dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 158 z 267
Pokaż wyniki od 3.141 do 3.160 z 5332
  1. #3141

    Domyślnie

    Biały - tak jak z tym styropianem.
    Wygląda doskonale.


    No, jesli tylko razi Cię taka rażąca "sterylna" biel to może być "ciemniejsza biel" - w kierunku wanilii czy szarości.
    Pierwsze wbicie łopaty - 23.08.2008 r.

  2. #3142
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał 30Agulka Zobacz post
    Stoje przed jednym z najtrudniejszych wyborów jak do tej pory Nie mam pojęcia jaki kolorek walnać na nasz domek. Prosze o pomoc, będę wdzięczna.
    Jeśli ja miałabym Ci pomóc, to radzę przejrzeć cały ten wątek bo jest tu elewacji do wyboru, do koloru

  3. #3143

    Domyślnie

    Cytat Napisał AGA NR 1 Zobacz post
    Biały - tak jak z tym styropianem.
    Wygląda doskonale.


    No, jesli tylko razi Cię taka rażąca "sterylna" biel to może być "ciemniejsza biel" - w kierunku wanilii czy szarości.
    Ja jestem też za białym. Domek w stylu tradycyjnym z czerwonym dachem i co można chcieć więcej?

  4. #3144
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Jędruśki
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    nieopodal Łodzi
    Posty
    279
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Więcej to chyba tylko brakuje bociana!

    Moim skromnym zdaniem warto troszkę przełamać "monotonię" bieli jak sugeruje
    AGA NR 1
    Może po to żeby wkomponować lub wyróżnić się na tle innych. Domów albo otoczenia.
    Jesteśmy wolni od bagażu osądzania......

    Jędrusiowe wspominki

    Komentarze dla Jędruśków

  5. #3145

    Domyślnie

    Pewnie,
    białe domy są piękne.
    Klasyczne i zawsze modne.
    A już do tego czerwonego dachu ?
    Bajka.
    Pierwsze wbicie łopaty - 23.08.2008 r.

  6. #3146
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Nie pytaj nikogo o zdanie, ani sprzedawcy, ani wykonawcy ani też forumowiczów. Sprzedawca będzie ogladał Twój tynk przez pół godziny podczas barwienia, wykonawca 2-3 dni podczas układania, forumowicze przez góra 10 min zdjęcia jeżeli je tu umieścisz. A Ty bedziesz swoja elewację oglądać codziennie przez kilka tysięcy kolejnych dni, dzień w dzień, każdego dnia, codziennie o każdej porze. Wiec TOBIE ma się podobać a nie innym, słuchaj swego poczucia estetyki a jeżeli go nie masz (nie każdy ma zmysł estetyczny) to skorzystaj z propozycji projektanta który dobierze kolorystyke, jego wybór skonsultuj pod względem technicznym ze sprzedawcą i wykonawcą (grubość ziarna i kolor w aspektach stopnia odbicia swiatla i rozpraszania kolorów i zgubienia ewentualnych niedoskonałości warstwy zbrojącej)
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  7. #3147
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Vafel
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    1.923
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    100

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    Nie pytaj nikogo o zdanie, ani sprzedawcy, ani wykonawcy ani też forumowiczów. Sprzedawca będzie ogladał Twój tynk przez pół godziny podczas barwienia, wykonawca 2-3 dni podczas układania, forumowicze przez góra 10 min zdjęcia jeżeli je tu umieścisz. A Ty bedziesz swoja elewację oglądać codziennie przez kilka tysięcy kolejnych dni, dzień w dzień, każdego dnia, codziennie o każdej porze. Wiec TOBIE ma się podobać a nie innym, słuchaj swego poczucia estetyki a jeżeli go nie masz (nie każdy ma zmysł estetyczny) to skorzystaj z propozycji projektanta który dobierze kolorystyke, jego wybór skonsultuj pod względem technicznym ze sprzedawcą i wykonawcą (grubość ziarna i kolor w aspektach stopnia odbicia swiatla i rozpraszania kolorów i zgubienia ewentualnych niedoskonałości warstwy zbrojącej)
    Dobrze powiedziane

  8. #3148

  9. #3149

    Domyślnie

    Witam
    To może dziś ja się trochę pochwale:
    farba silikonowo-akrylowa Tikkurila Finngard Novasil (kolor główny 4814, przy oknach 4801)
    fundament i schody to płytki klinkierowe Paradyż Semir Beige











    w razie pytań chętnie odpowiem.

    Pozdrawiam Tomek
    Pozdrawiam Tomek

  10. #3150
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Tomisk ładne kolory ale ja o czyms innym...od razu rzuciło mi sie w oczy że brakuje w Twoim domku tarasu, od razu schodki, chyba że wolicie na zielonej trawce
    pozdrawiam, Pati

    Dziennik Budowy Rodzinnego -mix i komentarze

    start kwiecień 2010, u siebie październik 2011

    dom wykończony, czas na ogród

  11. #3151

    Domyślnie

    Bardzo ładna elewacja.


    Przecież Tomisk jest przed kładzeniem kostki - na zdjęciu widać palety z kostką.
    U mnie jest podobnie : przy każdym wejściu do domu / wyjściu do ogrodu jest jeden schodek.
    Podobnie w części gdzie jest taras - drzwi balkonowe, potem schodek i dopiero taras.
    Pierwsze wbicie łopaty - 23.08.2008 r.

  12. #3152

    Domyślnie

    jak widać na 4 zdjęciu zamiast tarasu będzie taki "niby taras" z kostki (a na trawce też może być fajnie)
    Pozdrawiam Tomek

  13. #3153

    Domyślnie

    No dokładnie - ja też tak mam.
    Mam taras z kostki brukowej.
    Pierwsze wbicie łopaty - 23.08.2008 r.

  14. #3154
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    nie ma sie co obruszac , ja mam zboczenie na temat tarasu że powinien byc równo z podłoga w salonie i najlepiej dookoła domu a do tego szklane ściany , stąd cała skomplikowana przeróbka w moim projekcie
    pozdrawiam, Pati

    Dziennik Budowy Rodzinnego -mix i komentarze

    start kwiecień 2010, u siebie październik 2011

    dom wykończony, czas na ogród

  15. #3155

    Domyślnie

    Nikt tu się nie obrusza.

    No wiadomo, pewnie każdy by chciał żeby taras był "na równo z podłogą w salonie".


    Ale nie zawsze się da.
    Np. na skośnej działce.
    Teoretycznie może się i da - nawożąc ziemię i wyrównując na gładko cały teren.
    Ale to kosztuje.

    Ja miałam właśnie taką sytaucję - i tak dotychczasowe wyrównywanie działki do obecnego stanu kosztowało mnie już 15 tys. zł.
    Nawieźliśmy KILKADZIESIĄT SAMOCHODÓW ziemi.
    Potem tygodniowa praca koparek.
    To kosztuje.


    Gdybym chciała całkiem "na równo" ( a chciałam ) musiałabym zapłacić pewnie drugie tyle.
    To już wolę ten mój jeden schodek.
    Pierwsze wbicie łopaty - 23.08.2008 r.

  16. #3156
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    nie nie, nie zrozumiałysmy sie ja bede miec taras na rowno z salonem ale niestety nie na równo z gruntem, było to nierealne choc wygladałoby pieknie zostawmy juz ten taras bo to temat o elewacjach
    p.s. a z tym obruszaniem to żart wiem że Ty akurat bys sie na mnie nie "obruszyła" dlatego pozwoliłam sobie tak napisac
    pozdrawiam, Pati

    Dziennik Budowy Rodzinnego -mix i komentarze

    start kwiecień 2010, u siebie październik 2011

    dom wykończony, czas na ogród

  17. #3157

    Domyślnie

    Otóż to, Ziomalko.


    Właśnie sorki za off topic.

    O kurka, gooooooooooool !
    Pierwsze wbicie łopaty - 23.08.2008 r.

  18. #3158
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pajogor
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Skąd
    WGM
    Posty
    449
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Igor_Celina Zobacz post
    To moze nasza elewacje wkleje
    Piękna elewacja !!
    Ja właśnie jestem na tym etapie i mam pytanie jak się robi takie paseczki w elewacji ??

  19. #3159
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    kupuje sie profil do boni, wycina, wkleja profil, profil maluje.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  20. #3160
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    albo od razu styro z boniami
    pozdrawiam, Pati

    Dziennik Budowy Rodzinnego -mix i komentarze

    start kwiecień 2010, u siebie październik 2011

    dom wykończony, czas na ogród

Strona 158 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony