dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 5
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 99
  1. #61

    Domyślnie

    Witam wszystkich wiosennie. Bardzo ładny ten domek, ale zobaczcie ciekawostkę - Archon chyba go skopiował bo u nich to jest nowość (z pewnymi przeróbkami) a wy macie ten projekt kupiony dawno
    http://www.archon.com.pl/index.php?a...m43ec5c0c51a0b

    W tym waszym domku brakuje tylko wykusza które teraz sa tak modne.
    Piotrze 2000 ty coś pisałeś że chciałbyś go zrobić. Jak myślicie czy taka zmiana wymaga zgody sprzedającego? Faktem jest że ten wykusz super tam pasuje i dałby więcej światła w salonie.

    Pozdrawiam!

  2. #62
    Guest

    Domyślnie

    Witam aśG

    co do projektu nawet podobny do naszego, bardzo zbliżony układ pomieszczeń , podoba mi się ten wykusz w salonie , ale u nas już za późno .
    A projekt kupiliśmy dwa lata temu, albo trzy , ten czas tak szybko leci
    aśG wiem napewno że nie można sobie samemu zmieniać kształtu domu ,-po to mamy projekty , ale po to mamy projektantów aby
    mogli mam zmieniać projekt w którym coś nam się nie podoba .

    pozdrowienia barczyki

  3. #63

    Domyślnie

    Miamo braku moch wpisów śledze cały czas w sumie Wasz wątek,
    jestem w fazie adaptacji projektu, zdecydowałem sie na wyksz i balkon nad wykuszem, zobaczymy co z tego wyjdze, pozdrawam serdecznie

  4. #64
    Guest

    Domyślnie

    Piotrze 2000

    Rozumiem że ten wykusz będzie od strony salonu a wyjście na balkon będzie u góry ze sypialni ( tej nad salonem ) czyli w dużej sypialni będziesz miał wyjścia na dwa balkony.

    czy mam rację Piotrze 2000

    pozdrowionka

  5. #65

    Domyślnie

    Piotrze 2000 jak już odbierzesz projekt od architekta to napisz prosze ile kosztowała adaptacja. Rozważam troche zakup tego projektu i też chciałabym zrobić wykusz dlatego bardzo interesowałaby mnie cena.

    A może już wiesz mniej więcej kwote?

    Pozdrawiam!

  6. #66

    Domyślnie

    Witam Barczyki,
    rzeczywiście mam wyjscie z sypialni nad salonem na dwa balkony i zastanawiam się czy będzie to przeszkadzało.
    Zastanawiam sie również czy od strony frontowej nie zamienic dzwi balokonowych z oknem, ale to chyba niemądry pomysł, zastanawiam sie również czy czasmi nie poszerzyć pokoju obok, tak oby objął dwoje drzwi balkonowych, tylko co wtedy z tym słupem podtrzymującym dach?
    A co Wy sądzicie na ten temat?

  7. #67

    Domyślnie

    Cześć aśG

    mam wrażenie, że Archon wcześniej spisało swoje uwagi kiedy byłem u nich i zrobiło modyfikację Lewkoni (czy jakoś tak) .
    Przed zakupem Ametystu rozważałem również go (lub dom w Maciejkach) ale było jednak za dużo zmian.
    Jeżeli chodzi o adaptacje Ametystu to oprócz wykusza zmniejszałem także szerokość dwustanowiskowego garażu, po zmianach projekt netto wyniósł 2 tys. zł, pozdrawiam

  8. #68
    Guest

    Domyślnie

    Witam ponownie Piotrze 2000

    co mogę ci doradzić !!!

    moim zdanie drugie drzwi w sypialni będą super ,bo skoro są dwa okna na bocznej ścianie to jedno będzie przerobione na drzwi
    a skoro mowa o drzwiach balkonowych od strony frontowej to nic nie zmieniaj Piotrze bo dom straci swój wygląd , a przesunięcie ściany będzie też złym rozwiązaniem dlatego że sypialnia jest naprawdę dość spora a pokój obok byłby zbyt ciemny i mały.
    Postaram się wkleić zdjęcia z poddasza ale jeszcze nie mam sufitu
    tylko ścianki działowe.

    pozdrawiam!

  9. #69

    Domyślnie

    dzieki za wskazówki, jestem podobnego zdania i chyba zostanie tak jak w projekcie, postaram sie wkleic rzuty po adaptacji, pozdrawiam

  10. #70

    Domyślnie

    Witam! A wiecie o czym ja myślałam?Zeby zmniejszyć dużą sypialnie i całe okno balkonowe nad wejściem przenieść do sypialni obok. Tylko czytam teraz Piotrze o słupie podtrzymującym dach. Jestem trochę laikiemw czytaniu projektu.Czy widać do na rzutach? W którym on jest miejscu?
    Mam jeszcze jedno pytanie do ciebie Piotrze - czy to 2 tyś netto to razem z projektem czy jeszcze dodatkowo(w sumie ponad 3 tyś?) I gdzie robili te zmiany w pracowni gdzie kupuje sie projekt?

    Dzięki za odpowiedzi no i czekam na zdjęcia.
    Pozdrawiam.

  11. #71
    Guest

    Domyślnie

    aśg może ja ci odpowiem bo mam już ścianki działowe więc lepiej mi wytłumaczyć
    więc myślę że to byłby dobry pomysł tylko że słup o którym mowa byłby oddalony od ściany działowej około 1 metra ,(ale mi się słupy podobają na poddaszu ) a drzwi na balkon by mogły być duże co by dawało więcej światła
    i jeszcze jedno chcę zauważyć że komin znalazłby się w małym pokoju
    zrobię zdjęcia to sami zobaczycie o co chodzi

    pozdrawiam barczyki

  12. #72
    Guest

    Domyślnie

    przepraszam że nie piszę z dużej litery ale caps lock mi nawalił

  13. #73

    Domyślnie

    No to super jeśli można to będzie zobaczyć na zdjęciach! Już się nie mogę doczekać. Podoba mi się na twoich zdjęciach okno w kuchni - takie duże.

    Pozdrawiam!

  14. #74
    Guest

    Domyślnie

    i jeszcze jedno na drugiej ścianie ale mniejsze

    chciałam je zamurować ,bo stwierdziłam że po co tyle okien no i koszt dodatkowy ale małżonek ostro protestował więc się zgodziłam i teraz naprawdę nie żałuję
    dzisiaj idę porobić zdjęcia i wieczorem postaram się wkleić pare fotek

  15. #75
    Guest

    Domyślnie sypialnia

    Jak obiecałam wklejam fotki jest to wyjście na balkon z naszej sypialni


  16. #76
    Guest

    Domyślnie okna

    aśG specjalnie dla ciebie następne zdjątko ,nasza sypialnia i okna ,które jedno będzie w twoim przypadku drzwiami na balkonik
    a te drzwi obok to garderoba


    poniżej sypialnia obak

  17. #77

    Domyślnie

    w załączeniu link do zdjęć z wykuszem,
    uwaga jest to lustrzne odbicie [/img]http://foto.onet.pl/mojalbum/zdjecie.html?no=0&id=48922&r=0[img]
    Sam jestm ciekaw czy uda sie zobaczyc te fotki?[/img]

  18. #78

  19. #79

  20. #80

    Domyślnie

    aśG
    zmiany dokonywała mi pracownia w której nabywałem projekt czyli Abakus,
    jest to kwota już po zmianach(adaptacji), ale projektant trochę sie krzywił, wiec teraz może być ciut drożej, pozdrawiam

Strona 4 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony