dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 339 z 373
Pokaż wyniki od 6.761 do 6.780 z 7458
  1. #6761
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Duch Świąt Bożego Narodzenia czuwał

    Wszystkiego dobrego!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  2. #6762
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Jakoś rozleniwiłam się z pisaniem. Może dlatego, że miałam urlop? Ale się już skończył, dziś pierwszy dzień w pracy. Podobno po weekendzie jest najwięcej zawałów. Możliwe, wpadłam w taki wir, że nie zauważyłam nawet mijania dnia. Kończą remont pokoju "rehabilitacyjnego", całe szczęście, że budowałam dom, mam wprawę w kontaktach z klasą budowlaną. Poza tym dostałam komputer do projektu, jutro cały dzień będę go zasiedlać. Czysta przyjemność, taki piękny Uwielbiam gadżety A w dodatku okazało się, że stać mnie na silnik do zasłonki Stać mnie w pracy i tamże jest ta zasłonka. Ma oddzielać dwa pokoje a w zasadzie dzielić jeden pokój na części, dodatkowo ma być całkowicie odcinająca światło i możliwa do odkażania (warunek sanepidu). No i był problem z jej przesuwaniem, bo ona wielka i ciężka się okazała. A tak będzie sobie jeździć. Tylko nie pytajcie, jak, bo nie wiem. Rzuciłam hasło a wykonawca ma wymyślić. Jaki emocjonujący dzień.

  3. #6763
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Jak zaczęłam czytać silnik do zasłonek... to nie uwierzyłam, że to mogę czytać u Ciebie... takie gadżety i u Ciebie?
    Ale, że to w pracy to już tak sobie pomyślałam, że musi być coś takiego jakby płyty, które stoją pionowo i dzielą pokój na mniejsze części, czyli coś takiego jak w salach konferencyjnych jak są dzielone...
    Czy o takie coś chodzi czy chodzi o silnik do zasłonek/rolet z materiału?

    Pozdrawiam w nowym roku

  4. #6764
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Dobra, nie pytam o szczegóły techniczne ale gratuluję!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  5. #6765
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    No, różne warianty są rozważane. Wariant pierwszy, to roleta opuszczana, elektrycznie, jakżeby, wygląda elegancko, ale ma jedną wadę- nie da się wejść/wyjść, jak jest zasłonięta. Czyli pokój podzielony całkowicie. Zostawimy takiego młodego chłopaka sam na sam z pacjentem (pół biedy) lub pacjentką
    Druga opcja, to właśnie zasłona. Ale pokój jest wysoki, trudną ją będzie przemieszczać, więc wymyśliłam silniczek, wciskamy guzik i firanka jedzie.
    Panele nie są dobre, bo nie ma ich gdzie upchnąć na czas odsłonięcia. Zobaczymy.
    Zasiedliłam komputer. Nadal uważam, że piękny, dostałam taki all in one Della. I ma wgraną statisticę, wreszcie będę mogła sobie liczyć. Jak mało do szczęścia potrzeba

  6. #6766
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    O .. Dell
    Ja też kupiłam w zeszłym roku Della jako drugi komp, gdyby mi ten mój siadł...

  7. #6767
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Owszem, teraz pojęłam
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  8. #6768
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Podjęłam decyzje o zakupie szafki do łazienki i... nadmiar szkodzi. W sumie, to nie wiem, czego chcę. Obejrzałam net i jeszcze bardziej nie wiem. Warunki brzegowe są takie: mam mało miejsca, bo przeszkadza wanna. Niestety (albo stety, bo taka mi się podobała) jest łukowa. Umywalka stoi przy dzwiach i ma ogranicznik pod postacią wieszaka kaloryferowego na ręczniki. Z drugiej strony też jest kaloryfer. Czyli miejsca mam metr. To miejsce od przodu jest ograniczone łukiem wanny. Czyli o ile przy dzwiach jest go sporo, to dalej już mało. Więc wymyśliłam, że kupię umywalkę długą na 60 ale za to szeroką na 40 cm. O ile umywalka weszłaby szersza, o tyle szafka nie, bo się nie otworzą dzwi. Dalej dam wysoki słupek szeroki na ok 40 cm ale za to płaski, tak ze 30 cm. W ten sposób drzwi słupka też da się otworzyć.
    Od netu boli mnie głowa. Najchętniej bym kupiła szafkę pod umywalkę, blat i umywalkę nablatową, bo by się ją dało wysunąć do przodu (jak pisałam, u góry miejsce jest, nie ma na dole). To mi się podoba, ale nie da rady, bo łazienka jest wspólna z córką i ten blat nie wytrzyma jej działań (np. wylewanej farby gdzie się da). No więc poszłam do takich naszafkowych umywalek. Większość w kompletach z szafką jest brzydka. Ładne są luzem, ale jak mam wiedzieć, że będzie taka umywalka pasować do szafki??? Szafki sote też nie łatwo i też są brzydkie. Ja mam łązienkę w korku, to wymagające tło dla szafek. Wysoki połysk tak sobie wygląda, najlepiej by było coś imitującego drewno ale bielone. Albo własnie bielone drewno. A tu jeszcze potrzebny słupek. I ten słupek ma mieć dziurę, bo będzie zasłaniał kontakt. Jessso.... Ja oszaleję.
    W ikei jest coś, co mi pasuje, ale ma brzydki zlew. I mały.
    o, to mi pasuje, od biedy, ma 60*40
    a do tego taki słupek

    i byłoby nawet OK, tylko ta umywalka jak w pociągu! Poza tym nie opiosali, z czego ona a wygląda, jakby nie z ceramiki, ale z jakiejś żywicy. Żywica to przy moim dziecku ma słabe szanse
    Umywalka to podoba mi się taka, ale ma 80 cm. A ja potrzebuję 60.
    Na 60 też jest ale na innej szafce i dla odmiany szeroka na 49 i ta szafka mi nie wlezie, a nawet jeżeli, to nie wysunę szuflad. Sam korpus tej białej, , bez umywalki, mogę kupić ale umywalki do niej nie widzę. Jak życ????
    Ostatnio edytowane przez EZS ; 05-02-2017 o 18:18

  9. #6769
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Jednym słowem: gdzie znależć umywalkę z wyglądu jak na tej czarnej szafce, albo ładniejszą, pasującą na ikeowską szafkę o wymiarach 60*40. Wg nich umywalka ma mieć 61*41. Nie da się!??? A może można zamontować tą szerszą, niech sobie do przodu wystaje?????? Ale jej też nie ma samej, tylko z szafką....
    Ostatnio edytowane przez EZS ; 05-02-2017 o 18:16

  10. #6770
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    tak sobie patrze i ta umywalka na pierwszym zdjeciu fajna jest, czemu ci nie pasuje?

    dla odmiany ja szukam szafy, jedyna ktora mi sie podoba i w miare pasuje kosztuje wiecej niz planowalam wydac - 2600 ale jest miodzio

  11. #6771
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Nie wiem, czemu nie pasuje. Optycznie. Kojarzy mi się z pociągiem

  12. #6772
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    a musi to byc w takim stylu z rantami? na ikeowe meble trudno znalezc innych producentow.

  13. #6773
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    ranty są mile, bo nie potrzeba za umywalką kłaść szkła i uszczelniać. Wiem, że nie jest łatwo. Dlatego szukałam nieikeowskego kompletu, ale nie umiem jakoś w necie nic wypatrzeć. Znaczy nic takiego drewnopodobnego i we właściwych rozmiarach. Może pojadę do Leroya i pomacam?

  14. #6774
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    obejrzyj sobie katalog Antado, polska firma od mebli lazienkowych. ceny nawet nie zabijaja

  15. #6775
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    cen nie ma w necie. A wymiary mają do salonu a nie do niewielkiej łazienki. A przynajmniej nie do mojej łazienki

  16. #6776
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    kurna mnie sie podoba ta pociagowa, choc z pociagiem ani troche mi sie nie kojarzy. ale co ja tam wiem pociagami ze 20 lat nie jezdziłam





    a na te szafke jeszcze taka pasuje:
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 06-02-2017 o 10:58

  17. #6777
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    tylko baterie bym inne dala, nie te pokazane, brzydkie sa. a ładna bateria tez poprawia wyglad umywalki

  18. #6778
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Mnie się takie kanciaste podobają. Pociągami jeżdżę, ale też mi się taka umywalka z nimi nie kojarzy. Jeżeli już, to metalowa, owalna.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  19. #6779
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Jakoś od góry lepiej wygląda. Skąd masz takie zdjęcie? Ale jeszcze lepsza ta duga, co pasuje. Lepsza, bo ja widzę oczami wyobraźni tą stojącą a raczej płynącą za szafkę wodę. A ten rancik zabezpiecza.
    No nic. Po przekopaniu połowy netu i tak poprzestanę chyba na tych z ikei, nic lepszego nie znalazłam. Pojadę i pomacam jeszcze na żywo, może być takj, jak z moim łóżkiem- wybrałam, pojechałam nawet z gotowym numerkiem w garści a kupiłam zupełnie inne.

    Mam ekologiczne ptaki. Hmm, ptaki chyba są z natury ekologiczne? W każdym razie nie chcą żreć (lub jedzą z umiarkowanym zapałem) słonecznika bułgarskiego ale jak im dołożyłam ekologicznego oleju palmowego, co u nas jakoś nie schodzi, to się zabijały w karmniku. Lubią olej palmowy czy to eko tak działa?

  20. #6780
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Na ptakach się nie znam.... ale na działce mam

    Ewa.. a co zmieścisz w słupku na 30 cm???????
    Dwie kobiety, które mają srylion różnych kosmetyków... nie pomieścisz w sumie nic...
    Ja bym może dała safkę/regał, ale może otwartą aby drzwiczki nie zabierały miejsca.
    Ta umywalka co TAR pokazała mnie się nie podoba... natomiast ta z ciemnych szafek jest OK ma rant i wiem o co chodzi, aby woda nie wychlapywała się za .
    Wpadnij do Castoramy, tam też jest spory wybór... i cena nie zabije... szafek rozsądnych nie kojarzę w naturalnym bielonym drewnie.

Strona 339 z 373

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony