dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 113 z 267
Pokaż wyniki od 2.241 do 2.260 z 5332
  1. #2241
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Gacusiowa, ja bym poszła w kamienie, ale to jest tylko moje zdanie

    Nie wiem gdzie budujesz, ale jest na Allegro dobry sprzedawca:
    http://www.allegro.pl/show_user_auct...nterval=7&buy=

    Ktoś z FM kupował u niego w Chęcinach kamienie, stąd wiem.

  2. #2242
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    Jasia , Irma , AgaAloes -
    nawet nie wiedziałam, że to tak miło jest jak się komuś
    jeszcze podoba
    dziękuje bardzo
    Wegetarianie nie jedzą wprawdzie zwierząt, ale zjadają im pożywienie ...

  3. #2243
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sure
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    8.500
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    499

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zochna
    to i ja wkleje nasza wiejska stodolke- a co mi tam
    Brakuje :
    okiennic w dolnych oknach
    deskowania u gory - z tym ze nie na pewno
    drewnianego zadaszenia/ganku przed wejsciem - na który nie mamy pomysłu
    acha - no i ogrodu brakuje


    Przyłączam się do ogólnych achów i ochów - domek cudny. I taki nieprzeciętny! czy pokrycie dachu to jest tzw. gont? Bardzo fajnie to wygląda. Możesz napisać, jaką cegłę/płytkę masz przy wejściu? Jest taka bardzo naturalna, podoba mi się. fajnie dobrane kolory...

    pozdrawiam,
    pozdrawiam, Agata
    k
    d

  4. #2244
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    Cytat Napisał sure

    Przyłączam się do ogólnych achów i ochów - domek cudny. I taki nieprzeciętny! czy pokrycie dachu to jest tzw. gont? Bardzo fajnie to wygląda. Możesz napisać, jaką cegłę/płytkę masz przy wejściu? Jest taka bardzo naturalna, podoba mi się. fajnie dobrane kolory...

    pozdrawiam,
    dziękuję bardzo za ochy i achy
    na dachu jest wiór osikowy - trochę inaczej kładziony niż gont drewniany.
    Cegła ręcznie formowana z cegielni hoffmanowskiej w Kraśniku.
    (tradycyjna 10 )
    http://www.hoffmanowska.pl/
    A własciwie to płytka z tej cegły. Sami ją cieliśmy na placki - niezła zabawa,
    można przy okazji kort tenisowy założyć

    btw - polecam i cegłę i współpracę z hoffmanowską .
    Kupowaliśmy 2 lata temu - ale mam nadzieję, że nic się na gorsze nie zmieniło
    Wegetarianie nie jedzą wprawdzie zwierząt, ale zjadają im pożywienie ...

  5. #2245
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Janusz75
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    155
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    skasowane

  6. #2246

    Domyślnie

    Świetny ten wątek

    A jakie elewacje " Zazdraszczam" i przyłączam się do zachwytów

    Mój domek właśnie się ociepla, ale pogoda przerwała robotę i będzie pewnie trzeba czekać do wiosny z kończeniem elewacji

  7. #2247
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Cytat Napisał Janusz75
    Kilka fotek z dzisiejszego tournee po okolicy mam nadzieje, że właściciele nie będą mieli nic przeciwko temu
    No, nie wiem, nie wiem! Mysle, ze moga miec. Lepiej jednak takich numerow nie robic.
    Nadzieja nadzieja, ale zgody wlascicieli (jak rozumiem) ani na fotografowanie domow ani na zamieszczanie ich w Necie nie masz, wiec dla wlasnego spokoju lepiej tego nie rob.

  8. #2248
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Janusz75
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    155
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zeljka
    Cytat Napisał Janusz75
    Kilka fotek z dzisiejszego tournee po okolicy mam nadzieje, że właściciele nie będą mieli nic przeciwko temu
    No, nie wiem, nie wiem! Mysle, ze moga miec. Lepiej jednak takich numerow nie robic.
    Nadzieja nadzieja, ale zgody wlascicieli (jak rozumiem) ani na fotografowanie domow ani na zamieszczanie ich w Necie nie masz, wiec dla wlasnego spokoju lepiej tego nie rob.
    Już mam moralniaka , ale to wszystko w dobrej wierze inspiracja dla szukających natchnienia

  9. #2249

    Domyślnie

    Cytat Napisał Janusz75
    Cytat Napisał Zeljka
    Cytat Napisał Janusz75
    Kilka fotek z dzisiejszego tournee po okolicy mam nadzieje, że właściciele nie będą mieli nic przeciwko temu
    No, nie wiem, nie wiem! Mysle, ze moga miec. Lepiej jednak takich numerow nie robic.
    Nadzieja nadzieja, ale zgody wlascicieli (jak rozumiem) ani na fotografowanie domow ani na zamieszczanie ich w Necie nie masz, wiec dla wlasnego spokoju lepiej tego nie rob.
    Już mam moralniaka , ale to wszystko w dobrej wierze inspiracja dla szukających natchnienia
    Lepiej wykasuj zdjęcia dla Twojego dobra

  10. #2250

  11. #2251
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Przepiękna!!! A jak dojdzie kamień to dopiero będzie super!!! Jakie to kolorki? A i, jeśli można spytać, o kolor okien??? Na prawdę bardzo subtelna elewacja

  12. #2252
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Janusz75
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    155
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    Cytat Napisał Damro
    Cytat Napisał Janusz75
    Cytat Napisał Zeljka
    Cytat Napisał Janusz75
    Kilka fotek z dzisiejszego tournee po okolicy mam nadzieje, że właściciele nie będą mieli nic przeciwko temu
    No, nie wiem, nie wiem! Mysle, ze moga miec. Lepiej jednak takich numerow nie robic.
    Nadzieja nadzieja, ale zgody wlascicieli (jak rozumiem) ani na fotografowanie domow ani na zamieszczanie ich w Necie nie masz, wiec dla wlasnego spokoju lepiej tego nie rob.
    Już mam moralniaka , ale to wszystko w dobrej wierze inspiracja dla szukających natchnienia
    Lepiej wykasuj zdjęcia dla Twojego dobra
    Zgodnie z postulatami skasowane

    W sumie sama nie wiem, czy byłabym zachwycona, gdyby ktoś gdzieś wykorzystał fotki mojego domu bez mojej wiedzy i zgody... Więc pewnie macie rację.

    Jeszcze tylko małe spostrzeżenie: w tym wątku jest więcej takich "nadużyć".
    W każdym razie jeśli jeszcze wrzucę jakąś elewację to pewnie dopiero swoją

  13. #2253

    Domyślnie

    Cytat Napisał dardurdka
    Przepiękna!!! A jak dojdzie kamień to dopiero będzie super!!! Jakie to kolorki? A i, jeśli można spytać, o kolor okien??? Na prawdę bardzo subtelna elewacja
    Dziękować!!!
    Kolorków niestety nie pamiętam, musiałabym fakturkę znaleźć. Później poszukam i dopisze numery, ale są to kolory z Webera. Okna są w kolorze złotego dębu

    Są to kolorki Weber 121E i 121D, albo 120E i 120D hmm na fakturce miałam te pierwsze numery, jednak na stronie Weber'a ich nie ma. Może błąd sprzedawcy
    Zerknę na budowie na wiaderko i wtedy napiszę dokładnie.
    Więc z pewnością jest to 121E i 121D

  14. #2254
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar dankaf
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.115
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    288

    Domyślnie

    Cytat Napisał Damro
    Cytat Napisał Janusz75
    Cytat Napisał Zeljka
    Cytat Napisał Janusz75
    Kilka fotek z dzisiejszego tournee po okolicy mam nadzieje, że właściciele nie będą mieli nic przeciwko temu
    No, nie wiem, nie wiem! Mysle, ze moga miec. Lepiej jednak takich numerow nie robic.
    Nadzieja nadzieja, ale zgody wlascicieli (jak rozumiem) ani na fotografowanie domow ani na zamieszczanie ich w Necie nie masz, wiec dla wlasnego spokoju lepiej tego nie rob.
    Już mam moralniaka , ale to wszystko w dobrej wierze inspiracja dla szukających natchnienia
    Lepiej wykasuj zdjęcia dla Twojego dobra
    Bez sera.........................Ludzie to musielibyście wykasowac tutaj połowę zdjęc.Ile tu już zdjęc sie przewineło.Wystarczy na poprzednią stronę wejśc i już widac kto jakie umieścił zdjęcia np.pstrykając podczas spaceru.To trzeba było się trzymac takiej reguły od samego początku.Nie potrzebny szum.

  15. #2255
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Janusz75
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    155
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    Cytat Napisał dankaf
    Cytat Napisał Damro
    Cytat Napisał Janusz75
    Cytat Napisał Zeljka
    Cytat Napisał Janusz75
    Kilka fotek z dzisiejszego tournee po okolicy mam nadzieje, że właściciele nie będą mieli nic przeciwko temu
    No, nie wiem, nie wiem! Mysle, ze moga miec. Lepiej jednak takich numerow nie robic.
    Nadzieja nadzieja, ale zgody wlascicieli (jak rozumiem) ani na fotografowanie domow ani na zamieszczanie ich w Necie nie masz, wiec dla wlasnego spokoju lepiej tego nie rob.
    Już mam moralniaka , ale to wszystko w dobrej wierze inspiracja dla szukających natchnienia
    Lepiej wykasuj zdjęcia dla Twojego dobra
    Bez sera.........................Ludzie to musielibyście wykasowac tutaj połowę zdjęc.Ile tu już zdjęc sie przewineło.Wystarczy na poprzednią stronę wejśc i już widac kto jakie umieścił zdjęcia np.pstrykając podczas spaceru.To trzeba było się trzymac takiej reguły od samego początku.Nie potrzebny szum.
    Z małą nieśmiałością wytknęłam to wyżej ale dla swojego dobra wolę zrobic DELETE

  16. #2256
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Janusz daj spokój i oddaj zdjęcia. Jeszcze nikt nie wprowadził takiego prawa które zabraniałoby Tobie dysponować Twoimi własnymi fotkami bez względu na to co się na nich znajduje (jest parę wyjątków jak wykorzystanie czyjegoś wizerunku w celach komercyjnych, zniesławienie itp, ale zdjęcia domów z okolicy pod to nie podpadają). Wyobraź sobie co by było, gdyby zabronić publikowania zdjęć na których znajdują się czyjeś domy. Ludzie musieliby przestać fotografować się w miastach a jeśli już to chyba tylko w parku, bo przecież nie na ulicy. I w ogóle nie widzę nic złego w pokazaniu zdjęcia z cudzym domem szczególnie jeśli się mówi pozytywnie o wyglądzie tego domu a o adresie czy danych osobowych właściciela mowy nie ma. No niech mi ktoś uprzejmie wyjaśni co w tym zdrożnego?
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  17. #2257
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar rogbog
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    ...od 15.07.2008 z naszego domku:)
    Posty
    4.077
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    355

    Domyślnie

    Ja nie ryzykowałabym pokazywania "cudzych" domów Zwłaszcza jeśli przyswoim avatarze mam napisane dość dokładne swoje dane, i piszesz ze zdjęcia są z okolicy. Dla chcacego nie ma nic trudnego...
    Ale to tak na matrginesie.

    Zdjecia naszej elewacji- jeszcze nie skonczona dołem .Będą płytki w kolorze zbliżonym do kolory dachówki.




    Pozdr [/img]

  18. #2258
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał kazia25
    Moja elewacja, tam gdzie brak kolorku będzie kamieniem obłożone
    Bardzo mi sie podoba Twoja elewacja! Czy mozesz zdradzic jaka jest szerokosc obramien przy oknach/drzwiach?

  19. #2259

    Domyślnie

    Cytat Napisał dorkaS
    Cytat Napisał kazia25
    Moja elewacja, tam gdzie brak kolorku będzie kamieniem obłożone
    Bardzo mi sie podoba Twoja elewacja! Czy mozesz zdradzic jaka jest szerokosc obramien przy oknach/drzwiach?
    Ich szerokość to 12 cm

  20. #2260
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał rogbog
    Ja nie ryzykowałabym pokazywania "cudzych" domów Zwłaszcza jeśli przyswoim avatarze mam napisane dość dokładne swoje dane, i piszesz ze zdjęcia są z okolicy. Dla chcacego nie ma nic trudnego...
    No nie ma, ale co może ten chcący? Bo jakoś nie czaję. Przecież nie pokazujesz rozkładu pomieszczeń nie piszesz o systemach zabezpieczających, o zwyczajach właścicieli itd. No w czym tkwi zagrożenie? Napisz bo nie łapię.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

Strona 113 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony