dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 90 z 104
Pokaż wyniki od 1.781 do 1.800 z 2065
  1. #1781
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar wierzch
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    1.285

    Domyślnie

    braza, Ew-ka, po wstawieniu zdjęcia z komputera przy pomocy funkcji Insert Image, należy podwójnie kliknąć lewym przyciskiem myszy na wstawione zdjęcie. W tym momencie zostanie automatycznie wyświetlony dialog do ustawiania opcji wyświetlania obrazków (patrz poniżej).

    W tym dialogu należy odpowiedno ustawić atrybut wielkości obrazka Size. Robisz to zaznaczając właściwy radio button.
    Ustawienie domyślne tego atrybutu to Thumbnail czyli miniaturka

    Możesz wybrać opcję Medium / Large / Full Size (Średnia / Duża / Pełna Wielkość).

    Nazwa:  ImageSettings.JPG
Wyświetleń: 304
Rozmiar:  28,5 KB
    Ostatnio edytowane przez wierzch ; 22-10-2012 o 06:27

  2. #1782
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar wierzch
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    1.285

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Niestety u mnie ten sposób nie działa,a już myślałem,że zrezygnuję z przesyłania zdjęć na obcy serwer...

    Super !!! Nie działa w IE ale w Chrome działa
    Dzięki wielkie !!!
    Jestem uratowany
    Tak właśnie przypuszczałem, że to problem browsera.
    Ja używam FF.

  3. #1783
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Honya

    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    350
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    dla mnie wysyłanie zdjęć na to forum to magia, załozyłam fotosik specjalnie po to aby na tym forum wysyłać zdjęcia.....no jakoś mi nie wychodzi
    nie wiem dlaczego
    na forum gdzie działam od lat istnieje coś takiego jak galeria zdjęć, gdzie każdy użytkownik może je wrzucać ( zaznaczać co publiczne a co nie) i dalej na forum bezpośrednio
    forum murator to duże sprawa może własciciel przemyśli i coś dla nas takiego zrobi
    tak jak tu
    http://re-volta.pl/galeria/
    http://re-volta.pl/forum/index.php

  4. #1784
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Ola i Adas
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Okolice Czechowic-Dziedzic (woj. śląskie)
    Posty
    94
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez Ola i Adas ; 25-10-2012 o 19:06

  5. #1785
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ola i Adas Zobacz post

    to co próbujesz wkleić trzeba w miejsce gwiazdek pomiędzy: [img]***[/img]


    spróbuj jeszcze raz

  6. #1786
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Ola i Adas
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Okolice Czechowic-Dziedzic (woj. śląskie)
    Posty
    94
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Dzięki za podpowiedź. Nie mogłam znależć linka zdjęcia z końcówką jpg, ale już wiem.

  7. #1787
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    i domek uroczy

  8. #1788
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Wierzch, dziękuję za rady ... problem w tym, że ja wiem jak wklejać zdjęcia, używałam i używam Insert Image, ale od pewnego czasu to nie działa, zdjęcia z komputera wchodzą tylko jako załączniki!! Nie mam pojęcia dlaczego tak jest, bo do tej pory wszystko działało bez zarzutu, zdjęcia wgrywały się w takim rozmiarze, w jakim chciałam bez względu na to, skąd były zrzucane - z komputera, czy z serwera zewnętrznego.
    Czy ktoś wie może, co jest nie tak???
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  9. #1789
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza Zobacz post
    ..... Raz się zdarzy, że jedno (słownie: jedno) zdjęcie załaduje się normalnie, a kolejne wchodzą już jako załączniki ...
    chyba trzeba pulsujący znacznik kliknąć lewym przyciskiem myszy, wtedy pierwsze wchodzi normalnie i klikając potem tylko enterem zdjęcia wchodzą jako załączniki, ale znów kliknięcie myszą na znacznik pozwoli na normalne wklejenie zdjęcia, mnie tak wczoraj się udało

  10. #1790
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jasiek71

    Zarejestrowany
    May 2011
    Kod pocztowy
    23-407
    Posty
    12.461

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza Zobacz post
    Wierzch, dziękuję za rady ... problem w tym, że ja wiem jak wklejać zdjęcia, używałam i używam Insert Image, ale od pewnego czasu to nie działa, zdjęcia z komputera wchodzą tylko jako załączniki!! Nie mam pojęcia dlaczego tak jest, bo do tej pory wszystko działało bez zarzutu,
    mam to samo ...
    pomożecie ...?
    Chałupa 154m2 z klocków styropianowych U-0,28, podłoga 15cm, dach ok 30cm wełny, bez izolacji fundamentów, okna zwykłe dwu szybowe, ogrzewanie kable Elektra 10,6kw, GWC rurowe,reku, fotowoltaika w ciągłej rozbudowie obecnie ok 5kWp off gird , magazyn li-ion 23kWh...

  11. #1791
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar wierzch
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    1.285

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza Zobacz post
    Wierzch, dziękuję za rady ... problem w tym, że ja wiem jak wklejać zdjęcia, używałam i używam Insert Image, ale od pewnego czasu to nie działa, zdjęcia z komputera wchodzą tylko jako załączniki!! Nie mam pojęcia dlaczego tak jest, bo do tej pory wszystko działało bez zarzutu, zdjęcia wgrywały się w takim rozmiarze, w jakim chciałam bez względu na to, skąd były zrzucane - z komputera, czy z serwera zewnętrznego.
    Czy ktoś wie może, co jest nie tak???
    braza, jestes pewna, ze Twoj Interfejs edytora postów jest ustawiony na Zaawansowany edytor - edycja w trybie WYSIWYG?

  12. #1792
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Jestem pewna, właśnie sprawdzałam na wszelki wypadek jeszcze raz. Tak to wygląda:

    .... i proszę, kliknęłam na "drzewko", wyskoczyło okno "Dodaj zdjęcie" od razu z opcja "z komputera" i ... psińco!!! Weszło jako załącznik! Mam już tego dość!!!
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rzut profilu.jpg
Wyświetleń:	30
Rozmiar:	88,7 KB
ID:	146837  
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  13. #1793
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    Ale macie problem!!! Ja się ślinię jak cokolwiek mi się uda wkleić...

  14. #1794
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    a dlaczego nie wklejacie zdjęć wg podanego w kliku miejscach sposobu, z zewnętrznego serwera?

  15. #1795
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.692

    Domyślnie

    Wasze kłopoty mobilizują nas do działania. Przygotujemy film, jak dodawać zdjęcia na forum. Przepraszamy za trudności - trochę to niestety wina programu, na którym forum działa.

  16. #1796

  17. #1797
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar tundra
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    lublin
    Kod pocztowy
    20-337
    Posty
    33

    Domyślnie

    i ja też spróbuję[url]http://foto.onet.pl//ymazq,8g41g4vpns8k,ujies,u.html#ujies[/ur
    Ostatnio edytowane przez tundra ; 17-12-2012 o 20:28

  18. #1798
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar tundra
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    lublin
    Kod pocztowy
    20-337
    Posty
    33

    Domyślnie

    [img]http://foto1.m.onet.pl/_m/c228754dd3d0cc5c034ec6b6ca0fe8ad,10,19,
    Ostatnio edytowane przez tundra ; 17-12-2012 o 20:29

  19. #1799
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar tundra
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    lublin
    Kod pocztowy
    20-337
    Posty
    33

    Domyślnie

    a ja założyłam konto na onet. foto i dalej nie mogę załączyć-przenoszę zdjęcie z kompa w jpg do tego albumu a jak biorę link tego zdjęcia to na forum i tak mi się nie wkleja...

  20. #1800
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    to nie bierz linka tylko sama skopiuj adres: klikasz prawym klawiszem myszki otwórz obraz w nowym oknie i wówczas kopiujesz adres url

Strona 90 z 104

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony