dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 114 z 267
Pokaż wyniki od 2.261 do 2.280 z 5332
  1. #2261
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar inches
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Posty
    410
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał rogbog
    Ja nie ryzykowałabym pokazywania "cudzych" domów Zwłaszcza jeśli przyswoim avatarze mam napisane dość dokładne swoje dane, i piszesz ze zdjęcia są z okolicy. Dla chcacego nie ma nic trudnego...
    Ale to tak na matrginesie.

    Zdjecia naszej elewacji- jeszcze nie skonczona dołem .Będą płytki w kolorze zbliżonym do kolory dachówki.




    Pozdr [/img]
    A co to za urocza dachówka ???

  2. #2262
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar inches
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Posty
    410
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Już wiem Bogen Granat Brązowy. Zachorowałam na nią i stanęła do odstatecznego castingu z Futurą Creatona Brązową Glazurowaną Noblesse.
    Super elewacja.

  3. #2263
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar rogbog
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    ...od 15.07.2008 z naszego domku:)
    Posty
    4.077
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    355

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoShi
    Cytat Napisał rogbog
    Ja nie ryzykowałabym pokazywania "cudzych" domów Zwłaszcza jeśli przyswoim avatarze mam napisane dość dokładne swoje dane, i piszesz ze zdjęcia są z okolicy. Dla chcacego nie ma nic trudnego...
    No nie ma, ale co może ten chcący? Bo jakoś nie czaję. Przecież nie pokazujesz rozkładu pomieszczeń nie piszesz o systemach zabezpieczających, o zwyczajach właścicieli itd. No w czym tkwi zagrożenie? Napisz bo nie łapię.
    No a co może chcieć "ten chcący"? Przecież po tym świecie chodzą nie tylko uczciwi ludzie. Moich przyjaciół w ciągu miesiąca!!!! "obrobili" dwa razy .I...to w nocy kiedy wszyscy byli w domu..co prawda spali, ale byli.I nie znali wcześniej rozkładu pomieszczeń.Poznali, jak już się włamali
    Lepiej nie kusić...Może ja przewrażliwiona jestem, ale wolę odpowiadać za swoje...

    Pozdr

  4. #2264
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar rogbog
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    ...od 15.07.2008 z naszego domku:)
    Posty
    4.077
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    355

    Domyślnie

    Cytat Napisał inches
    Już wiem Bogen Granat Brązowy. Zachorowałam na nią i stanęła do odstatecznego castingu z Futurą Creatona Brązową Glazurowaną Noblesse.
    Super elewacja.

    Dzięki za ocenę elewacji
    Jeszcze zdjęcie elewacji od fontu



    Bingo .Polecam dachóweczkę, to był naz faworyt od samego początku-całej mojej rodzinki


    Pozdr

    [/img]

  5. #2265
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar dankaf
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.115
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    288

    Domyślnie

    Cytat Napisał rogbog
    Zwłaszcza jeśli przyswoim avatarze mam napisane dość dokładne swoje dane, i piszesz ze zdjęcia są z okolicy. Dla chcacego nie ma nic trudnego...
    To ja się pytam po jakie licho zakładany był ten wątek?
    To po co pokazujemy również własne domy?

  6. #2266
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar rogbog
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    ...od 15.07.2008 z naszego domku:)
    Posty
    4.077
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    355

    Domyślnie

    No właśnie -pokazujemy własne domy-WŁASNE!!! Sami się na to decydujemy.!
    Natomiast chyba jest róznica w tym,że pokazujemy czyjś dom-bez jego zgody.I najczęściej taka osoba nie jest świadoma tego.
    Uszanujmy to. I tylko tyle.

    Pozdr

  7. #2267
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    DorciaIQ

    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Warszawka
    Posty
    5.596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    198

    Domyślnie

    Cytat Napisał rogbog
    Przecież po tym świecie chodzą nie tylko uczciwi ludzie. Moich przyjaciół w ciągu miesiąca!!!! "obrobili" dwa razy .I...to w nocy kiedy wszyscy byli w domu..co prawda spali, ale byli.I nie znali wcześniej rozkładu pomieszczeń.Poznali, jak już się włamali
    Lepiej nie kusić...Może ja przewrażliwiona jestem, ale wolę odpowiadać za swoje...

    Pozdr
    Hehe a to dobre - to jak pokażesz dom w internecie (bo przecież na FM to sami złodzieje, nie?) to stanowi zagrożenie, a jak ktoś koło niego przechodzi to już nie? Chyba łatwiej sobie domy pooglądać jeżdżąc po dzielnicach willowych niż szukając na FM, gdzie nie ma podanych adresów!
    Luuuudzie wrzućcie na luz - JoShi dobrze mówi - przecież to paranoja jakaś Może jak robię foty na swojej budowie to też mam tak kadrować, żeby przypadkiem nie znalazł się na zdjęciu kawałek domu sąsiada?

  8. #2268
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Cytat Napisał DorciaIQ
    Może jak robię foty na swojej budowie to też mam tak kadrować, żeby przypadkiem nie znalazł się na zdjęciu kawałek domu sąsiada?
    To zalezy od tego jakiego masz sasiada.

    Ja zawsze tak kadruje. A jak zdjecia z Netu wklejam to zawsze podaje zrodlo, aby nie bylo, ze komus cos kradne...
    No ale na mnie nie patrzcie, kazdy wie, ze ja nie z tej ziemi.

  9. #2269
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    DorciaIQ

    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Warszawka
    Posty
    5.596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    198

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zeljka
    Cytat Napisał DorciaIQ
    Może jak robię foty na swojej budowie to też mam tak kadrować, żeby przypadkiem nie znalazł się na zdjęciu kawałek domu sąsiada?
    To zalezy od tego jakiego masz sasiada.

    Ja zawsze tak kadruje. A jak zdjecia z Netu wklejam to zawsze podaje zrodlo, aby nie bylo, ze komus cos kradne...
    No ale na mnie nie patrzcie, kazdy wie, ze ja nie z tej ziemi.
    Nie no, cudze zdjęcia to co innego niż zdjęcia cudzych obiektów

  10. #2270
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar dankaf
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.115
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    288

    Domyślnie

    Skoro każdy uważa że swoją rację ma..........

    To pokasujcie również zdjęcia na których widac dom sąsiada.

    PS.Niesprawiedliwe było pouczanie Janusza75 skoro wątek przewija się od dawien dawna.

  11. #2271
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał rogbog
    No a co może chcieć "ten chcący"? Przecież po tym świecie chodzą nie tylko uczciwi ludzie. Moich przyjaciół w ciągu miesiąca!!!! "obrobili" dwa razy
    Ja wiem co on może chcieć, ale co on może zrobić na podstawie zdjęcia elewacji. No sama powiedz? Naprawdę nie łapię jakie zagrożenie stwarzam pokazując czyjś dom?
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  12. #2272
    ELITA FORUM (min. 1000)
    manieq82

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    1.308
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Wydaje mi się że robicie burzę w szklance wody. Fakt internet to potężne medium ale co z tego jak ktoś pokaże elewację czyjegoś domu. Nie przesadzacie?

    Ogólnie forum stanowi medum komunikacji grupy osób dyskutujących na pewien temat - w tym przypadku elewacji. Z kolei nikt nie wkleja czyiś fotek wnętrz czy instalacji lub osoby i ich postaci tylko czasami "napotkane" na spacerze elewacje a w 99% własne.
    Co innego gdybyśmy to wykorzystywali komercyjnie itd. ale w naszym przypadku to jest jedynie temat dyskusji kręgu znajomych.

    Reasumując - niepotrzebny krzyk

  13. #2273

    Domyślnie

    Moja troszkę zmieniona:

  14. #2274
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Rosses
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawlaczynski
    Wersja z tarasem w patio. Już tylko kraty i łańcuchy 'spustowe' uff...



    P.R.
    Ile osób wpadło już do tego dołka Pawlaczyński? Szkoda kwiatka
    ''Wczoraj''- jest jak wykorzystany czek - ''Zapomnij o nim''
    ''Jutro''- to niepewny weksel -'' Nie licz na niego''
    ''Dzisiaj''- to brzęcząca moneta-''Rób z niej użytek''

  15. #2275
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Rosses
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał DOROTADRA
    A mój domek wygląda tak:


    Kolor miał być wprawdzie inny, ale jakoś go przeżyje
    Dorotadra, domek jest piękny ale ten kolor wypalił mi monitor
    ''Wczoraj''- jest jak wykorzystany czek - ''Zapomnij o nim''
    ''Jutro''- to niepewny weksel -'' Nie licz na niego''
    ''Dzisiaj''- to brzęcząca moneta-''Rób z niej użytek''

  16. #2276
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Cytat Napisał dankaf
    Skoro każdy uważa że swoją rację ma..........

    To pokasujcie również zdjęcia na których widac dom sąsiada.

    PS.Niesprawiedliwe było pouczanie Janusza75 skoro wątek przewija się od dawien dawna.
    Ja pisalam ze swojego doswiadczenia, bo akurat mam sasiadke ktora trzeba obchodzic z daleka. A na pewno nie ona jedna taka na tym swiecie. Jak pisalam posta do Janusz75, to raczej z troski, bo sama napisala, ze to ze spaceru po okolicy. Wiec sobie wyobrazilam takiego sasiada co to przychodzi i chce okna powybijac... (moja akurat chciala )
    Nie bylo to pouczanie! Jezeli Janusz75 tak to odebrala to najmocniej przepraszam.
    Niech kazdy robi w zgodzie ze samym soba i bedzie dobrze.., a ja nie bede sie juz czepiac, obiecuje.

  17. #2277
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar rogbog
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    ...od 15.07.2008 z naszego domku:)
    Posty
    4.077
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    355

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zeljka
    Cytat Napisał dankaf
    Skoro każdy uważa że swoją rację ma..........

    To pokasujcie również zdjęcia na których widac dom sąsiada.

    PS.Niesprawiedliwe było pouczanie Janusza75 skoro wątek przewija się od dawien dawna.
    Ja pisalam ze swojego doswiadczenia, bo akurat mam sasiadke ktora trzeba obchodzic z daleka. A na pewno nie ona jedna taka na tym swiecie. Jak pisalam posta do Janusz75, to raczej z troski, bo sama napisala, ze to ze spaceru po okolicy. Wiec sobie wyobrazilam takiego sasiada co to przychodzi i chce okna powybijac... (moja akurat chciala )
    Nie bylo to pouczanie! Jezeli Janusz75 tak to odebrala to najmocniej przepraszam.
    Niech kazdy robi w zgodzie ze samym soba i bedzie dobrze.., a ja nie bede sie juz czepiac, obiecuje.
    Dokładnie o to samo mi chodziło .
    I nie zakładam - DorciaIQ- że na FM sami złodzieje .Skąd przyszło Ci to do głowy .
    Niech każdy odpowie sobie sam na pytanie- czy chciałby,żeby zdjęcia jego domu pokazywane były na forum bez jego zgody.I nie ma znaczenia, czy jest forumowiczem czy nie. Ja chyba nie

    Pozdr

  18. #2278
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Janusz75
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    155
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zeljka
    Cytat Napisał dankaf
    Skoro każdy uważa że swoją rację ma..........

    To pokasujcie również zdjęcia na których widac dom sąsiada.

    PS.Niesprawiedliwe było pouczanie Janusza75 skoro wątek przewija się od dawien dawna.
    Ja pisalam ze swojego doswiadczenia, bo akurat mam sasiadke ktora trzeba obchodzic z daleka. A na pewno nie ona jedna taka na tym swiecie. Jak pisalam posta do Janusz75, to raczej z troski, bo sama napisala, ze to ze spaceru po okolicy. Wiec sobie wyobrazilam takiego sasiada co to przychodzi i chce okna powybijac... (moja akurat chciala )
    Nie bylo to pouczanie! Jezeli Janusz75 tak to odebrala to najmocniej przepraszam.
    Niech kazdy robi w zgodzie ze samym soba i bedzie dobrze.., a ja nie bede sie juz czepiac, obiecuje.
    Ale się narobiło a ja tylko kilka fotek ku wzbogaceniu watku chcialam dorzucic

    mam jednak nadzieje, ze temat będzie sie dalej rozwijal, bo ciagle poszukuje pomyslu na swoja elewacje

    pozdrawiam wszystkich

  19. #2279
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    No pewnie, ze bedzie. Pogadalim sobie i dalej wio!!!
    Jak jakas Zeljka znowu nie wtraci swoje dwa grosze, bedzie dobrze.
    Wkleilabym nawet swoja elewacje ale niema sie czym chwalic.

  20. #2280
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar tosinek
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    2.446
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    330

    Domyślnie

    To teraz trochę od frontu, poużywam sobie i pochwalę się.
    kupię sobie kielnie i wymuruję mur
    A tu jest mój dziennik:
    dziennik Tosi
    skomentuj proszę dziennik Tosi

Strona 114 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony