dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 260 z 373
Pokaż wyniki od 5.181 do 5.200 z 7458
  1. #5181
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Obawiam się, że ja nie kupię, chociaż ostatnio bardzo grube książki czytam.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  2. #5182
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    A o czym tak konkretnie jest ta książka...?
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  3. #5183
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    tak konkretnie to o rehabilitacji zaburzeń równowagi

  4. #5184
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Sylwia kupi

  5. #5185
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    No tak - wiem doskonale, że bardzo dobrze znasz tę tematykę...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  6. #5186
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Jakby co to mogę kupić ... ale błagam, nie wymagaj ode mnie jej przeczytania
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  7. #5187
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Wiem, ze żyjesz.. bo widziałam Cie gdzieś.. ale co u Ciebie słychać?
    Z Mamą wszystko już dobrze?

    Potrzymam kciuki...

  8. #5188
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Żyję, ale co to za życie?
    Wpadam na forum jak po ogień i gnam do pracy. Ale czytam! Czytam u wszystkich, tylko czasem nie mam czasu pisać
    Jakiś taki okres mi się zrobił, że kilka rzeczy się ponakładało, dodatkowo do rodziców 2 razy w tyg jeżdżę, 3 razy po południu w pracy i tydzień mija sama nie wiem, kiedy. Z mamą psychicznie lepiej ale fizycznie strasznie nieporadna się zrobiła. Walczy, walczy ale też ma doła, bo widzi, co się dzieje

  9. #5189
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Życzę, żeby Mama sił nabrała i dała radę.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  10. #5190
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    To masz kołowrotek... tym bardziej , że rodzice trochę chyba daleko...
    Oby Mama z doła wyszła...
    Życzę spokoju jak to co ponakładane się skończy i do normalności wróci....

  11. #5191
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Sił i cierpliwości życzę!!! Oby się wszystko poukładało!!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  12. #5192
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie


  13. #5193
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Macham, macham. Usiłowałam napisać list do redakcji w sprawie Mirka, ale przecież nie mogę napisać, że potrzebne są wózki po 9 tyś bo... ? Jeżeli aktywne kupi się już za 2-3 tyś. Musi mi dobrze uzasadnić, dlaczego akurat takie chce i ja to muszę medycznie rozpatrzeć. Bo niestety, u nas bardzo firmy żerują na niewiedzy niepełnosprawnych. Jak to się mówi- wygenerowanie popytu na nieuświadomione potrzeby. A ci nieszczęśni rodzice łykają jak kaczki nowinki, których w życiu nie użyją, no bo dla dziecka trzeba.

  14. #5194
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    I właśnie z tym się bardzo zgodzę... dodam jeszcze od siebie, bo znam takie mamy stuk kilka, kupują bardzo drogie wózki.. bo są modne i jedna mama ma dla swojej pociechy to i druga też kupić musi, a że to nie z własnej kieszeni tylko z fundacji.. to co... mogę, .. mogę... To mi się nie podoba... Gdyby jedna czy druga musiały odłożyć na potrzebny wózek.. kupiły by dobry a nie modny...
    Aż w głowę zachodzę... skąd takie ceny wózków.. i innego sprzętu.. wiem atesty , homologacje i inne takie tam patenty.. ale we wózkach... ?????

  15. #5195
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Nie znam się na wózkach, ale co do przerostu ambicji wielu ludzi to już mogę potwierdzić ... Występuje i to nagminnie!!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  16. #5196
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Z zupełnie innej beczki, chociaż też wózkowej. Kiedy się idzie polską ulicą i patrzy na wózki dziecięce, to jakie są? Ano w zdecydowanej większości piękne i wypasione, takie, co to widać, że drogie jak cholera były. Pewnie niektóre używane i odkupione albo dostane, ale najczęściej wyglądają na nowe - znaczy kupione dla tego właśnie dziecka, rzadko widać przechodzone. Wiadomo - jest becikowe albo rodzina się zrzuci, albo kogoś po prostu stać. Szok przeżyłam w Danii - dzieci tam dużo, na oko więcej niż w Polsce, społeczeństwo raczej nie biedniejsze, a wózki? No mówię Wam, nie uwierzylibyście! Stare, jeszcze takie na paskach (miałam taki dla Weroniki), samoróbki (na własne oczy widziałam wózek przypominający te, w których się bańki z mlekiem woziło - pudło na kółkach - a w nim dwie ławeczki naprzeciwko siebie i na nich trójka dzieci w różnym ale zbliżonym wieku), siedzące dziecko w głębokim wózku (bo po co kupować spacerówkę, skoro tamten jeszcze dobry?). Żadnego szpanu i zadęcia! Rowery - to samo! Zwykłe, często stare, podrapane, bez bajerów - takie, żeby na nich jeździć, a nie pokazywać.
    Żeby było jasne - nie piję tu do zakupu wózka inwalidzkiego, bo się zupełnie nie znam na tym, jaki powinien być, co mieć i ile kosztować! Tak mi się skojarzyło z postem Arniki.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  17. #5197
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Hmmm, koleżanka została dyrektorem, to sobie musiała zmienić samochód. Wcale nie dlatego, że jej pensja wzrosła, ale starym "nie wypadało" jeździć To takie paradoksy chyba typowe dla kraju na dorobku. Pamiętasz, co pisała Chmielewska z "drugim paleniem fajki"? To o Duńczykach było właśnie. W ciągu życia Duńczyk najpierw palili fajkę, bo było tanio a papierosy były drogie. Potem mógł już drogie papierosy a na koniec- znowu fajkę, bo już nie musiał potwierdzać statusu i udowadniać, że go stać. My jesteśmy na etapie papierosów, na zachodzie już dawno palą fajkę

  18. #5198
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agduś Zobacz post
    No mówię Wam, nie uwierzylibyście! Stare, jeszcze takie na paskach (miałam taki dla Weroniki), samoróbki (na własne oczy widziałam wózek przypominający te, w których się bańki z mlekiem woziło - pudło na kółkach - a w nim dwie ławeczki naprzeciwko siebie i na nich trójka dzieci w różnym ale zbliżonym wieku), siedzące dziecko w głębokim wózku (bo po co kupować spacerówkę, skoro tamten jeszcze dobry?). Żadnego szpanu i zadęcia! Rowery - to samo! Zwykłe, często stare, podrapane, bez bajerów - takie, żeby na nich jeździć, a nie pokazywać.
    Co do wózków samoróbek, to często takimi posługują się nianie-Tagesmutter, które pod swoją opieką mają kilkoro dzieci. Można zobaczyć wózki z dopiętym siedzonkiem rowerowym, z ławeczkami i setki innych wariacji. To nie wózki na kilka miesięcy, ale na kilka dobrych sezonów.

    A rowery... Też kupuję, szczególnie dzieciom, wyłącznie używane. Bo używa się je praktycznie codziennie, a pogoda taka sobie, dzieci rzucają, gdzie popadnie, a oficjalne parkingi dla rowerów bardzo rzadko mają zadaszenia, bo rowerów parkujących są dziesiątki. Więc nowy w krótkim czasie wygląda tak samo jak ten, który został zakupiony już jako używany. A jeszcze się zdarza, że ktoś gwizdnie spod szkoły lub stacji metra, więc strata używanego roweru to mniejsza strata, choć strata

    A co do reszty jak najbardziej się zgadzam.

  19. #5199
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Kraj na dorobku .... pięknie to brzmi! Mam wrażenie, że my bardzo długo będziemy światu udowadniac, że jesteśmy na dorobku - nowy TV, nowy samochód, nowe meble - bo nas stać! Trochę to śmieszne, trochę smutne ale trzeba się przyzwyczaić!

    Wiecie co mnie najbardziej wkurza od pewnego czasu?? Wszędzie, na każdym kroku trąbienie o "WOLNOŚCI" i specjalnie uzyłam tu wielkich liter!! W "Mieście Kobiet" była rozmowa nt. szczepień i jedna z mam-przeciwniczek nie uzyła żadnego innego argumentu przeciwko poza tym, że: "jestem wolnym człowiekiem i mogę decydować"! No cholera jasna, takich przykładów można mnożyć, to polskie zacięcie w sprawie wolności jest wręcz groteskowe!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  20. #5200
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Jeżeli uznamy prymat wolności, to cóż, ma prawo nie szczepić. Na tej samej zasadzie, na jakiej inna matka ma prawo usunąć ciążę, tu też w grę wchodzi wolność. A osoba dorosła i świadoma powinna móc się zabić zgodnie z prawem i nie należy jej przeszkadzać - to też element wolności. Oczywiście, w pewnym sensie ta wolność ogranicza wolność innej osoby, czy nieurodzonego dziecka, czy niezaszczepionego, które może zachorować. Ale przyjmujemy chyba, że wolność mają mieć tylko dorośli, dzieci nie mają nic do powiedzenia. Ale jeżeli dorośli, to dlaczego ratuje się samobójców?
    To takie myślenie pełne sprzeczności...

Strona 260 z 373

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony