dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 135 z 267
Pokaż wyniki od 2.681 do 2.700 z 5332
  1. #2681
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar gabriela
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    869

    Domyślnie

    Mamy wlasnie bezowy, bardzo jasny ASPOL G113 tynk akrylowy, tez mahoniowe okna i dachowka Robena rustykalna.




    Gabriela

  2. #2682
    elutek
    Guest
    elutek

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko
    Albo jeszcze pobaw się tu: http://www.dekoral.pl/kolory/wizualizer.xml
    nie działa u mnie


    GKacha
    - a o zielonym nie myślałaś?

  3. #2683

    Domyślnie

    GKacha ja też mam ciemne okna... i powiem ci,że moim zdaniem tutaj pasuje większość kolorów. Co prawda nie znoszę żółtych i brzoskwiniowych kolorów, bo tego jest aż za dużo... każdy dom w takich kolorach. Co prawda w różnych odcieniach tych kolorów, ale mimo wszystko. Ja poszła bym w beże choć nie za jasne bo białych i śmietankowych tez nie lubię... ale to i tak twoja decyzja, ja tylko wyrażam swoje zdanie także życzę miłego i owocnego myślenia
    "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba."

    Jak Kasia i Tomek budowali domek

  4. #2684

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dije

    Ja bym poszła w coś beżowego, albo szarego, ale mnie kręcą tylko takie kolory, więc nie jestem obiektywna. Nie rób brzoskiwniowego koloru, już lepiej jakiś śmietankowy?

    Ja kocham beże i muszę powiedzieć, że ta brzoskwinka o której pisałam wcześniej średnio mi leży (nie moje klimaty: to była podpowiedź mojego majstra, który sugerował, że będzie lepiej pasować do okien niż beż). Ale nie znalazłam żadnego zdjęcia na którym elewacja byłaby beżowa a dach kasztanowy. Ale może ktoś coś znajdzie w takich klimatach? Dziękuję za odzew

  5. #2685
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie Re: Moja beżowo-szara elewacja

    Cytat Napisał Dije
    Dorzucam cegłę z mojej elewacji. Może kogoś zainspiruje...
    Mnie akurat zainspirowało do informacji, że na forum nie wkleja się zdjęć szerszych niż 650. Twoje mają aż 1023!!
    Czy możesz je zmniejszyć (masz przy okienku znaczek "zmień" i wklej na nowo mniejsze zdjęcia.
    Za bardzo rozciągnąłeś nam stronę.

  6. #2686

    Domyślnie Re: Moja beżowo-szara elewacja

    Cytat Napisał Sloneczko
    Cytat Napisał Dije
    Dorzucam cegłę z mojej elewacji. Może kogoś zainspiruje...
    Mnie akurat zainspirowało do informacji, że na forum nie wkleja się zdjęć szerszych niż 650. Twoje mają aż 1023!!
    Czy możesz je zmniejszyć (masz przy okienku znaczek "zmień" i wklej na nowo mniejsze zdjęcia.
    Za bardzo rozciągnąłeś nam stronę.
    Hmmm..rozmiar zdjęć jest zgodny z zaleceniami moderatora umieszczonymi na początku wątku "Wnętrza", gdzie jest napisane, że za duże zdjęcie uznaje się to powyżej 1024, a moje wciąż mieści się w dopuszczonym tutaj limicie.
    Jestem w błędzie czy ktoś wprowadził zasady, a zapomniał je zapisać?

  7. #2687
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Dije może nie chodzi o regulamin a o szacunek dla tych, którzy korzystają z ekranów o mniejszej rozdzielczości? Przecież zostałaś grzecznie poproszona. Co Ci zależy?
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  8. #2688

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoShi
    Dije może nie chodzi o regulamin a o szacunek dla tych, którzy korzystają z ekranów o mniejszej rozdzielczości? Przecież zostałaś grzecznie poproszona. Co Ci zależy?
    W ogóle mi nie zależy i moim celem nie było okazywanie braku szacunku. Wręcz przeciwnie: najpierw przestudiowałam wytyczne, a dopiero później wkleiłam. No i dostało mi się o "inspiracji" A skąd człowiek ma wiedzieć jakie są dopuszczalne rozmiary zdjęć na danym forum, skoro w poście, gdzie to powinno byc jasno napisane jest inna informacja? Mnie się wydawało, że okazuję szacunek moimi 1023 pikselami
    Szkoda dyskusji, zmienię rozmiar i już. A wzsystkich, którym rozjechała się strona, przepraszam i odsyłam do moderatora, żeby zmienił wytyczne.

  9. #2689

    Domyślnie

    Na poprawę nastroju filmik pt.: Cała prawda o urządzaniu wnętrz
    http://www.youtube.com/watch?v=pBNU52CHEQ0

  10. #2690
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Dije, rzeczywiście masz rację. W regulaminie nastąpiła zmiana na gorsze, bo przy Twoich 1023 pikselach, miałam obraz prawie dwukrotnie szerszy

    A jeszcze do niedawna było ograniczenie do 650 pikseli. Poprosiłam by wróciło.

    Joshi

  11. #2691

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dije
    A wzsystkich, którym rozjechała się strona, przepraszam i odsyłam do moderatora, żeby zmienił wytyczne.
    Cytat Napisał Sloneczko
    W regulaminie nastąpiła zmiana na gorsze, bo przy Twoich 1023 pikselach, miałam obraz prawie dwukrotnie szerszy
    (...)
    A jeszcze do niedawna było ograniczenie do 650 pikseli. Poprosiłam by wróciło.
    Po pierwsze, "ograniczenie" jest umowne, nie regulaminowe

    Po drugie, prośba o zamieszczanie fot o szerokości maksymalnej 640 pikseli była przy standardzie kart graficznych 800x600 - czyli dawno temu.
    To jest nie do utrzymania - świat pędzi do przodu, niedługo wejdzie na stałe full HD w komputerach, czyli rozdzielczość 1920x1200 pikseli; zdjęcia też są coraz większe, bardziej szczegółowe, coraz częściej są też zamieszczane grafiki i diagramy, które dla przejrzystości po prostu muszą być duże.
    Obecne minimum dla kart graficznych to 1280x1024 -> czyli 1024 fota + 150 avatar = 1174 px, a zatem blisko 1280 px

    Radą na wielkość fot [a przy okazji także sprawne działanie stron] jest:
    - albo wklejanie miniaturek / linków, jednak spora część użytkowników woli duże zdjęcia i wykazuje awersję do zdjęć klikalnych
    - albo zmiany w skrypcie Forum; niestey, FM nie ma wsparcia informatycznego z prawdziwego zdarzenia - bo automatyczne zmniejszanie zdjęć, podobnie jak skracanie zbyt długich linków, da sie zrobić i funkcjonuje na wielu forach

    Pozdrawiam

  12. #2692
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63
    niestey, FM nie ma wsparcia informatycznego z prawdziwego zdarzenia
    Jak by coś to ja się na macierzyńskim trochę ostatnio nudzę
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  13. #2693

    Domyślnie Dodam kilka domów....

    Są moją inspiracją i pomysłem na własny Oto domek który dojrzałam na spacerze myślę że właściciele się nie obrażą
    [img][/img]
    [img][/img] Chciałabym by i mój był w podobnych kolorach...

  14. #2694

    Domyślnie I jeszcze

    [img][/img] Nie wiem czy ten był ale też jest fany, jak dla mnie

  15. #2695
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zazdrośnica
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Kod pocztowy
    05-505
    Posty
    1.582
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie Re: Dodam kilka domów....

    Cytat Napisał agol
    Są moją inspiracją i pomysłem na własny Oto domek który dojrzałam na spacerze myślę że właściciele się nie obrażą
    [img][/img]
    [img][/img] Chciałabym by i mój był w podobnych kolorach...
    Wiem gdzie to jest, wyrósł niespodziewanie a często tam roweruję, musieli szybko budować bardzo okazały i drogi

  16. #2696

    Domyślnie :)

    Nooo widzę wspólne tereny spacerowe Pozdrawiam

  17. #2697
    Gosc_gość
    Guest
    Gosc_gość

    Domyślnie Re: Dodam kilka domów....

    Cytat Napisał agol
    Są moją inspiracją i pomysłem na własny Oto domek który dojrzałam na spacerze myślę że właściciele się nie obrażą
    [img][/img]
    [img][/img] Chciałabym by i mój był w podobnych kolorach...
    Taki sam domek w tej samej kolorystyce stoi też w Wlkp, w podpoznańskiej mieścinie.

  18. #2698
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sure
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    8.500
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    499
    pozdrawiam, Agata
    k
    d

  19. #2699
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zazdrośnica
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Kod pocztowy
    05-505
    Posty
    1.582
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie Re: :)

    Cytat Napisał agol
    Nooo widzę wspólne tereny spacerowe Pozdrawiam
    Pozdrawiam ale buduję się dużo dalej, jednak dla mnie cały powiat to jak własne podwórko, wszędzie jeżdżę
    A Ty dopiero się przymierzasz do budowania?

    Nawiązując do kolorystyki też mam białe okna i grafitowy dach i żałuję, że dałam się przekonać do brązowych drzwi a chciałam białe czy spotkał się ktoś z tym, że ktoś sprzedał drzwi i kupował sobie inne wejściowe?

  20. #2700

    Domyślnie

    Zazdrośnica napisała
    A Ty dopiero się przymierzasz do budowania?
    Ja już buduję nasz domek od kilku lat hehe dokładnie w Zalesiu G. ponieważ w Polsce zostałby nam tylko kredyt, wyjechaliśmy za granicę, zarobić trochę grosza.....i teraz powoli go robimy dalej Właśnie kilka dni temu wstawili mi okna białe, drzwi i drzwi garażowe, również białe a w środku trwają prace związane z tynkami


    [img][/img] Słabo widać ale dla mnie bomba. Pozdrawiam.

Strona 135 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony