każdym calu. Nie wciska ciemnoty tylko mówi jak jest. Jego ekipa do montażu - pierwsza klasa. Towar również bez jakichkolwiek zastrzeżeń

    - projektant wnętrz - czyli moja słynna Jola ( na forum jej niestety nei ma, choć ją namawiam. Nieśmiała jest ). Za dużo by pisac - jest świetna i nie realizuje swoich wizji tylko to co ja chcę mieć w domu. Oczywiście sprowadza mnie na ziemie jak popadam w przesadę

    - kominek - p. Daniel (po lewej zdjęcie na stronie http://www.kominkiikominy.pl/ ) - najlepsza cena w Polsce na wkład. Fajna współpraca - bezsterowa - terminowa - i przesympatyczna. Kominka nie obudowywałam.

    - klimatyzacja - p. Grzegorz Puchalski - z firmy SMS KLima - kupiłam u niego urządzenia, założyli instalację (przyjeżdżali kilka razy natychmiast po zgłoszeniu gotowości) - bardzo jestem zadowolona z tej współpracy.

    - wykonawca glazury/terakoty/kamienia - czyli glazurnika wszechstronnego - i znów pojawi się tu wcześniej wspominany nie raz Vadiol forumowy Vadiol już u mnie praktycznie skończył. W życiu nie widziałam, żeby ktoś tak był dokładny i tak dbał o moje pieniądze. Nic sie nie marnuje - doradztwo w pełni fachowe.

    - Podłogi mistrzostwo świata forumowego Ghosta - jatoba olejowana w salonie i kolorowy jesion lakierowany na górze. Pełny profesjonalizm, doradztwo, bardzo fachowe wykonannie - i co najważniejsze - ludzie się przejmują jak i co robią.

    - Kuchnia BYła jedna mała poprawka, ale załatwiona w 48 h - ekipa sprawna, myśląca i rozsądna. Materiały bardzo fajne. Zrobiona dokładnie tak jak chciałam. Firma : Standrex.

    - Blaty Pochwalę jak skończą Ale na razie ok - pomimo, że blat przyjechał 3 cm za krótki - panowie nie zostawili mnie z kłopotem na Święta tylko dosztukowali. W poniedziałek przyjeżdża blat doceowy. To niby dlaczego ich chwalę ? Bo ludzie bardzo profesjonalni, bardzo mili, właściciel - fantastyczny człowiek. Firma PRODMAR. Mają wzorcownię na Radzymińskiej 115 - na ogół zastaniecie tam panią Moniką - polecam serdecznie.
    Żadnych problemów z finansami - full professional - a nie myli się tylko ten co nie pracuje Ekipa, właściciel, obsługa w biurze, pomoc w wyborach - wszystko na najwyższym poziomie.

    - Drzwi wewnętrzne - Firma Stolarnia Adam .
    Drzwi wykonane w 4 tygodnie, na podstawie zdjęcia, ktore wysłałam . Doskonała jakość drzwi dębowych , wybarwianych na mahoń z szybkami z matowego szkła. Ekipa niesamowita - bardzo ciężko pracujący trzej młodziu ludzie. Po montażu 7 par drzwi NIGDZIE nie mam ani kawałeczka pianki montażowej (jednak można ?), po zakończeniu prac wszystko wysprzątane na błysk. A co najważniejsze - panowie bezobsługowi totalnie. Cenowo bardzo ok.

    Balustrady ze stali Polecam - również wykonawca z Forum (profil : http://forum.muratordom.pl/uzytkownik91683.htm). Prawdziwi artyści - czarują cuda ze szkła, stali, i wielu innych materiałów (również drewno - współpracują ze stolarzem - artystą - kuchnie, drzwi, blaty , szafy, ale nie pracował u mnie)
    Tu strona firmy : http://www.all-met.pl/ a w dzienniku ich dzieło.
    Ekipa rozpoczęła o 10.00 i pracowała aż skończyła - czyli do 3 rano dnia następnego z jedną przerwą na pizzę. No są niesamowici. Bardzo uważali na ściany, drzwi, listwy, podłogę - a manewrowanie 6-metrową balustradą w wykończonym wnętrzu proste nie jest. Jeśli dorzucimy do tego spawanie, szlifowanie i kucie ... szacun. W razie czego dam tel. do szefa.


    - wykonawcę Świadectwa Charakterystyki Energetycznej które to musi posiadać każdy nowy dom, lub sprzedawane/wynajmowane mieszkanie. Obecna tu na Forum Mycha wykonuje profesjonalnie takowe Świadectwa. Właśnie otrzymałam swoje- full profesjonalizm. Tu konto Mychy http://forum.muratordom.pl/uzytkownik63410.htm.


    -Kierownik budowy - Tomasz Hofman - 505-875-223 (dostałam pozwolenie na podanie numeru) - doskonały fachowiec, ale bez przegięcia - rozsądny człowiek, dbający o kasę inwestora ale nieugięty gdy chodzi o bezpieczeństwo. To nie jest figurant - odbiera poszczególne etapy i jest odpowiedzialny za swoją pracę. Jest również bardzo dyspozycyjny - już parę razy potrzebowałam go "na gwałt" i nigdy się nie zawiodłam.

    Kominiarz - jakby kto szukał do odbioru w W-wie to podeślę namiar. Za 2 protokoły (kanały wentylacyjne i gaz) zapłaciłam 450 (ale się nie targowałam) więc uważam, że do ludzi. Miło, przyjemnie, bezkofliktowo
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  6. #2246
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał evora_x Zobacz post
    Wcześniej gazownia twierdziła, ze nie będa nam w Radoniach przyłączali gazu, ale zmienili zdanie. Okazało się, że dla 4 domów jednak uda sie doprowadzic gaz.. Dzisiaj odebrałam pozwolenie na budowę inslacji gazowej wewnętrznej. Czy macie kogoś sprawdzonego i możecie polecić? Pozdrawiam
    Poszło na priv (sorry zapomniałam )
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  7. #2247

    Domyślnie

    Mogę polecić z czystym sumieniem ELEKTRYKÓW, P. Rafał Puchała ( 609 336 728 ) i P. Jarek. Bardzo sprawnie i szybko pracują. Bardzo nam pomogli w wymyślaniu pewnych rozwiązań, bo mamy nietypowy dom z antresolą więc duuży problem z oświetleniem. O pewnych rzeczach w ogóle nie myśleliśmy na etapie wymyślania punktów elektrycznych i gdyby nie ich pomoc obudzilibyśmy się z ręką w nocniku. Zdecydowaliśmy się na nich, bo wzbudzili nasze zaufanie i cena była bardzo uczciwa. Teraz po wykonaniu instalacji stwierdzamy, że to był świetny wybór!!! Serdecznie polecam! Muszę powiedzieć, że zostali bardzo starannie wyselekcjonowani przeze mnie, bo obdzwaniałam wielu wykonawców instalacji elektr.

  8. #2248

    Domyślnie

    Polecam z czystym sumieniem elektryka z uprawnieniami-pan Grzegorz tel.514 354 778,wszystko sprawnie i szybko.
    Nie piję alkoholu

  9. #2249

    Domyślnie

    Cytat Napisał kotruski Zobacz post
    Hej,

    Czy moge również dane na priv, bo masz zawaloną skrzynkę,

    Z góry dzięki
    Ostatnio baardzo rzadko zaglądam na forum. Sorki, ale Twoje zapytanie znalazłam dopiero teraz, przeglądam wątek w poszukiwaniu fachowców od tynków zewnętrznych. Czy nadal szukasz tynkarzy od tynków wewnętrznych? Jeśli tak, to dane wyślę na PW.

    Ja SZUKAM sprawdzonych i polecanych tynkarzy zewnętrznych, oczywiście szukam ludzi za rozsądne/normalne pieniądze - Warszawa i okolice. Na termin mogę poczekać.

    .
    Pozdrawiam

  10. #2250

    Domyślnie

    Witam.
    Szukam solidnej ekipy do postawienia SSO/SSZ w tym roku.
    Początek prac - pierwsza połowa września 2010, gmina Izabelin.
    Ekipa musi mieć jakieś doświadczenie w budowie domu z dobrą izolacją (energooszczędnego), nie szukam ludzi typu "Panie - my w ten sposób ostatnie 10 domów wybudowaliśmy, więc co mi Pan tu tłumaczy że ma być dokładnie według projektu"...

  11. #2251

    Domyślnie

    Cytat Napisał krzycha16a Zobacz post
    Ostatnio baardzo rzadko zaglądam na forum. Sorki, ale Twoje zapytanie znalazłam dopiero teraz, przeglądam wątek w poszukiwaniu fachowców od tynków zewnętrznych. Czy nadal szukasz tynkarzy od tynków wewnętrznych? Jeśli tak, to dane wyślę na PW.

    Ja SZUKAM sprawdzonych i polecanych tynkarzy zewnętrznych, oczywiście szukam ludzi za rozsądne/normalne pieniądze - Warszawa i okolice. Na termin mogę poczekać.

    .
    Mogę pomóc w sprawie tynków wewnętrznych oraz elewacji, firma SAIN (www.sain.pl), referencje pod adresem ---> http://forum.muratordom.pl/showthread.php?132483
    Kontakt 509-499-922
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  12. #2252

    Domyślnie

    Cytat Napisał krzycha16a Zobacz post
    Ostatnio baardzo rzadko zaglądam na forum. Sorki, ale Twoje zapytanie znalazłam dopiero teraz, przeglądam wątek w poszukiwaniu fachowców od tynków zewnętrznych. Czy nadal szukasz tynkarzy od tynków wewnętrznych? Jeśli tak, to dane wyślę na PW.

    Ja SZUKAM sprawdzonych i polecanych tynkarzy zewnętrznych, oczywiście szukam ludzi za rozsądne/normalne pieniądze - Warszawa i okolice. Na termin mogę poczekać.

    .
    już znalazłam ekipę, ale dzięki za odpowiedź niestety nie znam nikogo od tynków zew., których mogłabym polecić.

  13. #2253

    Domyślnie

    A ja nadal szukam glazurnika na koniec sierpnia/początek września. Nefer, ten polecany przez Ciebie ma wolny późniejszy termin - no szkoda Może ktoś jeszcze ma kogoś godnego polecenia?

    Pozdrawiam

  14. #2254
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar wingerman
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    W-wa / Piaseczno
    Posty
    734

    Domyślnie

    Nieskromnie sam bym się polecił bo ten termin mam wolny ale pomijając fakt, że to Ty ostatecznie wybierasz nie wiem czy sprostam ... odległości, gdzie się znajduje budowa?
    Zajmuję się wykończeniami wnętrz z naciskiem na układaniem kamienia, glazury oraz prac powiązanych. Więcej o mnie.

  15. #2255
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Cytat Napisał salik Zobacz post
    Witam.
    Szukam solidnej ekipy do postawienia SSO/SSZ w tym roku.
    Początek prac - pierwsza połowa września 2010, gmina Izabelin.
    Ekipa musi mieć jakieś doświadczenie w budowie domu z dobrą izolacją (energooszczędnego), nie szukam ludzi typu "Panie - my w ten sposób ostatnie 10 domów wybudowaliśmy, więc co mi Pan tu tłumaczy że ma być dokładnie według projektu"...
    Moja ekipa kończy budowę kolejnego domu na początku września. Mi wybudowali dom energooszczędny po audycie z NAPE i z wieloma zmianami i "ulepszeniami" projektu. Polecam.

  16. #2256

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer Zobacz post
    Poszło na priv (sorry zapomniałam )
    Czy ja także mogłabym poprosić o namiary na wykonawcę wewnętrznej instalacji gazowej?

  17. #2257
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał velvet Zobacz post
    Czy ja także mogłabym poprosić o namiary na wykonawcę wewnętrznej instalacji gazowej?
    Już ślę
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  18. #2258
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Bozo_62

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    2

    Arrow Architektka do adaptacji

    Cytat Napisał dostawca Zobacz post
    Ja mam takiego architekta , jest nie drodi ale ma wade tzn mieszka w Mińsku mazowieckm czyli 40 km na wschód od stolicy. W razie czego moge podac numer.
    Polecam: architekt: Izabela Dziedzic-Polańska
    tel 601 92 92 93 (szybko i niedrogo)

  19. #2259
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Tomek i Kasia K.
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    165
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    41

    Domyślnie

    Poszukuję kogoś poleconego do wykonania barierki na schodach wew ze stali nierdzewnej oraz barierek na zewnątrz budynku ze zwykłej stali.

  20. #2260
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Tu strona firmy : http://www.all-met.pl/ a w dzienniku ich dzieło.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

Strona 113 z 290

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony